• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
ta je blba :grinning: :grinning: no ty prodavaj taky v drogerkach,al eproc kdyz je tam maj,nevim jak to chodi ted a jinde my je meli zadaco,myslim tim i ostatni rodicky ne jen ja tlacenka,jen u nas jich bylo vic,nikdo nam je neurcoval na ostatnich pokojich se rozdelovalo,to je hrozny co??ja to nechapala,my dostavali plen na maly kolik chceme a ostatni min nez my,me to vadilo,ale ja se k nim vzdycky nakoukla a dala bych jim my tam s Dianou meli nastradano dost,ale tohle by melo byt pristupn ypro vsechny stejne ,ale zase oni neplati nic a na nadstandartu si platis majlant no to je fakt :unamused:
8. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Milo to ti neprijde,an to nemyslis,se chodis desetkrat za den koupat a jsi porad jak v bavlnce,akorat ten prni den to mas az na patach hiihhaa,a nikdo ti nic nerekne ja se stydela za prostiradlo to bylo desny a oni uplne v pohode,rikam na sestru ja to sliknu nechte to !!!aby na to nekoukala ne na mojikrev ty voe ale oni jsou zvykly no to je jasny,ale ten pocit,ze je to tvoje a ty stojis a cumis no des,pak prijde primar ukazes mu buchtu a vesele si de tyvoe :grinning: :grinning: my stoho mely vzdycky Vanoce taaakkk nastavte kaceny :grinning:
8. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj bábovky, tedy vy jste kecalky :slight_smile: Musela jsem vás dočítat skoro půl hodiny. Vy jste všichni jak vyžle, a chcete hubnout? :slight_smile: Péťo, tak jak je na tom Viktorka? Ještě brečánkuje?
8. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak to já už se na ty "játra" těšim! Už aby to bylo!!!! :dizzy_face:
8. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
No nazdaaar kde ses covece,ted je v pohode uvidime pres noc,no mela i ridkyho hovnajse,tak nevim jestli zub ale ona ho ma uz venku,ze by ji este neco vadilo??ty spicaky no jsou hnusny stema jsem trpeli dlouho...
ted chrni spokojene usnula jak miminko,kdyz mela takovou noc se nedivim
8. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky Vendul!!

No já vím hele vyndaj pinzetu pořádnou a odrejou buchtu a oni právě chtějí vidět tu krev. Já si pamatuju jak říkala známá, že se před vizitou byla umýt a přebalit a oni, kde má tu vložku, že chtějí vidět tu krav jak se čistí tak ji musela hrabat v koši!! No to je hrozný teda tohleto, ale pro ně je to normální no!! Máš tam 10 vložek a stejně protečeš!!
Milu, jméno Natálka je moc hezký….já vím Nelinku už máte..to by Nelča žárlila :slight_smile: Jinak jak ti je Milu? Péťo, včera jsem si koupila lízátka…a můžu říct, že jsou mooooc dobrý. Je jich tam 12ks a stojí 51Kč. Díky moc za radu.
Tak hlavně, že je jí líp. Člověče, měla jsem 2 porady za sebou, až mě z toho bolí hlava..děs. Ty zákazníci jsou někdy nesnesitelný :(
8. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Vendul to jde za lízátka co?? A jsou dobrý taky jsem měla když ségře zbyly!!

Jani já vím, že se těší, co bys za ty "játra" dala co?? Neboj i cirkus bude!!

NO to nevím jak by na ně volali Nelly a Nelo???
8. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
Péťo, tak s tím já už problém nemám, mě taky teďky museli převlíkat postel, dokonce i novou deku dávat, páč mi hodně prosakoval ten dren, až jsem to měla úplně skrz deku a vždycky ráno se nás ptaly jestli nechceme převlíknout postel, takže pohoda. Na to už jsem připravená :grinning:
8. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
Akorát teď bude prosakovat prostěradlo Mílo co?? Takže žádná změna!! :grinning:
8. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
Lízátka jsou moc fajn…slyšela jsem o nich, ale nějak jsem to vypustila z hlavy.No, to by asi nešlo Nelčo, Nelinko…..to by byl asi doma cirkus… :slight_smile: Natálka je fajn. U nás asi budeme přikyvovat na tohle jméno, pokud to tedy bude holčina. Manželovi se Nella moc nelíbí. Nechápu.... :(
8. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ja si pamatuju me staly 56 :grinning: a dneska jsem si vzpomela i na mnozstvi 12 no hlavne ,ze pomahaj ja bych za ne dala v tu chvili snad i peto..

