• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No jako 30 no!! Už se to blíží!!

Holky zítra máme předmět doličný - vařečku, tak někomu asi naplácáme!! Hihihih :grinning:
13. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak mi akorát volala šéfka z ústí, že v pátek přijede na kontrolu, no to mám radost... ale ať si přijede, já mám vše vpořádku :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Pane bože, dneska se to nějak v práci všechno sere, a to doslova. Včera měl být depresivní den, ale mě přijde, že ho mam dneska. Katastrofa. :frowning2:
13. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jo jo Mílo kontroly chodí teďka všude včetně soudců na průtahy říízení, to tady bude ještě asi lítat počkej!!

No mě taky volala současná šéfka, že jí chybí vařečka ve spise ať zahájím pátrání, ale naštěstí jsem jí hnedka našla, jinak bych musela přinézt z domova!! :grinning:
13. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Vendul je fakt, že každý ho má v jiný den, u mě tento týden zatím pohoda, já myslím, že ho budu mít příštý týden, to totiž budeme soudit 4x a v ten den co mám volno jdu k zubaři!!!
13. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
No mel byt vcera no,tak na tebe se asi nedostalo a prislo to az ted,at uz je patek co???

Segra nevim jak to bude o vikos zalezi na babicce kam bude chtit hodit,ale my asi pojedeme do Roudnice nebo budeme doma,ja bych rada do ty Ikei jestli ho prekecam,ale mohl abyhc kdyz budeme v roudnici :unamused:
13. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
No tak ke mě chodí teďky nevím jestli každý rok, ale každý druhý určo.... ona zase přijde, jukne do skříní, vezme pár spisů a půjde, řekne, že je stejně toho hodně na jednoho člověka a tím to skončí :grinning:,a le jak říkám, já mám všechno vpořádku... takže pohoda jazz
13. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
NO tak nemáš se čeho bát né??

No já myslím, že asi bude chtít do Libo babča, já v sobotu ke Katce a vezmu do Libo, protože bude asi i Avon! A v nedělu pojedeme do té Prahy!!
13. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Koho teď soudíte? Vraždy.... atd.?
13. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Vendul ty jsou na krajských soudech!! :grinning:
13. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ale je teda na tom světě spravedlnost, že všichni stárneme stejně! že ty roky prostě naskakujou všem, akorát někdo se holt narodil dřív :grinning: Já se stejně občas cejtim na 15! Třeba v neděli na těch sáňkách :grinning:

Miru, na co vařečku ve spisech?

Dneska jsem si dala předsevzetí, že večer žádnej kůň, musím doma poklidit, vytřít a umejt koupelnu! Tak jsem zvědavá, jestli to vydržim! :grinning:
13. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jani to nevydržíš!! :grinning:

No co jedna paní taklhe zmlátiila druhou vařečkou a holka z toho měla bouli jako hrom!!

Právě, že stárneme všici stejně!! Důležité je na kolik se člověk cítí!!
13. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jo, aha! a takový kraviny tam soudíte, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Miru, asi ne! Aspoň nakouknu :wink:
13. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jani já si to taky vždycky říkám, a většinou nevydržím, ale jsou časy, kdy fakt jen mrknu a radši nepíšu nic, páč se odsud jinak neodtrhnu :grinning:

hele, to kecáte! fakt soudíte že někdo někoho majznul vařečkou? :fearful:
13. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jo jo a někdy jsou to i větší kraviny prosím tě, mám jí tady na stole tu vřečku a je pěkně dlouhá to bude za zavařovací!! Tak to se zítra těším to bude zase kauza jako blázen!!

Já si myslím, že nakoukneš, já většinou uklízím a meju koupelnu o víkoš, záleží jestli jsme doma nebo ne!!

Marti a doma pořád net zlobí??
13. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Marti, právě, nakouknout a zmizet! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak to jsou fakt kauzy! To je teda děsný! :angry:

Miru, já taky, ale o víkoš jsme byli na chatě,tak to teď musim dohánět, když jsem byla včera chlastat...
13. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
No jo to mi taky Jarouš pořád řká, že si tu nějakou určitou věc musím udělat dneska, když jsem holt o víkend byla ožralá, ze mě dělá alkoholika pořád!!

No to ti povím Jani a já u toho musím dřepět a poslouchat to všema ušima a nevím čím ještě vším!!
13. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Uff... jsem tu... ale zítra zas pokračování... teďky si jdu umýt nádobí a s pískem a mastím pomalu dom.

Hele Jani to si vždycky říkám taky a pak buď skysnu tady nebo na spolužácích :grinning: Vilda už mi říká, že jsem pěknej závisláček...njn... se holt stane. Ale koupelnu bych potřebovala umýt taky... o víkend se na ní nějak nedostalo a potřebuju u vytřít, ale jen asi zametu... jsem nějaká líná
13. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
No já tam mám horu nádobí zase opět, takže dneska mě čeká tato a jízda na orbi, ale to musím, předsevzetí je předsevzetí!! A nádobí Jarin pomůže utřít!!

