• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo, je to sypanej čaj - směs těch bylin, je toho takovej ohromnej pytel, dávka zhruba na půl roku. Nevím, kde by se to dalo sehnat, mě poslala doktorka na ten staromák.
Když to za tejden dostanu, tak to tam zajdu koupit. A Kája se objedná na ten miminkogram. Takže má ještě týden, aby se na to psychicky připravil... Mudra nás poslala do Pronatalu, ale prej můžeme jít kamkoliv. Sranda je, že na žádance je moje jméno a podtím ta žádost na spermio :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevim, jestli tam jako mám jít s nim nebo tam může jít sám. Ale to zjistíme, až se tam budeme objednávat a taky jak dlouho před tím nesexovat...
13. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky Jani!!
Mě je tě holka tak líto, to je hrozný tohle všechno podstupovat, ale je fakt, že pod kudlu by se mi taky nechtělo, to se ti nedivím, ale jak píšeš, co by člověk pro to mimi neudělal!!!

Tak ti držím palečky, aby se Vám to už brzy povedlo a měla jsi po starostech a všech těch trápeních! Tak to je Kája hodnej, že to takhle vzal a bude spolupracovat, co mu taky zbývá na jednu stranu, ale dneska je to už běžná věc a aspoň budete mít jistotu, že je v pořádku!!!

Jinak čajíky by mi taky nevadily, teďka piju zrovna čaje od Váni jak je často v televizi na vlasy, zuby a nehty a čistící teďka!!! Ty piju v práci a doma piju meduňku na spaní!! :grinning:
13. led 2009 v 09:07  • Odpověz
No určo tam nějaká abstinence bude!! Jani tak to je dobrý akorát nevím jak by z tebe ty spermie dostaly teda!! :grinning: :grinning: Tak to se povedlo no, to by mělo být spíš na jeho jméno né???
13. led 2009 v 09:08  • Odpověz
Miru, no přesně, co bysme pro ty naše prcky neudělaly! Ale jednou jim to pěkně osolíme :grinning:
To jsem se fakt zasmála! Ale psala to moje gyndr. takže to asi musela napsat na mě... No ještě, že se Kája jmenuje stějně :grinning: Tak ho snad vezmou! Možná by ze mě něco vyškrábli, ale po 3 denní abstinenci teda nevim nevim :grinning: :grinning: :grinning:

A pomáhá meduňka? Já jí teďka nepiju a na dnešek jsem teda moc nespala, asi po těch včerejších jobovkách... Tak jsem teda total KO :unamused:
13. led 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky kočandyy :grinning:
Janí tak fajn, já s tím čajíkem budu počítat a že by byla až tak za měsíc mi neva hele, šábnem se a je to, ju :sweat_smile:

Hele Kája je fakt taky machr, stejně jako Míly Vilda, já o tom říkala večír Peťovi a ten se teda tvářil jak když by mu měli brát nějakou hračku či co, no ale jestli na to dojde u nás, tak si myslím, že to taky překousne a zatne zoubky - jen si asi vyslechnu nějaké ty vtipné prupovídky :grinning:

Hele Miru Ty se spíš koukej pořádně najíst - víš, že večer se takhle napucnout nejni zdravý :wink:
13. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Hele meduňka se na spaní doporučuju myslím, ta by zabírat měla... akorát já teda když večer piju kolem osmé třeba čajík, tak pak stejně neusnu s meduňkou nebo bez meduňky.. páč musím furt lítat s pískem! :grinning:
13. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Jani, to je normoš postup, taky jsem měla žádanku na svoje jméno :grinning: ikdyž je fakt, že mi tam šly společně, i na ten kontrolní odběr :wink:
13. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Jani ty jobovky si tak neber, pak je to skoro už na prášky na spaní a ne na meduňku! já jsem ale taky zas jak přejetá traktorem dneska :frowning2:
13. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky Marti!!
No večeřela jsem v 5 hodin to jde né?? Jarouš mi volal, abych se jako uráčila přijít z práce domu včas, že dává hranolky za 10 minut půl pátý do trouby!! Tak jsem se snažila přijít včas no a napucla jsem se!! No jo celej den nic a pak se přecpu tak takhle to prostě praktikuju no!!

Jani mě to pomáhá, docela bych řekla, že od té doby co meduňku piju tak se to zlepšilo, ale potřebovala bych ten spánek mít jako hlubší, aby mě jen tak něco neprobudilo, Jarouš se vedle pohne a já už čumákuju!!! Ale je to fakt lepší! Piju na nervy a spánek a teďka medu'ňku samotnou!!!

