• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jo takhle takže to je na hodně použití jo?? No tak to jo, to víš já to neznám tak vůbec nevím jak to funguje, takže to tam šoupneš a párkrát za den vypláchneš jo a jedeš dá!! No tak to je dobrý teda no, já jsem si právě neuměla představit vůbec jak to funguje! Hm tak to jsu také mašiny už dneska??? :grinning:
8. led 2009 v 11:34  • Odpověz
To jsou teda masiiineee

mala ted papa pujde az v pul jedny,to je akorat usne ve 2 jako vzdy...
me by se to asi nechtelo vyplachovat,jako kdyz treba nekde budu v restauraci nebo nekde proste,kde to jako vyplachnu v umyvadle jo?? :astonished:
8. led 2009 v 11:55  • Odpověz
To asi ne... já už o tom slyšela, ale zatím nezkoumala... Jana určo vysvětlí jak to funguje, ale podle mě to vypláchneš třeba jednou za den, záleží asi podle toho jak silný to máš, no!

Já jsem si byla u čínánků pro nudle, jsem je dlouho neměla a jak šmakujou, hele
8. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
NO ségra v záchodě asi ne? Ale to vydrží dlouho asi jako tampon, tak to vyplachovat nikde nemusíš podle mě, prostě doma v klidu až přijdeš!!

Já jsem si koupila těstovinkovej s kuřátkem mňamiky!!

Mílo já myslela, že jdete s Marťou na oběd??? :grinning:
8. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
Nějak jsme to dneska nestihly, jdeme zítra :wink:
8. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
No já jsem si říkala, že jdete na oběd dneska! Tak to ju!! :grinning:

Tak jsem se napucla a nechce se mi nic dělat! :grinning:
8. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mě to většinou stačí vypláchnout ráno a pak až večer. V práci jsem vyplachovala asi 2x a vždy jsem si vzala lahev s vodou a do záchoda.. Je to nepříjemný, ale za to pohodlíčko to stojí. A nekouká ti nikde žádná šňůrka...

Už jsem taky po obídku, já měla variaci sýrů a gulášovou polívku... a teď se nemůžu ani pohnout... Jdu makat :confounded:
8. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
No to mi povídej já jsem se taky napucla pěkně a teď bych šla spát nejradši!!

No tak něco se do něho vejde asi co??
8. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
No nevim bych se bala,ze bych to nekde musela vyplachnout,to nevim teda
me teda snurka nevadi,ja to skoro necitim teda,jsme zvykla,sakra padaji me ocicka :pensive:
8. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Hele nechte toho s tím spaním, já si o vánoce zase navykla, že jsem si po obýdku dávala 20 a teďky mi to chybí... už do sebe ale leju kafe, tak snad zabere a neusnu tu :pensive:
8. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Je to o zvyku, mě už to měnění ani nepřijde. Aspoň vidím, kolik a co ze mě vyteče :grinning: Navíc je to antialergenní a nemnoží se v tom bakterie jako v tamponu. No, ale důvod proč jsem si to koupila byl z počátku ten, že jako otěhotním a už to nebudu potřebovat... Jenže mi nezbývá nic jinýho než ho používat, protože mrcha vždycky dorazí :angry:
Mě se chce spát až bych brečela :cry:
8. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
To je hrozny vid,holky ja bych vam to prala,musis jim domluvit at se snazej kuvaaaa :grinning:
8. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
No já jsem zase chodila pozdě spát a pozdě jsem vstávala a taky ty první dny v práci byly děsný teda, ale tady se rychle nastartuješ k těma hildama co tu máme!!

Neboj však kalíšek brzo odložíš!! :grinning:

To je fakt, zase máš kontrolu, prý by to měly být dvě lžíce krve smíchané s vodou v těle!! To jsem snad někde tenkrát četla!!
8. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Stejně je to ale kolikrát hnus co z tebe všechno během MS vyleze :confused: si nemůžu pomoc, ale je fakt, že je to hygienečtější než tampon co vím.

