• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky Lit,

jj našla a dovča vypadala suprově, určo jste si to tam užily, co? Hmm, tak to je špaténka... tak doufám, že tebe si tam nechají a finanční krize brzy pomine. :wink:

Jo, taky si říkám, že CAR je opravdu ta až poslední možnost, páč to jistě musí jít i normoš, sice s malou pomocí, ale jít to musí :confused: uvidím jak to půjde až mě profouknou příští měsíc.
15. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
Čauky Milu,
holt na developerech se to projevuje asi nejdřív... Já doufám, že tam do mateřský doklepu, nechtěla bych teď měnit místo... Ale v nejhoršim bych to taky přežila :slight_smile:
Tý jo, to už je vlastně za měsíc, to to letí! Určitě to zabere :wink:
Já už mohla jít příští týden na mateřskou :frowning2:
15. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jani, takhle to nemůžeš brát.... určitě se za chvíli budeš těšit z nového mimíska a říkej si, že to takhle mělo být... ona příroda ví co dělá a počkej, pak se budem předhánět kdo má větší břuch :grinning:
16. říj 2008 v 07:33  • Odpověz
Mílo, já vim... Ale letí to letí :slight_smile:
Na to předhánění už se těšim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
No to mi povídej...kolegyně nedávno přišla s tím, že je těhu a za pár týdnu už bude rodit :confused:

JJ, to já taky..... :sunglasses:
16. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
zdravím,
tak si tu čtu názor litsea a doufám,že těch 10 let si nemyslela vážně???Páč mi CAR navštěvujem již 2 rokem a bohužel jiným způsobem to nikdy nepůjde.Zatím se nezadařilo ale jsi tam v péči lidí,kteří ti v tom alespoň něčím chtějí usnadnit to věčné nekonečné a někdy marné přirozené snažení.Někdy je to čekání až si jako příroda dá říct opravdu stráta času-věř mi mluvím s vlastní zkušenosti!Tak že važ slova,co píšeš,ju? :unamused:

Jinak Milu,tobě samo držím pěsti :wink:
19. říj 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahojky Renčo,

njn, co ženská co jiný názor.... my uvidíme jak to půjde po té laparce a pak se uvidí, ale taky bych nechtěla tam jít rovnou. Páč mi spíš přijde, že někteří doktoři tam ženský cpou rovnou, aby se jich zbavily a nemuseli se s nima piplat samy, ale to je můj názor. Je jasné, že u některých to jinak nejde. Kolegyně na tom byla taky tak a dočkala se po 6 letech, sice je to děsná představa, ale dočkala se. Takže naděje fakt umírá poslední :wink:

Jak asi dopadla Ipuška, se tu nějak dlouho neukázala :confused:
20. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahojky, tak kde jste kdo... nejříve byly ohlasy, že tuto diskuse chcete znovu otevřít a pak nic :frowning2: Koukala jsem, že je tu docela dost snažilek z Litoměřicka, ale nějak se jim sem asi nechce :frowning2:

Jsem se chtěla zeptat jaké máte zkušenosti s ovulačními testy? Když jsem je používala naposledy, cca před čtvrt rokem, tak vše bylo v poho a najednou se mi tam už 5. den ukazuje, že ovu by se měla dostavit, ale ta silnější druhá čárka stále nikde... to je volaké čudné :rolling_eyes:
23. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
Ipu, tak jak to dopadlo? Koukala jsem k tobě do alba a že by se zadařilo? :confused: :grinning: Tak to moc moc gratuluju :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
zdravím
29. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Šari?

Nemusela sis sem dělat spešl registraci, stačí jedna pro všechno :wink:
29. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
to jsem ale nevěděla hihi já tu máš už registraci déle hihi :slight_smile:)
29. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
aha, tak to jo. no hlavně, že to při té registraci tam píšou. Ale to už je fuk.... tak šup i sem s fotečkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
Baf!
Tady je fakt nějak mrtvolno! :unamused:
Téda, no jo Mílo, Ipuska se nepochlubila... No já se jí nedivim :wink: Tak držím palce, ať je vše v pořádku :dizzy_face:
Mílo, a co u tebe nového...? Koukám k tobě do alba - to už odpočítáváš dny do laparky nebo jsem něco prošvihla??? :wink:
Čau saronko, koukám, že jsi taky z Prahy :grinning:
29. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
Lit, asi tak nějak... spíš jsem zkoušela metřík.... :grinning:

Šaronka je Lit na tom stejně jako ty,jednou nohou v Práglu a druhou v Ltm
29. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky holky!

Tak koukám, že jste diskusi znovu obnovily!! To je dobře!

Jani no čau ženská!! Ty taky žiješ? Že se někdy vokážeš u nás co?? Ty potvoro jedna? Kdy budeš u babičky, že by jsme zašly na kafčo a podrbaly! Máme velké nedostatky, naposledy jsme se viděly na kolech! Tak se kouke ozvat a vyrazíme!
1. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
Jinak Vám přeji krásné a hlavně úspěšné snažilkování!! :grinning:
1. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Miru, ahojky.....

jak Vám....přeji... koukej, už popřát taky sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsem myslela, že se možná té laparce vyhnu a vypadá to,že asi ne :frowning2:
3. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Čau holky!