No chtej videt vlozku to je jasny nas na to upozornovali dene,hlavne nevyhazovat,vis co maj to dene,a ta krev je proste este jako s miminka nic osklivyho :grinning: :grinning: ale muselo se hlidat aby se toho maly nedotkli,my je davali neustale k sobe na deku do postele,jak to videl doktor rev,nesmi se to,kdyz je perina cista jo,ale jak byla nekde kapicka kazal,je to jasny jenze vysvetli to zensky po porodu..
8. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Čtu něco o krvi…a je mi zle. Na co se to chystáte holčiny? To zní tak strašidelně.
8. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
Miru asi tak nějak, dole nebo nahoře, to je fuk :grinning:

Vendul, chystáme se rodit :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Nella je krasny jmeno,a Laura jeeee

No ja takovy veci vubec nevedela,mam ana Ginde ale na nic me nepripravil abyla jsem blba prvorodicka,a co jsem cetla tak jen o miminkach a na kurzu se o tomhle nemluvi,to vim az od tamtut no,clovek se porad uci,kdyz si vzpomenu jak ten clovek po porodu je takovej zranitelnej,citlivej az blbej jo,aspon teda ja ale ja mela v hlave jen Viktorku nikdo mi ji nesmel odnest hned jsem rvala,a nedokazala pochopit,ze jde na naky vysetreni,nebo na ockovani,mela jsem pocit,ze mi chtej vzit to je co??

Se pripravte stat se muze cokoli :grinning: jsem se zamilovala na prvni pohled :grinning:
8. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
No vypadá to jako na vraždu co??

Jo jo aby nechytlo mímo infekci, po porodu se přeci jenom ženská čistí a mímo by mohlo něco chytnout!!
Akorát jsem dneska ráno na lízátka zapomněla, a nevzala je do práce :( Tak mě to mrzí. Musím si koupot ještě nějakou knížku o těhotenství. Nevíte o nějaké dobré?
No prave,jenze my koukaly obe a jako proooc ten nas vyraz jo jako,to proste v tu chvili ti nic nedojde,unava s porodu a vsechno na tebe dolehne,ze ti prijdou normalni veci nenormalni :grinning: :grinning: nespis neustale hlidas dejcha ,jo dejcha
8. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak to jo, ale opravdu to zní, jako vražda. Já budu muset asi pořád zavírat oči, krev nesnáším. Tak to bude pro mě určo horor. Ségra říkala, že jí nikdo ani nic pořádně neřekl a pak byla sestra hnusná…že tohle má dělat takhle a tohle jinak….to musí být na hlavu.
8. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
Skoda ,ze jsi tak daleko,ja tu mam knizky tri,jsou mensi,ale me bavily,a spoustu casaku,je tam hodne zajimavyho..

Mila si ted nakou kupovala za dobrou cenu rikala
Míla si teďka nějakou objedávala a říkala, že je moc hezká a je snad do3 let dítěte!!
to jo to bych ji asi nakopala

dyt je to jako normos men...jen trosku vic,ja mela normalni krev zadny kusy jater :grinning:
8. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Vendul, zkus tu velkou knihu o matce a dítěti nebo tak nějak, nebo těhotenství v otázkách a odpovědích, ta je taky dobrá, ona toho existuje spousta :wink:
8. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
Segra neopakuj me aleee... :grinning:
8. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tomu věřím, mimčo hlídáš jak oko v hlavě….pro ty prvorodičky to musí být hrůza. Když pořídně něvíš, jak to mimčo vzít, když pláče, tak nevíš co mu je…atd. Z toho mám taky strach. Ale to mimčo si musíš ohmatat, aby mamina věděla jak na něj.
8. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
Takže velká kniha o matce a dítěti…zítar jdu do velkého knihkupectví, tak se na to zeptám. Už mam 2 přečtené, tak bych ještě nějakou pokoupila. Péťo, to je škoda, že jsme od sebe tak daleko…ale co se dá dělat.
8. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
No právě je toho plno a dneska o tom píšu i ve všech časopisech a co nevíš najdeš na netu, ale to není takové, jako když si k tomu llehneš a čteš no!!

Hele ségriš napsaly jsme to ve stejný čas ouplně!! To je telepatie!!
8. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Přesně tak Miru, to není takové na tom netu…takhle si to vezmeš do postele a čteš. A hlavně se na to i víc soustředíš, než na tom netu. Hold je vidět, že jste ségry :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Hele, nejste vy náhodou příbuzný? :grinning:
8. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.