Jani a dá se s tím i plavat, asi jo, viď.
8. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
No, já už taky doufám, že ho brzo odložím! :grinning:

Je to fakt občas humáč, co z toho vylíváš, radši to tu nebudu rozebírat :grinning: Ale je to tvoje a je to normální :slight_smile:
Dá se s tím dělat všechno, i plavat. Já jsem právě uvažovala, že bych s tím chodila plavat když to nemám, protože se ti tam nedostane ta hnusná chlorovaná voda, ale ještě jsem to osobně nezkoušela :slight_smile:

Já jsem teda už taky nastartovaná, ale to dlouhý spaní mi taky hodně chybí :pensive:
8. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
vsechno je lepsi nez tampon to je jasny,ale ja si vlozku neumim ani dat,je to blby ale po porodu mi tchyn emusel aradit,ja ji mela vecne na zadku ty voe to je des :grinning: proste jsem mela vlozky ve trinacti asi rok a pak uz jen tampony.

Ale ted jsem si koupila naky blby,nevim co to bylo,ale myslela jsem ze me praskne brisko byly naky divny skusila jsem druhej treti no nevim jak je to mozny :unamused: :unamused: bylo mi uff
8. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Já vložky taky nesnášim, ale na noc jsem je používala, tampony se na noc používat bojim... :confounded: Ty je používáš i na noc jo? :confused: Jinak nejlepší vložky jsou librese, lepící s křidýlkama, ty aspoň nikam necestujou :grinning: My měly ve špitále po revizi takový ty nelepící a to byl teda děs :angry:
8. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
Péťo, jak jsi to mohla mít na zadku, když si ji přilepíš na kalhotky :confused: :grinning:

Asi ti ty tampony nesedly, já když už tampony používám tak jedině OB, přijdou mi takový nejlepší :zipper_mouth:
8. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
No já teda vložky používám, mě nevadí a to Ria!! Ty taky nikam necestujou, neprosakujou, prostě všechno zachytí!!

To já zase vyjímečně používám tampony! Tenkrát mě od nich ordadil gynekolog, že je lepší, když krev odteče a nehromadí se tam mikroby jako v tamponu, takže radši starou dobrou babetku!! :grinning:

Ale kalíšek je čoveče dobrej!! :sweat_smile:
8. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
No proste sem si ji dala moc do zadu no ja nevim,tampony nejsou moc nobl a zdravy,ale neumim to bez nich bych si asi na vlozky nezvykla po porodu jsem si po 14 dnech vzala uz tampon..

tampony jsou dobry u hodne znacek,ja si ted koupila ty hermankovy jsou taky skvely
8. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Péťo, ale teďky fakt dělají slabý, jako např. ty Ria, always (ty zas používám já a jsem s nimi fakt spojená) nebo i ty libresky, jsou hezky úzský a ani o nich nevíš. Ale chce to křídla no, to se pak tolik nedeformujou.
8. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ja vim,ze jsou uzky,jenze me to na ty moji zabuline vadi no :unamused: nejsem proste zvykla
Holky az porodite tak teprve uvidite libresky hhhaaahhaaaaa o takovejch se vam ani nezdalo :grinning:
8. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kalisek je zajimavej holka :fearful:
8. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Péťo, ale co vím tak si tam můžeš vzít i svoje, ale je fakt, že to chce asi nějaké silnější no, než se vyčistíš a stejně tě furt taky honí do srpchy ne?
8. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
svoje siklidne vem ,ale budou ti k nicemu,to je strasne moc krve a po porodu mas 5 vlozek na jednou a stejn eti to protece a jsou to tlusty poradny vlozky,ja je mela taky ssebou a musela jsme se smat jak jsem byla teda najivni,domu jsem sla teda se svoji,ale po pul hodce furt dokolecka nemocnicni lepsi
8. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ségra já si to umím představit já jsem je tam vyrovnala u tebe na pokoji, když jsem byla na záchodě, to jsou pořádny prkna, kam se hrabe Ria, těch by si musela dát aspoň 20 sebe, aby jsi měla takovou fošnu!

To já vložku radši!!!! Já Ria to jsou moje kočky!!
8. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
No tak vidis a fosny jak hezky saly :grinning: :grinning: mela jsem k tomu i krasny kalhotky :grinning:
8. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
No a dej si jich pet mezi nohy vy RIA :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
8. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
No já vím, že Blanina měla tenkrát po porodu taky svoje a ty byly s tou sí'tkou jako a to jsou taky fošny jako kráva!!

No Klára taky vyprávěla, a ukazovala mi i fotku "Hele tady ležím na posteli a tečou ze mě ty kusy jater po porodu"! Hm tak to se mi udělalo teda špatně jako!!
8. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak na tohle se taky netěším... fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj :pensive:
8. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.