• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jani, já mám trička z club jeansu a camaieu, na spodní prádlo jsem koukala taky, ale buď neměli moji velikost nebo to nesedlo :unamused:

Jéé, ten krb ti závidím... manža si hoví na gauči a čusí na fotbal, což mě neba, tak jsem šla na PC, ale taky si potřebuju hodit kopejtka nahoru, nějak mršky nožky po tom celodenním šmajdání bolí :confounded:
10. led 2009 v 17:49  • Odpověz
marti, v deichmanu měli slevy, ale taky docela dobře vybrakováno :grinning: Jinak jako někde byly fakt dobrý slevy, i po slevě třeba kalhoty stály 1700 :confused: copak kradu? :angry:
10. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Janí já v Tezenisu taky docela dobře pokoupila minule, dva pěkný sety podprdy i s kalhotkama a všecko krásně sedlo, měla jsem z toho prádýlka docela dobrou radost, takhle už mi dlouho nic pořádně nesedlo :sweat_smile: jj, já se z těch ledvin nebo zad nebo co to je snad vyhrabu, ale říkám si, že jsem jak stará bába - furt na mě něco leze :angry:

krb bych brala taky - hlavně jestli nám odpojej ten plyn, tak bysme krbovky teda využili ! :wink:
10. led 2009 v 17:53  • Odpověz
Mílo v deichmannu jsem si snad koupila jen jednou nějaký ťapky, jinak mi tam nic moc nesedne, tak to je marný,si řikám, že snad líp nakoupím v botech v Liťáku :angry:
jj, hele - přeci bys nechtěla tu slevu zadarmo ne? :grinning:
10. led 2009 v 17:55  • Odpověz
marti, no to ne.... ale Vilda náhodou pokoupil dobře, v Reserdu košili zlevněnou ze 750 na 199 :grinning:
10. led 2009 v 18:01  • Odpověz
Teda,ja nez to na tom mobilu natukam.tak napise dalsi 2 prispevky.. :slight_smile: to me neba
Milo,tak aspon ty trika! Ja dala za ty kalhoty asi 8 stovaku,ale jsou krasny a kvalitni. Docela me to prekvapilo,pac mi v Orsay malokdy neco sedne..
marti,na me taky furt neco leze.. Holt to stari! :grinning:
Ten tezenis fakt parada,jen uz nemeli kalhotky k jedny kostkovany podprde,co se mi libila :cry:
Krb nema chybu,ale pak uklizet ten bordel..
10. led 2009 v 18:01  • Odpověz
My vlastně jeli do Prahy hlavně do Kika kvůli té předsíňové stěně a tam to byla úplná bída, nebo když už se nám něco líbílo tak to stálo přes 10 tis. :frowning2:
10. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Milo,takze jste stenu neporidili?
10. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Jani no jůů -- holt jsme stařešiny no :grinning:
tak bordel z krbu je mi jasný, ale zase ta romantikaaaa :sweat_smile:
10. led 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky obchodnice...četla jsem Mílo, že jsi nic moc nepořídila....hlavně že všude píšou slevy...a pak tam mají pěkný kulový a nebo za pěknou pecku. Ještě vydrž, zkus testík ještě zítra. :pensive: Včera se kamarádce narodil chlapeček 54cm a 3.96 kg...pěkný macek :slight_smile: přenášela skoro týden...chudinka. Už to má za sebou.
Marti, pěkně se zachumlej do deky a prolejvej tělo čajíkem...teď to pěkně zlobí.
Naší uklízečku v práci to vzalo někdy v říjnu a do dneška je doma...myslela si, že je to jenom močák a nakonec šla na operaci a vzali jí jednu ledvinu...hrůza. :rolling_eyes: Ale ty to určo vyležíš...jenom pořádně zahřívat.
Taky tady sedím u krbu, mam tady 27C...a venku je pěkná kosa. Dneska jsem vylezla jenom s košem, ani se mi nechtělo :slight_smile:
Chtěla jsem taky vyrazit na nákupy, ale když to tady čtu, tak to asi nemá ani cenu. :confused:
10. led 2009 v 19:09  • Odpověz
Pane bože, u nás celý den houkají sanitky....to je zase někde vážná bouračka...to je hrůza. :cry:
10. led 2009 v 19:19  • Odpověz
jaké stáří???? Vždyť jste omladiny :slight_smile:
Jani, jak píšeš, je to od toho krásné teploučko, ale ten bordel...ale to k tomu hold patří. Ale můžu říct, že se od toho víc zahřeju, než od elektřiny či plynu. Když topíme jenom elektřinou, tak to není takové. A hlavně hodiny se točí jak kráječ na chleba. :frowning2:
10. led 2009 v 19:22  • Odpověz
Miluško, jaká je ta knížka " těhotenství v otázkách a odpovědích "? Teď zrovna na ní koukám na netu...
10. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak jsem si objednala knížku, jak mi doporučila Míla " velká kniha o matce a dítěti" :slight_smile: Už se na ní těším :slight_smile:
10. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Krásné ranko,

