• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky Marti!!

No je fakt, že ten Quinny je hrozně malej to je jenom do určitých kil a když se ti narodí dítko v zimě tak je to docela přes v něm v pytli!! Ten Quinny je spíše lepší na léto no!! Sousedka si ho kupovala letos v sprnu na malou a to se tam krásně vešla, ale v zimě je to horší no!!
14. led 2009 v 07:25  • Odpověz
Tak to jsem myslela, že je Péťe víc….Ten zelený kočárek je opravdu hezký. Taky bych si ho koupila, akorát že možná v jiné barvě. Ale když ho bude mít ta kamarádka, tak nevím nevím. Aby pak na mě nekoukala, jak na nějakou opičku. Včera jsem si objednala pěknou fleesovou deku pro mimčo. zelenou ( neutrální barvu ) se žirafou :slight_smile: Tak jsem na ní zvědavá, jak bude vypadat ve skutečnosti.
14. led 2009 v 07:25  • Odpověz
Já nemůžu mít na listě koníka, jelikož mam skoro pořád za prdelí jednatele.Pořád něco chce…a určitě kouká na lištu, co kdo tam má. Je to pitomec, tak to raději nezkouším. Ale teď jsem se dozvěděla, že dneska skoro nebude, tak to snad budu moc mít na liště :slight_smile:
14. led 2009 v 07:29  • Odpověz
No tak to by se ti zase hodila ta zelená deka do kočárku zeleného nebo třeba smetanová!! Když dneska je takovejch věcí! Jarouš byl s kámošem reklamovat kočár v dětským krámě a ten majitel toho krámu je kámoš toho kámoše a Jarouš říkal, že se nestačil divit co mají těch věcí!! No jo no, jenom mít prachy a jde se nakupovat!!
14. led 2009 v 07:30  • Odpověz
Já to na liště Vendul taky nemám, sice mi se nikdo moc nechodí, ale náhoda je blbec, a poslouchat pak nějaké připomínky ... stejně nás šmírujou :angry:

jj, Mirčo, quinnyho tak na léto, jinak je fakt prťavej, ale zelená se mi líbí taky moc, šla bych do ní klidně hned. těch věcí na prcky je hafo, až kolikrát čučím co k čemu vůbec je :grinning:
14. led 2009 v 07:34  • Odpověz
Tééda, si odskočím na beremko a vy už jste to tu rozjely.... :confused: kámoška mi tam zrovinka psala, že viděla moje album na koňovi, že jsem přidávala fotky, tak čekala, že tam najde pozitovní testík a ono nic :grinning:

Marti, jasně platí, ikdyž přemýšlím, že asi půjdu v poledne dom... je mi divně... Jo a kdyžtak mi připomeň, že si musím zajít koupit kontryhel, jsem si ho včera chtěla dát a zjistila jsem, že mám doma jen maliník. :sweat_smile:
14. led 2009 v 07:35  • Odpověz
Mílo tak jů, tak mě prozvoň a kdyby něco, tak dej vědět, že to padá ju? kontik ti připomenu a zajdu si pro něj rovnou s tebou, taky mi dochází :grinning:
14. led 2009 v 07:36  • Odpověz
Hele Miru, co je to za značku jak má Eva ten kočár na Matyáše... si nějak nemůžu vzpomenout, a taky má zelenej. :grinning: Je fakt, že vybrat v dnešní době kočár je občas na lidské síly, buď je drahej jak prase nebo zase nif mof...
14. led 2009 v 07:38  • Odpověz
Holky a ten kontík pijete na co??

Marti já bych do zeléno šla taky klidně!! Ale než to bude tak bude letět barva co ještě ani není!! :grinning:

Já mám taky koňa v liště!!
14. led 2009 v 07:39  • Odpověz
No jo dneska máš pořádnej kočár 10 - 12 tisíc!! Jinak máš plečku a stydíš se s tím vyjet!! :grinning:

Evča má Cortinu a ta stojí 15 tisíc!! :wink:
14. led 2009 v 07:40  • Odpověz
ááá cortina... tak to je spíše asi ten modrej, co má jako první v albu, to nebude jané....

MIru, ten kontryhel je dobrý na... na.... no prostě pro ženský, mělo by ti to pomoci i při menstruačních potížích a všeobecně při ženských potížích... neumím to tak vysvětlit, to možná Marťa nebo Janča. Jen vím, že maliník je dobrý na růst sliznice
14. led 2009 v 07:42  • Odpověz
Aha tak to je u mě pasé!! Dneska jsem si dala čistící čaj od Váňi a ten je dobrý a koukala jsem včera, že udělal novej hubnoucí!!! :grinning:

Když těch kočárů je to vždycky čumím někde v obchoďákách co to je za kočáry, všelijaké tvary a tak!! Je toho prostě mraky no!!
14. led 2009 v 07:45  • Odpověz
Hele Miru, to já vždycky čumím ve městě po kočárkách, si přijdu už jak úchyl hele :grinning: vždycky koukám co je to za značku a jaká je to korbička, jestli je to trojkolka nebo alespoň ta náprava se dá otáčet... no děs se mnou.

