• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Kdo co já ji neznám!! :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
Venu to vemes do ruky raz dva to se neucis,ja jiny dite teda beru jak kdyz jsem nikdy zadny nemela ale to svoje je o nicem jinem,ver mi,ani nevim kde se to ve me vzalo to je asi dany :grinning: ted uz to zase neumim
8. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
No hele matka promluvila, ale je fakt, že já se nebojím asi cizí dětičky chovat!! Podržím mu hlavičku a pak už to jde samo, mě se líbí jak jsou ty dětičky vláčný!! :grinning:
8. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jak říkáš, každá mamina to má nejspíš v sobě. Já dětičky beru opatrně…ale oni jsou stejně jak gumové panenky….
8. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kecalky, mizím dom. Mějte se :wink:
8. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
papa budoucí maminko :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
No Mílo to je morálka ještě 10 minutek! :grinning:
8. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
Než dojdu s pískem a umeju nádobí tak jsou 3 hele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak a máme tu první tisícovku, to chce bouchnout šáňo, hele :grinning:
8. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
Teď..... bum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
Už?? Já jsem na to taky čekala, včera nebo kdy tam bylo 940 a už šupajdá a je to tam!!

No já jdu taky s nádobím!!
8. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
Taky zachvilku jdu dom, už mě to tady nebaví, jsem dneska nějaká KO :( Ty porady…to je na větev, a zítra znovu od 10hod.
8. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Vendul neboj už si jich moc neužiješ.

Já jdu ještě napsat meila kámošce a taky pádím domou!!!
8. led 2009 v 15:01  • Odpověz
No, to doufám :slight_smile: Tak já taky pádím....mějte se hezky :slight_smile:
8. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Vendul taky se měj hezky a když budeš moc tak za námi zase zítra přijď i když já budu muset zítra dopolko taky bohužel pracovat!! :angry:
8. led 2009 v 15:07  • Odpověz
kdybyste se náhodou nudily, tak tady je link na tu kalíškovou diskuzi: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25290&vGroupOffset=80 :wink:
8. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Helejteeee co se tu tu dějééé :confused:
8. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
no to je síla, co jste tu zas nakrafaly, eště ke ffšemu máme zase doma zabržděnej net a načítá se to takovým stylem, že u toho můžu štrikovat!

zdravím nově příchozí Venus :grinning: naší starou známouu

Jani jak dlouho už používáš ten kalíšek? nestíhám dočítat, tak nevím, jestli jsi to už nepsala, a jak s tím normálně žiješ? myslím jako jestli to v těle necítíš, jako něco cizího... a co třeba při jízdě na kole? nebo při plavání??

Mílu zítra počítám s tím obídkem, když to dneska nevyšlo ju? podrbem, nadlábnem a napijem... :grinning:
8. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo abych nezapomněla - Vendul - gratuluju k těhu :sweat_smile:
8. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Kde se flakas????
8. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
No čau paninko Martinko,
jakpak se máš?

No jo, Vendulka nás tu vyčmuchala, i když teda zrovna snažilka zrovna neni :grinning:

Ten kalíšek používám od léta a na kole jsem s nim ještě nejela ani neplavala, ale problém to určitě neni. Já ho vevnitř skoro necítím, když ho mám dobře zavedenej :wink: Jen tuhle mi v noci trochu protekl, ale to jsem ho tam měla asi blbě danej.. :unamused: Ale tampon mi taky občas protekl, když jsem na něj zapomněla :sweat_smile:
8. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti jasně, obýdek je dneska náš :grinning: ale radši ti ještě písnu mejlíka.

Tak na tom spinoš jsme včera opět nedošly :grinning: jsem zvědavá kdy se tam letos dokopeme :sweat_smile:
9. led 2009 v 07:03  • Odpověz
Zdravim,krasne rano,tak ja uz taky strasim,mala se vbudila,ale zase chrni,dneska noc super,dala jsem ji cipek,jelikoz nam vcera davala zabrat,vsimla jsem si este nevytahleho rezaku,takze to bylo tim,chudinka snad uz to bude dobry a prestane chvilku zlobit,zuban jeden.

to jo tampony taky umi protyct se stane,ja bych to chtela vyzkouset,halven je to lepsi no,ja teda nikdy nemela naky problemy zanety a tak klepu,klepu,ale mohlo by to byt dobry clovek nikdy nevi...
9. led 2009 v 07:08  • Odpověz
Segra psala mi ta kamoska,ze bude novej casak s tema sperkama,tak jestli chces tak mi ho priveze tak rekni,jestli se chces mrknout..

Ja uz posilhavam po nejakych jarnich botickach pro Tori je jich spousta na Mimibazaru to nevis jaky,ale nekdy teda nechapu jak to muzou vubec prodavat,bych to nedala ani k popelnicim,a este chtej lovaky :grinning:
Uz mam jedny vyhlidly tady v Krasnaku,u vetvi na ven ,este naky na pryc a na pisek.
9. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Teda včera večer jste tu byly krafalky jo? My jsme měli doma včera filmovou s Jaroušem, stáhnul Hellboy 2 a je to docela sranda!!!

Mílo tak zase jste nešly jo?? Hele kup si domu kolo a budeš jezdit v pohodlí domova, ale kam by jste ho dali co?? Ale je to dobrý, to tě donutí, když ho tam vidíš tak stát!!
9. led 2009 v 07:22  • Odpověz
No to je jasný, že chci vidět novej časopis tento teda nebyl nic moc, vůbec se mi tam nic nelíbilo! Tak snad se tentokráte polepší s tím výběrem!!

Jo jinak ségra máš už mě ten Persil Jarouš včera, že jsem se zbláznila zase s tím práškem a já jsem mu říkala, že dva jsou pro tebe, no moc mi nevěřil, takže to máš za 240,-Kč a vzala jsem ti jeden Color a druhý Sensitive!! :grinning:
9. led 2009 v 07:25  • Odpověz
No vidíte holky dneska bych docela s Váma na obýdek šla, ale zase máme dneska oslavu narozek od 2 hodin tak se nemůžu moc cpát, abych jim taky něco ujedla!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem dneska čekala mráz a nic moc, ani jsem neměla zamrzlé sklo u auta!! :sunglasses:
9. led 2009 v 07:26  • Odpověz
Tolik??Tolik ja nemaaam

a to mam byt -14 tady bude mraz vcera jsme sli paaa a mala rvala,nechtela byt venku domu domu byla ji zima prdelce..

V tete maji ohromnyyy slevy Silan za 39 ale do vyprodani zasob
Wanisch litr 59 a neco
no a dal si nepamatuju Ariel taky dobra cena jooo a pleny Pempersky nase za 250 parada,jen estli nekecaj teta je pekne draha
9. led 2009 v 07:35  • Odpověz
ajojky, já vás fakt nestíhám vy jedete :sweat_smile:

Mílo nejde mi odeslat služební email :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nějaké erekce na slunci či co..

Jani, tak to je asi kalíšek na stejno jako tampon? jak je to veliký - myslím tím spíš asi široký? já nad tím jeden čas taky uvažovala, jen mi to prostě přišlo takový - no spíš dobrý na doma, ale třeba v práci nevím, jak bych to vyměňovala třeba na služebkách a tak... :confused:

Míru tak se dneska taky utrhni a můžeš jít s námi třeba jen na polívku - já jí měla v úterý taky jenom a dobrý :sweat_smile:
9. led 2009 v 07:38  • Odpověz
Prave me taky to prijde jak na doma,ale pry ne..
Vsechny to znaj jenom Povovky jsou vesnicky boule a videly to vcera poprve?? :grinning:
9. led 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.