Vendul ,
obě knížky jsou dobrý, ty otázky jsou takový více rozebraní o těhu, v té velké knížce je tak nějak všechno hlavně i pak o prckovi, což se mi líbilo. Je hezky i nafocená.

Vendul, jj všude sice píšou slevy jako blázen a ve finále je to stejně za nehorázný peníz :frowning2:

A Jani,

jj, nepořídili, asi objednáme tu z toho Quelle, ještě to ale musíme prodebatit.

Jsem vám úplně včera zapomněla napsat co se mi ráno stalo, jak jsme jeli do tý Prahy, tak manža opět nutně pospíchal jako že musí oškrábat auto apod. A já šla poslední, no a zabouchnu dveře, chci zamnkout a ono ejhle nejde to... :sweat_smile: zevnitř tam zůstal klíč :unamused: už jsem viděla jak scháníme zámečníka, aby to odvrtal , neb máme bezpečnostní zámek.... no měla jsem skoro po náladě, ale mám šikovného manžílka a ten to dokázal nějak otevřít, prý se mu tedy ten druhý klíč podařilo nějak protlačit nebo co, no ale trošku to odnesla vložka, takže asi budeme kupovat novou, no co lepší než zámečník... jsem prostě myslela, že tam klíče nejsou, že je vyndal a ono ejhle.... jen jsem zvědavá kdy si takhle zabouchnu úplně a budu bez klíčů :grinning:
11. led 2009 v 08:56  • Odpověz
Jo a to jsem vám zapomněla říct... v Ltm v nemocnici je prý nově 3D ultrazvuk, tak už se nemusí do Ústí nebo Prahy, jupíííí jou.... a stojí prý litr, no to je vlastně i v ústí :wink:
11. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Krásný raníčko!
Tak už tu taky straším, byla jsem s naším psíkem a šla jsem sem, protože Jarin tam funí a to se nedá vedle něho ležet!!

Tak koukám Vendul, že sis knížku už objednala, no tahle byla z letáku a byla na ní sleva snad 50% a dala by se sehnat i u nás v knize!!

Jinak holky z té oslavy v pátek jsem šla až v 6 hodin z práce, Gabča pořád dej si panáka, ale já tam měla auto a nakonec jsem volala Jaroušovi, aby pro mě přišel, že jsem pila! No ani moc neremcal, hlavně že pro mě přišel!!

Tak koukám Mílo, že jste nic nepokoupili, my razíme až příští týden, teď se nám nechtělo moc, ještě moc zima!! A navíc dneska jdeme na zabíječku v 11:00 hodin v takový blbý čas no!!

Včera jsem holky vařila čínu s rýží a tak jsme se najedli, já jsem se teda přežrala opravdu a pak jsme jeli nakoupit a já jsem myslela, že se po.. v krámě normálně naštěstí mě to přešlo!! To bylo hrozný, normálně jsem byla z toho až spocená!! Naštěstí mám ještě dobrý svěrače!! :grinning:
11. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak to je super s tím ultrazvukem aspoň se člověk nemusí táhnout do Ústí a co vím tak to tam docela někdy trvá než se tam dostaneš, přitom ten 3D se dělá jenom v určitém týdnu!! Tak to je super no!! Tak máte holky další výhodu!!

