• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
To víš, že jo Mílo pořádně ji proměř!! My jsme s Jaroušem měli včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: !! Ale prej když sem tak pořád chodím na rady a tak, tak se mám zeptat jestli netrpím zvětšenou vlhostí!! To je co??? Čuryn jeden!! Tak jsem mu řekla, aby si našel frigidu!! A to bude koukat jak mu to podře a pak si budeme vyprávět!! Pcheee :grinning: !!!

Jo bruslení to bylo moje, ráno jsem brusle nasadila a sundala je večer v v 9 hodin a to už pro mě mazal táta, abych šla domu!! Já jsem bruslení milovala, to mě bavilo hodně. Táta mi je i přebrousil tak příště mi to posviští!! No je fakt, že v pátek byl led jako sklo a v sobotu byl trošku zapadanej, ale pořád se krásně bruslilo!! :grinning:
5. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
No když já právě ani nevím kde ty brusle mám, jestli mi je náhodou naši nevyhodili, když vyklízeli tu půdu tenkrát :confused: ale je fakt, že jakmile v zimě zamrzlo labíčko, tak jsme tam byly s Milenou pečený vařený :grinning: za to dnešní děti pořád jen sedí doma a nedokážou ani využít sníh, my pořád někde byly buď na paloučku na bobech a nebo na labíčku na bruslích a náš Kuba s Nikolou sedí doma a nikam nejdou... nechápu :frowning2:

Jsem vám zapomněla říct, už mi zase teče pračka :grinning: sice ne tolik jako předtím, ale teče, takže už se asi díra udělala i na druhé straně toho těsnění, tak nevím jak to vyřešíme, neb si ještě chceme koupit novou předsíňovou stěnu a pořád tápeme jestli ji objednat z quelle, neb tam mají jednu hezkou, ale nevím nevím dle kagalogu a nebo se juknout jestli konečně třeba v Kika budou mít i něco jiného než ty klasický předsíňovky :fearful:
5. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
No já mám brusle už tolika let a táta mi je vždycky nabrousí a bruslím jak frajerka. Přesně Mílo to taky nechápu, mě naši vždycky zaháněli domu, táta mě věčně někde naháněl, to byla guma, schovka, před pikolou za pikolovu, vybíjená pořád něco a dneska děti dřpí doma u pc a ven je vyháníš!! To je hrozný no!! A v zimě to jsem lyžovala v parku na kopečku a bruslila!!

Zase Vám teče pračka jo?? Hm tak to asi chce novou, jak se to jednou posere tak se to bude srát pořád!! Než mít koupelnu plnou vody pořád tak je lepší novou!! A hlavně Vám to nedávno opravoval a už to máš zase. Ve finále dáš za opráváře stejně peněz hele!!

Mílo tak zkuste v Ikee tam jich taky mají! My tam porazíme taky příští týden asi!! Zase toho plno potřebuju viď, ale hlavně chci látku na polštářky co jsem dostala od ježíška!! Tak nechám ušít!!

Mílo my jsme zase včera koukali na auto, asi koupíme v létě nějaký!! Ty auta šly dolu jako blázen!! Hele na jednu stranu je krize dobrá no!! :unamused:
5. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
JJ, co se týče aut, tak krize je fajn :grinning:

No my chceme jet do Prahy tenhle víkend, ale jestli se dostaneme i do Ikeii, to nevím. A Vilda si zas vymyslel, že chce předělat koupelnu :confounded: pořád si nutí sprcháč a já ho nechci, já se ráda naložím do vany, to ve sprše není ončo :fearful:
5. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
To jo sice autem jezdím teďka jenom já, ale koukali jsme na Peugeot 407 combi, taky se nám hodně líbí Mazda 6 combi a Audi A4 no to je kočanda a nebo taky nový Passat a to všechno kolem 200 tisíc, což je paráda, to se nám před půl rokem ani nesnilo. Mě se vždycky líbil Peugeot 407 a co jsme na něho koukali tak to bylo kolem 400 tisíc pořád a teď?? Máš za 200 papírů nádherný autíčko!!!! Tak uvidíme jestli koupíme tak razíme do Chorvat, to by přeci nestálo u tchýně, aby nám s ním šmajdala žé??

No Jarouš by ji chtěl taky, nebo aspoň věšák na bundy, ale kam to tam dát všechno no! Jo jinak třídila jsem botky a jeden pytel šel do popelnice, to se někdo poměje až do najde!!

