• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No to je pak ještě horší, protože tam toho napajcuješ moc no, ale tak vyvětráš a bude to dobrý!!

Já se chci dneska jít podívat i do Samu mají tam 50% slevy!!! Tak uvidíme, třeba něco ulovím!!

Tak koukám, že si Martě slevičku vzala tak Marti doufám, že ji pořádně užiješ!!!! :grinning:
14. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Milčo, tak to musí být docela síla…teď přebiješ ten smrad voňavkou a bude to ještě horší. Raději si otevři okno, jinak se skutečně po…. Já jsem nedávno stála za jedním chlapem ve frontě na uzeniny….to se nedalo vydržet, tak jsem raději utekla…a nebyla jsem sama. Zase byl během chvilky na řadě :slight_smile: A co vůbec chtěla?
14. led 2009 v 11:58  • Odpověz
Teď jsem koukala na leták od "KIKA" na mají tam postýlku za pěknou cenu. Je to v tom nejnovějším letáku, který platí od 6.1-19.1. Jinak tam mají pěkný slevy na všechno.
14. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Venudl, mi v KIKA byly o víkendu a slevy tedy nif mof... tedy pro nás... a celkově mi přišly, že zas takový nebyly jak inzerovali.

Miru, v samu jsem byla někdy minulý týden a nic jsem tam neulovila, neb mě tam ani nebalo štrachat jak tam bylo narváno :frowning2: tak jsem to vzdala.

JJ, slevičku jsem vzala, tak prý o víkoš vyrazí
14. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak oni vždycky inzerují velké slevy, a pak tam buď nic nemají, nebo to mají dražší )o: Jsou to sviňáci.
14. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
JJ, přesně tak.. hlavně, že inzerujou, že mají slevy na skladové zboží, ale to bych vůbec neřekla, páč např. u těch přesíňových stěn slevy tedy nebyly, ty samý tam měli, když jsme tam byyl někdy napodzim :unamused:

Jsme šily s Marťou pro ten čajík a ona že si ho koupí taky a ono ejhle měli poslední kontík, tak si vzala alespoň maliník a kontryhel prý bude v pátek. Jinak Miru přímo tam píšou, že působí protikřečově, je vhodný pri menstruaci a k podpoře trávení a je vhodný i pro ženy v přechodu. :confused:
14. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak jaký byl dnešní obídek? Já měla buchtičky ze šodó….to byla mňamka. Bylo to hezky navoněné rumem :slight_smile: A kolegyně je teď nějaká opilá :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
Miluško, a ten čajík je i pro těhotné?
14. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
Vendul, to asi ne, to spíš později ten maliník, ale nevím od kolikátého týdne teďky přesně, ten se pak pije kvůli porodním cestám, změkčení nebo tak nějak, mělo by to usnadnit porod, proto se pije až někdy snad od 36 tt, ale nejsem si teďky jistá. Už přesně nevím. Já malík piju na zvětšení sliznice.
14. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Aha Mílo tak to není nic pro mě no já zůstanu u té meduňky na spánek!! Jedině na to trávení akorát, že by se mi to hodilo, ale snad trávím dobře!!

Tam je zima ty bláho!!

No jo já jsem tam byla v Samu a taky jsem nic neulovila takový nic moc zbožíčko no!! To jinde si pokoupím lépe!!
14. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ty jo já bych zase spala jak kotě a to tu dneska mám vydržet do 16 hodin, no nevím nevím :pensive:

MIru a co podprda? :confused:
14. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
No Mílo ani jsem ji nestihla, byla jsem v Samu tam jsem potkala Álu Gabrielku tak jsme tak okukovaly kalhoty, nakonec si jedny vzala!! No a už jsem neměla čas, byla jsem v pekárně a bylo hodin jak na kostele zasejc!!

To je jedno do léta čas!!!!
14. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to jo, budu o tom muset najít něco na netu.
14. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, vedle dala jedna holčina odkaz na mimibazárek
www.mipet.cz

jsou tam hezký věci, ikdyž zatím asi tak pro Péťu a Vendulku, ale my se k tomu taky dopracujem :wink:
14. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
No jo Mílo ségra ta tam nakupuje pořád něco! Ta už má věcí!! Ale proč né viď, když je to jako nový a značkový!! :grinning:
14. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jééé vypadá hezky Méďa, ale opravdu to ještě není pro nás no!!

