• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, právě poznáš, jestli tělo funguje... I když já měřím už rok, tělo funguje, ale nic no... :pensive:
Kopřivy, v zimě? :confused:

Vidíš, Peťo, jaký máš doma zlatíčko hodný! :slight_smile:
8. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Mílo a myslíš, že tam bude něco víc než už víš?? Mě připadá, že už víte všechno snad! A to je jako od začátku do konce těhotenství nebo je tam jako i před tím co máš dělat a tak!
No Jani jestli mi pošleš tak budu ráda, klidně můžeš!!! Aspoň si něco přečtu aspoň, když někdo nebude vědět tak poradím!!

No kvůli tomu právě holky měří a vychytávají ten cyklus a tak, to je fakt no, něco na tom asi bude!! :grinning:

Mílo já už vím, jestli nechceš něco z Bonprixu a představ si, že ten TOP co jsem chtěla tam mají pořád v nabídce a pak ho nemaj, když ho objednáš! Ale chtěla jsem tu halenku saténovou asi!!
8. led 2009 v 09:25  • Odpověz
No uplne cuciiiim :grinning:

Prave dyt vsechno uz vis??co chces este vic??ja hodne cetla maminky ty me desne bavily a jak se u nich usinalo juuuu
8. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Miru to je knížka jak o těhu tak i o dítěti, snad o 3 let věku dítěte, je to taková ta veliká tlustá, většinou stojí tak 400 Kč v krámě nová a já jí budu mít za 140 Kč, ikdyž asi dřívější vydání, ale co, podle mě jen ten obal je jinej.

Miru, já asi už nic, chtěla jsem tam jen tu sukni a šaty jsem dostala od ježucha...ale včera mi přišel katalog... ty jo jak se jmenuje a mají tam dobrý slevy a vybrala jsem si tam jedno třičko a 2 podprdy, tak do toho asi půjdu... ty jo,a le jak se ten katalog jmenuje, si nevzpomenu, ale Neckerman nebo Quelle to není, je to nějaká moda a většinou tam mají jednu cenu na všechny velikosti.... ty jo já mám ďouru v hlavně :rolling_eyes:
8. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Mirko, máš to tam :wink:
Jako přípravy na těhu jsou sice pěkný rok předem, ale až jim to pak třeba rok nepůjde (a takových se vždycky pár najde, i když jim to nepřeju), tak si budou nadávat, že se na to tak chystaly a nezačaly se snažit hnedka. To mluvím z vlastní zkušenosti, bohužel :grinning:

Hele, zkušeností a znalostí není nikdy dost! :wink:
8. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani už to vidím, díky moc, o pauzu to u papání prostudíruju!!

Jani tak to si pořád říkám taky, že to pořád odsouvám a pak budu koukat, že nám to nejde a budu se s tím trápit, ale já už vidím při našem štěstí, že bych byla těhu hned!!! :grinning: Jo taky tu mám takovou kolegyni, co pořád "Děti? V žádném případě!" A teď jí bude 31 a co by za to dala! Mílo ty víš o kom mluvím!! A taky říká, že byla blbá a že jí nepadlo, že by mohla mít problémy a že lituje, že nezačala dřív!!

Jani to je fakt, a mě to nevadí já o tom ráda čtu!!

Jo paninko a víš co jsem našla minule?? Ty moje perly ze svatby!! Měla jsem je hozený ve sponkách!! :grinning:

No jak se to jmenuje mě přišel Klinger nebo jak se to jmenuje a tam je spíše moda pro starší a za pěkný rakety teda!! Tak dones objednáme!
8. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Miru, styl moda nebo tak nějak, nebo nej moda... ty jo.. no donesu,pokud si vzpomenu.

