• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jo bylinky jsou dobrá věc, zkus se třeba podívat jestli ten Váňa bylinkář nemá stránky, třeba by tam taky něco na to doporučil!!
13. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Mílo a myslíš, že když pak s tím braním hormonů skončím, že se to rozjede samo - bez prášků a cykly naskočí jak mají?
13. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Miru já se na to mrknu po o, teď už hlady šilhám, tak to zkusím taky pohledat :wink:
13. led 2009 v 11:22  • Odpověz
No já to i po jejich vysazení měla max těch 33 dní.

Holky mizím na pauzu... jinak se asi dneska nenajím... :pensive:
13. led 2009 v 11:22  • Odpověz
Jo jo právě, jestli nezaberou tak asi budeš muset no trochu tomu pomoc chemicky!!

No Marti asi tak nějak já co beru HA už to bude v dubnu 12 let tak ve čt beru poslední prášek v úterý do dostanu a v pátek začínám brát další plato a takhle to mám 12 let prostě na den!! Je to prostě uměle všechno vyvolaný no těma hormonama a když to tělo najednou nedostane tak chudák neví co má dělat a jak má vlastně vůbec správně fungovat!! :unamused:
13. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Já jdu za chvilku taky na pauzu!!

Marti to právě člověk asi neví co to s ním udělá no, ale zase když ti to doktor dal a jak píše Míla by se ti upravil cyklus tak bych to asi taky vyzkoušela! Co to je oproti tomu, když do sebe cpeme HA!! A ty 10 let to taky není zrovna málo no!!
13. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak jsem byla u čonga na dlouhý, původně jsem chtěla nějakou flísovou deku do auta a odnesla jsem si pyjámko :grinning: se slonama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Miru, koukala jsem, že když tady dlouho nejsi, tak to je opravdu román.
13. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
No protože jediná já tady makám!! :grinning:

Holky já jsem potkala o pauzu Mílu a ona měla čapku a já jsem jí normálně nepoznala!! Normálně jsem z toho byla HIN!!

Já jsem byla zase pro změnu v Duze okukovat podprdu na léto bez ramínek jednu tam měli za 750,-Kč opět, prostě levnější není, ale půjdu ji zkusit až zítra dneska se mi nechtělo svlékat, počebuju pod trička, uvidím jak to bude držet ty moje kozenky!!
13. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mirčo kde je Duha?? myslíš to prádlo naproti DM? jsem nějak mimoň.. jsem zblajzla v Robu pangase s kaší a zase se sotva valim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
hele a nemachruj, že jediná makáááš, já pšeci taky makám :grinning:
13. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jé, Mílo, já dostala včera od holek k narozeninám taky pižamko, světle modrý se žirafama, ale nádherný! Jsem měla fakt radost! :dizzy_face:
13. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jani, tohle je taky světle modrý se žlutým a jsou tam slůňátka.

Hele, nemachtuj MIru, jo, já taky makám a za chvíli se budu muset vzdálit od PC, neb budu písati na stroji a to mě moc neba :unamused:
13. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hm Marti ten je výbornej, minule ho dělala tchýně na zelenině i s bramborama dohromady a to byla bašta taky, mňaminky!!

Jo jo Duha je naproti DM byla jsem dole v Darce nebo jak se to jmenuje a tam mi paní řekla, že na moji velikost ji neseženu, že v těch hlubových košíčkách se nedělajjí! Tak jsem koukala jak puk, protože vím, že se dělají! A v duze mají, ale půjdu tam až zítra a hlavně jestli bude sedět jinak vypadá krásně a silikonky nechci!!

Jani ty jsi měla narozky?? Já myslela, že je máš v prosinci? Nebo to byl opožděný dáreček??
13. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Na stroji jo?? NO já vlastně píšu taky, připadá mi, že na něm mám něco rychleji!!

No tyhle pižámka jsou krásný no já mám taky se žirafama a koupila jsem si k Vánocům s včeličkama!! Jsou pohodlný!!!

No já vím holky, že makáte nebojte!!
13. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Miru, jj na stroji, neb na PC na to nemám formulář, takže musím na stroji, si udělat košilky na nový spisy co mi vy ze zdola furt posíláte, to je děsný... :angry: :sunglasses:
13. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jů, se sloníkama a s včeličkama můžou bejt taky hezký :dizzy_face:
Miru, měla - před 14. dněma, bylo mi 30, už jsem stará bába :frowning2:
13. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mílo a že toho je teda!! A to je toho plno ve skříni nezpracovaný, ale já už na to perdim, přeci nebudu dělat za stejný prachy dva senáty, nejsem blázen!! :grinning:

Já vím, že máš někdy v prosinci! 30 už jo já myslela 29, že jste stejný rok s Mílou!!!

Jo jo jsou krásný takový roztomiloučký!!
13. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
Miru, no my jsme s Janou tak nastejno, 2 měsíce od sebe, akorát, že ona je o rok výš....

Nééé, nic nedělej já tu nic nechci, kdo to má věčně zpracovávat :confused:
13. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Cusik holky kecalky nedocitam,nestiham,snad se zaradim,je mi strasna zima to je sileny,spinkala bych :rolling_eyes: :slight_smile:

Ty boticky jsem objednala,takze dobry budou jarku budou
13. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Neboj nebudu to dělaj jenom svojí ať si pak udělá Veru!! Kašlu na to!! Když můžou jiní lenošit tak proč né já!!

No takže Janča je 78 acháááááá!!

Jani prosím tě bába, mě taky jednou bude neboj!! A Míle za chvilku!! :grinning:
13. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Teda ty jsi rychlá si je objednala jo?? Tak super! Bude mít jinou značku zase než PUma a Nike!!

Jsem si říkala kde jsi?? Jedete o víkoš k našim?? My asi jo a cestou se stavíme u Hásů v Sedleci!!
13. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
No ještě ty mi to připomínej :rolling_eyes: to je stejně hnusný číslo, ale neuděláš s tím nic, mladší holt nebudeme :pensive:
13. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
hele nechte toho s těma starejma bábama - mě to čeká příští rok! a už teď z toho mám pomalu depinu :confounded:

Míru nedělej nic a seď na zadku! přílišná práce škodíííí :grinning:
Přesně Mílo, ale jak píšu taky mi to bude neboj ani se nenaděju a mám ji tam trojku!! :confounded:
Jo pani mi je este vyfotila,a jsou pekny,uz se na ne tesim,jen musim poslat este penizky jdu na to,holky nemakej te :grinning:
13. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
No nic, jdu makat..... tak jsem pak zvědavá na ty romány tady :fearful: :zipper_mouth:
13. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já nemakám, čteš né mám to zakázaný, od mojí práce se pak odvíjí práce paninky nahoře!! :grinning:

Takže já házím ruce dozadu a do tří hodin lážo plážo jo!!
13. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
No mě to čeká za dva roky taky!! Hele začínají nám nejkrásnější léta holky co?? :sunglasses:
13. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Holky co vas ceka??jako 30 :grinning:
13. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.