• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Koukala jsem, že Deniska už je těhulka...to jsem tady asi hoooodně dlouho nebyla. Tak já už sem asi taky tak trošku nepatřím...ale budu tady s vámi, pokud to nebude nějak vadit. :slight_smile: :slight_smile: Jak se jinak máte? :slight_smile:
3. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Vendul, ahojky, ne nebude... když nás tu bude víc nebudeme se bát vlka nic.

Jinak my se snažíme od svatby :confused: děs co? Ale snad už se brzo zadaří.

A co ty, už se taky snažíte? :wink:
3. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jééé, já jsem slepoň, ty už to mimčo čekáš, tak to gratuluju :grinning: to je hezký :wink:
3. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jojo, teď už jdu do 3 měsíce....byl to nějak hopem, povedlo se to běhěm chviličky.
Snažíte se od svatby? Tak to by mělo přijít brzy. Bereš kyselinu listovou?
Je to krásná věc, a moc to všem přeji.....akorát ten začátek, to je hrůza....spala bych i za chodu, a ty chutě. Ještě to stále přetrvává, ale už je to lepší. Nejhezčí zážitek je, když ho vidíš poprvé na utrazvuku. :slight_smile: :slight_smile:
A co Mirča, ty už se taky snaží? :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Koukala jsem na tvoje album, a podle kalanedáře početí, který je na 99%....tak to bude kluk...hezký kalendář :slight_smile: Ten kočárek zelené barvy si vybrala kamarádka, která čeká kluka teď v dubnu. A co vůbec bude mít Denda? :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky no já jsem vlezu a jenoom zírám!!!
Nazdárek Vendulko?? Ty už čekáš mimčo a co baráček už máte???? Tak ti moc gratuluju k mimču, to je hezká zprávička!! Denisa bude mít kluka, čeká ho v květnu!!!!
Jinak já se Vendul zatím nesnažím, já v tom akorát tak držím holky, aby se to těm třem kanimůrám už konečně !!povedlo!! Teď jsem se dočetla,že Míla s Vildo začepili tak uvidíme, zda se zadařilo!!!

Jinak Jani a Pavli, zda z toho našeho velko města dorazíte tak Vás určo rádi uvidíme!!!! Už se těšíme!!!

No Mílo náš Silvestr byl kožíííí teda!! Pařili jsme všichni do 4 hodin do rána, přijela tam ještě i jedna kámoška z Libo se svým klukem a to byla jazda teda! Pustili jsme si španělský hitovky, ségra vybalila kytaru co dostala Tori pod stromek a řádili jsme, já jsem si udělala sukni ze ségry záclony a trsaly jsme! No bylo to teda hustý!! A kluci všechno natáčeli, druhý den jsme pak koukali co jsme všechno dělali! To jsme se nasmáli teda, grilovali jsme, masíčko bylo super, nejvíc toho snědl asi Maxik! No dělali jsme největší rachot z baráku a řekla bych, že asi i z ulice!!! Taky jsme si to užili a řádně!! Jarouš začal pít slivovici a odpadl jako první, protože den před tím byl s klukama na pivku a přitáhnul ve tři ráno tak to na něho nějak padlo a po slívce mu bylo i blbě, ale probudil se druhý den a bylo to OK! To má někdo štěstí!! Ale jinak celkově super silvr!! Ty videa jako jsou fakt hustý!! Co všechno člověk pod vlivem dokáže!!
4. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Koukám Vendul, že si dáte mimčo ke druhému výročí skoro co??? Co vím tak snad Míla vitamínky brala a teď brala nějaké hormony!!! Tak snad se tam ten brankář už usadí malej!!
4. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj Mirčo,baráček ještě nemáme, ten snad bude příští rok :wink: Já myslela, že už se taky snažíte? Mohla by jsi vozit společně s Miluškou :slight_smile: U nás to bylo rychlé....povedlo se to během chviličky, ani jsem to nečekala. A jak se jinak máte? Nějak jsem nestíhala se sem na vás podívat, bylo toho moooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad už to bude lepší. Denda už mi psala, mam velkou radost, že se jim to taky povedlo :slight_smile: Člověk na to nesmí myslet. Čím víc na to těhotenství myslíš, tím déle to trvá. Kamarádka na to myslela pořád a nic...pak se na to vykašlala, a prostě to zkoušeli a ejhle....teď v lednu bude rodit :slight_smile: asi na tom bude něco pravdy.
Ano....prcek se narodí kousek po našem druhém výročí. Chtěla jsem, aby to vyšlo na léto. Ještě kdyby to byl chlapeček... :slight_smile: ale ať je to co je to, hlavně že to bude zdravoučký.
Moc to holčinám přeji i Tobě, je to krásná věc....tak holky šup na to, ať se brzy dozvím ty hezké zprávičky :slight_smile:
4. led 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky Vendul, no všechno bude viď jednou i ten baráček, aspoň do něho půjdete jako šťastná rodinka ve třech!

