• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Díky za lichotku...šatičky byly krásný :slight_smile: Vdávala bych se klidně znovu, byl to krásný den. Vdávala jsem se ve stejný den jako tvoje ségra...takže oni byli předskokani. :slight_smile: Určitě budeš jako princezna :slight_smile:
7. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Ma svybrany krasny jmena,ja hlidala dvocatka,a ty se jmenovali Jan a Jakub takze me se libi moc obe,jmena na holky nemaj chybicku,me se strasne libi jmeno Patricie,kdybych meal ted holku bude to Pata, :dizzy_face: ale ja to stokrat zmnenim,na kluka jsme meli Tadeas
7. led 2009 v 15:06  • Odpověz
ty jsi se vdavala taky na Hrade??v Budini jo??tak to ti tam segra urcite mavala,ona tam znala myslim dva pary,ale uz si nepamatuju teda kdo kde byl,a ty mas ted tmavy vlasky??
7. led 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak dneska jdu do lékárny a pokoupim lízátka, stejně tam musím pro listovku. Díky moc za radu mamino :slight_smile:
7. led 2009 v 15:08  • Odpověz
Ty beres listovku??tu jsem berala taky doktor mi ji daval prave na tu krev a kamoska mi ji cmajzla aby byla tehu,prej to na to pomaha :grinning:
7. led 2009 v 15:09  • Odpověz
Taky bych ráda nadstandart, tak jsem zvědavá, jestli bude volný. Tak to máš super tchýni.
Ne, nikdy jsem nebydlela na Kladně...teď bydlím kousek od Slanýho, a i tady pracuji.
7. led 2009 v 15:10  • Odpověz
Jmenujou se Gravi Pop

Aha,no on prave volny nebyl hodne se rodilo a nebylo kam davat maminky ale jak pisu byla jsem rada,ja jsem totiz clovek ,ktery neumi byt sam,a musim si s nikym povidat,a to mam doma moc nemluviciho chlapa jo??takze ja kdyz vylezu ven s holkama tak jsme jak kelisky jelikoz sousedka je este horsi s kecanim,a doma ma este min ukecanyho chlapa nez ja,za to moje segra ma doma veselo ten hubu zase nezavre :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Vy jste kecalky :confused: vůbec nestíhám vás dočítat :unamused: :grinning:
7. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Jan a Jakub-dvojčátka, to je mooc hezký :slight_smile: Patricie je taky mooc hezký jméno :slight_smile: Tadeáše dala známá, ale to byla spíš pomsta, jelikož jeho příjmení je Barabáš....takže Tadeáš Barabáš...chudinka malej. Tak třeba budeš mít druhý holčičku a bude to Patricie. :slight_smile: Já si to zatím tak nějak užívám, ale nevím, jak to bude dál.
7. led 2009 v 15:14  • Odpověz
Ano, vdávala jsem se v Budyni..šla jsem hned za ségrou :slight_smile: Ano, mávala mi....chtěli jsme hodit i foto, ale bylo to nějaké rychlé, takže na to ani nedošlo :frowning2:
7. led 2009 v 15:16  • Odpověz
aha tak to jsi byla ty,jenze ja si te uz nepamatuju,myslim oblicej skodaaaa

ty jo tadeas barabas chudinka

Milo fofrem fofrem hihihi

me se to libi taky ke jmenu Viktorie Smolova a Patricie Smolova to je hezky neee a my k tomu Petra a Jarin des :grinning: :grinning: :fearful: :dizzy_face: moc predbiham,ale zatim vede ted uz bych Tadu nedala
7. led 2009 v 15:21  • Odpověz
Beru listovku už delší dobu cca 3-4 měsíc...taky mi to doporučil doktor...hlavně na zdravý vývoj plodu a vitamínky.
7. led 2009 v 15:21  • Odpověz
aha,me tchynule kupovala jen na zacatek,vitaminy naky ruzovy,byly teda docela dost drahy,ale pak mi nekdo rek,ze mala bude velika,ze po nich deti rostou tak jsme je nebrala a jedla jsem ovoce a zeleninu,toho snim hodne tak jsme to s vitosema neprehanela,ale jedla jsem teda vsecko mastny no byla jsem prase..

