• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, já používám taky Silan i Lenor, ale ještě jsem asi netrefila tu pravou vůni!
Koukám na vraždy v midsomeru, tak papa
11. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
jen jsem sem ´teď mrkla´, jsem celej den nějaká zvadlá a to jsem se dočetla, že zítra bude nejdepresivnější den roku 2009, tak to docela i chápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo nesmutni, přesně jak píše Jana - jede se dál a příště to už prostě vyjde! v :sweat_smile: kdyby se Ti chtělo zítra nebo v úterý na obídek, tak se ozvi na služební ju? pak mám nějaké služebky, ale pokec to chce :wink: jo a Míru Ty jsi samo taky zvaná :grinning:

jdu hajat tak se zatím mějte kočandy, já mám nějakou depku, tak jí se z ní jdu radši vyspat :frowning2:

ps - já teda nepoužívám avivuli žádnou na oblečení, dávám jí jen do ručníků a povlečení. a teď mám myslím taky Silan od tchýňulky
11. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
JO jo Marti tak to jsem taky četla!!

Jani a jakou používáš barvu? Já mám nejradši bílou a modrou tu tmavě, ale vlastně tak nějak používám všechny!! TeĎ mám ty řady Aromatherapy, chce to vyzkoušet no, ale mě teda nejvíc voní prádlo po tom lenoru bílém!!
11. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
I ten žlutej Silan není špatnej, já teda dávám Silan na všechno prádlo!! Na povlečení dávám škrob, to se pak krásně žehlí a voní!! A když to povlečeš tak to krásně drží tvar a to mám tu levandulovou a tu používám i na záclony!

Jo představ te si, že jsem včera zjistila, že máme prasklé okno v obýváku to nové plastové! Tak musíme na družstvo to reklamovat!! To by jsme nebyli prostě my, aby jsme s něčím neměli problémy prostě!!

Marti tak koukej tu depku ze sebe dostat!!
11. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jani byla jsem se kvůli tobě podívat v koupelně tak tam mi tam převažuje bílej lenor i silan a modrej nebo resp. on je bílej, ale je v modré flašce!! Jinak taky není špatný bílé Quanto to taky hezky voní!!
11. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak teď už ale jdu do té vany!! Tak pa pa kočandy a dobrou noc!! :sunglasses:
11. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka, chtěla jsem se zeptat, jak jsi dopadla Mílo...a už to vidím. Myslela jsem se na tebe. :frowning2: Ale nevadí,příště se to určo povede. :slight_smile:
Mílo, s těma klíčema se mi to stalo nedávno, akorát jsem si zabouchla a klíče jsem měla na věšáku. :slight_smile: Držela jsem v ruce jenom klíče od auta...hrůza. Ještě, že jsem ho měla venku, jinak bych se ani do garáže nedostala. Tak jsem musela ke tchánovi, ten má náhradní :slight_smile: :slight_smile: Já hlava děravá.
Tak to máš šikovnýho manžela :slight_smile:
Dneska jdu v 10hod. zase na poradu, cca do 14hod....už, aby to skončilo. Dneska se musim brzy sebrat a vypadnout, jedu se podívat na skříň pro prcka.
Tak to je fajn, že v Lit. je už také 3D ultrazvuk. :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2009 v 07:02  • Odpověz
Krásné ranko,

no holky na jednu stranu je mi to líto, ne že ne, ale na jednu stranu jsem ráda, že to nebude ten zářijáček.. jsem blbá vím....

Miru,ty v tom máš trošku bordýlek ne... dyť můžeme počít i teďky v lednu... zas nakoupím ovu testy a jede se na novo :grinning: Jen přemýšlím, zda si mám znovu skočit na folíky, no uvidím, mám na rozhodování 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad aviváž
Jani pokud chceš hodně voňavou tak já mám nejradši od silanu řadu aromatherapy tu tmavě fialovou, tu dávám tedy jen na povlečení a ručníky, to krásně voní. Jinak jsem většinou kupovala světle fialovou, ale tu jsem už dlouho neviděla... byl to lotos ještě s něčím a teďky mají jen tu irisovou a ta mi tolik nevoní. A pak mám ještě ráda tu zelenou, světle. Manža v práci vyfasoval čenej silan a ten mi moc nevoní, ale když už je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak říkala Mirča, chce to očmuchat no!

