• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo já ne e, čekám až je pár dní po MS, v té době stejně ovu nečekám, a jsem na druhou stranu ráda, že kvůli tomu nemusím obětovat ani těch pět minut měření a pokud to vychází na víkoš, tak se aspoň v klidu bez přerušení vyspím. já začínám měřit až pár dnů po skončení ms - ale to jen díky tomu, že nemám normální cyklus, ale ovu mi naskakuje až za delší čas, Ty si to radši měř hned jak to bude končit :wink:
12. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Nu tedy dobrá.... :slight_smile:

ty jo, ať už jdou s tím někam, od rána pořád v rádiu slyším, že má být dneska nejdepresivnější den... se nedivám, když to pořád opakujou :angry:
12. led 2009 v 10:31  • Odpověz
to bude v poho uvidíš...
hele já měla depinu už včera a dneska jsem jak zabržděná a to tu budu sedět až kdoví do kdy, to je hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 10:43  • Odpověz
NO co se to tedy děje prďolky? Vy krafete teda!!

Já jsem zmrzlá jako hovínko sakra z jednačky, mám zmrzlé prsty úplně!! To se pak nedá ani psát!! Brrrrr Asi si budu muset udělat čajík!!

Taky jdu dneska do Rosmenna mají v akci moje odličovací mléko, které já spotřebovávám na litry!!

Jo to jsem včera četla na netu, ale zatím to nějak nepociťuji, já tady lítám pořád jako šusparáda!!

Jo Marti hnedka dneska si ji dám do kabelky a pošlu!! Marti já bych spíš zašla někdy po práci na pizzošku nebo na něco, na mě je ten oběd odpo moc brzo, já jsem zvyklá jíst oběd až doma, já mám v práci o polední pauzu spíše svačinku!! Mě je pak hrozně!! :grinning: Ale slevičku pošlu neboj!!

Jo jinak mám kartu do lékárny v Kaufíku Dr. Max a tam dostaneš - 10 Kč na recept, ale nevím jak je to na volně prodejné léky!! To jsem ještě nekupovala!!
12. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Mirčo děkujůůů,jsi zlatíčko :sweat_smile:
hele Ty s tím tvým jedním rohlikem k obědu, to je votřes.. :confused: no jak myslíš hele, je fakt, že já mám teda po obědě vždycky takovej dobrej útlum ale já to na rozdíl od tebe v jednačce tady nějak přetrpim :wink: tak picošku s kafíčkem můžem samozřejmě dát co nejdřív taky, dyk tu stejně furt smrdim do tmy :grinning:
12. led 2009 v 10:54  • Odpověz
To víš, že jo pošlu neboj, co já s ní!! Já a lyže jo - to bylo bylo fakt do Natočto!!! :sunglasses: Fakt to ne, jsem ráda, že mám obě nohy zdravé!!

Marti já pak nemůžu, mám břicho jako balon, já nejsem moc zvyklá v práci jíst, mě to pak tady vadí v tempu a pohybu, to by prostě semnou nešlo, jo po práci to se naperu, to zvládnu celou pizošku, dyt to víš, to mám pak žaludek jako bezedný, to je fakt, prostě jdu z práce jako když utne a mohla bych jíst až do večera!! Ale přes obýdek to ne no!! I o víkend jím doma i ve tři hodiny taky Jarouš nadává, že vařím oběd až na třetí hodinu!! :sweat_smile:

No právě to bych šla hnedka na pizošku, Janča asi jen tak nepřijede, psala, že má babču v Praze tak nezajdeme??
12. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Teda holky tam je samec!! Dneska jsem obíhala drogošky tak měli docela teplo, ale venku teda brrrr zima jako v Rusku!! :grinning:
12. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jj, je tam pěkný samec, tedy venku,a le poletuje snížek, tak je to takový veselejší hnedky.

Hele Miru,ten woolite z toho penny je 1,5 nebo 2 litrovej? :confused: Jsem teďky totiž na něj koukala u čongolíka a nevím... se musím juknout, potřebuju něco na svetry.

