• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No zatepleno zatím nemám, ale pořád bylo teplo, ale jak jsou teĎ ty velké mrazy tak už jsem měla v pondělá studenej čumáček tak to Jarin pustil!! Když topí sousedi tak nás to krásně vytopí, ale je to znát už jenom těma oknama, že tam máme teploučko!! A vlastně topíme jenom v pokojíčku, protože tam je zima od chodby jako před zeď, tam nás žádný byt nevytápí no a v pondělí v obýváku jsme zatopili a tam to nechám puštěný, aby bylo teploučko, když přijdeš domu!!

Mílo jedete do té Prahy?? My asi taky vyrazíme, ale vezmene to od zadu od Ikeii, aby Jarouš tolik nebručel!! :grinning:
7. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
JJ, vypadá to že jo... a včera přišel leták z Evy a docela se mi tam líbila pračka, tak uvidíme, jestli zajedeme i tam, pokud ovšem manžílek nebude moc bručet.
7. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holkyyyy co to ma byt ja nechci docitat sakra ale budu muset vubec nevim o cem je rec,ja tu mela nabyto ted jsme ulozila,uvarila,a vyluxovala vykopla navstevu a jsem tu
7. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
ja chtela vcera zatopit v loznici,my zateplenej barak mame,a kde se topilo jako prvni bvyla loznice este ted netopime jen v obyvaku,ale ja mrzla jak jsem drepela u PC mam perovou perinu jara ma takovou jebku,a on byl spocenej,takze jsem zatopit nemohla by chudak nevydejchal,tak ja mrzla a rano,uz jsem se vzbudila odkryta asi jsem byla vymrzla od pc,ale obyvak jede na pln ykoule venku je klada
7. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Milu, zatím nemám snímek ze sono...až teď 19.1. Na prvním ultrazvuku byl mimísek vidět, ale doktor mi nechtěl dát snímek, že je pověrčivý, a že až tak v 11-12tt, takže teď. Ale ono tam stejně není toho moc vidět. Teď už bude větší, tak to bude znatelnější.
Tak si hezky užijte nákupy....já bych měla taky vyrazit..pro skříň atd, ale není nějak čas...necháme to na další týden. Tak ať hezky pořídíte.
7. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
Venku je tedy pořádná kosa...brrr. Ale v ten pátek to má být nejhorší. Už, aby byl víkend. :slight_smile:
Péťo, takže to Viktorka zfackovala a návštěva odešla.... :slight_smile: Tak máš zase klídek.... :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hlavně, že zanejstudenější den, označovali dnešek :grinning:

tady chvíli svítilo sluníčko a už je zase fuč :frowning2:
7. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo mala je dala do kupy,nekolikrat jsem ji musela zase napomenout,do kazdyho strka,a je hnusna do finale se zacala stekat valela se po zemi tak mazala do kouta a dostala jednu pres prdel,je cela po tete,musime ji naucit aby vsechno nepatrilo jen ji,nikdo si nesmi nic vzit vsechno je jeji a nic nechce pujcovat,este,ze se nechamti o jidlo to nemam rada,hracky jsou hracky je sama a nema se s kym delit,a kdyz vi,ze je vsecko jeji,ona dostane vse co chce no to je pak tezky,mazanek nas malej.kdyby ste ji videli jak prisla ocicka smutny a prisla mi pomoct loupat brambory a davat na linku,a este podekovala, potvurka to semnou umi
7. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
zitra ne mam byt az -18
7. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak to je moooc hezký, jak za tebou přišla a pomáhala ti. To je krásný. :slight_smile: Teď jsem zrovna koukala na tvoje fotečky...resp. Viktorky fotečky. Ona má tak hezký modrý oči...je opravdu mooc krásná. Máš krásnou holčičku. :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
Dekuji ona je krasna no,ale drza,a zlobiva :grinning: nejhorsi je ,ze ma po kom no :grinning: ale je to nase slunicko milovany
7. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
A jak ti vubec je??
7. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
je krásňoučká....ta se vám tedy znamenitě povedla :slight_smile:
Jinak se cítím dobře, jen bych spala....padá na mě nějaká únava.
7. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Viktorka bude zachviličku slavit 2 narozeniny, to už je velká holka.... :slight_smile: :slight_smile: A nepřemýšlíš o druhém? A kdy bude ta svatbička? :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
nO TA UNAVA JE HROZNA,JENZE STIM NCI NEJDE DELAT,JA MELA CELY TEHU NIZKY TLAK A TO BYL TAKY DES,NIKAM JSME NEMOHLA SAMA VECNE ZAVRENA DOMA,vsude se mi motala sisa,a po porodu to bylo nejhorsi,to mi nesel ani namerit,az vecer po porodu a sestra si myslela,ze jsme mrtva,ale ja se na ni smala,ze ne :grinning: :grinning: sice mi malou dali az druhy den nebyla jsme schopna se o ni postarat,sotva jsem dosla na zachod,je to blbej tlak a z cloveka udela mrzaka
7. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
No zrovna jsem rozesilala pozvanky na druhe narozeniny,uz se mooc tesim,svadbicku jsme chteli letos,ale nevime mozna to nechame na 2010.

