• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
on tu bude stejne zase jen dva dny,nebo jeden chce asi videt malou
12. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
ne ne, nejvíc jsem platita tuším kolem 120 Kč, záleží kolik podám příkazů ten měsíc... jinak pevná sazba za vedení účtu je 50 Kč, to ostatní je za transakce .
12. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak my mame 149 za dve kartry,za banku na netu a vedeni proste a vcera jsem se koukala a este 39 za polozky atd no proste to vyjde na dve kila
12. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ještě, že účet nemám!! Ono se to pak nasčítá za rok kolik jim nacpeš!! :angry:

No mě by to ani nevadilo kdyby k nám nejel no!! Ale teď už je to jiný!! :wink:
12. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak jů, dohodnem se a zmažem se picoškouuu hned příští týden :grinning:

já mám taky ČSOB... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak zase ma ucet Jarda...
No nebyl tu sto let,a od doby co mala tak jezdi,bere ji za vlastni,dyt vis ,ze jeho vlastni na nej kaslou tak ma raci babicky rodinu,a hlavne furt Viktorce neco cpe,je to videt,ze ji ma rad proste no
12. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
My máme KB resp. manžílek!!

Jasně třeba úterý nebo středa v pondělí máme až do půl pátý, aby jsi zase nemusela na nás dlouho čekat, takže úterý, středa ideálka. Nahlásím to teda doma už předem!! :grinning:
12. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
No, MIru ono je to jedno... máš platit poštovný za složenky nebo poplatky za vedení účtu, kde je příkaz k úhradě za podstatně míň peněz než poštovný... :sweat_smile: neb energie platit musíš, tak jako tak.
12. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
To se ti líbí viď, když jí něco cpe!! :grinning:

Jo jo to my máme všechny platby přes účet to jo, poštovný máš za jednu složenku 30,-kč a příkazy děláme z domova, třeba jenom občas pojistku za auto platím na poště, ale to málo kdy!! Jinak jde všechno přes účet no!!
12. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Nestíhám, nesvačím.......

ufff.. jsem tu teďky zakládala takovou haldu spisů do skříně, že jsem spocená až někde :pensive:
12. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Mílo mě už dneska padla v jednačce naštěstí! Mám dost, jsem ráda, že půjdu domu brr!!!

Takže já už jsem nasvačená... :grinning:

Kde sou buchty kam se ztratily!!

Tak mi volali z družstva mám zažádáno o reklamaci u firmy co nám okna dělala, takže jsem ráda, že je to tak brzo!! To jsem zvědavá kdy se někdo uráčí přijet!! :angry:
12. led 2009 v 15:34  • Odpověz
Miru, třeba překvapí a bude to brzy :wink:

Ježíš mě se nechce nic dělat...bééééééééééééééééééééééé
12. led 2009 v 15:39  • Odpověz
No doufám Mílo doufám!! Já už chci domu bolí mě bříško!!

Mílo mě taky ne to bude perných 45 minut!!!!! :grinning:

Tak Mílo ¨kdy se ti to bude hodit příští týden úterý nebo středa!!
12. led 2009 v 15:44  • Odpověz
Nevím, ale asi spíš středa, v úterý by měl být spinoš, konečně :grinning:
12. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Čau holky, tak jsem zpět od gyndr. Sice jsem zase čekala přes hodinu v čekárně, ale aspoň se věci pohly. Dala mi noretisteron - na zvýšení sliznice, protože jí mám nízkou. Od 1.dne ms začínám pít VZ směs - bylinky. Nabrala mi hladinu progesteronu a bude jí sledovat ještě další 2. měsíce vždy 20.den. No a taky napsala Kájovi žádanku na spermio. Ten mě dneska asi zabije... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo, a když mi nezabere ani ten noretisteron a ty bylinky, tak mě čeká asi hysteroskopie.... Takže se modlím, abych do tý doby otěhotněla.... :cry:
12. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Jani, vyřiď Kájovi, že to nic není... holt si půjde 2x udělat dobře a tím to končí. Jo jen mu akorát ještě řekni, že mu možná doktorka nebo doktor prohrábne kouličky, ale není to nic strašnýho. To vydrží :wink:

Jinak ale gratuluju, že se to konečně někam pohlo :wink:
12. led 2009 v 16:01  • Odpověz
Mílo, díky za info, určitě mu to takhle podám! To je dobrý nápad! Není to přece žádná tragédie... :confused:
Ale na tu hysterku se mi teda nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co jinak? Co jste tu popísaly? Snad mi nic důležitého neuniklo... My máme závěrku, takže nestíhám... :confounded:
12. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Jani, ta hysterka se dělá ambulantně ne? To je jenom to profouknutí vaječníků? Jestli to chápu dobře. Mě to vlastně dělali při jednom. Ikdyž to je asi možná trošku nepříjemný, ale co není. Jen nechápu proč některý to dělají zvlášť a někdo posílá na komplet i s laparkou, neb kdyby zjistili překážku na ty hysterce, tak to pak můžou hnedky opravit a takhle by jsi tam musela znovu. :confused:

Jasně, že to není žádná tragédie, jen chlapy jsou děsně ješitní pokud se jedná o jejich mužství. Ale Vilda to vzal úplně v pohodě. A dokonce mě i teďky překvapil tím, že když sháněl vyhřívaný sedáky do auta a někde si přečetl, že to není dobrý na spermíky, tak to radši neobjednal :wink: zlatíčko moje :dizzy_face:
12. led 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo a včera si pročítal tu chytrou knížku co jsem objednala a zjišťoval u mě příznaky těhu... jsem se málem počůrala smíchy :grinning: a nemohla jsem mu vysvětlit, že některé příznaky mám holt i při MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a prej už taky ví všechno o porodu, tak prej můžeme jít rodit :grinning: , jenže má to háček, neb zatím není co :unamused:
12. led 2009 v 16:25  • Odpověz
Janí tak ti budu držet palečky, aby ti bylinky i ten noret.. zabral, abys nikam nemusela, to je snad až poslední řešení :zipper_mouth:
Jani tu VZ směs - vím že jsme se o tom už jednou bavily.. kupuješ to někde v bylinkářství? koukala jsem na to na netu, ale tam to prodávali snad v nějakém mega množství, což nepočebuju, tak si říkám, jestli to tu v ltm budou mít v té včelce tady u archivu :confused:
12. led 2009 v 16:28  • Odpověz
Mílo, tak tohle jsem našla:
Hysteroskopie je metoda, která lékaři umožní prohlédnout děložní dutinu. V jejím průběhu vyšetření je možné provést i léčebný zákrok nebo odebrat vzorek tkáně.

Je to klasickej zákrok pod narkozou. No když už bych na to šla, tak bych uvítala i laparku, aby mi zkoukli i vaječníky, ale pořád doufám, že se tomu vyhnu...

No, vidíš,jakýho máš doma miláčka! :dizzy_face: Já jsem na Káju zvědavá, jak to vezme... Jednou to bude super tatík :grinning:
12. led 2009 v 16:30  • Odpověz
Marti, vím, že jí maji na Staromáku v bylinkářský lékárně a je toho fakt pytel! Jedině, že bysme si to vzali napůl, co ty na to? :sunglasses:
12. led 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky Jani to jste to tady zase rozjely koukám a už se taky operuje!!

jani tak to je dobře, že se tebou něco udělali a budou tě slodovat a popřípadě zahájí nějakou léčbu! A to pošlou Káju na spermíky jo? I když ten bude asi v pořádku když už jste jednou čekali né?? No i když ono se to taky může změnit!!
12. led 2009 v 16:38  • Odpověz
Mílo, a jak to vlastně Vildovi dopadlo?

Miru, no jo, na spermíky... Jsem na to sama zvědavá, jak na tom bude, po tom všem, co prožil... Ale doufám a věřím, že to bude v pořádku! :slight_smile:

Já jsem taky ráda, že se to trochu pohlo! Ale pod kudlu se mi nechce, no... :unamused:
12. led 2009 v 16:47  • Odpověz
Jani,u nás to dopadlo tak půl na půl... má jich hodně, ale jsou líný, toť závěr takový laický :wink:

Jinak Marti, odpoledne jsem ukořistila na námku v exe tu vestičku jak máš taky, měli jí tam ve slevě za 550 Kč, tak jsem šla do ní, tak zas máme něco stejnýho, to tu dlouho nebylo :grinning: ale mě se táááááááááák tuze líbila už napodzim... a jsem si počkala a udělala dobře :slight_smile:

Jo, aha :confused: tak já myslela, že ta hysterka je to profouknutí vaječníků, tak v tom mám docela guláš tedy. Páč vím, že jsem šla na laparkoskopii a hysteroskopii a to vím, že se dělá nějak přes čípek nebo jak mi to ta doktorka u příjmu říkala.... kdo si to má všechno pamatovat, když je člověk vystreslej a oni tam do něj hustěj takových informací :sweat_smile:
12. led 2009 v 18:48  • Odpověz
Je holky to sme se vcera bavili s Jarou tak rika,ze by na to sel bez kecu,ja uplne cumela jsem rikala to si snad jedinej,kazdyho chlapa by to tak nak asi vzalo,jenze kazdej neni flegmous asi jako muj Jara toho nebere nic :grinning:

Ja takova hysterka a on flegmous nechapu,jak nam to muze klapat :grinning:

Holky to mate starosti to je desny tohle to,at uz to mate za sebou snad vse bude oukej
12. led 2009 v 19:06  • Odpověz
Péťo, Vilda taky šel bez keců.... říkal tomu miminkogram :grinning:
12. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Míloooo tyyyy jooo, fakt za tak málo ? tak tos koupila ještě líp než já, no tak hele, se můžem vždycky domluvit a ve stejnej den si tu vestu nasadíme a budem v tom honit společně paráááduu :grinning: :grinning: aspoň rozčeříme klidné vody litoměřické :sweat_smile:

Jani hele já bych brala ty bylinky napůl, já si právě myslím, že to ani jinak neseženu tady, tak se aspoň určo uvidíme, když bys mi jí do lt přivezla ne? to už by byla tutovka :sweat_smile:
12. led 2009 v 19:21  • Odpověz
A co je to ta VZ směs? Jak chutná? Stejně třeba jako kontryhel nebo maliník? :confused:

Hele taky jsem byla překvapená, že jí ještě vůbec měli, taky tam čekaly poslední 2, ale je fakt, že je to po druhý slevě, nějdříve jí zlevnily z 890 na 690 a pak na 550 :slight_smile: tak jsem si řekla, holka pojď ke mě.... no co soud něco nadělil k novýmu roku, tak jsem to roztočila :grinning: ale už mám asi útrum.... se musím krotit. :sweat_smile: JJ, na jaře se hele dohodneme a vyrazíme :wink: do víru velkoměsta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky
12. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.