• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
natalek je hodne,ale je to hezky jmeno
8. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Milo jak ti je?
8. led 2009 v 07:19  • Odpověz
Prsa bolí, děs... Vilda mi ani na ně nemůže šáhnout :unamused: no ale víkend se blíží tak ten rozhodne....

No ale jestli to bude zářijáček tak jméno pro kluka nám, resp. mě padá, páč by se mi líbil Kryštof a ten má svátek v září a to já nechci, aby to mělo dítě v jednom měsíci všechno. A Natálka má tuším v prosinci, tak to by šlo :wink:

JJ, je jich hodně,ale je fakt, že je to hezký jméno a tak nějak jsme se na něm schodly, neb Vildovi se zase nelíbí Stella, která se líbí mě a taky musíme myslet na příjmení no, aby to "znělo" :dizzy_face:
8. led 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo Mílo i Jarouš včera cvičil sice jel jenom na dvě písničky, ale na něho je to úspěch!! Já jsem včera už jela 15 minut, už to bude dobrý, ale poprvý jsem myslela, že vypustím duši!! A hlavně jsem se moc nenajedla včera, protože s tím plným žaludkem to moc nejde no!!

Takže Jarouš měl včera pobyhu až až a to jsem ho pak ještě nalákala na prsíčka do postele!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ségra ty už tady strašíš jo?? Teda, že se ti chce, Jarouš dneska zase funěl a od 5 hodin jsem vzhůru!!
8. led 2009 v 07:38  • Odpověz
Stela nee Natala je hezci

Krystov je krasny,to ti tak vadi??mala ma svatek po 14 dnech :wink: zatim ji to nevadi,ale osizena nebude to je jasny :grinning:
8. led 2009 v 07:39  • Odpověz
No hele naše mamka má svátek a narozky po týdnu!!! Ale je fakt, že je to lepší, ale že bych kvůli tomu zrovna nedala jméno co se mi líbi pro dítě to asi ne!!
8. led 2009 v 07:41  • Odpověz
A co mam delat,kydz se mal neustale budi to nejde uz zabrat kor takhle po ranu,nechce to je jasny ja jsme medvidek...

ja vas obdivuju ja bych nejela ani 2 minuty nebavï me to,a hlavne to neudejcham,ja raci pohyb proste nesmim stat na jednom miste,vcera jsem nasadila dietku,zas e jen korny,uz jsem zase kilo pribrala to je hrozny to se neda udrzet,a to chci 60 hmmm to asi vitr Machale :angry:
8. led 2009 v 07:42  • Odpověz
No prave to ja taky ne,ja to mam po pul roce hodny rodiceeee :grinning:

Ale fakt kdyz se ti libi,a je to fakt hezky jmeno
8. led 2009 v 07:42  • Odpověz
Jinak jsem si vcera tridila hadry tricka,a tchyne mi koupila cerveny tricko,vcera ho vindama ono bylo mezi bilimi jak naschval,obe tricka cely cerveny,me malem jeblo,tak lezi ve Wanishi tak jsem zvedava,tricko letelo do kose des..
8. led 2009 v 07:45  • Odpověz
Jo jo a Míle se líbí co jí snad znám!! :grinning: Mílo jestli ti to nevydobudeš tak.........

No to si pak zvykneš časem, ale poprvé jsem byla nažraná špagetama a myslela jsem, že mě povezou to se nedá najedená, dělá se ti pak blbě z toho!! Ser na to, já se ještě nevejdu do jedněch riflí a co!!!!!!!
8. led 2009 v 07:47  • Odpověz
Hm to byla nějaká levota co?? Hm červený mám taky v té mojí malé skříni zvlášť!! To pak nasere no!! Se ti nedivím!

Ségra nechceš přijet na návštěvu, že by ses podívala na ty hadry, jinak to jde do sekáče!! :sweat_smile:
8. led 2009 v 07:48  • Odpověz
Jenze ja mam povoleny bricho po Viktorce,a jak priberu par deka,je hned videt pri sezeni ja to nesnesu,a jak citim nohy u sebe tak to uz vubec ne

Nezvyknu ja ne,ja jezdila asi 14 dni a po 5 minutach me Jara rozdychaval ,je fakt,ze jsem pred tim cvicila,ale stejne jsem na to slaboch a lenoch,to udelam raci 200 sklapovacek nez se crcat na tomhle :grinning: a kazdyho to bavi,jen me ne

sousedka si pro nej taky jede uz drzi dietu,tak jsem na ni zvedava,ale tlusta neni
8. led 2009 v 07:50  • Odpověz
Jako dneska,?ma prijit Vladka,ale mrknu se nepospichas ne nebo nemate penize???? :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Miru, to jsem taky jednou udělala přes spinošem, že jsem se doma narval, páč jsem tenkrát dělala sýrovou omáčku a náramně se mi povedla, tak jsem se nacpala a pak jsem myslela, že tam vypustím duši, jak jsem měla těžký břicho... ty jo dneska bysme snad měli jít po skoro čtvrt roce tak uvidíme.

No uvidíme, podle číňánků by to stejně měla být holčička, tak uvidíme jak jsou event. spolehlivý. Jako asi bycho ho dala, pokud by nebyl tatínek proti, jako že asi jo, ale možná ustoupí, ale přijde mi to takový nefér vůči tomu dítěti, Vilda to má obden a je to takový divný no! Já to mám taky po půl roce, to je tak akorát :grinning:
8. led 2009 v 07:52  • Odpověz
Proc dyt je to jen svatek prosim te..hlavni jsou Narozeniny

Ja neslavila nikdy ani ty,ale co je Viktorka se budou slavit oboje,na jednu stranku blby,ja tohle nemusim,me staci sms nakej Dar :grinning: a je to ale Viktorce oslavicky budem delat porad,je to takovy hezky tem detickam to spestrit
8. led 2009 v 07:55  • Odpověz
Ne nemam musím šetřit na zubaře!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Tak musím prodat věci!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mílo hele až ti poroste břicho tak věř, že se obměkčí!!! Hele začneš tomu břichu tak říkat a bude!!!