Ta mala me prekvapuje porad spi,kluci ji nak unavili no jo byli na ni tri to se dalocekat,ze ji vyridej,nez je spucovala tak se unavila :grinning:

Tata nam taky este neprijel,priveze si kamose..
7. led 2009 v 15:24  • Odpověz
Díky za název lízátek...dneska jdu na ně. Tak to musíte klábosit od rána do večera... :slight_smile: Člověk se musí vykecat, to pak nejde, a hlavně když máš doma nemluvícího chlapa...
7. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Jojo, teď mam tmavý vlasy...na svatbu jsem měla dost promelírovaný vlasy, ale teď mam zase svojí barvu....To nevadí, že si mě nepamatuješ. :slight_smile:
7. led 2009 v 15:27  • Odpověz
on mluvi,ale na me malo hihi musim jit Venusko tata prijel a mala je vzhuru tak paaa zitra
7. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Ty jména se hezky k tvému příjmení hodí….takže bych brala :slight_smile: Já beru ty vitamíny jenom od den, jelikož mi ségra řekla, že bych pak mohla mít velký dítě…to jak přesně ty píšeš. Takže místo každý den, jenom ob den.
Milu...tak šup šup na dočítání. :slight_smile:
7. led 2009 v 15:30  • Odpověz
Měj se hezky a opatruj se.... Hezky nakrm tátu i Viktorku :slight_smile: papa zítra. Já už jdu domů...mam toho v práci až nad hlavu.
7. led 2009 v 15:32  • Odpověz
NO teda člověk jde makat a Vy tady takhle krafete! No jste si pokecaly Vy matky no a Vendulka nastávající!! :grinning:

Mílo to je fofr co?? Ty to rozjely!!
7. led 2009 v 15:33  • Odpověz
Vendul my jdeme taky za půl hoďky domu a u nás slabě sněžánkuje!! :grinning:
7. led 2009 v 15:34  • Odpověz
No ja jsme o tom nemela s kym mluvit,jelikoz jsme o Konikovi vubec nevedela to me pekne mrzi,ze jsme mohla kecat,misto valeni a chrapani...

Segra poslala jsem na tvuj mail osobni pozvanku nasim na narozky tak az budou u tebe se juknou,jara tu ma Biliho tak si hrajou s malou se ji Billi uz nezbavi si ho zase zamilovala.

Venus ty se hlavne opatruj a lizej lizej.. :grinning: at je ti dobre
7. led 2009 v 16:23  • Odpověz
Ufff... jsem si musela na to zabrat doma PC abych vás dočetla, v práci jsem nestíhala.

Vendul co vím tak snad se říkalo že velký mimča jsou po těch mamavitech nebo jak se to jmenuje, předtím je babyplan a potom snad mamavit, ale kecala bych. On většinou doktor řekne, jestli nějaké vitaminy potřebuješ nebo ne.

Mno Miru a už dosněžánkovalo... jsem se těšila, že zase něco připadne a ono nif, sakra :frowning2: :grinning:
7. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Krásný večír!
Koukala jsem na meila a přišla mi nabídka lastka do Egypta Taby jak byla Marťa za 21 tisíc pro oba na 15 dní což je super no, ale odlet 12 ledna!!! :frowning2: Ale je to teda za super prašulky no!!

Dneska jsme s Jaroušem zase spráskali pomelo a pak jsme šli cvičit!! Uffff....
7. led 2009 v 18:42  • Odpověz
Miru i Jarda jo? cvičí? :confused: on to předsevzetí vzal vážně? :fearful: :grinning:
7. led 2009 v 18:55  • Odpověz
jo tak ja mela ten mamavit,no ale myslim,ze jsou to jen blafy,moc tomu neverim,ale prestala jsem to tzeda brat no,za 1 jedla jsem vseho dost a par prasku stoji docela dost prachu...
7. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak jsem soupla krovïnorez na mimibazar tak snad ho prodame co s nim,snad se brzo proda,kor kdyz je uplnej novacek
7. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak ja uz strasiiimmm mala neustale place,ale spinka dal,celou noc se budila nevim proc,jestli naky sny,nevim uz to ma druhy den,snad ji nic neboli

Jinak preji krasne ranicko,to bude nevyspalej den :frowning2: ja jak se budim v noci tak mam desnej den,nastesti mala spala vzdy v pohode :grinning:
8. led 2009 v 06:37  • Odpověz
Krásné ranko,

Péťo ty jsi ale ranní ptáče, ale snad Viktorce nic nebude a jsou to jen bubáci :wink:
8. led 2009 v 07:03  • Odpověz
Hm to doufam,ted zase bulela,je to divny kdyz to nikdy nedelala ated dve noci a tahle byla hrozna,ja nez stacila zabrat byla zase vzhuru,asi hnusny sny,asi se ji zda jak ji nekdo bere hracku :grinning:
8. led 2009 v 07:06  • Odpověz
Jéé Vendul teďky tu čtu ty jména, my bychom raději holčičku a Vilda pro ni vybral jméno Natálka, Nelču už máme :grinning:
8. led 2009 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.