• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo ta směs by měla podporovat ovu.. jak chutná nevím, asi podobně jako ten kontik, to ví Jana, já jsem tady na ty dryjáky už zvyklá, tak mi to ani hnusný nepřijde.. :wink:

tý jo, to jsi fakt pokoupila suprově, tak se pak vždycky domluvíme hele, to bude prča teda :grinning:
a měli tam i něco jinčího ve slevičce? třeba rifle nebo nějaké svetry?
12. led 2009 v 19:31  • Odpověz
Marti, určo jo, mají tam slevy,už nevím kolik, já tam šla spešl pro tu vestičku, jestli ještě mají. Jasně, se domluvíme a pak vyrazíme na pizzu hele :grinning:

Ahojky Šáry, taky se přidáš mezi snažilky :wink: :dizzy_face:
12. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Hmm.... tak jestli má podporovat ovu, tak to bych ho možná taky zkusila, pokud to není nějaký driák, ikdyž je fakt, že ten kontryhel mi chutná a ten maliník taky....

a to se jmenuje jen VZ směs, jo? :confused:
12. led 2009 v 19:51  • Odpověz
jen vz směs, zadej to na netu a něco ti vyleze, taky jsem to jednou hledala, když mi o tom Janča psala, pak jsem na to zapomněla. tobě ten kontryhel chutná? mě chutnal ze začátku, teď už se mi docela zajídá, tak si do něj flákám aspoň medíka :grinning:

na ty slevy se zajdu mrknooot, dík za tip, hele na picošce ve stejný vestičce? no to bude něco :grinning:
12. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky,nechcete me nekdo v rolicce maticky nekdo vymenit,ja uz nemuzu,jsem v nervama v pr...a uklidnuju se jidlem co to dite mi dela obavam se ,ze ji prestavam zvladat,neustaly hysterie,az jsem zavolala Jarovi at s ni mluvi nebo ja bych ji musela dat uz pres prdel zmetek nechce chrnet,se bojim,ze na me prijdou sousedi jaky dela sceny :angry:
12. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Peťul já bych ti asi moc nepomohla, nějak si sama sebe v roli trpělivé matky ani nedokážu představit... :frowning2: a asi ti nemůžu ani moc radit, bo s tím moc zkušeností nemám, ale asi to chce hoooodně se nadejchnout a prodýchat to, když jí naplácáš, tak asi bude hysterčit ještě víc a asi se nic nevyřeší
12. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Aspon si ulevim,kdyz ji naplacam,a hnusne reknu at je ticho tak poslechne,jenze se mi ji nechce mlatit tak jenom vyhrozuju a to mi leze na nervy ted bude spinkat,a me to bude lito a zacnu premeslet,ze jsem byla ja ta hnusna no a tohle ja mam ted dene,vcera to bylo horsi...zkousi me co vydrzim,jenze ja prave moc nevydrzim..Ja chci miminko,lepsi stavat kazdy tri hodiny,nez mit hysteriee deno deni :grinning:
12. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
teď má asi zrovna tohle zlobící období, hele nenech se vytočit, jak píšeš, bylo by ti to pak líto, prostě to zkouší. s tím mimčem ti to věřím, čím jsou děti větší, tím jsou větší problémy - mi vždycky mamina vtloukala do hlavy a něco na tom je čéče, hele šla bys teď do dalšího míma? :sweat_smile:
12. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
neee
12. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
Snad ji to prejde od svatku je takova chodila si kdy se chtelo,a mela vice volnosti,ja jsem byla na dodrzovani casu prisna,ted se polevilo a je to tady....fakt nesmi se ustoupit oni vedi mooc dobre
12. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19158388&tab=0
nejsou krasny??nevim nevim jak zlobi asi pojedu do krasnaku k rakosnikum,nedostane nic potvora
12. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Budou narozky a nevim co k nim hracek ma milion,to jsem zamitla,tak jsem myslela botky ona si je rada obouva,tak je to aspon prakticky a budu pict dortika
12. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
jsem si právě říkala, jestli do toho chceš hned další nebo ne :slight_smile: hm, tak koukám, že polevit se prckovi asi nesmí vůbec, pak si zvykne a je na problém zaděláno hned, a to si vem, že je to fakt prcek, co až bude v pubertě :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Petruš botičky vypadají super, jdi do nich hele :wink:
12. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19343889&tab=0 co tyhle

