• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Zase mi nějak mrznou ručičky!!

Dneska nevím co budu vařit, asi koupím kus flákoty a bude bifťour a hotovo!!!
13. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Jako MIru to jo, to je jasný, že budu jezdit, ale jde spíš o to, že ze začátku jsi tam dost často, když tě zkoumaj a dělají různá vyšetření.... víš... jde spíš o to, že když bydlíš v Praze tak to je to pohodlnější a nikam se netrmácíš, takovou dálku. Ale je fakt, že by klidně mohly udělat i něco poblíž, v každým koutu republiky je něco a tady nic :sweat_smile:
13. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Hm to je fakt no, je fakt, že Katka se taky nacourala, ale né snad každý týden, ale ze začátku byla častěji no než přišly na nějakou tu léčbu a pak už s ní vlastně řešili jenom to umělý!!

No vidíš musím jí napsat a pojedu se na ní podívat, tady v práci to moc nepokecáme!! :grinning:
13. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Mílo aspoň si to spojíš s nákupama!! :grinning:
13. led 2009 v 10:36  • Odpověz
No to je na tom asi to jediný pozitivný, zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen jí napiš... hlavně,že má ICQ a přijenou jí skoro vůbec nevidím :frowning2:
13. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Mílo to je fakt debilní, taky nechápu, že tu car není někde poblíž, pak se to člověku pěkně prodraží to mimčoo :confounded:

Jani moje cykly... teď jsem třeba 29DC a teprve teď proběhla ovu, ale mám i přes 60 dní, ale v létě jsem měla zase ukázkové po cca 30 - 35 dnech, tak si vyber.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo já ty zkratky ze začátku taky neznala, časem to přišlo samo :grinning:
13. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Mílu, Jani co je to vůbec ta folikometrie, nebo jak se to píše? to je přes utz? nebo kde mi to udělají teda? :confused:
13. led 2009 v 10:44  • Odpověz
60 dní jo?? Hm tak to je síla teda!!!

No já bych řekla, že se ti podívají jestli se ti tvoří vajíčka - holky je to tak???

No to je pravda Mílo, že tam moc není, ale meily posílá, tak se nepřipojuje no!!
13. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Marti, folikolometrii ti udělaj na gyndě, měří velikost folikulů přes utz. Já na tom ale nebyla, takže nemám praktické zkušenosti... :confused:
Holky, jdu makat, už to tu na mě padá... :confounded:
13. led 2009 v 10:50  • Odpověz
mno to ju Mirčo, měla jsem i krásnej cyklus -67 dní :grinning: a i tam nakonec ovu byla... sice se špiněním, takže jsem myslela, že to je konečně ms, ale byla :wink:

jj, já vím, zkoumá to vajíčka, ale spíš mi jde o to, jak to zjišťujou? nebo to musím do nemocnice?? :confused:
13. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Marti, teda 60 dní je dost, ale já bych věřila těm bylinám, že se to zlepší... Nebo se zkus podívat na http://www.nadeje-byliny.eu/static/22-Poradna, tam ti pani bylinkářka udělá kúru na míru... Já je teď zkouším první měsíc...
13. led 2009 v 10:52  • Odpověz
ahaaa, takže mi to gyndař v klidu udělá, to mi říkal, že bych měla přijít 12 DC až začnu brát ty hormony, tak to bude asi tohle..
13. led 2009 v 10:53  • Odpověz
No Marti, on je v Teplicích Pronatal, ale tam akorát z lidí tahaj prachy, takže tam ne... jsou tam spíše zaměření na zahraniční klientelu :confused: a jak říkal Šálek, prý určují doplatky podle toho v jakým autě tam přijedeš..... laicky řečeno :confounded:
13. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani a tys jí psala, té paní? sakryš to není špatný nápad :sweat_smile:
13. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Mílo to jsem ani nevěděla, že je v TP, nebo mi to vypadlo, to mi ale stejně přijde lepší cesta radši do Práglu, než do TP hele
13. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Marti, dělají to vnitřním UTZ, zkoumají oba vaječníky, kde se ti právě vytvořilo vajíčko a jak je velké a jak máš i velkou sliznici, já na to chodím zpravidla 14DC což je tam půlka cyklu, sice mi minule říkal, že je velikost úplně dle tabulek a že budu ovulovat tak ten 15DC a ono ejhle ovu proběhla až 17DC.

