• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Tak fajn Leni, jůůů hele, ty máš za šéfa manžu? tééda, obdivuju, páč já bych s tím mým asi nevydržela :sweat_smile:

Mílo no já si právě říkala, že to není možný, abys tam takhle blbla za tu kačuli takovou dobu sama! to už je dost, že si na ní taky někdo konečně došlápne, podle toho co říkala Pajuš, je teda na pěst! :confounded:
19. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
Marti, kdyby jen na pěst, ta je přímo na dělovku :grinning:

NO tak to já bych taky asi s manžou nemohla být a za šéfa ho mít už tuplem ne! stačí mi doma a že si od něj v práci hezky odpočinu :grinning: ježiš to zní ale hnusně docela :sweat_smile:
19. zář 2008 ve 13:25  • Odpověz
Co je holky,tak jak se snazite??? :dizzy_face: :dizzy_face:
Snazite snazite,nebo tady jenom kecate :grinning:
19. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
Hele ty prudičko......jasně, že se snažíme, ale i kecáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj, tak já se ozvu zase za týden, zítra odjíždíme na dovču si trochu před IVF odpočinout.

Jinak fakt dělám u mojí drahý polovičky, ale měnila bych....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: , dělá tam se mnou ještě jeho bývalá manželka.................. :unamused: :rolling_eyes:
19. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz
fííííha Leni, tak to je teda nářez - bývalá manželka?? Ty musíš být ze železa, já bych to asi nezvládla :frowning2:
Tak si užijte dovčů a pak se zasejc ozvi :sunglasses:

Sakryš, tady je fakt snad každej na dovolený!!!!! :angry: :angry:

Peťul já zas jenom kecááááám :grinning:
20. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
Marti jak jako jenom kecáš, vždyť máš manžu doma ne? :grinning:

Leni, tak to nevím jestli bych to psychicky vydržela dělat s bejvalkou svýho manži.. to musí být docela na palici, ikdyž jsou ojedinělé případy, kdy to funguje tak nějak normálně v rámci možností. Ale zase je hezký, že oni asi spolu i po rozvodu vycházejí dobře, co? :confused:
21. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
Nazdárek,

tak já dneska čekám, s čím se ozve kolegyně a zítra kdyžtak razím k mudrovi si dohodnout tu laparku.
:confused:
A jak na potvoru jsem si dneska zapomněla doma tydlifón :frowning2:
24. zář 2008 v 07:21  • Odpověz
Míloo, dyk jsem Ti říkala, že je Peťa v Rusku a přiletí zítra... jenže jen na víkoš a pak zas tradá :grinning:

Včéra jsem byla normálně na šrot, jsem si v sedm pustila Broučky od Karafiáta a usnula jsem u nich.... no super fakt, jo - Mílu, ten obídek jsem krásně stíhala, ještěže jsme šly po té jedenácté, když se to takhle vyvede u Dráčka, tak to už je co říct, jindy tam totiž sedíme hodinu a my pak naděláváme jak kréťani.. tak příště zas ju :grinning:

Tak co, už víš, jak s tou laparkou?, ty jsi joudik s tim tydlifénem :sweat_smile:
24. zář 2008 v 19:17  • Odpověz
Nazdárek,

právě jsem dorazila od Mudra a potkala jsem tam Jaci, tak všechny pozdravuje.

Žádanku už mám v kabelce, tak se jen ještě musím objednat do nemocnice, jen nevím do které, sestřička mi dala na výběr buď Liťák, Roudnici, Ústí nebo popř. Prahu. Ale asi to zkusím tady... jen jsem zvědavá jestli fakt mě pustí za 3 dny dom, jak mi poudal Mudr.

Marti, no jo... já si ty dny nějak popletla. JO a kolegyňka by měla dorazit ve středu 1.10. tak jsem zvědavá... ale mě je to jedno.... v pondělí si zavolám do nemocnice nebo tam rovnou zajdu a ať se tu třeba potentujou... :grinning:

No já jsem si ráno dávala tydlifounek na nabíječku no a pak jsem ho tam i zapomněla, takže je nabitej až až :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
Čauves kecalky,

Jen nakukuju, co Míla... Tak to je super, že jdeš už teďka! Snad tě vezmou co nejdřív :slight_smile: Držím palec!
Jinak já to včera dostala a tentokrát to dolehlo i na manžu, což bych u něj fakt nečekala... Tak nám bylo smutno oboum... No, snad to příště vyjde!

Marti, užij si na víkend manžu :wink:
25. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky Jani... no jsem zvědavá, musím se objednat přímo u primářky a ta je tam jen v pondělí odpoledne... zkusím tam event. ještě zavolat co a jak, jestli se mám k ní objednat nebo tam rovnou zajít a pak uvidím.

Docela mám z toho strach, neb v nemocnici jsem ještě nikdy nebyla :sweat_smile:
25. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Aha, tak to jo. Tak tam radši cinkni, ať tam nechodíš zbytečně :slight_smile:
No všechno je jednou poprvé... Já byla poprvé letos v květnu a hned dvakrát :pensive: Ale my ženský vydržíme hodně :wink:
25. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
A jak se chystáš na dovču? Už je ti líp, nebo raději dáte přenost litoměřickému vinobraní? :grinning:
25. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holkýýý, tak koukám že máte novou diskuzi, tak vás jdu pozdravit... my jsme nějací nemocní, Ondrovi i mě teče z nosu. Držím palce všem. Mílo a ty se neboj, já na té laparce byla taky a dokonce dvakrát. A ta poslední mi opravdu hodně pomohla, ale to jsem ti říkala... takže držím palce a zase se ozvu... papa :slight_smile:
25. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz
Mílo, no neboj, už balíme! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je mi líp, nakonec se z toho vyklubala naštěstí jenom rýmička :slight_smile:

