• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Krásné raníčko!!

Venus tak to je dobře, že ujíždíš na pomerančích, ty jsou zdravé!! To jsi mi připomněla jak jsem se včera přejedla pomelem, to jsem si chtěla schovat do práce dneska, ale spráskala jsem ho celé!!

NO Vendul jenže pitrska - moje drahá sestřička jedla bohužel jenom v těhu, teďka toho sní za týden co normální člověk za den asi tak nějak viď ty opuchlá nitko??? :grinning:
6. led 2009 v 07:16  • Odpověz
Ty jo. jsem ani nečekala, že to půjde tak brzo... vyjímečně to stihlia admini asi nějak dřív.

Krásné ranko
6. led 2009 v 07:17  • Odpověz
Ajo vlastně Mílo teĎ jsem si to taky uvědomila, že to vlastně nemělo jít co?? No to nás teda potěšilo, co by jsme dělaly že?? Přeci bychom na 100% nemakaly???
6. led 2009 v 07:18  • Odpověz
Vendul, njn... když já mám divné pocity furt :frowning2: ale je zajímavé, že každá co je pak těhu, tak říká, že to věděla nejspíš od začátku :grinning: ale říkají to až po nějaké době, ne že by to řekly jako hnedky. Jestli mi tedy rozumíte. No nechám se překvapit, víkend asi rozhodne.

Miru, vzpomínáš na Katku, ta zas byla přesvědčená, že těhu není, že se nepovedlo a ejhle, už mají prcka doma :wink:
6. led 2009 v 07:19  • Odpověz
No to vzpomínám, ale ona tomu spíš už nevěřila, protože přeci říkala, že je to poslední pokus a pak si dají pauzu a ono to vyšlo no, to bylo štěstí!! Ale u ní to bylo taky takové, že nevěděla, protože přeci brala ty hormony a ty gely a tak!! Takže ta musela čekat vyloženě na testy no, ale povedlo se a to je hlavní!! :grinning:

Mílo už o víkoš to budeš vědět jo?? Má přijít mrška z ruska??? Tak to držím palečky, aby teda nepřišla no!!
6. led 2009 v 07:32  • Odpověz
Juchůůů, tak jsem si právě objednala tady z bazárku velkou knihu o matce a dítěti za 140 Kč, včetně poštovného :grinning: já mám radost. a to mi paní včera psala, že prý si ji někdo od minulého týdne již rezervoval, ale zatím nezaplatil. Normálně v obchodě stojí kolem 4 stovek.... sice je to asi nějaké dřívější vydání, neb má jiný obal, ale bude to ona :wink:
6. led 2009 v 09:13  • Odpověz
cuuus tak ja mela uz vse napsany a ono ejhle mi to vypadlo se na to vysss...uz ani nevim co jsem pisala
Milo ty jsi tehu si jako myslis??nebo jsem to blbe pochopila?

segra ted mam muilanka,pres ty svatky je to des a musim prestat zrat to je desny kdyz me se nechce
ale budu muset takhle to dal nejde,jsem jak mamka tri obedy :grinning:
6. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Péťo, já nevím... ale spíš asi ne.... jen mám v břiše takový divný pocity, ale to je spíš tím, jak jsem se přes svátky pořád něčím cpala :unamused:
6. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
Takze si o vikos delas test jo??
6. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mno, pokud nedorazí tetka bětka :fearful:
6. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak snad neee at nedorazi at nedorazi,a vy ste se snazili??a jak se cejtis?
6. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Různě, spíše přecpaně, jak jsem o svátky furt něco žrala :confused:
6. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mílo to už si dávno vykakala né?? :grinning:
6. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Mno, to asi nééééé :pensive: páč co cukroví furt na mě z toho stolu volá "sněz mě, sněz mě" no tak já jdu a baštím a baštím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak cukrovy moc ne,ale ostatni ano jsem se rozezrala jako blazen dneska jsme skoncila v pet,a v 8 uz jsem to nevydrzela a sla se nazrat to nejde proste :angry:
6. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Péťo a nejsi těhu? :grinning:

Tak jsme dneska odstrojili stromek a myslím, že asi příští rok Vildu na živej neukecám :sweat_smile: páč se nám pěkně sesypal :fearful: jehličí jsem uklízela skoro hodinu a je toho plný koš.. prostě jsme tu byly jak v lese na jehličí :grinning: byla od toho i celá chodba, už se ani nedivím, že to ty lidi házej z okna :confused:, ale já se nedám... musím to na příští rok nějak vymyslet anebo koupit jedličku, ta moc neopadává, že jo? Páč borovička se mi tolik nelíbí :frowning2:
6. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Milo nejsem neboj
to jo jedlicka by byla si lepsi,pak se to zapichuje do nohou vid potvurky

