• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Milčo, najeď si na stránku www.malvik.cz. Firma sídlí v Hostivicích u Prahy. Už se tam chystám :slight_smile: Mirčo, už mam po bolestech, nějak zapůsobil ten čajík. Uvidíme 19.1 co mi řekne doktor. Už se tam docela i těším. Chodím tam nějak raději :slight_smile: Milčo, děkuji za staránku, juknu na ně doma...tady je to moc na oko.
14. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to nevím nevím, jak tě Jarouš pustí. To by bylo keců, co? :slight_smile: Úplně to vidím, kdybych s tím přišla domů.
14. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Miru, no už to taky vidím.... Vilda nechtěl moc ani slyšet o tom, že bych tam šla pinglovat :grinning:

Venudl juknu taky doma, pokud se dostanu k PC
14. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
To jsme tam měli právě jít s Mílou za bar, ale to proti nebyl! Bych ho vzala sebou né, lístek stojí 80,-Kč a z Liťáku pojede autobus!! Tak to je super organizace na jednu stranu a Mílo mohla bys tam oslavit narozky jako fík!!!!

Tak držím palečky, jinak já na gyndu chodím taky moc ráda, jdu v březnu a už se taky moc těším!!! :grinning:
14. led 2009 v 15:05  • Odpověz
tak jsem vyzkoušela Mílo ten maliník.... a teda feknu vám, to je bleeeeee. teda jsem zvyklá na kdejakej dryják, ale tenhle čaj se mi teda nějako ekluje, a to nepomohl ani medík a citron, tož to je hnus velebnosti. do tohohle čaje se budu vyloženě nutit :frowning2:

Miru placatku nevím, esli povezeme, já jen doufám, že bude hezky a že vůbec vyrazíme, Peťa se začal vytáčet, že v neděli letí a že by radši v sobotu jel nakupovat! tak to bych si pak zalyžovala až za měsíc a to bych teda měla absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 18:41  • Odpověz
Marti, tak já klidně pojedu s tebou :grinning:

Jéé, tak to je mi líto s tím čajíkem, mě docela chutná, ale je to možná i tím,že jsi měla sypanej a ty bych řekla, že jsou silnější, než ty pytlíkový :wink:
14. led 2009 v 19:24  • Odpověz
Hezky vecer,tak ste toho moc nenakecal?????????damy,my byly s babi v Jungli v detskem centru tak se mala vyblbla,a haja spokojene,ja varim segedin,a pomazu se vykoupat a cucet na tv stejne tam nic nedavaj tak nevim co tam budu delat,tak se mejte tady asi nikdo tak paaaa snad se zitra za vami prijdu podivat...
14. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Krásné ranko,

tak jsem po ránu hnedky pěkně rozčílená na naší městskou policii, ráno jsme měli za stěračem od nich pozdrav, že špatně parkujeme, no nebyly jsme v tom sami, koukala jsem, že asi celkem 5 aut, ale i tak... takhle se tam parkuje už roky, nikomu to nevadilo. Když měli měšťáci obchůzku tak jim ani nevadilo, že na neivalida parkuje na vyhrazeném stání pro invalidi a najednou se někdo v noci probere a začne vypisovat bločky... asi neměl co na práci a v noci se nudil, tak se šel projít nebo nevím... no jsem fakt nasraná. Hele Miru nevíš číslo na Roberta? Páč jako tohle fakt ne, tam se nedá kde zaparkovat a oni ještě budou prudit, ty vole! A že tam věčně stání policajt stojí v křižovatce to taky nikoho nesere (pardon, že jsem tak sprostá, ale to se fakt nedá). Jako auta tam projet můžou, tak nevím o co jim zase jde.
15. led 2009 v 07:03  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo tak to tě uklidním to je ta jejich tzv. razie u nás jí dělají taky! Jak parkujeme před barákem tak naproti je před barákem tak naproti je přeci obrubník a oni to berou jako chodník. Parkujeme tam celý rok a najednou tam mají všichni ráno botu! Vedle ve vchodech mají značku, že se tam nesmí stát, ale my tam značku nemáme tak nevidím problém, ale prý se tam nesmí stát a že tam nechají namalovaž žluté čáry!! No prostě celej rok nic a pak jednoho dne tam mají všichni boty nebo lístky!! Tak tam taky lidi běhaj jak blázni vždycky!!