Čau mamino, tak se dejte brzy do kupy, ať ty baciláky hnusáky přeperete :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak kde jste? :grinning: :unamused:
29. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
Cusik holky
Milo tak tedy jdes na tu operacicku malinkou??,nebo pises tu o ni ne??to vis ,ze jo neboj se za tri dny jsi doma??stejne jak se trpi pro krasu se trpi pro mimi,me se to rika vid,ale kdybych byla v takovy situaci urcite bych do toho sla jenze ja jdu do vseho po hlave no,jak jde o me tak se tak nak nebojim city ke me mam nekde v pr.. :grinning: ne drzim paleckyyyyy :slight_smile:
29. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky,

Péťo, jj jdu a už dokonce vím i kdy.... nastupuju 19.11 :confused: a už teďky je ve mě malá dušička. :pensive: Byla jsem tam dneska odpoledne a pro velký úspěch jsem běžela ještě k Šálkovi, páč mi primářka při vyšetření opět našla zánět, takže jsem si běžela ještě pro léky :unamused: no hlavně, že mi ho před měsícem léčil a asi nedoléčil a teďky mám jít pak pro jistotu za 14 na kontrolu :sweat_smile:

Ipu, tak co dovča?
29. zář 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahoj Mílo, dovča byla super, koukám že už máš termín LPR a stejně jako já trpíš na záněty :frowning2: :unamused: . Já byla na předoperačnim vyš. a mám zase nějaký zánět takže nevím co mě čeká zítra v Pze, jestli mi to budou léčit nebo to nechají, pač mi nic neni a žadný příznaky nemám. Se z toho asi picnu! Termín punkce vajíček(OPU) mám 8.10. tak doufám, že to budu mít za sebou a nebudu to muset odložit :frowning2: . Tak zatím pa
1. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky Ipu,

jj, na záněty já trpím a to se jim snažím vyhýbat a stejně :angry: už mě to neba.... už mi i přijde, že je to spíš chronický..

Tak to budu držet palečky, aby vám to vyšlo :wink:
1. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
5. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
Ahoj, tak kde všechny jste? Já dnes byla na kontrole a OPU mě čeká v sobotu. Transfer - Út, St, Čt. Nechci pod narkózu :frowning2:
8. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahojky, taky nevím, kde všichni jsou, a o jedné vím, že sem nakukuje a nic nenapíše, můra jedna :grinning: a další se asi ještě tolik nesnaží nebo nevím.

Ipu, neboj, to bude dobrý a vše zvládneš a pak se za 14 dní dozvíš tu krásnou novinu, uvidíš :wink:
9. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahojky!
holky laparky vám nezávidim, ale když to má pomoct... Co byste pro svoje mimísky nevytrpěly, že? :wink:

Mílo, to by mě teda zajímalo, koho máš na mysli! :slight_smile: Asi se všechny snažilky snaživý doma snažej :grinning:
Hele, došel ti skypem ten link na ty fotky? :confused: Asi tam byl manža, že jsi neozvala...
Já jsem pořád ještě nedospala ten noční deficit z cesty zpět z dovči, v práci čtvrtletní závěrka, doma bordel, tak se fakt nenudim...
Jinak bych teď měla asi ovulovat, ale zase špinim, takže tento měsíc asi zase nic... :pensive:
9. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahojky Lit.... jůůů tak to nevím, jdu se juknout kde je mám, když je hoď do mejla... to bude jistější.... manža říkal, že jsem tam měla nějakou zprávu, ale od koho už neříkal a nic tu nesvítilo, tak jsem nepátrala :confused:

Lit, to neva, že špiníš....někdo na to reaguje i takto na ovulku, tak hup na to a třeba se zadaří :grinning:
9. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
Jani, tak už je mám a kochám se kochám :grinning: díky
9. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky. Všechny Vás tady zdravím. Sice už nejsem snažilka, ale dlouho jsem mezi Vás patřila. Snažili jsme se tři dlouhé roky. A nyní se zadařilo a máme šesti měsíčního chlapečka. Ctěla jsem Vás jen podpořit, že opravdu čekání se vyplácí. :sweat_smile: Otěhotněla jsem bez problémů a těhotenství úspěšně dokončila. Chodím k doktoru Šálkovi a na toho nemůžu nechat dopostit, se vším my moc pomohl. A nejen on, ale i v Litoměřické nemocnici byli všichni úžasní ( až na výjjimky dětských sester :unamused: ), ale to už je jiná kapitola. A proto hlavy vzhůru a věřte, že se i Vám zadaří otěhotnět a donosit krásná a zdravá miminka!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2008 v 08:20  • Odpověz
Misu, tak to jsem ráda, že se zadařilo, k Šálkovi chodím taky, změnila jsem ho před 3 měsíci a zatím mám z nějak různorodé pocity, neb jednou mluví tak a podruhé jako kdyby mluvil úplně o někom jiném... ale snad se to časem spraví. A taky se zadaří a jsem ráda, že se ti povedlo otěhotnět normálně... páč občas mám pocit, že mě chce už tlačit do nějakého CARu a to se mi prozatím nechce :unamused:
15. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
Ahojky,
Misulka, děkujeme za pozitivní myšlenky! Gratuluju k chlapečkovi :zipper_mouth:
Mílo, na CAR je vždycky času dost... Já bych tam šla tak za 10 let, kdyby se do tý doby nezadařilo přirozeně a to se doufám zadaří... :wink:
To jsem ráda, že jsi našla ty fotky. A co je jinak novýho? U nás v práci je veliký zemětřesení, propustili 4 lidi (ze 16), takže na nás už dolehla finanční krize :unamused:
15. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.