• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Péťo, na test je ještě brzo, si myslím, stejně by tam byla jen jedna / určo.... hele kdo si počká ten se dočká a nebo jestli chceš, tak si ten ten udělej ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pro klid v duši :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Klido ja tu jeden mam,jestli funguje :grinning: ale tam je napsano,ze se muze testovat brzo po styku tak nevim..
9. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Me byly kuva videt,jsem se nestihla ani otocit a byly tam,jsem ho delala docela pozde
9. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
budou dve jsem rekla :grinning:
9. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
Péťo a to je to za značku testu? Někde jsem ale četla, že tohle je pouze kec, že to nejde takhle brzo určit po styku, že až když to nedostaneš, tak můžeš vlastně testovat hnedky první den očekávané MS, že ty testy nejsou tak citlivý na tu hladinu HCG neb ta se nějak projevuje právě po těch 14 dnech, ale už nevím jak to přesně bylo
9. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Milo jdu na nej si me donutila vstat
9. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
Gravitest vysledky jiz v den ocekavane menstruace
9. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky přišel mi můj milovaný Pepušek soudce a dostala jsem ještě dáreček sadu svíček černo-bílejch s ozdobným tácem!!

No vidíš a to je v neděli né očekáváš tetku!
9. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Péťo, tak to jo, ale to je něco jinčího než brzy po styku... a v den očekávané MS.

MIru, přišel jo? A jak mu je? Ten je hodnej, že si na tebe takhle vzpomněl :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
ja myslela ,ze to tzam je tak takhle to je no to je jedno,jednou se to stejne dovis :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
JJ, jednou jistě...

ááá koukám, že druhá hodina odbila a jedna se šla cpát a druhá mastila dom....

Jani, tak jak jsi na tom, už ses konečně dostala na řadu?
9. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jsem ještě tady!! Za chvilku tam jdu, ale moc mi tak nechce a to ještě musím lůlánkovat!!

No jo přišel, říkal že je to jeho první procházka delší, Knotek ho pozval na oslavu tak přišel víš se na nás podívat a přinesl mi dáreček. Je mu dobře a zhubnul hodně, ale to mu neuškodilo, sluší mu to, je to štramák, no už se na něho těším až se mi vrátí. Člověku by ukápla slzička ach jo!!

Já jsem mu dala ten kalendář náš!!
9. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak stále probíhají přípravy, asi toho mají hodně a nevejde se to na stoly hihihihi :grinning: !!!
9. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
hele segra proc si se ptala zda jsem doma?vy chcete prijed ci co???vis ze bych se divila :grinning:
9. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
No my k Vám jezdíme pořád, to Vám to vždycky trvá než přijedete!
Né jenom jestli třeba nejedete bruslit ještě víš!
Já právě přemýšlím jestli pojedeme s Jarinem do té Prahule pokoupit něco ve slevách a do té Ikeii chci víš?? Hlavně si musím koupit ten potah na ty polštářky a nechat ušít!! :grinning:
9. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky kecalky, tak jsem dorazila z porady, to byla zase komedie.
Zdravím Martinku....díky za pozdrav :slight_smile: Jak se jinak máš? Už taky plánujete mimčo?
Mirčo, a nevíš z jakého knihkupectví byla ta knížka o těhu?
9. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tedy, dneska je tam hrozná kosa...ještě že je pátek, zítra ani nevylezu..brrr.
9. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Mílo, držím palečky na víkend..snad se zadařilo :slight_smile: Moc ti to přeju.... :slight_smile:
Péťo, jak je na tom Viktorka? Ještě pořád brečánkuje? A neleze na ní něco? Teď to zase bude řádit :frowning2:
9. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
Mílo, a kdy to áš dostat? A máš to pravidelné?
9. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
Vendul o víkend, jj a bylo to před laparkou docela pravidelné, jen po laparce jsem to dostala asi o týden později, takže tak nějak vůbec nevím jak to mám teďky počítat :unamused:
9. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak doufám, že to nedostaneš vůbec... :slight_smile: Necháme se překvapit :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj čuhajdy,
tak už jsem zpět. Psala jsem vám pak ještě jeden příspěvek, ale ten šmejd mobil mi ho neodeslal! :unamused:
Nakonec jsem tam čekala přes 2 hodiny... A byla jsem za 10 min hotová... Výsledky krve budou za 3 týdny. Zatím mi zjistili zvýšenou sedimentaci, to se dalo po tý nemoci čekat.