No přeci Mílo i tenkrát spolu jak jsme šly ke Štěpánovy na parmezánové těstovinky a pak nám to teda moc nešlapalo!!

Já se začnu asi zase od února ohřávat v solárku!! Mílo máš pro mě teda tu permici???? Je tu nějaká zima!! :sunglasses:

hele jak si pak na to zvykneš a pustíš si k tomu pěknou hudbu tak je to super a hlavně z toho slezeš a cítíš, že máš protáhlé celé tělo já se nakopak těším až mi to půjde a pojedu třeba 20 minut! bez přestávky, to je fakt záhul no!!
8. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Ty jo a spinooos uz vubec ne ja jela na kole tenkrat do Msena z Libo a brecela jsem,a to jsem jezdila porad,zadna fizicka to je sileny
8. led 2009 v 07:58  • Odpověz
JJ, nějaká tu ještě je, si přijď až půjdeš hore, taky už jsem přemýšlela, že se půjdu prohřát asi
8. led 2009 v 08:00  • Odpověz
Jenze ty jsi blazen,u me je horsi to,ze me se ten stroj hnusi vubec me nelaka proto me to asi nebavi,vcera jsem psala kamosce chodi na Aierobik nevim jak se to pise,tak si pujdu z opaknout sestavu,nebyla sem na nem asi 8 let :grinning: :grinning: a to me bavi,skaces tam jak osel a to je moje :grinning: snad tam budu chodit ja vzdicky mam velky oci a pak skutek utek :grinning:
8. led 2009 v 08:00  • Odpověz
Vzdycky :pensive:
ja chci taky do solarka :rolling_eyes:
8. led 2009 v 08:01  • Odpověz
ja ho mam v koupelne na policce,kazdy rano se natru a mam solarko jak fik...
8. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Prdola furt chrni,pustime krtka a bude..
jamam dylema,zda chodit ven,kazdej rika,ze ne??ale kdyz je zalezla doma co myslite??
8. led 2009 v 08:03  • Odpověz
Tak to zase nebaví mě, aerobik, pilates a jim podobné, ikdyž mě lákaly flexibary, ale tady už je nedělaj, to vypadalo hodně zajímavě, ale já mám spíš radši, ten spinoš, no! Ale je zase fakt, že doma bych se na to asi taky nedonutila, mě to baví ve skupině, to mě víc donutí, bych řekla, ikdyž já tomu taky moc nedám, spíš pro ten dobrý pocit, že pro sebe něco dělám :sweat_smile:
8. led 2009 v 08:04  • Odpověz
No prave,kazdyho bavi neco jineho,a ja si pustim i doma a kdyz si prijdu tlusta tam cvicim tancuju,abych si ulevila,jenze ja mamporad hlad,ja se rozezrala a to takhle prave poznam,jak mam furt hlad,tak pribejvam,ja nevim po kom tohle mam,nase mamka snedla vsechno a nepribrala to nechapu...Chci bejt jak Jara sezere vsechno i v noci a dobry
8. led 2009 v 08:06  • Odpověz
No mě to baví a když už mi Jarin koupil tak budu jezdit!!

No asi od února půjdu jednou týdně si porhřát kostru, už se těším, to je taky relax, tak já se pak stavím!!

NO ségra, hele když jsou takové mrazy tak buď radši doma, když to nedoporučují pro malé děti tak radši nechoď, nebudou mrazy věčně, tak to chvilku ještě vydrž, zítra má být mráz jako blázen, ale pak už by to mělo klesat no!! Včera ve zprávách říkali, že někde měli - 32, ale teď nevím kde, ale bylo to v ČR, tak to je teda hustý!!

No Mílo jak jsme jeli do Ústí tak to bylo super, nějak mě to nepřišlo, že jsme jely dlouho, akorát mě druhý den bolela prdelka no, ale to je normální!!
8. led 2009 v 08:09  • Odpověz
JJ, tam je dobrá cesta, letos bychom mohly dát to Oparno, sice je to trošku do kopce, ale dá se a jedeš zase většinou lesem a pohoda :wink:
8. led 2009 v 08:13  • Odpověz
No asi raci jo,u nas bude taky dost tady na Horach ve vejskach ty voe..

No oni neumi normalne chodit vecne delaj haci a haji,no des,takze do konce tydne to vydrzime doma..
8. led 2009 v 08:14  • Odpověz
Ty jo mate peknou fizicku ja mam hovno,mela bych hubnou kdyz mam male dite,ale je to naopak...ja bych kolo skusila,ale se uplne bojim,abych nekde nervala,ze me boli prdel :unamused:
8. led 2009 v 08:16  • Odpověz
No radši jo, ale od příštího týdne můžete razit!!

Mílo ty jsi někde psala, že pojedete možná do Evy?? Kdyby jste tam náhodou jeli tak by jste mi tam vzali prášek na prací viď?? Mají tam akci na Lanzu 9 kg za 299,-Kč což jde, sice v Kaufíku jí mají levnější někdy v akci, ale ta je většinou hnedky pryč!

Dneska mají v Albertu akci na Persil tekutý, když koupíš dva tak máš jeden za 119,-Kč!! Tak si je asi koupím!!
8. led 2009 v 08:16  • Odpověz
3kg???to jde??ja chci taky kup sestricce teta zaplati?
8. led 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.