• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No ne... co se to tu děje... :confused: jdu vás dočíst
29. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
Mílu moc toho nejni, nebudeš mít moc práce :grinning:
29. pro 2008 v 19:25  • Odpověz
Tak sis je Marti měla na noc sundavat. Já to taky tak dělám :wink: všechno zlato-stříbro na noc jde hezky taky hajat do krabičky :wink:

U nás taky vypadá, že nás asi bude 6 možná 8, jedni se ještě pořád rozmýšlí. :wink: ale ten základ kluci měli včera dobrej a dneska prý budou pokračovat u kámošky, my k ní nakonec nedošly, neb Vildovi ještě není moc dobře a je utahanej, neb zase makal po týdnu na baráčku :unamused:
29. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
když mě to Mílo pak už vadilo normálně i přes den, tak jsem je radši shodila a mám klid :sunglasses:

Mílo to chápu...my měli včera taky docela dost, byla jsem ráda, že jsem konečně k ránu ulehla do pelíšku, a dneska jsem jak praštěná holí :confounded:
29. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
Ahojky holky nejak porad nestiham,mrknete na fotky.
30. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
ahojky.... fotečky jsou super, je vidět, že Viktorka si vánoce užívala. Tak se pochlub co jste dostaly, a co vůbec mamča na tu pekárnu? Už jste měli chlebík? :grinning:
30. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky,jo mamce se pekarna libila,koukala jak blazen hihihi,hned jsme jeden chlebik upekly a byl teda vybornej,fakt nemel chybu a byl raz dva hotovej super vecicka...

my dostaly od nasich naky penizky,zehlicku,sukynku,gril eletrickej,ten dostal Jara segry Jara taky,nakou kosmetiku,ta nesmi chybet,flasch kartu nebo jak se to pise,no a uz si nepamatuju,to je vse s tech vetsich darku..

Viktorka dostala milion hadru plno hracek jako vzdy az to nemame kam davat,takze je uz neco pod postely :slight_smile:
30. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
Krásný večír!
No tak mi na Silvestra máte taky dobrou přípravu, od Vánoc jenom kalíme, akorát dneska jsem si dala klid, protože zase zítra Silvouš! Včera jsme byli u známých a dotáhli jsme zase v půlnoci!! Holkýý jako za mlada né??

A dneska kluky pozval Franta (sám velký šéf) na pivko jako rozlučku se starým rokem tak snad to nepřežene, aby měl zítra chuť vůbec pít!!

Ségra jdu se juknout na fotečky!!
30. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
No jo holky nemá se ona nejlíp ta Tori???

Jinak jak píše ségra mamka byla nadšená z pekárny, hnedka jsme upekly chlebík a byl výbornej, já jsem ho snědla ještě teplej!! Fakt dobrá věc a za hodinku dvacet bylo hotovo!! Naši byli u nás v neděli a tak si mamka jela nakoupit tmavou mouku a bude péct!!

Jo jinak Mílo naši měli na Vánoce Bohemku s těma Stock jahodama a fakt Mílo výborný teda, vychlazený fakt dobroučký, akorát jsem si dala jenom jeden drink, protože jsem samozřejmě zase musela řídit!! :unamused:
30. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Tak buchty, kdybych tu zítra nebyla tak Vám všem přeji Krásný šťastný Nový rok a hlavně ať nám to klábosení tady vydrží a v lednu hodíme to kafíčko!!! :grinning:
30. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz
Krásné silvestrovské ranko,

tak u nás silvouš padl :frowning2: neb půlka lidí doma leží s horečkama, tak jsme se dohodly, že ten nový rok oslavíme až někdy později... no co, slavit se dá vždycky. :grinning: nemusí se zrovinka dneska. Takže mi s Vildou ho budeme mít takový komornější :dizzy_face:

Já vám samozřejmě taky přeji do toho nového roku nej samá nej, ať je lepší než ten předchozí a také plný miminek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příjemnou dnešní oslavu a na kafíčko už se těším :wink:
31. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
,
Hezky Novy rock :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojký kočandy a přeji krásné silvestrovské poledne :grinning:

musím vám napsat zážitky ze včerejšího lyžování - už nikdy !!!! nejedu lyžovat mezi vánočními svátky!!! sice jsme si nakonec zalyžovali parádně, ale ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už když jsme ráno přijeli do Jánských, pár aut za námi ještě městská policie pustila, a hned za nima dali zátaras, že je plné parkoviště, ať se všichni vypakujou někam jinam! pak byla půl hodinová fronta jen na permici a pak další půl hodina si vystát na kabinkovou lanovku nahoru!!!! :angry: myslela jsem, že mě švihne! nakonec bylo nádherně, šuníčko švítilo, ale těch lidí... takže to máme pro příště.. v pátek si dáme ještě novoroční výšlap na Sněžku, na to se taky těším :sweat_smile:

mažu ještě asi uklohnit nějakou polívku a pak se pomalu pustím do patlání jednohubek
Mílo hele - tak když to budete mít jen takhle komorní, tak toho koukejte využít a pustit se do ... - víš čeho :wink: :grinning:

Takže - do Nového roku 2009 Vám všem přeji ať se vám splní Vaše nejtajnější přání a hlavně - hodně zdravíííííííí :sweat_smile: :sweat_smile:
31. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem nakonec tu!!