Vendul to věřím, že je to krásná věc, ale já se na to nějak ještě necítím, čekám až mě ozáří ta pravá chvíle, zatím budu Míle jenom vozit!! :grinning:
Jinak se tu máme všichni tak nějak dobře, určitě jsme rádi, že si se nám zase ozvala a oznámila nám tuhle zprávičku a koukám, že máš krásné datum termínu porodu, to je hezký teda, to se Vám povedlo krásně!! To je docela čerstvá zprávička co?? Jo jo něco na tom bude, pak v tom hraje velkou roli i ta psychika a člověk se miluje jenom proto, aby otěhotněl a né pro potěšení. Ale tu prostě neovlivníš!! No já doufám, že tento rok 2009 bude v naší diskusi hodně plodný, moc to holkám přeju!!!!
4. led 2009 v 15:33  • Odpověz
Baráček bude, ještě lítám po úřadech, ale už to snad nebude tak hrozný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud se na to ještě necítíš, tak to nemá cenu nějak lámat přes koleno....Až přijde ta chvíle, tak se na to určitě budete oba moc těšit. :slight_smile:
Termín porodu hezký, ale doufám že nebude moc velký teplo, jinak se upeču :frowning2: Ale určitě to bude stát za to. Zatím se nesmí nic zakřiknout....ještě se může stát ledacos....
Míla určitě brzy přijde stou krásnou zprávičkou...moc to holčinám přeju :slight_smile:
Jsem moc ráda, že se vám všem daří a že se máte dobře. :slight_smile:
4. led 2009 v 16:07  • Odpověz
Jo jo Vendul to se máme moc dobře, akorát holkám chybí to nejhezčí no, ale něco mi říká, že ten rok 2009 bude pro ně ten správný a všem se zadaří a budou všechny moc šťastné!! Už se na to těším!! Mě s nima to klábosení o tom baví no!!

Tak ti přeju, aby Vám ten baráček vyšel a miminko bylo zdravé a všechno v pořádku!! A co si přejete?? Koukám, že tam máš napsáno Kubíček a Nella to jsou krásná jména!!! No to je fakt, ty budeš mít ten největší pupík přes ty vedra!! Ale zase to za to bude určitě stát uvidíš!!

Já si užívám tu naši malou dračici, skoro dvouletou neteř a ta vydá někdy za tři takže zatím bohatě stačí!! :grinning:
4. led 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahojky holky,

jéé, koukám, že Vendul nás tu našla a že má takovéhle krásné novinky! Gratuluju moc a ať se prcek drží! :dizzy_face:

Teda to to volno uteklo, co? Já zítra ráno asi nevstanu! :grinning:

Mílo, zapomněla jsem vám pochválit stromeček! Fakt krásnej, tohle je přesně můj styl! :dizzy_face: My teda stromek neměli, jen ozdobené větve. Včera jsem zrušila adventní věnec, už opadával :cry:

Holky, tak zítra vykročte pravou první den do práce v novém roce! :wink:
4. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Určitě to vyjde každé, kdo si přeje to nejkrásnější. :slight_smile: Mirčo, ty pak budeš mít hezký přehled o těhotenství, a vše kolem porodu :slight_smile: Tobě už to půjde samo :slight_smile: Přejeme si kluka. Zatím co jsem si dělala čísnký test, tak mi vyšel kluk, tak jsem na to zvědavá.
Ahoj Lit, tak to jsem ráda, že tě tady zase vidím. Jak se vy snažíte dlouho o mimčo?
Vůbec se mi zítra nechce do práce :frowning2: Ještě bych to prodloužila tak o týden :confounded:
4. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Krásný večer!
Jani to mi povídej, zase do práce po 14 dnech, to se mi teda ale fakt nechce!! A zase dlouho pracovat budeme, žádné volno nás teda brzo nečeká! Já musím vstát, protože mě budí náš Maxíček!!