ja ctu dneska cely den jednu diskuzi a vrta mi to hlavou jako ja to nechapu mame umre dite,a ona je tak arogantni jak pise arogantne me to teda neda,ale nehodilo se ji do kramu je to divny mam s toho takovej pocit blbej jdu hajat..
6. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Milu, věř že to brzy povede, a nesmíš na to tak myslet. Milujte se úplně běžně, jako by to nebyla snaha o mimčo...určo písni o víkend, jak jsi dopadla..držím palečky.
Já jdu 19.1 na vyšetření, tak jsem zvědavá, jak dopadnu, a jestli mi budou dělat ultrazvuk...chtěla bych ho zase vidět. :slight_smile:
Mirčo, tak pomelo na posezení se mi ještě nepovedlo...ale takhle pár grepů na posezení....to už jsem taky zvládla...ale ty pomeranče, to je mor...sním 2-3 denně...hrůza.
Takže máš taky dost vitamínků. Dneska je venku tedy pořádná kosa...brrrr, a zítra má být ještě větší.
Péťo a jaký byl vůbec porod, tedy pokud se můžu zeptat. Viktorka je slaďoučká...ale asi pěkná rošťanda. Já mám 2 letou neteř...a to je taky rošťanda...ale ty dětičky jsou prostě k sežrání :slight_smile:
Milu, určo doporučuji jedličku, borovice brzy opadávají...nebo jedině pak umělý. :wink:
6. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
Krásné ranko,

Vendul, my máme normálně umělý, ale letos jsem chtěla živý, je to takové hezčí a krásně voněl,hnedky to doba bylo takové vánočnější :wink:

Tak pomelo jako celý určo ne, my si ho s Vildou dáváme na půl a je fakt, že ta půlka mi taky stačí, ikdyž minule jsem viděla docela malá pomelka co měli v kaufíku na tu akci, tak ten bych taky mohla dát možná taky celej, ale je fakt, že je to výborný a krásně to zasytí. :wink:

Vendul a už máš i nějakou fotečku mimíska? Nebo zatím byla vidět jen bublinka?
7. led 2009 v 07:03  • Odpověz
:confused: jste někde zamrzly, ne? :zipper_mouth:
7. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Krásné raníčko!!
No já jsem nezamrzla, ale byla jsem u zubaře, tak udělala prohlídku a dobrý a pak mi říká jestli nechci rentgen, že mi ho ještě nedělala na vnitřní kazy tak mám 4 a rovnou a mi jeden udělala, nechala jsem tam 7 stováků a šla jsem dom a na svačinu mám akorát 50,-Kč do města dneska, takže super no!! A 22. ledna mažu znova, ale to je pro mě utrpení teda ten smrad z toho, to je fakt hrozný, nejhorší pro mě!! Ještě mě čekají tři vrtání, to bude hrozný, mám bílou tak doufám, že vydrží!!!

Holky pomelo je výborný hnedka jsem si zase včera koupila dvě v Albertu, ale pomelo jsme dali s Jaroušem taky na půl, celý bych ho asi nesnědla, možná jsem to špatně napsala, ale Jarouš ho taky může!!!

Mílo co vím tak jedlička vydrží hodně dlouho nevadí jí tak vytopené místnosti tak určitě příští rok jdetě do ní, tak vydrží déle!!

My si ještě stromek necháme, musíme počkat na babičku, aby měla dárečky pod stromem!!

Ráno jsem nestíhala zase samozřejmě, za dvě minuty 8 hodin jsem lezla do auta a v 8 hodin jsem měla být u zubaře, ale ona nahoře bydlí a chodí dolu taky později!! A to mi Jaroušek oškrábral okno u auta, tak jsem sedla a jedla, ten je tak hodnej!!
7. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Cauves damy,je pomelo mam taky rada,snim ho cely taky,ale vzdycky mam par kousku zbyde a to vyhazuju jelikoz to stejne nikdo pak nedoji,viktorka miluje mandarinky sni treba 4 najednou,ale bohuzel my je ted nesmime...

Venku je klada,a my nesmime ven s malejma detickama se to nedoporucuje tak budeme drepakovat opet doma jako vcera,ve ctvrtek to ma byt nejhorsi no to mas pravdu to bude mazec

