• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jééé, Jani... nezkoušela, páč jsem si zase jelito zapoměnla večer připravit ten teploměr a dát to koupelny :confounded:

JJ, Vendul to je rada nad zlato, nemyslet na to.... :grinning: ono se to lehce řekne a hůř udělá... ono se sice možná miluješ ne že musíš, ale pak když tam ležíš s nohama nahoře, tak na to nemysli :grinning: to se fakt nedá.

Jani, tak to jste na tom s frekvencí ještě dobře, my většinou tak 1x, 2x do týdne, ale o ovulku skoro každý den... a to je pak mazec :sunglasses:
7. led 2009 v 09:49  • Odpověz
No 670 korun a 30 kč regulační poplatek! No tak injekci ti ona jen tak nedá, protože tu první máš zdarma a platíš až tu druhou!! A ještě ke všemu byla pěkně nachcípaná!! No už se těším na další no, ale to nebude tak drahý, ty jsou prý malý ty kazy, tento byl největší!

Jo jo Pomelo je ten velkej grepík, většinou je v síťce!! A chutná jako grepo-pomeranč, je to sladčí no a výborný!!

No já počítám, že to bude tak trojka no možná míň, ale stejně, to je peněz na co platím zdravotní pojištění to teda nevím fakt!! Stejně si pak musím všechno platit sama!! Přemýšlím, že přejdu k jinému u něho kolegyně neplatí ni!!

No právě Jani nemysli na to, co pár měsíců, ale u Vás už se dá říkat roky!! No na Mílu čekáme to možná bude o víkoši, necháme se překvapit!!
Jani tak to my se taky milujeme obden, tak jsem si říkala, že by to nemuselo pak dlouho trvat, ale koukám na tebe tak jsem teda naivka no!! :frowning2:
7. led 2009 v 09:51  • Odpověz
JO Mílo za jednu blombu na jeden zub, ale prý to byl největší zub tak nevím! No je drahá prostě!!

NO tak Mílo tak mi neříkej, že se to nepodařilo, když jste takhle zapracovali!! Nás čeká dneska, Jarouš ještě co slíbil jezdit na orbitreku nejezdil tak bude makat jinak holt!! :sunglasses: Musí to kolo něčím nahradit!
7. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Mílo, teploměr si dej k posteli a měř hned po probuzení :slight_smile:
No s tou frekvencí to máme různý, ale v době ovulace určitě denně... a stejně prd...
Jo, Mílo, a při zakloněný děloze se má prej ležet na břiše ne na zádech!

Miru, je to hrůza, ale lepší, že na to přišli a dají ti zoubky do kupy! :wink:

Tak to pomelo budu muset někdy vyzkoušet! :slight_smile:

Peťo, je to sice dlouho takhle rodit, ale zase to stálo za to. Viktorka se vám fakt povedla :dizzy_face:
7. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani roky jo??a vcem je teda problem??
7. led 2009 v 10:03  • Odpověz
To stalo,to je jasny-...

Holky mazu jdu delat hrnec kafe a caje prijdou holky a tri deti ty voe to bude mazeeec Viktorka je stejne vsechny sfackuje a bude kliid potvora drza
7. led 2009 v 10:07  • Odpověz
U nás je to asi přesně rok a půl, mínus 3 měsíční těhu, takže rok a čtvrt snažení celkem...
Jenže doktoři to začnou řešit až po roce, takže poprvé to neřešili (zadařilo se po 3/4 roce) a teď je to "teprve" půl roku, takže je ještě brzo... Ale roky letí a děti žádný... :unamused:
Ale věřím, že tenhle rok bude zlomový :wink:

Tý jo, to je Viktorka taková dračice, jo? :grinning: To má po mamince, ne? :grinning:
7. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Jani, jo to jsem taky slyšela, ale každej doktror říká něco jiného, jeden říká, že nejlepší pro početí je poloha ze zadu a můj bývalý gynekolog zas říkal, že je to jedno, že si ty mršky stejně cestu najdou, když budou chtít... tak a teď babo raď.