Vendul, to víš, pokrok dorazil i do maloměsta :grinning:
12. led 2009 v 07:10  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo tak toto se klíčema nestalo mě, ale naší babičce, na noc zamykáme a ona šla ráno s Maxikem ven a Jardovi klíče nechala v zámku a vzala si svoje a šla venčit!! Pak babička přišla a my jsme se sčuchli na chodbě a když někam jedeme spolu s Jaroušem tak beru klíče jenom já a bum zavřelo se a klíče v zámku z druhé strany. Taky byl tchán už na cestě, protože jsme samozřejmě neměli nic žádné nářadí, ale pak se to naštěstí Jaroušovi povedlo ten klíč nějak vystrčit nebo co, že nebyl pootočený tak to šlo!! Ale už jsem se taky viděla jak kupujeme nový bezpečnostní zámek!!

Tam je dneska zima, fouáká hnusný vítr, ale škrábat auto jsem nemusela!! :grinning:
12. led 2009 v 07:11  • Odpověz
Jo a dostala jsem slevu do camaieu, ale nevím jestli ji využiju neb platí v únoru a to tam nejspíše nepojedem... : :sweat_smile: nechcete jí někdo? :wink:

Miru, no mě taky polilo horko a hlavně, když jsem si představila jak by Vilda vyváděl, to by bylo po nákupech hele :confounded: ale naštěstí se mu to povedlo nějak vystrčit, jen Nelča byla trošku vystreslá neb slyšela páníčka za dveřma, takže tam prý ječela, že chce za námi :unamused: ale pak dostala mňamku a byl klídek. Jen jsme pak od ní dostaly pěkně vynadáno, když jsme se vrátili :dizzy_face:
12. led 2009 v 07:18  • Odpověz
To já jsem dostala slevu do Orsaye právě na příští nákup 10% co to je no, ale potěší to!!

No Mílo my taky, a to si vem, že babička byla v pyžamku jenom na sebe hodila bundu a šla ven se psem!! To by bylo něco teda!! Ale naštěstí se ani fabka neporušila nic tak jsme se tam dostali no!! Ale bylo mi z toho špatně taky!!

Jednou se nám stalo, když jsme se tam nastěhovali to bylo krátce, protože vím, že jsme malovali a byli jsme špinaví a byli jsme ve špajzu a jak byl otevřený balkon tak se nám zabouchli dveře a my jako socky na chodbě a Max doma! Tak co teď tak jsme museli k Randům, aby nás hodili k našim pro náhradní klíče, ale umíte si to představit přes celé pokratice v pantoflích a ve špinavých hadrech od malování, no kocouři no!!
12. led 2009 v 07:26  • Odpověz
A ve finále přijdeme k Randům a oni nebyli doma! Tak to se mi chtělo už brečet a Franta nebral telefon, protože jel v autě a naštěstí se za chvilku vyřítil z města!! Tak to se mi ulevilo!!
12. led 2009 v 07:27  • Odpověz
Tak jsem volala na družstvo a bude se zahajovat reklamační řízení a záruka je 5 let, tak super, ale to by jsme nebyli mi no!! Jenom se bojím, aby to nepraskalo dál no!! Doufám, že to vyřídí brzo, protože když na to sáhnu tak normálně tu prasklinu cítím jako!! Tak snad se to na nás nevyvalí!! To by asi Maxík mrznul přes den!! :grinning:
12. led 2009 v 07:34  • Odpověz
Miru, prosímtě jak se vám to povedlo? Vy jste tedy koumáci :confused: No ale hlavně, že budou reklamovat....snad reklamace dopadne ku vašemu prospěchu.
12. led 2009 v 07:37  • Odpověz
Jo jo paní na družstvu říkala, že se to na vztahuje tak budu volat našemu předsedovi a ten to s námi prý sepíše má na to formulářky!