To už jste chtěli tenkrát né koupelnu?? Mílo hele radši vanu, ve vaně se natáhneš a ti sprchneš, ve sprcháči jenom sprchneš no!! Zase kvůli místu asi chce né, ale vana je vana!!
5. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Hele jestli si tu vanu nevybojuješ tak seš u mě mrtvá Branke!! :sweat_smile:
5. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Miru,.... tak to začni šetřit na věnec hele :grinning:

JJ, je fakt, že ty auta teďky šly hodně dolů a za slušný prachy si už koupíš pořádný fáro no! My asi letos do Croatie nee... loni nás to vyšlo skoro na ty samý prachy jako kdybychom letěli na 10 dní např. do Řecka s all inn, nebo alespoň s plnou penzí, takže pokud se letos povede, tak asi někam poletíme. Ještě se uvidí
5. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
JO a hele ten věšák tam dáte, Renča s Petrem ho tam mají taky, hnedky vedle dveří vpravo, vy vlastně máte úplně ten stejný byt :wink: a taky se jim tak vešel
5. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jo jo to se nám tam vejde, ale Renča asi nemá tolik bot jako já!! :grinning: Jarouš nadával zase, že stejně mít nemůžeme, protože by jsme neměli ani kam dát věcičky, že mám všude jenom já hadry a boty!! Ale je to pravda, tak jsem plnej pytel vyhodila!! Je mi to líto, ale pak kupuju nový a starý nevyhodím!! Tak vím, že tam se to vleze no, ale my tam máme botník větší no!! No a teď chci právě v Ikee ty poličky!!

No Mílo a ty Audi A4 ty byly 380 tisíc a teď za 200 koupíš kočandu no!! Jak to, že Vás to vyšlo hodně, dyť to vždycky tolik nebylo?? No hele nás Tunis vyšel i s penězma když to vezmu bez slevy v práci skoro na 40 tisíc to ti Chorvatsko nevyjde zase!! A když jedou 4 v autě tak to máš na dva díly!! NO je fakt, že dneska dáš prachy a dopravíš se na letiště a nemusíš se o nic starat no!! Ty vado Mílo moře zase co?? Já už chci taky! Ale zase to Chorvatsko je krásný zase!! NO uznej!

Já bych chtěla to Bulharsko no, ale když se koupí autí tak se asi vyrazí někam, taky ještě uvidíme! Jarouš má pořád vize, chce barák, auto všechno a ještě mi řekne do léta našetři na auto! Jsem říkal tak když budu u tyče někde trsat tak do léta to možná stihnu!! :grinning:

Jo Mílo a ta stěna se neotevřela, jenom hlavní stránka!! A tam ta stěna nebyla!!
5. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
No, Miru, když nebudu přechánět, tak nás to se vším všudy vyšlo cca na 30 tis. Kč a to už máš za to lepšejší dovču no!

Jak to, že se neotevřela, dyť jsem dala jen ten obrázek, nechtěla jsem přímo ten odkaz... jdu na to mrknout znova... křáp jeden :angry:
5. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
30 tisíc jo?? Hm tak to je ve dvou na Chorvatsko dost teda né?? Tak jídlo nikdy nepočítám, protože to jíš i doma, ale to je docela dost teda no!! To je fakt, že když chytneš lastku tak to máš za to lepší dovču sedneš na letadlo a za chvilku jsi tam no!! Tak to ju teda, to je dosti no!!

No nevím Mílo a teď se mi to zatím otevírá!! Jo už no ta vypadá náhodou pěkně, ale mě by tohle na ty moje škrampy nestačilo teda no!! Já je mám dokonce i ve skříni ještě pod hadrama!! Ale vypadá hezky no!!
5. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
No já myslím, že my tam máme 81 cm místo a ty stěny jsou většinou právě širší tak Jarouš pořád otravuje s věšákem!! :wink:
5. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
MIru oni jak který, jsou i menší... no nám se tam taky všechny boty nevejdou a většinou sezoní máme ve sklepě a nahoře jen ty co nejvíc používáme.

No tak já to beru i s jídlem, ale i tak to je max. tak o 2,5 tis. míň.

Mo my vyměňovali snad nebo i víc 10 tis. Kč, z toho byla myslím půlka na cestu včetně poplatků ve slovinsku a chorvatsku a dálniční známky v Rakousku, plus pobyt ten snad byl 9 nebo 10 tis. Kč a nějaké ty místní poplatky za ubytování a Nelču
5. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
No ikdyž je fakt, že 100 euro nám zbylo, takže 3 tis. Kč taky dobrý nazpět :grinning:
5. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
Cusik holky,vy uz premyslite o dovolene u moze jo???

tak my letos pojedeme na Machac,jara chce jezdit pryyy ob rok k mori ja bych jezdila kazdy rok no kliiido...tak letos mame Machac snad to bude dobry akorat nevime kdo pojede s nama,snad tam neskejsnem sami.

jara ted sel s malou bobovat,ja jsme tu sama od rana jsme litali s malou po doktorech byli jsme na alergologii,brali ji krev a ja to trosku nezvladla,rvala jsem jak krava,nemohli ji nabrat krev,nemela zadny zilky a do finale ji praskla,tak ste to meli videt mala bulela ja bulelea,nakonec jsme to vzdala a musel jit Jara bylo to fakt neprijemny kam se hrabou nausnicky,to je sileny,jak se deje neco s ditetem je to na pest,ale uz dobry,mala takhle nikdy nebrecela..uz to nikdy nechci zazit.
5. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Čusík no jo ségra už taky kalkujujeme kam pojedeme, Jarouš i zase vymyslel auto tak vůbec nevíim jak to dopadne všechno!§ Ale léto je za chvilku tady ani se nenadějeme!!