Tak po probuzení jo? MNo tak to nevím, neb dostávám rovnou sprďáka od Nelči, kde se flákám, že ona potřebuje jít nutně ven :grinning:

JJ a do pomela jdi, ikdyž občas je s ním práce než to oloupeš, ale ta chuť stojí za to :wink:
7. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Mílo, no je to pravda, hlavně, aby už chtěly! :grinning:
No jasně, musíš hned po probuzení, jinak to ztrácí smysl... Tak bude muset Nelča pět minut počkat nebo bude muset vystartit páníček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem na to pomelo teda zvědavá :slight_smile:

Jo, jinak už vím výsledky těch odběrů z pondělka a mám zvýšené nějaké imunoglobuliny, protilátky proti cizím tělesům, tak buď to ještě souvisí s tou mojí prodělanou chorobou nebo by to mohla být i příčina toho, proč se nedaří... Ale to je jenom moje domněnka, k mudře jdu až 27.1., takže musím ještě vydržet...
7. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Jani a už jsi byla u toho apolináře? Nebo ještě počkáš? Já asi uvidím teďky po tom víkendu a když doraží mrška, tak se asi objednám do toho Genettu, prý mají čekajcí lhůtu cca 2 měsíce a zrušit to můžu kdykoliv :wink:
7. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Mílo, já jsem psala Řežábkovi a prý to mám zatím řešit se svou mudrou, že do caru až po roce... Takže se odhodlávám zavolat tý svý doktorce, ale obávám se, že mě vezme zase až po 3/4 roce, což bude tak za 2 měsíce... Ale asi tam zavolám a objednám se teďka po mrše (za 14 dní), protože má taky dlouhý objednací lhůty... Štve mě furt to krvácení po styku, podle mýho to neni normální :confounded:
7. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Jani, to asi ne.. to značí nějaký problém... u mě to většinou znamenalo zánět :confounded: určo by to chtělo prohlídku.Je možné, že ti neudělali dobře ty antibiotika co jsi teďky brala :frowning2:
7. led 2009 v 10:31  • Odpověz
Jani to má jedna slečna v jiné diskuzi a psala snad, že to má z čípku, že se jí během styku podráždí a nebo, že se poruší v pochvě stěny, když není dostatečně zvlhčená a slabě krvácí, jinak by to taky mohl být zánět do je pravda, jinak nevím čo by to mohlo být, já jsem naštěstí takový problém nikdy neměla!! Ale radši s tím zajdi!!

Mílo tak když dorazí mrška tak se objednáš taky jo?? Aspoň budeš mít jistotu, třeba se do té doby zadaří a budeš mít klid, třeba ti to pomůže, že budeš někde objednaná a ejhle bude to!!

Jinak Mílo o té nakloněné děloze tam psaly taky, že se má ležet na břiše!
7. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Mě je zima, včera jsem si dala vanu a krásně jsem se napařila!!! :grinning:
7. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Bolí mě pusa, pořád cítím to vrtání!! :frowning2:
7. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Mílo včera jsem si na tebe vzpomněla, měla jsem šílenou migrénu, ale jakou, když jsem vstala tak mě v hlavně snad bušilo kladivo!!
7. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Miru, no a to mě se většinou ještě u migrény zvedá žaludek a mám rozostření vidění, což je taky super zážitek. :wink:

Mizím ven.. ikdyž se mi tam moc nechce, ale musím, nemám tu nic k jídlu
7. led 2009 v 11:11  • Odpověz
No tak to teda jo, ale mě stačí jenom to tlačení v hlavě, musela jsem si vzít prášek až, už jsem to nemohla vydržet a spát jsem šla stejně v 23:00 hodin, to je hrozný semnou, ale zase jsem si hodinu přispala!!

No Mílo já taky razím pro sváču mě i Jaroušovi, ale musí mi stačit 50,-Kč co mi zubařka nechala!!! :cry:
7. led 2009 v 11:13  • Odpověz
No holky, já už tohle špinění mám od revize... doktorka mě prohlížela a nic nenašla. Dala mi na to proveru, po který se mi akorát prodloužil cyklus :unamused: A stejně to nepomohlo... Teď pro změnu zkouším bylinky, tak jsem zvědavá. Ale k mudře se chystám znova, tak jsem zvědavá, co se mnou vyvede...