No porod-uz je to dva roky,a uz nemam na to takovy nazor jako pred temi dvema lety,23,2 07 mi praskla voda po hodine nic soupli mi provokacku(jsou to pouze jen vitaminy,ma to hrozne malej vliv na porod)po dvou hodinach dalsi a dalsi a dalsi a furt nic voda odtekala,rodila jsem az druhy den od 8-do 11 pry byl dobrej a rychlej ja si to nemyslela jelikoz celou noc jsem nespala a pak jsem mela tlacit hihiii porod byl teda uzasnej,este jsem ftipkovala,byl to nadhernej pocit,naprosto neco nepopsatelneho,kor kdyz mi ji dali po porodu na brisko,prvni moje slovo bylo ta je tak kraaasnaaa,a proste pro tebe bude to mimi nejkrasnejsi,a bolesti???o tech nebudu psat,to ma kazdy jinak,kamaradka co semnou byla na pokoji mela odrozeno skoro ve vytahu,a bez bolestne,ja je mela tri hodky je to neprijemny,ale hodne me podporoval Jarousek,ten tam semnou travil 2 dny i pres noc,jo a celou dobu porodni jsme travila ve vane,pomahala mi tepla voda,hrozne moc,ale pak suuup na sal..
7. led 2009 v 09:33  • Odpověz
Segra ty jsi vsude pozde

hihihi

Ty voe to slysim poprvy vnitrni kazy co to je??to mi ani nerikej a tech prachu vid za zuby to tam nechas vzdycky tolik za jeden kaz??

Milo ja se nemuzu dockat vikendu jsem zvedava ty voe jak je ti dneska??
7. led 2009 v 09:37  • Odpověz
Koukám, že se tady zase rodí no, ale jak píšeš každá to má jinak Vendul nemá cenu se stresovat!! Včera jsme koukali na jeden film a tam rodila a bylo to udělaný jako ze srandy, ona zatlačila a dítě vylítlo až na zem a klouzalo se po celý chodbě!! A Jarouš mi říká, že to jsem já, všechno hrrr a pak to takhle vylítne, ale to teda nevím bojím bojím!!! :confounded: Ségra ty jsi to měla dobrý, bolesti jsou no, ale vem si, že tam někdo rodí celej den a ty jsi měla za tři hoďky odrozíno!! To máš prostě po mamce ta to samý, přijela, odrodila, jela domu!!
7. led 2009 v 09:39  • Odpověz
No já taky, kdyby něco tak doufám, že písneš SMS, kdyby jsme nebyly na příjmu!!

Ona chodí taky pozdě a byla jsem tam v 8:02 minut, což je super a doktorka tam ještě ani nebyla, jsem se svlíkla a ona akorát přicházela!!

Jo 700 stovek jsem vyplázla za jednu bílou blombu a to mě čekají ještě 4, ona je totiž továrna na peníze, nikdo jinej takhle za blomby neplatí. To se platí jenom u ní!! Jarouš tam jde a třeba tam nechá 2 tisíce za jeden zub!! To je prostě normální!!
7. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Miru, jenom 700 jo? Tak to ještě jde. Já tam většinou nechám tak litra, páč jsem si minule srabík nechala dát raději injekci :sweat_smile:
7. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Kolegyně mi tady říkala, že jezdí k zubaři do Prahy a tolik nedává ani v Praze za bílou plombu!!
7. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Čau kecalky,
tady je teda taky pěkná kosa, brrr. A včera jsem pěkně vymrzla na zastávce :unamused:
Holky, pomelo je takovej ten velkej grep? Ten jsem ještě neměla...

Vendul, díky za radu, že na to nemyslet. To my víme moc dobře, viď Mílo? Ono když to pár měsíců nejde, tak na to prostě nemyslet moc nejde... My se milujeme normálně většinou obden, takže by se nám mělo zadařit už dávno... Ale asi je chyba někde jinde než ve frekvenci milování... Ale Míla je teď po laparce, takže to půjde jako po másle! :wink:

Mílo, huuu, kde jsi? Nezkoušela jsi měřit??? :wink:

Miru, s tím zubařem se to takhle stalo v létě ségře. Našli jí vnitřní kazy skoro v každém druhém zubu, takže u zubáka nechala několik tisícovek :frowning2: Tak vám, holky, teda nezávidim... :unamused:
7. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Jo aha, ono je to za jednu, no tak to jo.. já myslela, že za víc... a není v tom i ten rentgen započítanej? Já totiž za jednu platím kolem 500 Kč, tedy jestli náhodou nezdražila od nového roku. My bychom měli jít někdy v dubnu tuším na preventivku, ale jak se znám, tak mi určo vypadne zase ta moje plomba na 7 a budu tam jak na koštěti. :grinning:

Péťo, pořád tak nějak stejně. Prsa mě bolí, ale na to se také spoléhat nemůžu, neb mě bolí vždycky, když to mám dostat.... takže já ani nevím jaký bych měla mít příznaky, neb většinou to co značí těhu já má před MS :grinning:
7. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak to je sila,Jara neplatil za bilou nic,asi s protekce

hele segra,ale lezela jsem tam den a pul nez vubec ta potvora vylezla,no tri hodiny a stacili..

No mamka mluvi takhle ted ,rikala,ze by tam tatu mit jako ja nemohla,ze by ho zabila...
7. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.