Jo tak perly si našla jo? Hmmm, na to že jsem je potřebovala před rokem a půl dobrý no :grinning:
8. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Miru, tak na druhou stranu je zase zbytečný se stresovat předem s tím, že to nepůjde a jít do toho s tím, že bude někde problém... Takže vás holky fakt chápu, já to tak taky brala ještě tak před rokem :grinning: On si tou zkušeností musí prostě každej projít sám. Teda každej ne, naštěstí :wink:
Hele a už jsi vysadila? Ono se to měření dá použít i jako antikoncepce :sunglasses: Teda já tu lobuju za tu symptotermálku, jako kdybych z toho měla nějaký procenta, co? :grinning: Ale prostě po tom co jsem vysadila HA a těch všech strastech už bych to svinstvo nevzala v životě do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 09:49  • Odpověz
No právě Mílo to víš, že jsem si na tebe hnedka vzpoměla!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No to říká Marťa taky, že už nikdy to svinstvo nechce!! No Jani ještě jsem nevysadila, já jsem asi taky pohodlná mě to prostě vyhovuje no, vím kdy přijde MS přesně na hodinu, je to prostě asi zvyk no!! I když vlastně vedle jsem četla, že to co mě děje v těle je všechno umělý právě tou Anti!! Vaječníky nefungují a když si představím, že to do sebe ctu už skoro 12 let tak brrr! Ale zase já bych si pak ten sex asi neužívala, bála bych se, že budu těhotná a Jarouš kdyby to zjistil tak se mu nedá věřit, když dítě on hrozně chce!! :grinning:
8. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Hmm a uz nestiham tak nic,zase musim jit :grinning:
8. led 2009 v 10:02  • Odpověz
No Jani to já se tím právě nestresuju, proto máme doma takový bojovky víš někdy!! :grinning:
8. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Miru, pohodlný to je, hlavně v létě to můžeš brát nepřetržitě a nemusíš řešit, že budeš menstruovat na dovče... Ono to výhody má, to já vím, já to svinstvo taky brala asi 8 let... Ale já už to prostě nechci. Jestli Jaroušovi nevěříš (a já se ti teda vůbec nedivím :grinning: ), tak to jde udělat taky tak, že si prostě na těch pár plodných dní dáte pauzu... Ale chápu, že je to trochu nepohodlný, no... :confounded:
8. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Ségra tak dovař, dokuř doklepni a přijď!!

No Jani tak to není nic pro nás, abych dělala pauzu o plodné dny, to fakt, já to prostě budu muset nechat až to mimi budu chtít, protože to bych fakt asi neuhlídala a hlavně, když je chuť jde se na to, já bych se stresovala u toho a asi bych si tak ten sex neužila jako teď!! Teď je to super no!!

A hlavně Jani my to teda nepraktukujeme dovnitř už asi 7-8 let, bylo to pak pro mě nepříjemný ve škole a pak i v práci, teklo to pak dva dny, takže to děláme tak, ale přeci jenom někdy to ujede no a to bych právě asi nevzládla!! A pak se bát jestli jsem nebo nejsem těhu!! :grinning:

Jinak Jani já to mám blbý protože já mám od začátku Tri-regol a ten je třífázový, takže já v létě musím pauzy dělat, mě to nejde brát za sebou!! :frowning2:
8. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Miru, no právě, proto píšu, že je to prostě nepohodlný... Pro mě holt ale pořád převažujou negativa HA, proto furt tak lobuju proti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Navíc, já mám opačný cíl, takže mě to prostě vyhovuje :dizzy_face:
Je fakt, že já jsem skoro furt na intimkách a kor teď, když po každym styku ještě navíc i krvácim :zipper_mouth:
Aha, tak u těch třífázovejch to nejde, já brala vždycky ty jednofázový...
8. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani tak s intimkama jsme na tom stejně a ani mi nepřijde, když ji mám,jsem hezky v suchu :grinning:

JJ, pohodlný to je, ikdyž nevím jak to pak udělám po kojení, abych nebyla těhu, páč vím, že to asi neuhlídám
8. led 2009 v 10:28  • Odpověz
No právě ty máš trošku jiný cíl než já no a v tom je den rozdíl!!

