• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ja mam Persil a ten wulajt nebo jak se to cmara
9. led 2009 v 11:24  • Odpověz
No já ho Wholite nebo jak se to píše a ten je taky dobrej, ale nejvíc mi voní prádlo jenom z prášku, když peru v tekuté Lanza Oxi tak to je taky vůně krásná!!!

Za chvilku jdu ven, byla jsem si pobrat prašule a jdeme utrácet!!! :grinning: Je mi zima sakriš na ruce, pěkně mi vymrzly prstíky!!
9. led 2009 v 11:26  • Odpověz
No to mi povidej me omrz palec,a celej mi popraskal, boli to jako blazen,a nejde to vubec k sobe vecne se za neco zahakuju,a vzdycky se mi to znova rostrhne to je hnuus velebnosti to vam povim..

Mala dneska misto 15000 ticis slov co stihne rict za dopoledne ma jen ctvrtku vubec nevim co s ni je,polehava na zemy to je divny...
9. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak už se tu rochním v knížce :grinning: ty jo to nevím jestli o víkoš zvládnu i něco jiného :fearful:
9. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Cauves! Tak jsem vas docetla v cekarne na hematologii. Uz tu cekam zase vic jak hodinu! :frowning2: to je des!
S tim kalichem to v praci delam tak,ze si sebou beru lahev s vodou,takze neni potreba vylejzat z kabinky..
Tak co,paninky,jakej byl obidek?
Peto,copak je chudince maly? Myslis,ze je to od tech zubu?
9. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hele ty se raci priprav na zitra,doufam,ze mi taky hodite echo,na pc asi nebudu

milo drzim palce vsechny i Viktorky,ja jsme nevidela neslysela,tady v tom pripade necetla ,ze se nekdo radoval z knizky jako ty dneska nikdo uz necte :grinning:
9. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nevim asi jo ona si to vybrala vcera rvala celej den a dneska je jak vymenena ani si semnou nechtela hrat,je unavena a sla spinkat do postele velky a sama,tak jsem zvedava uz tu byla dvakrat :grinning:

Musime zkouset bez taty ten na to nema nervy a hned ji soupne do postylky :grinning:
9. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ve velky se spinka lip,co?
Milo,merilas dneska? S tou knizkou te chapu,uzij si to!
9. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Péťo, to víš, mě občas udělá radost i taková kravina jako knížka :grinning:
9. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mílo tak si pěkně počti a pak nám budeš referovat co ses dozvěděla nového!! Ju??

Ségra tak asi zoubek né trápí?? Co budete dělat o víkoš, jedete někam??

Ahojky Jani ty se taky nalítáš k doktorům co??
9. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Lit uz je v postylce,chodila si lehat do kresilka je uplne unavena,az z toho spadla na dvere,ale je ticho asi usina,nevim ma nakej zase den,ale je hodnoucka az k udivu prave,blby zuby

to je dobre aspon nejsi narocnej clovek :grinning:
To zase budes chytra jak radio v pondeli vid :grinning: az si to vsechno o vikos prectes
Ne tenhle vikos budeme doma,si valet sunky
9. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
No to teda bude, Mílo kdyby něco tak musíš napsat SMS jsme zvědavé jestli se tam něco uhnízdilo!!

To víš ségra zuby tě trápí celý život!! :frowning2:
9. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak hodina a pul,furt cekam..
Rano mi brali 8 ampulek krve,muj rekord.
Milo,co dela teplota? Merila jsi rano?
9. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
8 jo to ti snad vzali všechnu krev né?? A nezapomněli na tebe šoveče!!

Já si jdu udělat horkou hrušku ať se zahřeju!! :grinning:
9. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
jj, taky jsem Mílu inštruovala, že musí rozeslat sms, abysme všecko věděly! tak tfuj tfuj tfuj ještě jednou Mílo :wink: :wink:

Jani aha, takže ty si tam na wc bereš ještě lahev s vodou? to mě nenapadlo, to je fakt, že tak by to šlo taky, čéče ty jsi hlava pomazaná :grinning: co zase vyvádíš u doktora proboha? :confounded:

jo obídek byl čupr, daly jsme si chlupatý knedle s uzeným a houbíčkama a byla to docela mňamka, Míru mělas jít s námi :sweat_smile:

Peťul, hele neleze na Viktorku nějakej bacil?
9. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jsem na hematologii,kvuli ty my mutaci. Uz snad budu na rade,ach jo!
Marti, to jsem ja nevymyslela! To jsem si vsechno nastudovala :slight_smile:
9. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Doufam,ze ne to je ten zub,ten ji nici uz treti den vcera uz jsem ji dala na noc cipek,aby klidne chrnela zabrecela jednou
9. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já jsem si dala kuřecí sasátek - mňam!!! Mílo neboj taky mi stačí málo ke štěstí!!

JO tak ty jsi celá zmutovaná jo?? Hmmm tak to jsme teda zvědavé co nám to přijedete za mutantku z Prahy!! A už tak zhruba kdy dorazíš??

No hele jestli bude Míla těhotná tak to bude tea fakt úspěch první měsíc po laparce!! :grinning:
9. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Míla studuje hele a perdíííí na nás!! :grinning:
9. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jasně, sms rozešlu všem, co mám v telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, jj, měřila a stejná jako včera :confused:
9. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
Takže to možná znamená dobře né?? Když se blíží MS tak by měla teplota klesati né?? Tak Mílo držíme palečky a budeme se těšit na pozitivum!!! :grinning:

Tak to bude gol teda. Zrovna jsme to probíraly se Strádovkou jak to tady vypukne, Lída na civilu a Ála Vyšinská už asi taky!! To bude pocuc zase pro vedení!
9. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jani hele ty mutante, tak se koukej dát do kupy, ať už po těch blbejch doktorech nelezeš.. :sweat_smile: ale naštudovaný to máš všechno dobře helee :grinning:

Mílo ty študentko, neštvi jooo :grinning: z tý teplotky toho teď fakt nic moc nepoznáš, dvě měřeníčka jsou jak prd :frowning2: ale ta neděle hele to asi jistí :wink:
9. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Neperdím.. jen my sem přišel jeden chlap, že prý ho nikdo nechce pustit do jednačky, když má jednání od 13 hod a že tam není napsanej, já juknu na předvolánku a on to má až na únor... no ale chtěl mi to tu vykládat :confounded: jsem ho musela vypoklnokovat... páč se mnou to tu nevyřeší, že :zipper_mouth:

Lída, chce taky jo? :confused: No tak Ala už má taky čas hele a Lucka pomalu taky.. tam až to začne, tak jim taky půlka odejde hele :grinning:
9. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
A proc uz si neudelas test ted??jak to muzes vydrzet??
9. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
No Mílo tak to mi povídej takový popletence tu máme pořád!! že mají předvolánku na další měsíc!!

No právě Lucka co vím tak zatím nechce jestli myslíš Čížkovou!! Ale Lída už snad od Nového roku a Ále už bude taky třicet a letos by se snad prý měli stěhovat do baráku!!

No aby se to tam taky ukázalo ségra né??? Takže v neděli budeme chytřejší!! Ty brďo!! :sunglasses:
9. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hm myslis,ze neukazalo jo??ja ti nevim holka,uz jsem mimo provoz..
9. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
No tak jestli je to brzo a není to uznízděný třeba ještě né?? :grinning:

Míla vydrží a to víc se bude těšit!!
9. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
ja bych to nevydrzela,no nechame se prekvapit,no holky maj pred sebou dlouhou cestu to neni jen tak se hnizdit
9. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.