Ségra tak jsem mamce tu podprdu vyměnila, měli 85C jsem vzala ta má větší košík tak uvidíme jak to tý naši kulindě bude!!

No jo Mácháč je dobrej, ale moře je moře!! A zase jednou za rok moře to jde!!

A jé je jste brečely jo?? No a když víš, že to nemáš ráda tak proč tam lezeš lepší je to nevidět. Já jsem taky nemohla chodit s Maxíkem když měl to očičko musel Jarouš a to měl taky co dělat!! Je to prostě náš kluk no!!
5. led 2009 v 15:40  • Odpověz
ja nevedela,ze ji budou takhle mordovat,berou to vetsinou s prstu,ale takovou jehlu vytahla,a stourala se jak to nemohla najit no desny proste
jezis vy taky nevite co chcete barak,auto si vybirate hihihi auto mate postavte baracek,at mam kam jezdit se opalovat
5. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Péťo, mi ani nemluv, se nechci vidět až budeme mít mimčo, mě stačí jít s Nelčou na veterinu a mám co dělat, abych tam taky občas nespustila :cry:

Viď, hele ty Urini taky nevědí co by roupama.

Ale je fakt, že moře je moře a my stejně k moři musíme, tak jako tak...takže nám se mácháč, slapy apod. vyhýbají obloukem :grinning:
5. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Ja bych taky brala more jela bych hned no uvidime,treba si to Jara rozmysli,a pojedme na dve dovci..

pes je pes,z ditetem te svihne,me taky malem krisili,a ted v ty cekarne ty lidi jak na me koukaly ja urvana a nemohla jsem to zastavit a vsichni no ty deti coo me uklidnovali :grinning: :grinning: kazdej vedel o cem mluvim takze jsme nebyla prvni
5. led 2009 v 15:48  • Odpověz
To víš, že jo a budu tě tam mít pořád naveženou, no kdyby bylo na mě tak já do baráku nejdu, nechci se zase zadlužovat, to radši autíííí!!!

Mílo Jarouše doma pořád hodí roupáky!!! To je furt něco a včera jsme čučeli do půlnoci na auta no a fakt nás překvapili ty ceny!!

No já taky moříčko potřebuju, pořádný slunce na bolavá záda né?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holčiny. Dneska to v práci nějak rychle uteklo uffff, ale ráno se mi vůbec nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: katastrofa. Člověk má alespoň radost z toho sněhu.Jupíííí :slight_smile:
Milu, první příznaky těhu jsem měla píchání v podbřišku, velká únava a kovová chuť v ústech...to stále přetrvává. Tak to moooc držím palečky, aby to vyšlo. Určo dej vědět. Moc vám to všem přeju. :slight_smile:
5. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Mirčo, díky za podporu. Doufám, že se tam udrží.... :slight_smile:
Lit...tak to mě mrzí, že se stalo co se stalo :cry: Ale věř, že se to brzy povede znovu, když už se to povedlo jednou. Asi se mu nechtělo :confused: Držím palečky.
5. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kovovou chut jo?,to neznam,to musi byt neprijemny,ale je fakt,ze ja to vedela hned od zacatku,to proste poznas tu zmenu na sobe no to se clovek citi jinak,ja byla desne unavena a vecne jsem mela hlad,a jak jsme se nenajedla pravidelne umirala jsem jak kdyz jsem tejden nejedla :grinning:
5. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
A proc by se neudrzelo??udrzi to je jasny,na to nejhorsi nemysli
5. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
5. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
jestli pujde odpoledne tak je to dobry,doma dopo nebudeme
5. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
No jasně ségra odpolko to strhneš co? ALe to bude absťák hele!! Doufám holky, že to vydržíme!

Vendul neboj, co by se neudrželo, jestli má tak se udrží!!!
5. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky...ano ta kovová chuť je hrůza. Ale už je to o něco lepší. Každá mamina má prostě jiné těhotenství. Jak píšeš pitrsko ( hlad a únava ). Já bych spala a jedla celý den. Když se nenajím, tak je mi zle. :unamused: Jíst po troškách, ale za to celý den. Nejvíc jsem ujetá na pomerančích....nevím proč. Asi protože jsou šťavnaté a ta šťáva dělá mimču dobře. :slight_smile:
Miluško.....ono je to pokaždé jiné...a jak píše pitrska...to na sobě poznáš sama. Ta změna je znatelná.
6. led 2009 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.