• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Holky znate nejaky Bazar,dala jsem ten Krovinak na naky bazary,ale este nekam at je to pryc nevite?
9. led 2009 v 07:49  • Odpověz
Kde jste fiflenyy,??mala je za chvilku vzhuru pojdte este pokecat :grinning:
9. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Peťul já o tom kalíšku právě už taky četla, dost se to rozebíralo na webech, jen mi to přišlo takový nepohodlný na vyměňování někde jinde než doma, přeci jen ten tampon prostě jen vyndám, vyhodim a zasunu novej, ale tady s tím bych musela ze záchoda vylézt a umývat a když tam někdo vleze, tak pak nevím.. :fearful:
9. led 2009 v 08:02  • Odpověz
No prave,me je to taky timhle divny,ze bych nekde mela stazeny kalhotky a vymejvala si kalich hahaaa :grinning:
9. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Já byla na drbech dole u Mirky.... :grinning: a snažím se tu nějak zaměstnávat... chjo chjo... neba mě to, jediné pozitivum na dnešku je, že je pátek a výplata :sunglasses:
9. led 2009 v 08:13  • Odpověz
No jo to by vam slo,a jste v parci,tak sup sup
Je patek vlastne no,prachy u nas byli uz vcera,me taky poslali s prace naky lovacky asi 200,asi aby mi to nebylo lito,kdyz posilaj jarovi,nevim vubec proc to poslali..
9. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Péťo, dobrá je hyperinzerce, tam se prodává taky všechno :wink:
9. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Co co??to vubec nezna ty brdooo
9. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Koukám, že se maká a maká :confused:
9. led 2009 v 09:37  • Odpověz
Mílu já ale fakt makám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Keci ,prdy, bedary
9. led 2009 v 09:40  • Odpověz
No já taky, co myslíš, že se tu kopu do prndelky :confused: :grinning:
9. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Jeee pracovnice ty voe :grinning:
9. led 2009 v 09:44  • Odpověz
Jo,dámy dneska jsi jdu na poštu vyzvednout tu knížku, tak jsem na ni zvědavá a už se těšánkuju :grinning:
9. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Peťul jsi mě dostala, tady to tvoje kecy, prdy, beďary, to celkem často používá můj manža, tak ... je fakt že se taky nepředřu, ale do perdelky se taky nekopu, páč mě bolej zádíčka, jen doufám, že to nejsou zase ty blbý ledviny! :frowning2:
Mílo tak to budeš mít o víkoš co dělat s tou knížkou :slight_smile:
9. led 2009 v 10:05  • Odpověz
To jo, už se těším až si ji budu prohlížet.

Mno, ale zítra razíme do letňan tak čučím co mají v tescu za akce, a dělám si seznam co čebuju nakoupit nebo co by se hodilo, když už tam budeme :wink:
9. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Prisli Lovaky tak se to utraci vid?? :grinning:
9. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Si piš! :grinning:
9. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Hele jsem ani nevěděla, že JAR dělá i tablety do myčky :confused:
http://www.itesco.cz/products/detail?id=44239

to jsou mi věci :sweat_smile:
9. led 2009 v 10:24  • Odpověz
hele a to jsou jako tablety na mytí? nebo jen na nějaké to provonění myčky? :confused:
9. led 2009 v 10:28  • Odpověz
asi na mytí, ale je jich tam tedy málo za tu cenu bych řekla :sweat_smile:
9. led 2009 v 10:31  • Odpověz
Teda Vy kecáte, já jsem v jednačce, ale snad za chvilku budeme končit, mám žízeň!!

Jo Vendul včera mi přišel leták z knihkupectví a byla tam zlevněná knížka o těhu Od Početí k porodu a vypadala hezky, nejnovější vydání 376 stran za 299,-Kč zlevněná ze 600,-Kč! To jde a vypadala hezky!!

Jo jo to jsem včera koukala v tetě na akce. Já jsem si koupila v Rosmennu měli aviváž za 59,-Kč a to 2l Lenoru, ten taky krásně voní!!

A co mají nového v Tescu, nevím jestli pojedeme v tom mrazu se mi nějak nechce!! Ale co doma tak asi vyrazíme!! :grinning:
9. led 2009 v 10:37  • Odpověz
No já si zase prachy nevyzvendu, jsem tady zase zadřená ach jo!!! Pak kdo tady maká nejvíc, že jo?? :grinning:

Marti mi máme dneska oslavu a to by na mě bylo moc jídla a nic bych si nedala pak tady v práci!! Včera jsme si Jaroušem udělali výborný obložený bagetky, to jsme se napucli teda!! Mňamiky!!

Ségra prášek si nekupuj, máš u mě 3 litry a za super cenu!!
9. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Miru, taky jsem koukala na to knihkupectví a je fakt, že vypadala dobře.

Tak mě lenor moc nevoní, já mám radši silan, a teďky jsem na něj někde viděla akci, ale nevím sakriš zase kde, za 3l snad 130 Kč nebo tak nějak.... no budu muset se jít někam juknout. Taky potřebuju.
9. led 2009 v 10:42  • Odpověz
čauky Míru - hele ty můžeš na koníka i z jednačky? to jsou my věci čéče :sweat_smile: jj, tak si tu oslavu užij, a půjdeš s námi jindy hele na obídek :wink:
já jsem jak přejetá vlakem, ale hladika docela mám. tý jo, já už i blbě vidím, mám rozmazaný všecky písmenka, se půjdu snad opláchnout, abych se probrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo mě to právě přijde, že tam těch tablet je nějak málo, se na to zaměřim, až je někde uvidím, co to je zač :wink:
9. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Ja kupuju oboje Silan i Lenor
segra ty jsi moje zlato zlato kocici,diiik
9. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jo můžu, hele tady můžeme všechno!! Když je to volnější tak to jde!! :grinning:

To víš, že půjdu, ale dneska je ta oslava a tak se nechci moc naprásknout!!

Si piš, člověk pořád lítá a ještě dostanu sprďáka kde jsem, že nakupuju!! Jarouš "Kde jsi"" Mám hlad"!!!
No tak jsem hnedka musela dělat papání, aby mi nezhubnul!!

Já taky Lenor taky krásně voní a tento Active fresch ju!! To mi voní celej byt když to dám na sušák, ale já dávám nádržku teda plnou na aviváž co je v pračce!!

Tak jsme skončili, to bylo maso teda!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak já pomalu razím, ještě se stavím na poště, tedy podle toho kolik tam bude lidí. Marti čekej founa :wink:
9. led 2009 v 10:58  • Odpověz
ahaa Míru, tak to máš dobrý, když můžeš i z jednačky, to se to pak machruje :grinning:

Mílo jdu s pískem a obleču se a čekám founíka :wink:
9. led 2009 v 10:59  • Odpověz
No jo Marti když mě informati sebral i kabel od mého pc tak jsem ráda, že můžu odsud za Vámi!!

Ségra to se ti to bude prát počkej a docela i hezky voní a hlavně je to persil na ty Vaše skvrny od šťáv!! :grinning:
9. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.