Tak jsem si utratila další kuponky do lékárny, koupila jsem si vitaminky pro snažilky a ovu testíky.... a to by bylo, aby nebylo.... :grinning: Jen pořád přemýšlím jestli se objednat do toho genetu nebo ještě chvíli počkat, to je zase dilema tohdle to!
12. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
mno poletuje tam sněžour ale málo! :grinning: na lyže todleto teda nestačí

Mirčo tak s tím obědem - hele dneska jsem si docela zase pošmákla, co ty Mílo? ty taky ne? jsem narvaná z těch těstovin, že se pomalu nehnu! :sweat_smile:

jj, na picošku můžem, hele nebudu tu mít kocoura od neděle, tak myšky můžou mít třeba hned příští týden pré ne? :grinning: :grinning: tam se můžeš Mirčo narvat, co hrdlo ráčí, já se taky napucnu a nepůjdu ten den na oběd :dizzy_face:

Mílo tak jen utrácej utrácej, vitamínů není nikdy dost.. hele s tím genetem. to je těžký, musíš se stejně rozhodnout sama, vždyť víš, já bych čekala, znáš mě, já jsem váhalka :pensive:
12. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marti jj, taky jsem to měla dobrý na to že to byl chrochtálek :grinning:

Pro pizzu jsem taky, ikdyž jsme jí měli zrovinka v sobotu, jsem si nechala dovézt XXL, ta byla, mňam.... sice jsme jí dojídaly ještě v neděli, ale byla fakt výborná
12. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Cüuus krasny den,holky tohle se neda docitat,to bych u kazdy diskuze musela sedet tri hodiny,vsude se krafe o sto sest sakra..

Ja varila rajskou,takze jsem neodolala a je ve me :unamused: ale vyyyborna mnaam..
12. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Čau Péťo,

no co taky máme v týhle zimě dělat, než sedět u PC a krafat :grinning:
12. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jo najednou,dyt furt pisete jak makae?? :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
vy sem mate ja chci jit taky na Pizzosku,my jdeme s holkama pristi tyden ,a tuhle stredu jdeme s detickama a by jim to nebylo lito :grinning:
12. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Sakra, prokoukla jsi mě :confounded: :grinning:
12. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mílo byl oo 2 litrový Wholite!

No jasně Marti tak když máš pré tak to se musí využít!! Tak stačí když řekneš jaký den a jsme s Mílou tam!!!
12. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Marti špagety a pizzu můžu na kila, ale jinak neeee!!
12. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
Aha, tak u čonga mají 1,5 litrovej za 125 Kč. Tak to si asi počkám ještě do toho čtvrtka na ten 4,5 litrovej.
12. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já tomuhle nevěřím... to jsou nějaký kecy, to už kolovalo loni po netu, a těch 150 Kč ročně není zas tolik.... sice jako taky dobrý... ale myslím, že jsou jiný věci kde se dá líp ušetřit.
12. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
12. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
No,to je jedno jak je to stary je to proste vychcany,oni maj na tohle pravo jo nas prendavat do nakej jejich tarifu,aby my nevedomky platily to at se na me nikdo nezlobi,ale nesnasim vychcany lidi,ted jsme resila jeden pripad s moji bankou slo scice o par korunm,ale delj jako kdyz mame jitrnici na cele a tohle me vazne se...re nekradu abyhc v jednom kuse nekoho krmila prachama,uz jsem prisla o dost :angry:
12. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
No já nevím.. my platíme pořád stejně a každej rok nám vracej, takže to "zatím" neřešíme :grinning: Ale o změně banky už taky uvažujeme, neb je fakt, že ty poplatky jsou někdy děsný :angry:
12. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Segra tak babi prijede zitra prej este,zavola tak snad nebude zase zmena,jsem rikala,ze prijede a ten kalendar si rovnou otoci na brezen ty jo,prijede i strejda
12. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jakou mas??
jenze to si nevyberes,nas ujistovali ve sporitelne jak budem platit tolik a tolik a stejne platim vic samy poplatkly za tohle tohle deees proste,mame ted spolecnej,tak aspon se neco usetri,jsme prave rusila ten muj u GE a ja byla s ni vzdy spojkojena,ale ted me teda nasrali...co dokazou udelat pro par korun desny
12. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
čau maminooo :grinning: už jste se vyhajínkovaly :dizzy_face:

jj, hele můžem příští týden klíďo brďo na picošku, tak se domluvíme začátkem týdne, určitě nemůžu ve čtvrtek kvůli němině a pátek je taky jasnej, tak někdy hned zpočátku týdne asi ne?
12. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
mala spinka,teprve
12. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já mám ČSOB :unamused:
12. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
Aha,no a platis kolik kolem 200 ne?,jako vsude jsou to nemuzu rict ani co,to bych byla sprosta
12. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jasně Marti já můžu pořád :grinning: !!!

Tak jsem si v jednačce osolila pořádně všechny radiátory, nebudou na mě šetřit, když tam celý den dřepím to teda ne!! :rolling_eyes:

Já vím, volala jsem včera mamce a tak mi to říkala i se strejdou no tak to je veselý teda!! Doufám, že pojede jenom k tobě!! :sunglasses:
12. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.