Jo jinak ségra prřišel mi leták Globusu a měli tam akci na ten tvůj Wholite 5 litrů a když koupíš dva tak jeden vyjde na 274,-Kč, to je super né??
11. led 2009 v 09:48  • Odpověz
Cusik holky,tak ja byla pokoupit neco k papu,Jara spi boly ho huba,od zubu mala taky tak se nudim

Ten ultrazvuk,se plati jo??tolik penez,jak to??za co jako??ja tu byla a nic nechteli??
11. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Péťo, ty jsi neplatila za 3D? :confused: co vím, tak se snad platilo vždycky :fearful:
11. led 2009 v 17:23  • Odpověz
No jo ségra je tlačenka prosím tě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jinak Mílo přišel mi leták Deichman a mají teďka akci, že když si koupíš dvoje botky tak třetí máš zdarma!! Taky dobrý no!

Já jsem taky byla dneska koupit papů, hlavně hranolky jsem Jarouš a cestou jsem samozřejmě zabloudila do TakA a ulovila jsem dva svetříky a jeden krásný náhrdelníček! Mám z něho radost, moc se mi líbí!! A rovnou jsem se zaregistrovala, že budu mít 30% slevu na nákupy, stejně jsem tam pořád tak ať se mi to vyplatí aspoň!!
11. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Čau holky,
tak už jsme doma. Dneska jsme se měli taky výborně, vytáhli jsme z půdy stoletý rohačky a sjížděli jsme Ostré. To byla teda jazda! Sice jsme domu přišli úplně mokrý a zmrzlý, ale vyblbli jsme se jak malý haranti! :grinning:
Miru, z Taka mám taky hodně věcí :wink:
Mílo, a co dneska? Jaká byla teplota? Když zítra neklesne, tak bych zkusila další test :dizzy_face:
11. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo hele Miru, dneska přišel leták k čongolíkovi do drogošky a mají tam akci, tedy až od čtvrtka, na woolite 4,5 litru za 229 Kč, jsem dneska chtěla jet pro něj do Penny, ale takhle si ještě počkám :slight_smile:
11. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky Jani tak to je dobře, je fakt, že když mi na Třébě vytýhneme boby tak to taky stojí za to!! To je sranda no!! A je nám jedno, že nám táhne na 30 že??

Jo jo jani v Taku se rochním no a dneska jsem ulovila a mám radost teda!! :grinning:

Tak to je taky dobrý, ale to určo nebude na černý prádlo ten bývá co jsem dneska koukala dražší né?? Jeden 4,5 litrovej ještě mám, já jsem chtěla ten na to černý právě!! :grinning:
11. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
Miru, píšou tam různé druhy.. ikdyž já chci raději ten na barevný a ještě čebuju na vlnu.

Jani, testík není potřeba :frowning2:
11. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Miru, no nám už táhne spíš na 40, ale fakt jsme řádili jak malý, úplně mě bolí břicho, jak jsme se nachechtali :grinning: Bylo to prostě super :slight_smile:

Hele poraďte mi nějakou voňavou aviváž, mě teď došel silan a chtěla bych něco fakt voňavýho :sunglasses:
11. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mílo dorazila tetka??? Tak to je škoda, ale nezoufej, v únoru je taky hezký počít!! :sunglasses:

Hm tak to je dobrý no, já už jsem se taky naučila prát v těch tekutých je to dobrý no!! Máš jistotu, že to nenechá fleky hlavně na tom černém!!

A to ještě dostanu od babičky balíček z Taka, to jsem si vybrala sama košili a tričko, ale to je letní no spíše je to taková saténová halenka bez rukávů!! :grinning:
11. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jejda, Mílo, to mě mrzí! Já to fakt hrozně moc prožívala s tebou!!!! :pensive: :pensive: :pensive:
Ale nesmíš smutnit, jde se dál!!! :wink:
11. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
No to je pravda je to taky vždycky sranda no!!

No já používám jenom Silan a nebo Lenor!!

No já jsem dneska na Mílu taky myslela a pak jsem se dočetla, že testovala už včera! Ségra mi psala SMS jak Míla dopadla!

To víš, že jo Jani já jsem s Váma holky!!
11. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak já asi pomažu, už tu nikdo není i Míla utekla!!
Jdu se mýt hlavinu tak aby mi to naschlo!! :grinning:
11. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.