Vendul no právě holky to všechno ozkošej a mě pak budou radit jak a co!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni už budou zkušené matky!! Tak Vendul hlavně hodně štěstíčka a hlavně ať mimísek drží!! :grinning:
4. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky Vendul,
my se snažíme taky skoro od svatby. Ono už nám to v březnu už vlastně vyšlo, ale bohužel jsme to nedotáhli až do konce, měla jsem MA ve 12tt :frowning2: :cry: :pensive:
Ale určitě se nevzdáváme a věříme, že se nám zase brzy zadaří :wink:
A jak ti je? Doufám, že to snášíš dobře! :dizzy_face:

Miru, tak to já jsem teď zvyklá vstávat teď tak kolem půl desátý, takže zítra asi umřu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho závěrka, takže to bude mazec!
Koukám, že jste na silvestra pěkně zapařili! To my šli spát asi v 11, ani na půlnoc jsme nepočkali :grinning: Manža se mi vrátil z Paříže, tak byla romantika :wink:
4. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
No nazdárek,

to jsem si mohla myslet, tu na vás čekám celý víkend a sotva vytáhnu paty od PC tak je tu živo :sweat_smile:

Jdu vás dočíst....
5. led 2009 v 07:32  • Odpověz
Ježíš to je hnus velebnosti po 14 dnech v práci, nějak nevím kde začít :confounded:

Vendul, já brala ze začátku femibion a teďky beru tu listovku až jí doberu tak si koupím zase asi nějaký ten mulťák. A jak ti je, jak se cítíš? Už začínají nevolnosti? Jééé, koukám, že vy radši chlapečka :grinning: to mi bychom zas radši buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uvidíme co se povede, ikdyž letos tam mám podle toho kalendáře samý buchty, viď Jani :wink:

Jéé, Jani, díky za pochvalu, taky se mi líbí, ikdyž už teda pěkně opadává a Nelča schválně pod něj leze a pak je z ní vždycky zelený skřítek :grinning: a le dneska už ho asi budeme muset odstrojit.. už to z toho padá i s ozdobami.

Tak ať se dneska moc neupracujete.... jdu makat. čusík
5. led 2009 v 07:37  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo to mi povídej, když mi dneska ráno zazvonil budík tak jsem nevěřla vlastním uším, jako že musím vstávat!! To mě to taky začalo no ten koloběh v práci, ach jo!! Zlatých 14 dní doma to budu vzpomínat!!

No Jani tak když se manžílek vrátil tak to jste toho Silvestra ani jinak oslavit nemohli!! :grinning: Neboj zadaří se Vám brzičko!!! :sunglasses:
5. led 2009 v 08:00  • Odpověz
Holky, to nám venku ale krásně sněžíčkuje co?

Jani, romantika jo? Jůůůůů, a co ti vůbec manža z výletu přivezl?

Jo hele Jani, když si byla těhu nebo Vendul, měli jste krátce po ovulce nějaké příznaky? Páč nevím jestli ty divné pocity v břiše mám přikládat vánocům, že se pořád jen žralo a žralo a nebo něčemu jinému :confused:
5. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Mílo no nekecej??? že by se tam konečně už usadilo!!

Mílo myslím, že někde psala přívěsek od Swarovskiho srdíčko myslím, ale to si nejsem jistá!!!
5. led 2009 v 09:41  • Odpověz
ajo, vlastně.... jsem to hlava děravá :confused:

Miru, bych na to moc nevsázela.... ale víš jak... fakt nevím. Ale dneska v noci mě chytla docela hnusna migrena, stejně jako minulý měsíc před MS, tak nevím no :frowning2:
5. led 2009 v 09:45  • Odpověz
No tak třeba se zadařilo kdo ví to se uvidí během ledna a Mílo září jako vyšité hele!! :grinning: Tak uvidíme, budeme netrpělivě čekat!!