Takže ještě jednou Vám přeji Krásný Nový rok 2009 ať se Vám splní to co si přejete a Mílo s Marťou hlavně to miminko to Vám přeji ze všeho nejvíc!! A jak píše Marťa Mílo tak když budete doma tak na to huspněte a třeba se zrovna zadaří a máte zářijátko krásný!! :grinning: To by se dalo ještě stihnout, to jsou většinou silvestrovský dětičky v září ještě!! Tak hodně štěstí!!!

Marti tak to věřím, ono bylo krásné počasí tak to se lyžovalo jedna báseň co??
Já taky už máme naložené masíčko na gril, udělám chlebíčky, namaluju ksichtík a razíme směr Ústí!!
31. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
Mílo tak to teda nezávidím horečky na Silvouše! To je teda opruz!! Ale jak píšeš to se dá oslavit jindy, hele Jardy rodiče na chalupě dělají za rok dva Silvestry! A co vadí to někomu, mají Silvra v prosinci a v červnu!! To víš, že jo oslavíte to jindy!! Na to máte času!!!
31. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Jo jinak holky Jarouš si to přištrádoval domu ve 3 hodiny ráno, tady byl ráno smrad!! To bylo hrozný!! Tak jsem zvědavá jak dneska vydrží!! :sunglasses: :grinning:
31. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
Mirčo díky za přáníčko..., Tobě ať taky vyjde všechno, na co šáhneš :grinning:
lyžovalo se krásně, řekla bych,že jsme si zalyžovali skoro nejvíc ze všech lyžovaček, ani nebyla tak strašná zima, když svítil punťa, jen - ani ty nové teplé rukavice mi nepomohly, zjišťuju, že mám asi něco s krevním oběhem, nebo nevím, proč mám ty prsty pořád zmrzlé :angry:

jo a na to kafčo s Váma se těším, tak až se sejdeme, tak zase pořádně podrbáme a ty Jani se koukej do té doby pořádně vykurýrovat :wink:
31. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Míru, neboj, on chlap když chce, tak vydrží všechno :slight_smile: (teda skoro všechno... :grinning: )
31. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
Marti to je pravda, řekl mi, že si dal 8 piv dvanáctek a dneska mu nic není!! Ale byla s ním sranda, když přišel to je nejmilejší, když je podnapit, drbali jsme až do čtyř do rána!! :grinning: On mi musí hnedka všechno říct!!

Tak hlavně, že jste si zalyžovali!! Marti tak si kup ten přípravek jak se to jmenuje něco Gingobiloba nebo tak něco na studené nohy a ruce!! :grinning: Marti to bude určo tím, že si sebou neměla tu slivovičku určitě, proto ti byla taková zima!!!!

No doufám, že Janča bude v pořádku a dorazí taky!! :sunglasses:
31. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
ještěže má Jarouš takovou kecavou, hele to máš štěstí, jsou některý, kerý se napijou a pak jsou na pěst :zipper_mouth: aspoň že tak a když mu nic nebylo, tak kor

Mirčo, když my tu slivku s sebou měli, a stejně mi to nepomohlo, asi se mi ty prsty špatně prokrvujou nebo už fakt nevim. asi si příště do těch zimních rukavic strčím i normální bavlněný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to ginko nejni špatnej nápad, hele, asi to zkusim, díky za tip :sunglasses:
31. pro 2008 ve 14:53  • Odpověz
No zkus to no, je to přírodní a je to právě, když má člověk studené nohy a ruce právě, že to zlepšuje krevní oběh!! Určo to zkus ani nevím jestli to jsou kapky nebo tabletky vidíš!

No Marti to on má a velkou, byl k nezastavení, ale toho smradu a to ještě smrděl česnekem, protože si dávali prý tatarák!! Takže si tam pěkně debužírovali!!! To jo ty opice hnusný nemám ráda, to Jarouš je veselej a hravej!! Já jsem moc nespala, protože jsem na něho čekala a tak jsem byla vzhůru když přišel!! Nosil mě tady po bytě a dělal kravinky ve tři ráno!!! No Marti na jednu stranu zaplať pánbůh za tohle no, jsou lidi, kteří přijdou domu nalitý a ani nevědí co dělají nebo něco rozstřískají no!!
31. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
Miru já myslím, že to jsou snad nějaký tabletky, mrknu se na net a pak rovnou do lékárny :dizzy_face:

Máš recht, je pořád lepší, když má takovou veselou náladu, hele znám takový, kerý jsou pak hrubí a nejdou daleko pro sprostý slovo nebo pro ránu a pak jsou ráno jako míliusové, takový bych nakopala do zadku :confounded: ještěže Peťa skoro neví, co to alkohol je.. za ožralku jsem u nás v pidirodince já :grinning: ale já mám taky takovou tu chechtavou a mám záklopku, kdy vím, že prostě dál už do sebe víc nedostanu, tak doufám, že to dneska taky poznám :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
Marti tak to já mám taky, takový ten druhý den s žaludkem na vodě a u mísy už mám snad za sebou, radši už nepiju a druhý den mi je dobře, tak jenom do náladky a je to v pohodě!!