A dělá se to i po těch hormonech, jestli je vlastně léčba účinná :wink:
13. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Marti, jojo, napsala jsem jí, čím jsem prošla a jaké mám problémy s tím špiněním a ona mi poslala asi za 6 stováků sadu pěti kapiček - dub, maliník, lékořice, kotvičník, jeřáb ptačí, tak je teď první měsíc zkoušim... Zatim ta sliznice ale bída, takže nevim. ale po 14 dnech braní je ještě asi brzo na závěry...
13. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Marti tak to určo zkus, aby jsi ty cykly dostala aspoň kolem těch 30 aní a mohla tak lépe tu ovulku odpozorovat!! To je teda síla, že si to tělo dělá prostě co chce!!
13. led 2009 v 10:59  • Odpověz
Jsem se tu na vedlejší diskuzi dozvěděla, že 6-7 DPO je 6 mm sliznice hodně hodně málo :cry:
13. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Ona je optimální nějak kolem 10 mm že jo? Já jsem to totiž minule u Šálka nějak neprobrala :confounded: on toho tam vždycky na mě tolik vysype, že pak vím zbídou půlku
13. led 2009 v 11:02  • Odpověz
Uff... tak jedna práce dneska hotová... kvůli zpomalenému netu, jsem se tu stím piplala celý dopoledne :angry:
13. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Jj, prej by mohla být kolem 10 mm, takže jí mám vlastně trochu víc než poloviční... :confounded:
13. led 2009 v 11:05  • Odpověz
Ty jsi teda pracant, Mílo! :grinning: Já jdu taky makat, konečně, ať ještě něco stihnu před obědem...
13. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Jani tak zkusit bych to čéče možná taky mohla, ale to už by asi byla poslední záchrana před hormonama.

Mirčo, mě si to dělá co chce, a to celej rok, tak už mi přijde, že by se to sakryš snad mělo srovnávat, když je to taková dlouhá doba od vysazení, a ono furt nič..

Mílo tak ten vnitřní utz mi dělal taky, ale to bylo na konci cyklu, když jsem šla na preventivní prohlídku jednou za rok a to mi právě tvrdil, že mu přijde, že je asi nedozrátý vajco :frowning2: tak já už nevim, nakonec mi stejně asi nezbyde nic jiného, než se nadopovat chemicky. :zipper_mouth:
13. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Marti, alespoň bych se nedopovala sama.... ikdyž chápu tě.. taky se mi to toho moc nechtělo :confounded: ale zase na jednu stranu lepší než nic. Alespoň tak nějak víš, že to probíhá vpořádku :confused:
13. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Mílu sama ani náhodou... jenže na druhou stranu, když se tu budu dopovat, tak je mi to stejně k ničemu, protože tu pan oplodnitel nejni, takže ani ty slibovaný dvojčátka se těžko můžou vyklubat, když není z čeho :confused:
13. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Hm tak to je teda fakt Marti, že už takovou dobu nebereš a pořád se to nechce a nechce srovnat, protože těma HA je to všechno uměle vyvovalný no a vlastně i v těle uměle zastavený!! Tak pak ani chudák ty vaječníky nevědí jak mají pracovat, když já je např už od nějakých 16-ti let tlumím, aby nepracovali tak jak mají!! Je to hrozný no, ale to tvrdá realita!!

Jani za 6 stováků jo?, Tak snad ti to pomůže!!
13. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Ale je fakt Marti, že ta chemie je asi někdy potřeba no!!! Tak si zase říkej, že je to pro dobrou věc!!
13. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Ale jak jsem ti už i říkala, upravil by se ti cyklus a s tou ovulkou by jsi taky byla jistější, ale je to na tobě. Třeba zaberou bylinky jako u Lit :wink:
13. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Mirčo já se tím dopovala taky skoro deset let! jenže nejhorší je, že předtím jsem měla ms normálně. teď je to všechno prostě zmatený a mimo :confounded:
když já to prostě hned zpočátku chemicky zavrhla, ale stejně to nakonec dopadne (pokud bylinky nezaberou) že se budu muset překonat a pilule spolknout, stejně jako Míla
13. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.