Jsem ti chtěla říct, že se mi z kalendářema roztrhl pytel, přišly mi z Happy Fota a z pojišťovny, ale od tebe je nejhezčí!!! :grinning:
5. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Z happy fota jo? Ty jo mě nic neposlali :angry: nebo vy jste tam něco objednávali? Jéé tak to jsem ráda, že "můj" je nejhezčí, což mi připomíná, že si taky musím jít koupit nějaký diář, když jsem po něm koukala před vánocemi v Globusu, tak tam nif mof neměli... nif tedy pro mě :unamused:
5. led 2009 v 09:59  • Odpověz
No Mílo to mi povídej, já jsem chtěla včera otočit kalendář doma a zjistila jsem vlastně, že nemáme na poličku otáčecí!! No tak dneska jdu koupit!! Takže na dnešek už nemáme!!! :confused:

No poslali mi, třeba ještě dorazí, objednávala jsem akorát svatební tenkrát mě a mamce jinak nic a teď mají zase slevy!!
5. led 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně v práci, jela jsem ráno ještě na odběry a na imunologii, tak jsem všude čekala...
Kája jel chudák do práce asi 2 hodiny, protože ráno nějak nejezdily autobusy, díky tý vánici :confounded:

Mílo, já žádné příznaky neměla, kromě neklesající bazální teploty :grinning: Jen v den ms a den potom mě hrozně píchalo na levé straně podbřišku :slight_smile: Tý jo, tak tfuj tfuj, držím palce!!!! :astonished:

Miru, máš dobrýho pamatováka, dostala jsem srdce od swarovskýho :dizzy_face:
5. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Lit díky, ale jelikož se mi spouští nějaká šílená migréna.. kterou jsem před laparkou měla tak max. 1x do roka a po laparce před MS, tak si spíš myslím, že z toho nic nebude :unamused: :frowning2:

Ty jo ono napadne trochu sněhu a MHD už kolabuje :grinning: tady je to celkem v nomoš stavu... ani se to ráno moc neklouzala, jen pak na náměstí když jsme jeli, ale silnice OK
5. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Mílo, neházej flintu do žita a věř! :wink: Nebo si zkus ráno změřit teplotu v pochvě, jestli se drží plus mínus kolem 37..

No jo, u nás v Dubči totál kolaps, fakt horrorr!
Jinak mám rozpíchaný obě ruce, vůbec mi nemohla najít žílu a myslela jsem, že tam omdlim, brali mi 6 zkumavek! :sweat_smile:
5. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Jani 6?? To mi tenkrát taky brali a to jsem myslela, že sebou seknu teda!! Fakt to je člověku na omdlení a ještě jsem tam musela na lačno!! To byl zážitek a Míle je brali myslím tak před laparkou!!

Mílo musíš pořád věřit, neboj ono se usadí!!!

To jo u nás ráno sněhu jako blázen, silnice moc neprotáhlý, takže jsem to radši vzala po hlavní, aby mi to z kopce neklouzalo!!!

Jani nevím jestli jsi četla, ale já dostala od Jarouše k Vánocům od Swarovskiho naušnici do pupíku krásnou takovou kytičku zase!! Měla jsem z ní hroznou radost!!

Včera jsem poprvé orbitrekovala po dlouhé době, abych si ten vánoční dárek taky zajela!! A Mílo hele výpadek je znát! Měla jsem dost, ujela jsem sotva 10 minut! To dřív třeba 50 a v pohodě!

Jinak jsme byli v sobotu bruslit tak mě trošku bolí třísla tak to bylo možná i tím, že jsem včera nevydržela, ale bruslení super, bylo krásné počásko!!
5. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Miru, já byla taky na lačno, bylo to fuj! Ale hlavně, aby ty výsledky dopadly dobře... A po tom potratu mi jich taky brali hodně, ale tam ve špitále to aspoň uměli, tady to bylo dílo! Mám rozpíchaný obě ruce... :cry:
To máš teda taky pěkný dárečky! :dizzy_face: Já kvůli tý chorobě taky nic nedělala a dneska jsem nemohla vyjít ani schody :grinning: Ale už jsem začla zase aspoň s mojžíškou :slight_smile:
tý jo, ale bruslení zááávidim! U nás na rybníku za barákem taky bruslili. Škoda, že napadl ten sníh, teď už to nebude ončo :unamused:
5. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Mě taky kámoš lákat na bruslení, jenže já ani nevím kde mám brusle a jestli bych je vůbec obula, jsem snad na nich nestála tak 10 let :confused:

Jani, mě před tou laparkou jich snad brali 8 a pak jsem šla odpoledne dom, jak mi bylo blbě... jsem tam taky s sebou málem sekla, tak držím palečky, aby byly výsledky OK.

Tak teplotu jo? Mno, jestli někde vyhrabu ten teploměr tak to možná i zkusím, za to nic nedám, že jo :grinning:
5. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.