Mílo já ti nevím hele, sedla jsem si na křeslo, které je naproti oknu tam normálně nesedám a kouknu z okna a v tom jsem si toho všimla, jak tam máme žaluzky tak to nebylo moc vidět, a říkám to Jaroušovi a on no jo je to prasklina! To nevím, že to prasklo!! To se prý stává, ale že zrovna zase nám!! :angry:
12. led 2009 v 07:40  • Odpověz
Jo Mílo to jsem ti ani neříkala, na tu oslavu v pátek dorazil i Huťka a říkal, že se asi vrátí v březnu, výsledky mu dopadly všechny dobře akorát se mu musí zahojit ta jizva a 6-8 týdnů mý být v klidu, ale jinak je O.K., ale chudinka pohublej, ale cítí se dobře a už ho to doma nebaví a chce do práce, tak od března přijde a půjde k nám asi Verča!!
12. led 2009 v 07:45  • Odpověz
Jééé, tak to je dobře, že se ti vrátí.

Verča jo? NO to je zase komedie teda :sweat_smile:
12. led 2009 v 07:49  • Odpověz
No Mílo taky ani nevíš jak se už těším, protože s ním je to něco jiného!! Je to takový lepší s ním pracovat no i když ona je teď taky v pohodě co složila funkci, ale neměnila bych, měsíc a půl už to vydržím, nesmím to zakřiknout!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale těším se jako blázen a on je takovej hodnej, v pátek jsem byla z něho na měkko!! To je fakt prostě něco jiného s ním no!!

No asi tak nějak, ale je protokolující a Šetková ji chce! Ona by si nejradši nechala mě, ale já neciii na záskok mi to nevadí, ale na stálo neeeeee!!! Chci k Pepouškovi hezky zpátky!! No jo a hlavně Verča šla s prachama dolu a to jí vadí víš?? Tak ona sem chce, to už máme dohodnutý no!! Hele je to lepší než holka z pracáku ona tu práci přeci jenom už trošku zná, naučí s pár věcí a v jednačce záznamové zařízení a pojede!!
12. led 2009 v 07:52  • Odpověz
Jo to najednu stranu jo, ale víš jak... no ikdyž tohle by jí mohlo jít, tam zas tolik zodpovědnosti nepotřebuje jako na vedoucí.

No uvidíte jak vám to tam pak půjde.

Jdu něco dělat... ale nece se mi :frowning2:
12. led 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobrý ránko,

teda tam je dneska kosa, brrr! Jsem přišla do práce úplně zmrzlá! Ráno jsme měli -14°! Musela jsem si cestou u Rossmanna koupit punčocháče, abych cestou nezmrzla až poletím za chvíli na gyndu!

Miru, díky za referát o avivážích, já teď naposledy měla zelenej silan, ale chtěla bych právě vyzkoušet něco novýho, tak to budu muset jít očuchat :grinning: Ale je fakt, že já aviváž moc nepoužívám, jenom na spodní prádlo a ložní prádlo...

Mílo, tak s těma klíčema se nám to stalo už 2x! A pokaždé musel přijet zámečník a bylo to za 1500! Protože máme bezpečnostní zámek a protože to bylo o víkendu, tak to bylo za příplatek :confounded:
12. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani, tak držím pěstičky ať dopadneš u Mudry dobře a konečně ti taky řekne něco pozitivního :wink:

Ty jo, mě začíná být zase nějak divně... mrcha jedna hnusná :angry:

No já byla ráda, že to zvládnul Vilda, jinak vůbec nevím kde bychom toho zámečníka sháněli :confounded:
12. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, krásné ránko :sweat_smile:

tý jo Jani u vás bylo tolik stupňů - ? u nás bylo jen -10.. ale i to stačilo! :angry: koukám, že zas letíš na gyndu, tak hodně zdaru, jsi u těch doktorů snad víc jak doma chuděro :frowning2:

Vendul tak hezky pokupte skříňku, držím palečky.