No já jdu taky rozhodit poštičku, s pískem, umýt ten můj kýbl a jdu dom!!!
13. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jsem se teďky chvíli rochnila na baby stránkách, co na něj říkáte http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2261013&vReferer=, super barva, ne :grinning:
13. led 2009 v 19:07  • Odpověz
barva pekna,jinak nic moc,se mi nelibi
13. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobré ráno snažilky :slight_smile: Miru, tak to je hustá kauza..oni se takhle lidi udávají, že jeden druhého zmlátí vařečkou? Ale proč ne, asi se nudí, tak neví co s roupama. Tak pak budeš vyprávět, jak to dopadlo :slight_smile: Už se těším. Tak koukám, že jsem z vás nejmladší. Všem je kolem 28-30let a mě 26let :slight_smile: Milu, ta barva kočárku je opravdu hezká, ale samotný kočárek nic moc. Ale každý má jiný styl, takže to nikomu nemůžu vyvracet. Péťo, už je Viktorce líp?
14. led 2009 v 06:55  • Odpověz
Já vás prostě odpoledne nestíhám :frowning2: Jak vy to děláte, že jste tady pořád? :slight_smile: Já jsem ráda, když sem občas nakouknu, a vy už jste třeba o 3 stránky dál. :slight_smile:
14. led 2009 v 06:58  • Odpověz
Milčo, moc hezký kočárek je ten, co máš v albíčku ( zelená barva ). Teď se rozhoduje moje kamarádka o koupi. Našla ho na netu za necelých 8tis. což je krásný. :slight_smile: Jinak ho mají na Zličíně v Puntanele.
14. led 2009 v 07:02  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo barva je krásná, fialová je prostě momentálně in no! Včera jsem byla v látkách na Kocandě a koupila jsem si fialový satén a nechám si ušít halenku!! Už se moc těším, mají tam krásný barvičky, tu co jsem chtěla už ale neměli!! :frowning2: Ale pro jednu tam ještě určo půjdu!!

Vendul to soudíme kolikrát i větší blbosti a třeba tam kvůli tomu sedíme tři hodiny!! To je pak otrava!!

Vendul mě je zatím ještě 27!!!!!
:grinning:

Ve čtvrtek budu slaměná vdova Jaroušek mi jede do Jablonce tak budou mít myšky pré!! :grinning:
14. led 2009 v 07:11  • Odpověz
Krásné ranko,

mě se ten kočárek taky líbí jen kvůli té barvě, jinak ne... chtěla bych spíš trojkolku anebo alespoň aby měl natáčení nápravu, což tenhle je fakt obyč. no! Ale zase je fakt, že já jsem u kočárků asi hodně náročná, neb třeba myslím, že u Jane mi vadí taková ta plastová korbička, teďky nevím jestli je to přesně Jané, ale mám ho taky v albu, je to ten první modrej, tam se mi taky líbila ta barva. A ten zelenej je nejspíš "qvíňák" sorry, že to píšu takhle.

Vendul,to víš stíháme... neb naší hlavní náplní práce je práce na PC, takže koníka máme na liště (tedy mluvím za sebe a Mirču) a v mezidobí makáme vedle.

Jo a věz, že nejmladší nejsi... neb nejmladší je tu mamina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 07:11  • Odpověz
Krásné raníčko!! Tak chci psát a šup restartovat se mi počítač, ještě, že v začátku!!

Jo jo Mílo ten zelenej je Quinny!! A ta zelená taky jeden čas hodně letěla, to měl každej zelenej kočár!!

Mílo přesně tak, nejvíc jsme na pc, takže to jenom rozkliknu a jede se!!!

Jo jo nejmladší je asi meine schwester!! Té bude v únoru 24 let!!!
14. led 2009 v 07:17  • Odpověz
Miru, tak to musí být síla u toho soudu. Ale občas se pobavíte, ne?
14. led 2009 v 07:19  • Odpověz
Krásné ránkoo,
tak já teda koníka na liště nemám, jen sem občas v průběhu práce a dne mrkám, co a jak...

Mílo mě se ten kočárek docela líbí, ale je fakt že je takovej obyčejnej. Teď holt frčí trojkolky. Quinny se mi líbí taky, jen mi přijde takovej prťavej, tak jsem minule koukala na ulici, jak tam to dítě měli narvaný, ale vešlo se fakt tip ťop.

Jo - platí ten obídek dneska? zasejce jako vždycky? :sweat_smile:
14. led 2009 v 07:22  • Odpověz
Vendul někdy to je, se přijeď někdy podívat a přesvěč se sama!! Někdy kvetu, někdy se bavím, někdy mám co dělat, abych nevybuchla smíchy, ale z větší části je to sranda spíše no, co to sem chodí za lidi!! Ale to bych ti musela předvádět, to se nedá popsat!!
14. led 2009 v 07:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.