Hele a Klára má co za značku, nevíš?
14. led 2009 v 07:48  • Odpověz
No na Kláry značku si teďka nevzpomenu, ale ta má taky otáčecí nápravu a ten je pěkně hlubokej vevnitř, ten je šikovnej a je k tomu i autosedačka, která se dá připevnit na konstrukci kočáru, ten je taky šikovnej no! Jenom vím, že má na boudičce vzadu velké M, ale jak se tedka jmenuje si nevzpomenu!! :frowning2:
14. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Už jsem tak nějak na kočárky koukala, a je jich mraky. Ani nevím jaký si vybrat. Vím jen, aby to byla tříkolka. A nejspíš zelená či oranžová barva.
14. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Holky jdu makat, zatím se tu mějte hezky a moc nekrafejte, kdo to má pak číst!!
14. led 2009 v 07:54  • Odpověz
Hele když tam má M - není to Moon? já se v tom teda moc nevyznám, taky jsem vždycky jako ouchylák a vejřim po značkách kočárků, páč poznám snad jen X landera a Quinnyho.
Vendul oranžová je taky super, a je i taková správně neutrální, že to může být pro kluka i pro holku, ta se mi taky líbí :wink:
14. led 2009 v 07:54  • Odpověz
Já jsem viděla pěkný kočárek od Jane, stál sice 22tis., ale byl nádherný. Ta cena je tedy taky pěkná :slight_smile: Jak píšeš Miru, dneska pěkný kočárky máš kolem 10-12tis. I více.
14. led 2009 v 07:56  • Odpověz
No to právě vím, že má tu nápravu otáčecí a vím, že ho má i Martin.

Vendul, jj jsou jich mraky, ono se stačí podívat na pár stránek a už jsi ztracená. Já bych spíš už taky chtěla, aby to byla nejpíš trojkombinace a aby k tomu byla autosedačka co se dá připevnit na tu konstrukci, to mi přijde jako dobrý nápad, když s ním pak jedeš někam na nákup apod. Ale barvu zatím nevím... podle toho co budou mít zrovinka v nabídce a co se mi bude líbit a taky hlavně, co vůbec budeme mít za potomka :dizzy_face:
14. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Marťo, přesně tak oranžová je taková neutrální barva a zelená taky.
14. led 2009 v 07:59  • Odpověz
Miru, nenakukuješ náhodou nebo jsi v jednačce?

Já jen, jestli náhodou nepůjdeš hore, že by jsi mi přinesla tu poukázku pro Marťu :wink:
14. led 2009 v 08:56  • Odpověz
Vendul přesně tak, i ta zelená je neutrál a vlastně i fialková :wink:

Jéé , Mílo no vidíš, ještě že jsi si na to vzpomněla! Mirčo prosím Tě nezapomeň na mně ju? kují cholky, jste zlatíčka :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2009 v 09:08  • Odpověz
Dneska jsem v jednačce celý den, ťeď jsem taky chvilku a za chvilku mažu znova, já mám zmrzlé prstíky opět a nejde mi to psát, a teď máme dvě znalkyně tak to nevím teda jak to upíšu! A jenom na ruce mi je zima brrrr!!

Ne ne Moon to není určitě!!!

Jedině, že se stavíš pro ni až půjdeš na oběd, já se tam dneska nedostanu, nevím v kolik vylezu, to bude asi až do oběda!!!
14. led 2009 v 09:16  • Odpověz
Je to vidět, že fialová letí no, já jsem si včera vybrala ten satén vínový a paní mi říká, abych si vzala fialový, že mi bude více slušet a je to in barva momentálně, tak jsem se nechala překecat no, ale ještě tam půjdu pro jednu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jarouš za ze mě včera nemohl! "Ty nemáš co na sebe viď??""
14. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Miru, tak to tam nech někde na stole :wink:
14. led 2009 v 09:25  • Odpověz
Ty jo se asi poblinkám.. teďky tu byla nějaká bezdomovkyně co smrdí už zpoza dveří :zipper_mouth: no musím otevřít okno :angry:
14. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo jo protože já asi nevylezu, dala jsem ho do obálky a je na ní napsáno "MARŤA" Ju???

Dneska chci jít o pauzu zkoušet tu podprdu, ale jak znám svoje prsa tak to zase nebude sedět a koupím si prd!!! :frowning2:

Jinak jsem včera nahlásila na příští týden sedánek holky tak doufám, že se slezeme!!

Jo ségra a přijela ta babička??? Ani si večer nic nepsala právě!!
14. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Mílo tak takový smraďoši znám hele, my to tady máme pořád a já taky chodím s voňavkou a voním, aby si pak lidi nemysleli, že tady smrdíme my!!!!!! :grinning:

A nějky je to teda kejda!!!
14. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Minule nám jednoho vezli z Prahy co my tady s ním chvilku, ale oni chudáci, když s ním musí být v autě, měli sice rukavice, ale ještě si měli vzít plynovou masku!! To musí být pocuc s nima jezdit v autě a ještě takovou dálku blééééééééééééééééééé!!
14. led 2009 v 09:29  • Odpověz
No mi povídej, nastříkala jsem tu deo a je to ještě horší.. takže tu teďky mrznu u otevřenýho okna.... bléééééééééééééééééééééééééééééééé
14. led 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.