Já jsem si dneska dala po 100 letech sezamový fornetii a to jsem si teda pochutnala!!!! Fakt výborný!!!! :grinning:
14. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Vendul, teďky koukám, že ta firma co vyrábí ten kongrtyhel, tak dělá čaj i pro těhotné ženy http://www.gresik.cz/devatero-bylin-pro-tehotne-zeny.html

Miru... jj na mimibarázku se toho dá sehnat... ten mipet má nějaká holčina z Třebívlic :wink:
14. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Fakt jo?? No vidíš to je dobrý, tam by se dalo i zajet to je kousek odsud!!!

Jo jo je spoustu čajíků pro těhotní i pro kojící matky snad je čaj na podporu mléka!! Dneska je vymožeností!! Ale proti práci žádnej čaj není, že se mi nechce makati!! :grinning:
14. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
No ona to spíš asi bude mít jen po netu si myslím, krámek asi mít nebude. Ale zkusím se Andrei zeptat.

Proti práci by se mi taky nějakej hodil... totu zase budu tak do půl 3 jak leklá ryba a pak tu pojedu jak fretka
14. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Méďa je mooc hezký :slight_smile: Já mam pěknýho plyšoně, a to bárta simsna ve velikosti 120cm :slight_smile: Výhra ve španělsku :slight_smile: Nevím, jak se vedle do postýlky. Až budu doma, pošlu fotečku :slight_smile: To se pobavíte. Taky občas koukám na ten bazárek a mají tam vcelku hezký věci.
14. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Milčo, díky moc za stránku na čajík pro těhotné. Pozeptám se dneska v lékárně, tak mají dost velký výběr čajů.
14. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Milčo, neboj, brzy se tomu dopracuješ… :slight_smile: Moc ti to přeju, aby to brzy vyšlo. Dneska mi pěkně bolí v podbřišku, nevím co to je….trošku se strachuji. :frowning2:
14. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
Vendul, na těch stránkách je i seznam prodejen kde se ta jejich směs dá koupit, tak na to můžeš juknout, určo máte taky u vás nějakou prodejnu, kde prodávají tyhle bylinné čaje :wink:
14. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Vendul tak to nepřeháněj v práci to taky není dobrý a povol si kalhoty!! :grinning:

No je fakt, že bylinky jsem na všechno!! :grinning:
14. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Miru, máš mejlíka.... :slight_smile:

Vendul to bude dobrý, moc se nehoň a hezky odpočívej... třeba se tam jen mimís uvrtává :wink:
14. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jsem se sem konečně dovalila po té náloži z oběda :grinning:
Miru díky moc za tu slevičku, to si piš, že jí hned využijeme a pořádně zalyžkujem, teda doufám, že hned o víkoš :slight_smile:

Už se tu třesu na ten maliník, tak jsem zvědavá, jak mi bude chutnat, Mílo ale vůní mi přijde na stejno jako ten kontryhel.

Vendul hlavně buď v klidu a nestresuj se, mimčo se určitě zabydluje :wink:

já mastím na to školení, tak zatím páá
14. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kouknu na ty stránky. Ano, máme ve Slaným prodejnu přímo v lékárně. A mají jich tam celkem dost. Asi jdou na mě nějaké prdíky :slight_smile: Už je to lepší. Udělala jsem si dobrý čajík, tak to jde :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Vendul se tu zrovinka rochním na jednich stránkách, co tu mám na ně odkaz.... tam je věcí ....

www.ajuty.cz a pak je dobrá stránka i www.batolata.cz tuším že se jmenuje
14. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
Paninko jsem dolíčila, mažu z jednačky k sobě, tak momento už jdu na něho!!

Ale nejdřív na záchůdek už musím!!! Je to súrnééé!!

Asi to budou Vendul nějaké větřiky jenom, je vypusť a bude to dobrý uvidíš!!

Marti no to doufám když už ji máš tak ji pořádně využijte a nezapomeňte na placatku!! :grinning:
14. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky dostala jsem od kolegy pozvánku na ples od kolegy tak to už vidím jak mě Jarouš pustí!! hahahahah :grinning:
14. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.