Mílo, jestli jestli ms nedorazila, tak není nic ztraceno! :wink: Kdy máš tu laparku?

Miru, díky za sprďáka! :grinning: Nějak se snažím koně i brms omezit, i když ne vždycky se mi to daří, uznávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na beremku je teď spousta novejch tváří a já nějak nestíhám dočítat, a taky nevim, co bych psala...

Míla má pravdu, kdy vy do toho praštíte??? :wink:

Jinak v Liťáčku budu možná příští víkend, ještě uvidim, jak mi bude. Momentálně bojuju s nějakym debilem bacilem. A to čekám ovuli každým dnem... Takže tenhle měsíc zase nic :cry:
3. lis 2008 v 16:52  • Odpověz
Ahojky Lit,

tak omezit jo :grinning: se nezdáš tedy... si myslím, že koník je holt přitažlivější.... ale návykovej není, to ne :grinning: :grinning:

Mno, ms nejspíše dorazí každým dnem a na laparku jdu za 14 dní, přesně o OVU :confounded:

Jůůů, Jani, tak jestli tě nebací bacil... tak se ozvi, můžem zajít na kávičku :wink:
3. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Mílo, to teda neni návykovej ani trošku! :grinning:

Tak co mrcha, zatím nic? A nezkoušela jsi testík? :wink: Kéž už bys na tu laparku nemusela!

Já jsem byla na gyndě a napsala mi na to moje špinění proveru, tak váhám, jestli si jí mám nasadit nebo zkusit nejdřív nějaký bylinky nebo sarapis...

Jinak je mi furt bídně, v krku mám hřebíky... :unamused:
5. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojky Lit,

tak testík je zbytečný, mrška dorazila, mrcha jedna :angry:

Hele já zkoušela na doporučení tady pít kontryhel, že prý úplné zázraky a píšou tam i na tý krabičce, že je to i na menstruační křeče a co myslíš :confused: na mě to asi působí opačně, páč já ty křeče měla minulý měsíc ještě snad horší, mohla jsem jen ležet, sedět, stát nic. Tak mi doktor předepsal nějaké prášky, tak uvidím jak tenhle cyklus, zda budou potřeba a zda zaberou.

Hele a co na ten krk zkusit vykloktat slanou vodu? Mě to většinou pomáhá, když už nic jiného
5. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Jé, tak to je teda mrcha! No snad poslední hele! :wink:

Kontryhelový čaj jsem zkoušela po revizi a měla jsem pocit, že po něm víc krvácim... Teď ho tu mám, ale nepiju ho. Občas si uvařim akorát maliník na podporu hlenu...
S těma mens.křečema tě lituju, já je mám každý měsíc... A pomáhá mi na ně leda brufen :sweat_smile: I když od tý doby co cvičím mojžu je to lepší, teď naposledy jsem to dokonce vydržela bez brufenu, což bylo poprvý od vysazení HA :dizzy_face: Ale doktorka mi kdysi na mens.bolesti doporučovala pít odvar z majoránky, tak to můžeš taky vyzkoušet... :confused:

S tím krkem nevim, vypadá to asi na rýmu. Ale bojuju tu se sebou, jestli nemám jít domu, abych tu na holky neprskala... Jenže zase představa, že bych musela na druhej konec Prahy k doktorce mě docela děsí... :confounded:
5. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
Majoránku jo? Tak to asi nee. To si ještě raději koupím zázvor, ten mi taky chutná a docela i pomáhá.

Hmm, tak to já po brufenu zvracím, nebo mi je ještě víc blbě. Takže mám prášky od mudra. Maliník piju občas taky, ale nějak jsem lepší hleník nepozorovala :confused:
5. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
No, já na tu marjánku taky moc nejsem...
Ještě jsem si uvědomila, že mi taky pomohly paralenový čípky! :dizzy_face:

No já jsem na tom s hlenem od tý revize taky bledě... :unamused: A do toho to krvácení... Nic moc vyhlídky, ale snad se to časem zlepší. Teď zkusím tu proveru a uvidíme :wink:
5. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
Tak to držím pěsti :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
Teď jsem byla na obědě s kámoškou a je v 8tt. Snažili se 3/4 roku, tak mám ohromnou radost, že se jim konečně zadařilo! Další příklad toho, že ne každýmu se zadaří hned a že to chce čas :wink:
Jiná kámoška je teď asi ve 20tt a taky jim to trvalo 3/4 roku... :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jééé, to je hezký a hnedky takový pozitivnější viď.

Mno tak v mém okolí jsou spíše skoro všechny snažilky, jen jedný se to povedlo asi cca po 3 měsících, taky to nečekaly.
5. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz
Tak koukám, že tu pěkně zapadáváme prachem! Aspoň nás posunu zase o kus dopředu. Mílo, už se ti blíží laparka, tak tfuj tfuj, ať to dobře dopadne!
Já jsem pořád doma, ta viroza se mě nějak nechce pustit... :confounded:
10. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz
Lit. ahojky, jj, blíží, dneska jsem byla na prvním předoperačním vyšetření... braly mi 6 ambulek krve, jsem tam s sebou málem sekla, zítra ještě musím na internu, tam už snad po mě žádné mé tekutiny chtít nebudou.

Tak tfuj tfuj ať tě ten vir brzy opustí a potáhne dál :wink:
10. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.