Právě takže naštěstí, že je takovej a když jsme ještě nebyli vzatí tak si mě pořád v opilosti bral!! Včera zase stavěl barák a já se mu vždycky směju, protože měl červený oči a přeskakoval mu hlas z tý zahulený hospody!!!! Tak byl takovej roztomiloučkej a dokonce ani neprotestoval a šel si lehnout sám do pokojíčku taky jsem mu pak zavírala dveře, protože chrápak jak blázen!!! Ani Maxik u něho nechtěl být zavrtal se u mě!! :grinning:
31. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
:confused: týýýý joooooooo... jste to tu zase rozjely koukám :grinning:
31. pro 2008 v 16:05  • Odpověz
Jo holky dneska z toho nic nebude, neb ovulka už byla :slight_smile: a využili jsme ji, se nebojte... to holt bude ten zářijáček, se uvidí cca tak příští týden.

Miru, máš recht, Vilda když přijde nalitej, tak je taky přítulnej :grinning: a co vždycky všechno naslibuje. Už jsem si minule říkala, že to snad budu nahrávat :sunglasses:
31. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky,

taky jsem vám přišla popřát krásný poslední večer v roce a hlavně šťastný a hlavně plodný rok 2009! A doufám, že bude! :wink:
Před chvilkou se mi vrátil manža z Paříže, je úplně nadšený! Přivezl mi krásný srdíčko z bílýho zlata od swarowskiho, ale nádherný!
Za půl hoďky doberu poslední tabletu antibiotik a doufám, že už budu zdravá, abych mohla s vámi na to kafčo! Už se na vás těšim!

Mílo, tak máte taky nakonec romantiku ve dvou! Ono je to tak nejlepší :wink: A držím palec, ať za týden nahlásíš // a my tě s Marťou budeme hnedka následovat! :zipper_mouth:

Marti, teda to je mazec na těch horách teda! Ale hlavně, že to nakonec stálo za to! :slight_smile: S těma rukama mi nemluv, já je mam taky jako kusy ledu! A nohy mi mrznou i v teplých zimních botech,co jsem si přivezla z Ruska, takže jsou hooodně teplý :grinning:

Miru, mě taky vždycky po flámu manža přijde hrozně roztomilej! Ale nesmím to řikat před nim, nebo mi bude pořád flámovat! Takže pšššt :grinning:

Holky, o tý pekárně jsem uvažovala taky a pořád o ní přemejšlim, že bych si jí koupila... ňam ňam domácí chlebíček zbožňuju :dizzy_face:

tak krásnej večír prdelky :zipper_mouth:
31. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=49374

posíláme všem moc pozdravů... a až pojedeme do Litoměřic, tak se ozveme a nezašly byste na kafčo ?
a všem moc děkujeme za pfka :slight_smile:
1. led 2009 v 10:42  • Odpověz
zdar babule,

tak jak jste přežily včerejší noc? My dobře... šly jsme spát o půlnoci, no resp. Vilda, ten leh a spal... kdežto já ještě utěšovala cca hodinu Nelču, ikdyž pod peřinou jí bylo celkem dobře, pokud nám nepráskaly pod okny. :unamused:

a dneska jsme si udělali novoroční výstup na Radobýl. Bylo tam docela dost lidí i psů a Nelča opět nezapřela své hrdinství... kilometrovou obklikou :grinning: jen když jsme pak na cestě domů potkali foxteriéra, tak už jsem ji musela vzít na ruku :grinning: srabíka jednoho malýho. :sunglasses:

Jo, Marti
s těma rukama jsme na tom stejně, ikdyž mě většinou spíš zebou víc nohy než ruce, ale svařák to většinou spraví. Ale je fakt, že by ti ta gingo giloba mohla pomoct :wink:

Pavlíííí, ahojky... tobě taky vše nej. Koukám, že z Ondry je už chlapák a jasně, že se ozvi, až pojedeš do Ltm, rády tě uvidíme :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holčiny snažilky...tak už jsem vás našla, snad je to ta správná stránka. Na beremko jsem se nemohla vůbec přihlásit, hrůza.Tak jak se snažíte? A jak dlouho? :slight_smile:
3. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Jinak přeji všechno nejnej do Nového roku 2009. Hlavně zdravíčka a klidu. :slight_smile:
3. led 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.