No to je co,az budete mit deti tak si na me vzpomente,ze je to fakt sila jsou krasny mily ,rostomily ,ale jsou pekne zakerny,ja si vzdycky rikam,ze mam doma caky,smradi maly jak ti dokazou rozhodit zaludek :grinning: ona je taky trosku rozmazlena vis :grinning: a ma vsecko,vsecko dostane,vsecko ji dame,to byla chyba no ,ale mam prvni dite nemuzu vedet vse ,ze,?? :grinning:
12. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tady jsou samy krasny boticky nevedela bych driv jaky este mrknu na Nextaky,tam maj taky pekny,ale v krame a tady se ty ceny nedaj srovnat,jet o vsecko o hodne levnejsi,az bude mimi holky jedine na mimibazarku,sice je to blby kdyz se boty nevyzkousi,ale zase o hodne se usetri
12. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak jaky pomoz mi vybrat
12. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Peťul mě se víc líbí ty druhé, ty bílé, vypadají takový pohodlnější se mi zdá :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak ty bile jsou lepsi??nez ruzove??me se taky libi vic
12. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
mě přijdou lepčí hele, tamty růžové mi přijdou takové tvrdé na oko, nevím, moc se v tom nevyznám, ale šla bych asi do těch bílých :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Uz jsem je objednala :wink: uvidime este jedny na ven,jedny mame a je to,a muzu setrit na leto :grinning: na sandale
me uz boli pekne za ktrkem vas ne holky kdyz u toho sedite od rana??nebo matze nakej dobrej posed,ja totiz na tom asi neumim sedet
12. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hele ja jsem uz z toho krtka ty voe,ze ho pisu vsude :grinning: :grinning: Za chvilku mi prijde tatik,to je vzdycky plno teseni,on prijde domu ahoj,ahoj a jde se spat a rano to samy des :grinning:
12. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Krásné ranko kecalky,

Marti, já si normálně ten kontryhel a maliník ještě sladím medíkem a přidávám citronek, samotný bych to asi nevypila, brr.... jsem ráda, že jsem si zvykla pít neslazený ovocný čaje, ale na bylinky ještě nemám tedy :confounded:

Péťo, hlavně vydržaj pianěr, musí to být asi těžký, ale je fakt, že jakmile jim trošku ustoupíš, tak oni to dokážou patřičně využít to jo a hlavně u mamči si dovolí víc než u taťky, páč už vědí jak na ní, když jsou s ní skoro pořád :wink: Vím, že to musí být asi těžký, nedokážu si sebe v této situaci představit, já bych ale asi vypěnila a zmidlila jí :frowning2: a pak bych si to vyčítala.... to se asi nedá no! Hele občas se i radilo, pokud takhle dítě hysterčilo, tak ho strčit pod studenou sprchu, prý to zabýrá, ale vyzkoušeno nemám hele.

Péťo, ad botky.... taky bych asi volila ty druhé, přijdou mi pevnější, tamto jsou takový spíš hadráky, ne? A řekla bych, že děti by měli mít ještě v tomhle věku pevnější botky a vypadají i líp :wink:

Péťo a co máš za židli u PC? Neb to taky dělá hodně, nejspíš u toho blbě sedíš... páč já jsem docela v poho. já se vždyck opřu do židle a píšu, jen když čtu tak jsem nakloněná nebo se přisunu až úplně ke stolu
13. led 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak jsem vás opět po ránu dočetla. Včera jsem byla ráda, že jsem dorazila domu, a mohla jsem se natáhnout. Byla pěkná kosa. Skříň jsem vybrala, ale ještě počkám, zda neuvidím jinou…. :slight_smile: Objednala jsem včera fllesovou deku pro prcka ( zelená barva ze žirafou ) :slight_smile: Péťo určitě bych volila taky ty druhé botičky, jsou fakt moc hezký a vypadají pohodlně. Ohledně toho zlobení: Moje ségra má 2,5 letou holčičku, a cca před půl rokem začala hrozně zlobit. Ségra jí taky nechtěla mlátit, tak na ní jenom křičela a přišlo jí to pak líto. Až nakonec byla z nervama v pr....a šla k doktoru a ten jí poslal k psychiatrovi...měla prý dost pocuchaný nervy :( Dostala nějaké uklidňováky a už je to lepší. Malá se nějak zklidnila, asi viděla že je zle.
13. led 2009 v 07:12  • Odpověz
Jani jsem ráda, že stebou konečně něco začali dělat. Vždyť ty jsi opravdu u doktora jak doma…jak říka Marťa. Doufám, že ty bylinky zaberou a bude ti dobře.
13. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Ségra tak to věřím, že si z ní na bednu mě někdy stačí návštěva s ní, ale ona se spíše předvádí a pak vybouchne a má záchvat no! Má období tak snad jí to přejde!! Tohle asi poznáme na vlastní kůži jednou, tajně doufám, že děti budou po Jaroušovi :grinning: :grinning: :grinning: !!

Holky já jsem se včera přejedla, že jsem si lehla a nehla se!! Přišla jsem domu a Jarouš už dělal hranolky tak jsem dojedla tu čínu a to jsem si pochutnala teda, hranolky jsem neměla 100 let! Ale teda musela jsem se odvalit!!!

Koukám, že jste tady včera krafaly, jsem Vás dočítala od 7 hodin čoveče!!
13. led 2009 v 07:25  • Odpověz
Ségra určo ty druhé botky!! :grinning:
13. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Kde jste, dneska jsem v kanclu a nikde nikdo!! :grinning:
13. led 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás trochu dočetla, vy toho nakrafete, to je hrozný! :grinning:

Marti, tak fajn, já to koupim a dovezu, ale do Liťáku se dostanu až tak za měsíc, neva? Babča je u mamky v Praze, takže tam hned tak nepojedu... :unamused:
Jinak VZ směs je od firmy Herbata a obsahuje: dobromysl, truskavec, šípek, mateřídoušku, čekanku, řebíček, hluchavku, heřmánek, jitrocel. Je to na úpravu cyklu, na ovulaci apod.

Peťo, počkej až začne Torinka ještě odmlouvat, to bude teprv legrace! Já jsem na sebe jako na matku taky hodně zvědavá. Asi budu hodně přísná, si myslim :grinning:

Vendul, no radši bych byla doma než u doktora, ale když to k něčemu bude, tak jsem ochotná podstoupit cokoliv...

Jo, Mílo, tak jsem večer začla tou hysteroskopií, tak mě Kája litoval a pak jsem jen tak mimochodem prohodila, že ještě ten "miminkogram" (to se mi hrozně líbí, jak to Vilda nazval!) a Kája se nejdřív zašprajc, že tam nepůjde. Ale pak usoudil, že jsem na tom hůř, tak že si to prej rozmyslí... No, a ráno už se ptal, kde mám tu žádanku :grinning: Je to prostě miláček!
13. led 2009 v 08:52  • Odpověz
Miru, já makám jak šroubeček, mám tu zase hromadu ceoček :frowning2:

Jani, tak já se po ní juknu co je to za zázrak a to je jako sypanej čajík, jo? Není v už naporcovanej?

Hele Vilda se taky moc netvářil, ale šel a pak byl samo za hrdinu... oni si to chlapi holt musí třošku překousat v tý jejich kebulce, ale většinou uznají, že to nic není,že jsou i horší věci. A kam na to půjdete? JInak předtím je dobrá min. 2-3 dny sexuální absence, aby se kluci spermíkový moc nevyčerpaly :grinning:
13. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.