Mirčo pvosím tě, nemohla bys mi po Míle tenhle týden poslat tu slevičku na lyžování na Ještědu? asi tam o víkoš vyrazíme, když mě povolí ty záda pořádně, tak bysme toho mohli zneužít. Nebo že bys s námi taky šla konečně na obídek ?? :wink:
12. led 2009 v 09:08  • Odpověz
Mílu vydrž, mě zase bolí bříško, že by ovule po více jak měsíci konečně dorazila... bych se divila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo od rána nic nejim, tak doufám, že budou mít u Drakouše něco pořádnýho k snědku :grinning:
12. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Mílo, díky, jsem zvědavá, jestli se konečně vyřeší to moje krvácení uprostřed cyklu... :unamused: Tak si hnedka vezmi prášek, než se ti to rozjede... Ach jo, tak ať je ti brzy líp!
Marti, no jo, už se bojim, aby neměli v práci kecy... Ale stejně to za mě nikdo neudělá, takže tu pak budu tvrdnout do večera... No, hlavně, abych tam zase nejela zbytečně!
Marti a máš manžu doma nebo zase někde v tahu?

Jů, obídek vám závidim! Hnedka bych šla s váma pokecat :wink:
12. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Jani pochopit to v práci musejí, prostě s tím stejně nic jiného nenaděláš, hele u nás toho sice nijak nezneužívám, ale když vidím některý, který tam jsou fakt furt a kvůli ničemu.. tak si kolikrát říkám, ať si každej trhne..
manža je doma do neděle, pak frčí na měsíc pryč, tak bysme toho měli využít, teda.. jestli to nejsou zaražený prdy! :grinning: :grinning:
tak pojď na obííídek s náááámi hele, odskoč si jen tak do Ltm a za pár chvil jsi zpět :sweat_smile:
12. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Marti, tak hups na to..... a co podle teploty? Nezkoumala jsi? anebo zkus ten ovu test, stejně by se měl dělat mezi 10 a 20 hodinou, ne z první ranní moči jako u těhu :wink:

JJ, přesně Jani, pojď s námi na obýdek :grinning: si prodluž návštěvu mudra a zaskoč si do Ltm :grinning:
12. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Mílu teplotka by asi i odpovídala, je nízko - jenže to už je celý měsíc :zipper_mouth: hele s ovu testama bych se nedoplatila, kdybych to měla zkoušet, vždycky když mám ten pocit... ale hupsnem na to stejně, dokud tu Peťa je :grinning:

viď Mílo, Jana si odskočí z Práglu, to je jak nic, pár kiláčkůůůů. mňam dneska mám chuť zhřešit, dám si něco smaženýho, když budou mít na výběr nebo těstovinky :slight_smile:
12. led 2009 v 09:49  • Odpověz
No myslela jsem, že by sis koupila třeba jen 3, v kaufíku je mají za 120 Kč tuším, lepší než za jeden 50. Jen na zkoušku, ale je fakt, že tohle je drahý špás no!
12. led 2009 v 10:01  • Odpověz
njn, jenže když bych si je takhle kupovala celej rok a zkoušela v průběhu těch mých megacyklů, tak by se to fakt pěkně prodražilo, držím se té teplotky - tam je nevýhoda ta, že se ti to ukáže bohužel až když ovu proběhla, ale co.. někdy se přeci trefit musíme :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:06  • Odpověz
Ha, jsi mi teďky připomněla.... Jani a Marti, vy si tu teplotu měříte i v průběhu MS? :confused:
12. led 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.