Venus druhy ne,ja se zatim na druhe necitim,malou si chci uzit,a zni to blbe a rozmazlene,ale ona by se citila odstrcena to nechci,,Jara ten uz me konecne vzal za slovo a pochopil,ze kdyz nechteji dite dva nema cenu to resit,az se na to budu citit,urcite do toho pujdu,nekdy je fakt,ze me to laka kdyz vidim briska,male miminka,je to krasny no,ale mala zazlobi,a me to hned prejde,s malou to nebude lehky je to dioooo jak rika ona (dilo) :grinning:
7. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak ten tlak je hrůza. Já ma tedy normoš...ale ta únava a čůrání, to je na hlavu. Tak to jsi musela být kouzelná, když jsi se smála na sestru, a ona ti nemohla naměřit tlak. Hlavně, že jsi teď v pořádku. A to ti takhle ten tlak zlobí pořád?
7. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
A kdy se Viktorka narodila? Svatba ta vám neuteče..uvidíme, jak na to bude letos čas.. :slight_smile:
Tak pokud se na to necítíš, tak to určitě nemá cenu řešit. Jak říkáš, to musí chtít oba. Ségra má skoro 3 letou holčičku a až teď přemýšlí o dalším....ale taky říkala, že to bude asi záhul. Viktorka je tedy šídlo.... :slight_smile: Ale to je dobře, alespoň se v životě neztratí. :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
ja mela vzdycky blbej tlak,ted kdyz ho mam nizky,tak me boli jen hlava coz je krasny to vubec neresim,kdyz je to horsi dam si kavu a je to oukej,mela jsem ji narizenou v tehu,ale lepsi nizkej nez vysokej,znama tady z UL mela vysokej a musela jit na cisare predcasne,jelikoz by to ohrozovalo obe dve,a jsou zdravy..
brala jsme naky prasky,a hlavne jsem stratila hodne krve to delalo taky hodne,a prestal ajsem jist nemela jsme po porodu chut a to musis jist maso,no to byl muj druhej porod,jsem to potaji vyhazovala fakt to neslo,moje tchyne je vrchni sestra na porodnim,a ta me cupovala a do finale nosila jidlo este z domova :astonished: :astonished: :astonished:

a je ti spatne po ranu??me pomahala ty lizatka pro tehulky,a nez jsme rano vstala tak rohlik aspon pulku..
7. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jo a curani to se ti mozna zlepsi,ale este horsi to bude pred porodem to tam budes sedet imrvere,jak mimisek tlaci na mocak,to hodis jednu kapku,nez si sednes sedis tam znova :grinning:

24.2.07 mela jsem ji k narozeninam ja je mam 23.2. :dizzy_face:

sidlo je no,praaave..
7. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
No mamka me uklidnuje,ze do 3 let je to nejhorsi,tak treba to bude mit segra uz dobry,ja obdivuju ty maminky co si delaj deti hned treba po roce nebo po dvouch ja bych nemohla...
7. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
a co bys raci holku kluka??a mate uz jmena vybrana??
7. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
jeee ja ted koukam na jmena uz mate :grinning:
7. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ste hezkej parecek,a ty jsi krasna nevesta,mela jsi nadherny saty,ja chci taky,ja bych se vdavala jenom kuli tem satum,to je kazda princezna
7. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
Hm, tak to musela být asi otrava, když jsi musela jíst maso, a nemohla jsi ho ani vidět..blééé, to bych asi zvracela. Tak tchýně na tebe byla takhle moc hodná, to je dobře. To byla asi největší podpora :slight_smile:
Po ránu je mi fajn, ještě jsem vůbec nezvracela. Ale hned jak vstanu, tak si musím dát jídlo…nejlépe něco sladkého, sušenku atd. Včera jsem si ráno koupila na zkoušku chlebíček a udělal mi moc dobře, tak jsem si dneska koupila dva :slight_smile: Kde prodávají ty lízátka? V lékárně? A jak chutnají?
7. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Hm to bylo hnusny,ale pak uz to bylo dobry jen ze zacatku,hlavne jsme musela kuli mliku...
No tak hlavne,ze ti chutna ja musela taky od rana jsem se necim cpala az tak v polovine,jsme jedla normalne,az do konce,a pak na konci uz mi sla vaha i dolu,ale i tak jsme pribrala 16kg normalne v lekarne,jsou dobry chutnaji jako normalni lizatka,nic jineho na nich neni,mas rada sladky ty ti budou chutnat,stojej kolem 50korunale uz nevim kolik jich tam bylo,a jsou ruzne barevna :grinning:
7. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
To jsem slyšela o tom čůrání před porodem. Tak to tam budu asi opravdu sedět celý den. :frowning2:
Tak to máte hezký narozeniny...to slavíte společně? :slight_smile: To je paráda.
7. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo tchyne byla v pohode,zaridila mi spoustu veci,mela jsem nadstandart,ale byla jsem stastna,ze se hodne rodilo a ja tam neskejsla sama a mela jsem tam maminu,sama bych tam byt nechtela,a,ze nechci nadstandart se mi rikat nechtelo kdyz uz to zaridila,sestricky byli ochotny hodny ,ikdyz naka mi najevo davala,jako,ze jsem tlacenka,no ale,vsude se najde naka takova :grinning: :grinning: A ty jsi nebydlela v Kladne??
7. led 2009 v 15:01  • Odpověz
Určitě bych raději chlapečka....ale když to bude holčička...tak nevadí, hlavně že bude mimčo zdravé. Když holčička tak Nellinka, nebo Natálka, a chlapeček Jakub, nebo Honzík....to bude ještě boj s jménama. Manžel nechce Jakuba...a já jo...to bude něco :slight_smile:
7. led 2009 v 15:02  • Odpověz
No ja je nikdy neslavila,az ted co mam malou,naposledy jsem teda slavila 17 :grinning: a az s malou

no uvidis,treba bude prcek natocenej dobre,a nebude te tlacit na mocak,hlavne si to uzivej,v pohode,ja si to moc neuzivala nevim proc,ale ja vlastne k tomu prisla jak slepa k houslim,a vubec me nedochazelo,ze si to mam uzivat prisla jsme si jako tlusta koule,stydela se za bricho za zadek no des,u druhyho bych takova nebyla mlada blbka no :grinning:
7. led 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.