Mílo, hlavně, že neklesá! Uvidíš zítra... Já měla // už 13 den po ovulaci, takže bys mohla zítra testnout, jestli jsi měla ovu před 14 dněma :wink: Jůů, jsem na tebe zvědavá! doufám, že to konečně klapne! :dizzy_face:

Musim jít něco dělat. Užijte si zítra nákupy. My jedeme do Úštěka, ale až zítra. do liťáku se teď asi nedostanu, máme babču v Praze :frowning2:
9. led 2009 v 15:17  • Odpověz
Jani, tak to čekání ti nezvádím, mě občas stačí hodina na gyndě a mám dost.... no ale co zas na druhou stranu pro své zdraví neudělat, že :confounded:

Tak v Úštěku pozdravuj, bude tam určo krásně nasněžíno, tak si vemte běžky :slight_smile:

Mno uvidím, ale začíná mě pobolívat břicho tak jako kdybych to měla dostat, tož se huvidí :sweat_smile:
9. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mílo, přesně tak, co bych pro své zdraví a zdraví svých budoucích dětí neudělala! Já na gyndě taky vždycky čekám, někdy i 2 hodiny... No, čeká mě to zrovna v pondělí :unamused: Ale snad se už konečně začne řešit to moje divný krvácení :slight_smile:

Tak co, zkoušela jsi testík? Nejlepší je z ranní moči! A co teplota, drží se? Ještě, že mám net na mobilu, tak to sem hlavně napiš nebo pošli sms :wink:

My za chvíli jedem
10. led 2009 v 08:46  • Odpověz
Brý ránko kočandy :grinning:

Mílo hlavně vydrž, doufám, že žádná mrcha nedorazila a držím palečky, jsem tu napnutá jak struna i za Tebe! :wink: :sweat_smile:

Jani jsem tu četla kolik krve Ti brali! no to by byla moje smrt! mě stačí jedna ampule a v tu ránu mi dávaj nohy hore! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo koukám, že jste tu oslavu snad měli ve velkým či co, se někdo má, to já se tu nalejvám maximálně tak urologickým čajem, asi mě zase chytaj ty děsný ledviny. :frowning2: bo zádíčka nepolevujou
10. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Nadzárek, tak jsme se vrátili z Práglu... v letňanech to docela šlo, ale na to že na každým krámě mají napsáno "sale" tak nif mof teda :frowning2: ukořistila jsem jen 2 trička a troje silonky :grinning: jinak fakt nic, a co mě nejvíc překvapilo a mrzelo zároveň, že jsem si nic nevybrala v New Yorku a ani C@A :frowning2:

Jinak, teplota stále stejná a testík negativní :frowning2:

Marti, tak pořádně se prolij tím čajem, ovaž si záda šálou a ono to brzo určo přejde :wink:
10. led 2009 v 17:03  • Odpověz
Mílu no nazdáár, hele koukám, žes do neděle nevydržela a testovala.. je lepčí vydržať, je ještě brzy a pak bys byla jen zbytečně zklamaná, nech to ještě na zítra nebo pondělí a uvidíš. Teplotka když se zatím takhle drží, tak jedině dobře, hlavně že nepadá :sweat_smile:

tak v Letňanech nif mof jo? já většinou když nikde, tak v NY nakoupím vždycky, to se divánkuju teda. Jinak já se prolejvám tim hnusnym čajem a jsem obmotaná a docela to zabírá, včera to bylo asi horší :wink:
10. led 2009 v 17:22  • Odpověz
Marti, jsem si říkala, že jsem asi moc náročná nebo nevím, no fakt se mi tam nic nelíbílo, no vlastně v Cáčku se mi líbil jeden takový hezký korzet, ale neměli mojí velikost :frowning2:
10. led 2009 v 17:34  • Odpověz
Mílo to znám, taky tam vždycky jedu a říkám si, že určo něco pokoupím a pak si řikám - tyjo, takový hadry za tyhle prachy prostě nechci.... no takhle už kupuju dva měsíce zimní boty - ty si asi koupim až v létě tímhle stylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky, Milu,to me mrzi,ale hlavne,ze teplutka neklesa,tak je jeste sance! :wink:
Marti,drzim palec,at se z toho vyhrabes!
Milo,tak nakupy bida,jo? Ja na Novej rok poridila halenku v Camaieu, cerny kalhoty v Orsay a sukni v Zare,tak mam docela vystarano. A vsechno ve slevach. Jo a vcera jsem si koupila krasnou podprdu a 3 kalhotky v Tezenisu na Prikopech,meli tam 50% slevy.
Jinak jsme byli na dlouhy prochajde a ted si tu hovime u krbu.
10. led 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.