Marti neboj to Péťa zvládne taky, ono se mi to lehce říká, ale když chce člověk mimi tak proto udělá všechno no!!

A co ty Mílo už si se rozhodla jestli se objednáš??

Jo jinak Marti mám pro tebe tu slevičku ju?? :grinning:
13. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Včera jsem šla schválně spát něco před desátou a v 5 hodin jsem prostě vzhůru a mám vyspáno a už mě cokoliv ruší Jarouš odfoukne a konec prostě!!

Jarouš mi říká, že musím mít pod sebou 3 zrnka hrachu jinak to není možný! A mám prý spát a nehlídat jak spí on!! :sunglasses:
13. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Marti, tak ju, dám vědět, až pojedu do Liťáku a dáme srazík a dám ti čajík :dizzy_face:
Mílo, já si to myslela, že je to normálka a že nám to osvětlíš! Já Kájovi řikala, že bych tam šla s nim a on jako proč? že to zvládne sám! :grinning: No, tak uvidíme... Třeba už to nebude ani potřeba :wink:

Já si tu meduňku musim zase nakoupit. Ale do včerejška jsem spala dobře, tak doufám, že to byla dneska jenom výjimka :slight_smile:
13. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Miru, nevím... musíme to probrat doma :sweat_smile:

Hele já to s tím spaním mám podobný, neslysím když se Nelča hne z postele, ale když chce zpátky nahoru tak to vím hnedky, vždycky mě hipnotizuje pohledem, potvůrka jedna mrnavá. taky to se mnou pěkně umí. :zipper_mouth: NO a tohle je kolikrát i 4x za noc. :confounded:
13. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Miru, já jsem na tom s tím spaním stejně! Já taky hned otevřu oči, když se kája vedle mě pohne, to je fakt děsný! :angry: Chtěla bych spát taky hloubš a dýl...
Marti, a co ten tvůj doktor teďka s tebou řeší nebo neřeší?
13. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani, my šly spolu i do té odběrové místnosti :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím, že je to úplně normoš....
13. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani a Mílo hlavně, že víme o čem píšeme, že??

Já taky nemám zájem sledovat co se v noci děje a hlavně Jaroušek jak funí to teda fakt ne, já chci prostě jenom spát a probouzet se s budíkem, ale to se mi nestalo už ani napamatuji, já se prostě pravidelně budím kolem páté hodiny a konec prostě pak se jenom převaluju!!

Je to fakt děsný no, copak toho člověk chce tolik?? Ale pak mám kolikrát co dělat, abych neusnula u ulice!! To je někdy fakt teda obtíž!! Ale ta meduňka je dobrá, myslím, že je to lepší hlavně si myslím, že se zlepšilo usínání to lehnu a za chvilku o sobě nevím jindy jsem se třeba převalovala dvě hodiny než jsem zabrala. V tom je to teda o hodně lepší!!
13. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Mílo, já uvidím, když mě tam Kája chtít nebude, tak se mu vnucovat nebudu... No, ale pořád doufám, že to nakonec nebude potřeba, i když mám nízkou sliznici, na to, že jsem 7 DPO... Ale naděje umírá poslední, že :wink:
13. led 2009 v 09:33  • Odpověz
Já si taky myslím, a ten chlap se určo cítí i lépe si myslím, když tam s ním jdeš, přeci jenom každý ví proč tam jde, že, ale proč tam nejít, já bych se tam taky určo vecpala!! :grinning:
13. led 2009 v 09:33  • Odpověz
Mirčo, tak to je fakt přesně jak přes kopírák. Já se dneska vzbudila asi ve 2 a 2-3 hoďky jsem se tam převalovala, děs. Pak jsem teda ještě asi usla, ale jsem totálně rozlámaná, jako kdybych celou noc pařila... :cry:
13. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak to já se pravidelně budím buď tak za 10 min. 5 anebo v 5,10 a v 5,25 mi znoví budík, takže když ještě na tu chvíli zaberu, tak už hraje frekvence 1 :pensive:

Jani, to je jasný, že když tě tam nebude chtít, tak si svou přítomnost nenuť :wink: je fakt, že on s tebou taky nechodí na každé vyšetření na gyndě, že :slight_smile:
13. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Jani neboj on to zvládne, určito už to někdy dělaj hele!! :grinning: Víš, že u chlapů je to tak, že když po čůrání si ho oklepou více jak 2x tak už si s ním hrajou!! :grinning:

No máme to s tím spaní všechny nějaký pomotaný no!! Ale mě teda čaj pomohl aspoň trochu!! Ale ještě něco na to hlubší spaní a delší hlavně!!
13. led 2009 v 09:47  • Odpověz
tak jo Jani, s tím čajíkem se o to podělíme a ráda Tě při té příležitosti zasejc uvidím :sweat_smile: Jani můj gyndař mi dal ten clostik a utroš na ovu, ale já se na to vykvajzla, když tu Peťa není, tak to do sebe rvát nechci a přijde mi, že prostě kecá, že ovu nemám, když jí podle teplot prostě mám, tak jsem to teď prostě vypustila z hlavy a zkouším to s bylinkama :sweat_smile:

Mirčoo super, díky moc za slevičku,už se zase na ty lyže těším jak malá holka.. tak mi jí pošleš přes Mílu??, že bysme zase do konce týdne hodily obídek - co ty Mílo na to? :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Miru :grinning:

Marti, aha a jak ví, že neovuluješ? Dělala ti folikulometrii nebo HP...? To mě štve, že mě ta moje doktorka vůbec nezjišťuje, jestli vůbec ovuluju! Taky jsem četla, že se BT může tvářit jako že ovuluješ, ale přitom ovuluješ nezralý vajka... tak nevim :unamused:
13. led 2009 v 09:51  • Odpověz
Marti, jenže tobě by ten clomík a utrouš upravil i cyklus, určo by ho každopádně zkrátil a byl by pravidelnější, ale je možné, že se ti to povede doladit i bylinkami.

No jasně, dáme obýdek, co třeba hnedky zítra, nebo máš jezdící den?
13. led 2009 v 09:51  • Odpověz
Mílo když mě se nechce do sebe ty hormony prostě zatím cpát, ovu probíhá, sice dost pozdě, ale je tam... je fakt že moje megacykly asi v pořádku moc nejsou, tak to ladím radši přírodně, než chemicky :confused:

Jani dělal mi HP a tam bylo vše v pořádku, jen když jsem mu ukazovala ty grafy s BT tak se zasekl, že takhle dlouhý cykly jsou prostě anovuláky a to, že tam i tu ovu měl vyznačenou, to přehlížel... tak už nevím, jak mu jinak dokázat, že tam ovu je :confounded:

Mílu tak jůů, zítra můžem, pak jsem na konci týdne plyč :wink:
13. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky Vy jste teda znalé nestačím se jenom divit a hlavně Janča to už je skorem Mudra!!!
13. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Marti, tak to je teda s prominutím blbec!!! Ovu může být i u dlouhých cyklů! Navíc to nechápu, když HP vyšel v pořádku, proč do tebe hustí hormony! To je dobře, že nebereš :slight_smile: Já měla cykly 3 měsíční před dvouma rokama po vysazení HA a těma bylinama se to krásně upravilo a dneska mám ukázkový cykly po 28 dnech. Ale to už jsem ti psala... A kolik dní máš cykly?
Miru, no jo, ale k čemu mi to je! Aspoň tady můžu dělat chytrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Marti v tom případě by bylo dobré si zajít i v půlce toho cyklu na folikulometrii, aby jsi zjsitila, zda se ti tvoří vajíčka. Ikdyž je možné, že se sice tvoří ale nedozrávají, resp. pak neprasknou, ale to už nevím jestli ti může zjistit i obvodní gyndař nebo až v CARu... se ho na to asi budu muset zeptat... ale je zas fakt, že se mi nechce skoro každý týden pak jezdi do Práglu, sakra proč tu taky není poblíž něco, např. v Ústí, jen v TP ten blbej drahej Pronatal :frowning2:
13. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Vy jste tedy kecalky…vás dočítat…uffff :slight_smile:
13. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Tady je to jak u doktora..nestačím se ani divit. Kdybych potřebovala poradit s nějakou nemocí, tak už vím kam se podívat :slight_smile: Jani, to chápu, že by jsi podrobila cokoliv, hlavně abys byla v pořádku…to chápu, to by snad udělal každý normální člověk. A hlavně pro mimíska.
13. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Vendul tady vypadneš na chvilku a je to na romány!!

No jo Mílo, ale když chceš mimi tak asi budeš muset jezdit, Katka taky jezdila a nakonec mají Davídka! Takže to za to určitě stojí!! :sweat_smile:

Jani hela ale zase poradíš a to je dobrý, když někdo něco neví Vy už tady házíte zkratkama a člověk ani nevím co to je!!
13. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.