• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ten persil myslím tekutý!!

No Mílo určo někam vyrazíme neboj, to je super, když jedeš tou krajinou a vůbec mě to nepřišlo, že jsme dojeli až do Ústí fakt se krásně jelo, tak je fakt, že pořád něco pozoruješ a uteče to no!! A pak si dáš pivko na Baště a jak to pak sviští domu co??
8. led 2009 v 08:20  • Odpověz
Hmmm... to je dobrý, ten persil nechceš se rozdělit? Bych ho brala :wink:

Mno pokud tam pojedem a vzpomenu si na to tak možná jo, ale neslibuju. Neb nevím jak to bude Vildu v Letňanech bavit :unamused:
8. led 2009 v 08:21  • Odpověz
No a je to rovinka co??
no dyt ja kupuju uz jen tekutej prasek
8. led 2009 v 08:21  • Odpověz
Nebavi ho nakupovat to Jarouse nastesti jo,jezdi rad na nakupy,driv to nesnasel ted musi a zvyk si :grinning:
8. led 2009 v 08:23  • Odpověz
No tak ho pošli semnou o víkoš do Prahy!! Jarouš bude zase ze mě hotovej!!

Jo Vy se tam chcete stavit z Prahy jo?? Hm tak uvidíš ono je to jedno oni na něho mají akci občas i v Kaufíku!! On bude to je jedno ještě tam mám Lanzu tekutou!! A teď jsem koukala mají snad Akci ve Schleckeru na Palmex tekutý za 99,-Kč!
8. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Jako ono ho to baví, když nakupuje pro sebe :grinning: ale stačí pak nějaký zádrhelík malý a jede se dom :confounded: chlap no
8. led 2009 v 08:26  • Odpověz
Hm tak schlecker mame pres cely Usti,na druhym konci
8. led 2009 v 08:26  • Odpověz
No jo no takovejch je,tak ja mam fakt stesti,Jara rad nakupuje moje veci on nikdy nic nechce..To nechapu
8. led 2009 v 08:28  • Odpověz
Segra ja te dohanim s prispevkama je to mozny??Koupis ten prasek??
8. led 2009 v 08:29  • Odpověz
aaa uz se budi zviratko,za chvilku zacne volat mamiii,mamooo a pomaze hledat tatu :grinning:
8. led 2009 v 08:33  • Odpověz
No nevím, když ho budou mít tak si ho nechám za ty prachy!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NO jak to děláš, jenom dřepíš u pc a čmáráš!! :sweat_smile:
8. led 2009 v 08:36  • Odpověz
Dyt jo
no tam vemes 4 ne??to nejde
8. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak já vezmu 4 no! Jestli ho vůbec budou mít, protože ta akce je od včera!! Většinou je to hnedka pryč a včera když jsem jela z práce dom tak jsem byla jaksi bez peněz, protože jsem je všechny nechala u zubařky!!

Paninko a teďky jsem ti něco chtěla čoveče!! A nevím co!!
8. led 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak vzpomínej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 08:52  • Odpověz
Čau kecalíny, vy teda jedete u od časného rána! Kdo to má dočítat? :frowning2:
Mílo, máš v IP přednášku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 08:53  • Odpověz
No dneska se to rozjelo teda, to je pravda!!!

No vidíš Mílo měřila si dneska?? Co vím tak by snad teplota měla před MS klesat!!
8. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani, už jsem četla :grinning: díky
8. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Mílo já nevím, ale něco jsem chtěla spát vyrušil mě telefon a už to nevím! To si teda dovolil mě vyrušovat telefonem v práci ccccc, když chci psát na koníka!! :grinning:
8. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Ju tak to jsi hodna,kdyz budou vem
uz jede krtecek :cry: :grinning: ja jdu pomalu neco delat,nema ale co udelala jsem si vse vcera at mam klid a ted tu nicccc,na vareni brzo..
segra a ty drzis dietu??
8. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak nevař né, buď ráda, že nemusíš nic dělat a máš relax! Já nic nevařím Jarouš nechce guláš má smůlu!! Včera dojedl špagíny tak dneska nic nemám, koupím párky!! Hihihi :grinning:

Ne nedržím, chci ty přebytečná kilča schodit na rotopedu!! Jenom jsem to psala, že jsem málo, protože když se nažereš tak pak nemůžeš jet, to prostě nejde, máš plný břicho a dělá se ti blbě!! Ale musím mám pořád 6 kg nahoře!!
8. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Miru, teda ty jsi dobrá s tím orbitrekem! Já se doma cvičit nepřinutím... :cry: Mám problém i s tou Mojžíškou u který se jenom leží na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale chtěla bych začít taky konečně něco dělat! Teda až přestanu kašlat :confounded:

Peťo, já ti závidim, že jsi doma a nemusíš smrdět v práci! Já bych si tak šla lehnout... :grinning:
8. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Miru měřila, ale jelikož nevím jakou mám normoš teplotu tak je mi to zatím k ničemu

NO tak vzpomínej, vzpomínej... telefon si dovolil co? :grinning:
8. led 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo to musíš vědět i tak jo?? Aha já myslela, že je to kolem 37,1 a tak nějak no, no já tomu prostě nerozumím!! Nechám to na Vás odbornicích. Holky od vedle mají digi a to mají snad směřené za pár vteřinek, ale ty to měří a testují a přitom dítě chtějí až na konci roku, ale už si testujou no!!

Jani já musím už hlavně kvůli zádům, protože tě to krásně protáhne, takhle to mám pořád tuchý a bolí mě to hrozně a zase na obstřik to se mi teda nechce, tak radši budu se doma potit, ale dyť to nic není chce to si jenom udělat 20 minut denně čas a máš to, akorát musím zabrat pc, protože si pouštím hudbu k tomu a pěkně nahlas!! :grinning:

To si teda dovolil Mílo no já si ještě nevzpomněla, to snad není pravda semnou!! :grinning:
8. led 2009 v 09:12  • Odpověz
Lehnou si jit nemuzu,varit musim pro malou co bych ji mela dat jist??
ja mam nahore 7kg a seru na t :grinning: chci dolu jen pet :grinning: to proste ale nejde nebudu prece o haldy,to bych musela mit hladovku..
8. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Miru, je dobře, že už měří, neb než to vychytáš tak ti to zabere tak min. 2 - 3 měsíce, píšou to i v chytrých knížkách :grinning:
8. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Mirko, jestli chceš, tak ti taky přepošlu přednášku :grinning:
Mě teď taky hrozně bolej záda, hlavně z toho kašle pitomýho :angry: Ani mojžíška mi na to nepomohla... ach jo...

Na vaření je ještě brzo, ne? :wink:
8. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Mílo fakt jo?? No já jsem se právě divila, že už měří teď a dítě chtějí na konci roku, tak mi to přišlo brzo, ale když vezmu třeba Marťu tak jak má dlouho vysazeno a pořád to nemá v pohodě, takže ono to není na škodu to měřit a vychytat už teď no!!

No Mílo a kdy ti vlastně přijde kniha????

Ségra tak udělej čufty, dej tam trošku kopřiv, aby to mělo šmak a máš to!! :grinning:
8. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Je no mam to raz dva,ale mala je hodna mi to vraci asi z noci,kouka na krtecka to je super,kdyz me tady nechaaaaa :grinning: :grinning:
zacala jsem aspon prat
8. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Jo dalamansky :grinning: ja udelam omajdu zeleninovou s testovinama
8. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Miru, měla by dojít každým dnem, tak čekám, že dneska buď bude ve schránce, pokud se tam vejde, anebo budu mít lístek, že je na poště. se tááák těšánkuju... se v tom pak ráda rochním :grinning:
8. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.