Holky tak migrénu jsem měla teď v pondělí a byl to pěknej hnus. Máma mi radila se vyzvracet, ale to já prostě neumim... tak jsem trpěla s brufenem
7. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Jani já jsem si právě chtěla udělat čaj, ale úplně jsem cítila, že kdybych ho vypila tak se taky pozvracím, nemohla jsem nic prostě, tak jsem se trošku napišla džusu a šla do vany a vzala prášek a ulevilo se mi! To byl teda hnusnej stav, podle to mám z toho větráku jak si ráno pouštím v autě na okno!!
7. led 2009 v 11:38  • Odpověz
No jsou to hnusný stavy, fujtajbl... Já to měla v pondělí po prvním pracovním dni z koukání do monitoru a z celodenního sezení :confounded: bolelo mě za očima a na čele... Moje mamina na to hodně trpí a prej když se vyzvrací, tak se jí hned uleví. Nechápu, jak to spolu souvisí... Ale já prostě zvracet neumim, ani když si strčím prst do krku. Pak mě bolí celý krk a stejně nic
7. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holčiny, Péťo, tak to jsi měla celkem hezký porod. Moje kamarádka rodila 16hod  Takže katastrofa. U mojí ségry to bylo zase rychle. Přijela, vyprdla Kačenku a už byla na pokoji.
To musí být krásný pocit, když ti mimčo hned po porodu položí na břicho…. Viktorka je tedy pěkná rošťanda….ale je opravdu kouzelná.
Jani a Milu, já vím že to pořádně nejde, na to nemyslet…vím to od maminek co už mají dětičky…a prý to funguje. Já jsem na to ani pořádně nepomyslela…nestihla jsem to 
Miluško, jak se jmenuje ta knížka o těhotenství, jak jsi si objednala? Musím si taky ještě nějakou koupit…tu co mam doma, už mam přečtenou.
Pane bože, vy se bavíte o zubech a mě pěkně začal dneska před obědem bolet zub…tak se musím objednat k zubákovi  Fůůůůj. To je opravdu pračka na peníze.
7. led 2009 v 11:54  • Odpověz
No já taky nerada zvracím, fuj to si radši vezmu prášek!! A ani mě to nenapadlo, že by se mi potom ulevilo, ale když jsem si vzpomněla, že bych měla pít ten čaj, tak mi na zvracení bylo!

Ahojky Vendul!

To teda je, to mi povídej, copak já, ale když tam jde můj Jarouš tak to je pomalu na úvěr, ona když už mu nemá co tak mu převrtává staré plomby a to je taky pocuc!!
7. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Vendul, velká kniha o matce a dítěti.

Jani, já taky se nepřinucím vyzvracet, ikdyž cítím, že by mi to pomohla, tyhle stavy jsem jeden čas mělai i při MS, že jsem se musela ráno vyzvracet, když jsem to dostala a hnedky mi bylo líp, ikdyž obracet prázdnej žaludek taky nic moc.

My máme tedy téma :grinning:

Tak já jsem si dneska zahřešila... dala jsem si smaženou nivu s hranolkama, mňam
7. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
No Mílo teda ty hříšnice!!! No to teda je téma po obědě, ale co naděláš!!

No to jsem taky párkrát zažila a to ti docela bolelo, když už tam nemáš ani tu šťávu!! Tak to byl hnus velebnosti teda!! Radši nezvracet!!
7. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Fuj fuj, tak asi změníme téma! Já ještě neobědvala a nějak mě přešla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ale smažená niva ňam ňam :dizzy_face: Asi se půjdu provětrat a třeba na něco dobrýho taky narazim. Měla jsem jít s kámoškou, ale nějak nestíhá...
7. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já jsem si dala až teď kuřecí salátek, nechtěla jsem na tu plombu radši jíst i když mi řekla, že můžu klidně hned, ale nechala jsem ji radši pořádně zatvrdnout holku jednu blonďatou!!

Tam je krásně venku, mráz a sluníčko!! :grinning:

Ségra tam tu návštěvu má naveženou nějak moc dlouho co?? Ségra tak už je vyhoď a pojď k nám né?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Miru, té bílé to nevadí, ta tam zavrdne hnedky, s tím amalgánem to bývalo horší.

JJ, venku už to docela jde... ráno bylo horší, ikdyž dneska hlásili, že prý má být nejstudenější den v týdnu, ale pak to změnili snad na pátek... přitom ráno bylo tepleji než včera :confused: už taky nevědí co si vymyslet. :fearful:
7. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
No mě to právě říkala, že je to v pohodě, ale sichr je sichr!! Já s tím nemám žádné zkušenosti tak jsem z toho celá hin!!!

No je fakt, že jsem dneska jsem venčila a bylo to znát, že je lépe než včera ráno, včera to byl teda dobrej samec! Jo snad v pátek má být - 14 zase, to bude kosinec!! Tak jsme v pondělí už pustili topení, už jsme tam měli chladno, jinak to stačilo od sousedů!!! :grinning:
7. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Miru, vy asi ještě nemáte zatepleno viď. Hele my letos ještě skoro vůbec netopíme, to ani neznám. Jen občas si pustím topení v pokojíčku, páč jak sedím u PC tak je mi tam zimka, ale tam nejsou stoupačky, tak to bude tím,jinak v obýváků zatím vůbec
7. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.