No Mílo tak si říkala, že chceš jenom jedno dítě tak existují různé ochrany třeba ty tělíska nebo injekce nebo čipy pod kůži!! A ty inkejce jsou prý dobrý, jdeš jednou za tři měsíce a prý to vůbec nemáš, třeba jednou za půl roku a málo!!
8. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Ale niky neříkej nikdy co?? :grinning:
8. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Ja nekourim??? :slight_smile: varim peru nestiham :grinning:
Milo a prasky nechces?
8. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Dyť píšou, že je to svinstvo, já myslím, že když mají takové problémy tak už asi nikdy brát prášky nebudou i když do jisté doby sice svůj účel splnily no!!!

Hele u pračky stát nemusíš!! :grinning:
8. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Mílo, taky mám hezký pocit sucha a bezpečí :grinning: A při ms si zase nemůžu vynachválit ten kalich, to je taky pohoda! :dizzy_face:
No, já po kojení asi antik.řešit nebudu. Ono se to stejně nepovede hned a když jo, tak budu jenom ráda :wink: A nebo budu aspoň první rok spoléhat na STM :sunglasses:
8. led 2009 v 10:47  • Odpověz
A jaký to má vliv ten menstruační kalíšek, když nebereš HA??? Nebo v čem spočívá ta pohoda!!
8. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Ja varim mala si hraje s dvd chce krtecka nechce pak se steka,pak cokoladu,pak ze nee ty voeeee :grinning: prdelka

jo taaak ja po porodu mela naky bez hormonu,vhodne na kojeni treba nejsou takovy,skodliviny..

Kamoska tu danu mela a mela problemy,asi taky jak kdo to dela!!!!

Milo ty chces jen jedno?

Já premyslela o injekci,ale asi ne to bych musela jezdit,takhle mi to Jara prinese od tchyne domu a ja si to jen vyberu
8. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Miru, kalíšek je na odchytávání menstruační krve, je to místo tamponů a vložek - ušetříš a nemusíš na to myslet, jestli je máš s sebou, apod. Já ho ocením hlavně v noci, to jsem používala vložky, co jsem úplně nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jsi v suchu :wink:
8. led 2009 v 10:52  • Odpověz
No tak ségra do Roudnice stejně jezdíte a do nemocnice to máš kousek a ve finále i tu injekci by ti píchla tchýně tak vo co gou!!

Aha to jsem nikdy neslyšela a jak to jako vypadá??? To se koupí v lékárně jo??
8. led 2009 v 10:54  • Odpověz
kuk na www.kalisek.cz, je to fakt šikovná věcička! nebo je v ostatních někde diskuze :slight_smile:
8. led 2009 v 11:11  • Odpověz
To je fakt segra taky pravda

Litsea co to je to neznaaam,???ty jo ja jsem 100 let za opicema :astonished: :astonished: kolik jich tak potrebujes??hmm to vidim poprvy a jsem vyplacana :grinning:
8. led 2009 v 11:18  • Odpověz
NO vidíš to jsem vůbec nevěděla čoveče, to jsou věci po dvou deckách teda!!

Ale jsou docela drahý co?? A kolik jich tak spotřebuješ na jednu MS??
8. led 2009 v 11:20  • Odpověz
ja pouzivam teda tampony,asi zalehnu s Tori,ten smich krtecka mi leze jak si na nervy a siiiilene me boli hlava :-d
8. led 2009 v 11:22  • Odpověz
A ten tón a ten tón viď ségra??

To už jí deš zase dávat spát, dyť vstávala později né?? Nebuď labuť nechrápej!!

Já jdu za chvilu na pauzičku pro kuřecí salátek včera mi nějak nestačil mňamiky mňam!!
8. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Stačí jeden, kolik byste si jich tam jako chtěli narvat? :grinning: Vypláchneš a jedeš nanovo :wink: Stojí kolem 500,- ale když si spočítáš kolik utratíš za vložky a za tampony, tak to máš do roka zpátky a tohle ti vydrží kolik let! :zipper_mouth:
8. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.