Mílo tak to bohužel nemám!! :frowning2:
15. led 2009 v 07:20  • Odpověz
Jako já to na jednu stranu chápu, ale mě spíš štve to, že chodí kolikrát denně okolo a že někdo parkuje na invalidech a invalida není, tak to je nekaká, proč by se namáhali, že a najednou tohle. No Vidla se na ně odpolende chystá, tak si možná něco vyslechnou, sice to asi nebude nic platný, ale Vilda si alespoň uleví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to nám tam včera ještě postavili před barákem ceduly, že nám tam dají v pondělí další kontejnery, tak to už fakt nevím kde budeme parkovat, asi na hřbitově, nebo nevím
15. led 2009 v 07:23  • Odpověz
Mílo my to máme podobný s tím parkováním!! Oni to prostě takhle dělaj celej rok si toho nevšimnou a pak udělají zátah a všem dají botu, to víš, že pak lidí nadávají, protože když na rok kašlou a pak dají všem boty tak kde to jsme! To prý můžeme být rádi, že tam ty boty nemáme každý den, protože se tam nesmí stát!!
Je to děsný no!! U nás to máme pořád, teď si vem, že lidi mají třeba dvě auta a to už je fakt konec! To když přijedu v pondělí domu po práci tak už mám co dělat abych zaparkovala!!
15. led 2009 v 07:27  • Odpověz
Jo přesně, sídliště plní lidí a aut a zabarkovat se nedá kde, kdyby alespoň konečně po dvou letech umazali ty dvě stání pro invalidy co už tam nebydlí, tak by zas bylo o dvě místa navíc, ale oni ne... to je asi moc práce, nebo nevím. Hele tak ať tam namalujou ty žlutý čáry a pak bude bez problémů, ikdyž asi ne... páč sice ve vyhlášce je, že musíš dodržet nějakou vzdálenost od křižovatky, ale ..... no spíše ALE ... a pak si myslí, že to zachrání dvěmi parkovištěmi, kde se platí... a z toho vlastně jedno, u alberta, je už zrušený. No tak kde to sme! :angry:
15. led 2009 v 07:33  • Odpověz
Mílo tak zkuste na město zažádat, aby Vám ty dvě místa zrušili, když už tam invalidi nebydlí, to by snad nemusel být problém a hnedka je o dvě místa víc!! To by stálo za to!! Přeci tam nemůžou blokovat dvě místa pro někoho kdo tam nebydlí!!
Je to všude Mílo po celém Liťáku!! To je fakt hrozný, to si vždycky nějaký šéf vzpomene a pošle je dělat razii někam, kde se před tím normálně rok stojí!! To je prostě normální tady!!
15. led 2009 v 07:42  • Odpověz
Hm.... zase to budu muset vyřídit já :rolling_eyes: páč ostatní tam jsou neschopní, včetně předsedy, ty ani neumí vytřít chodbu v tomhle marastu :angry: Jen nevím na jaký obor zavolat, kdo to může mít na starosti? :confused:
15. led 2009 v 07:54  • Odpověz
No já myslím, že když řekneš co potřebuješ tak tě přepojí určitě!! Mílo já myslím, že to budeš asi muset stejně písemně, ale zeptat se můžeš no!!

Holky já čumím jako blázen zemřel architekt Jan Kaplický a v den kdy mu jeho žena porodila dceru tak to je teda dost hrozný. Smrt za narození. On měl mladou ženu!! Ale zrovna v den narození to je teda fakt strašný!!
15. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Miru, jj, je to hrozný, na rádiu už to hlásí od rána... dopoledne porodí dceru a večer je po smrti, to musí být pro tu maminu strašný.
15. led 2009 v 08:02  • Odpověz
No Mílo to je fakt hrozný teda, prý se mu to stalo někdy večer na ulici! To asi chudák nepobral, že má dceru a šel někam slavit a dostal z toho infarkt!! To je fakt hrozný no!! V jeden den!!! :frowning2:
15. led 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno holčiny. Tak s tím parkováním vám to vůbec nezávidím. Měla jsem to takhle taky, až jsem se naštvali, a koupili garáž. Už to s těmi lidmi nešlo. Policajti téměř v pohodě, ale lidi dělali zle. Pak jednoho krásného rána, jsme měli překvapení, někdo nám chtěl ukrást auto, ale naštěstí se mu to nepovedlo. Šel na jisto. Ale máme tam tajný vypínač, který když zapneš, tak vypne celý auto.....manžel je šikulka.
Taky jsem to ráno slyšela v rádiu, že zemřel Kaplický. To je hrůza. 71 let. Nejhorší je, co teď ta mamina, ta aby se z toho zhroutila.
15. led 2009 v 08:09  • Odpověz
AHojky Vendulko!!

No to je teda hrozný se jim narodí společné dítě a on si ho ani neužije! To je fakt hrozný teda, ona teda ta musí mít teď nervy z oceli snad!! :frowning2:
15. led 2009 v 08:12  • Odpověz
Venudl ahojky,

jj, taky máme možnost koupit garáž, ale nemáme potřebných 250 tis. Kč a prý se tam horko těžko z ní dostával klučina z oktávie tak pochybuju, že by to z lagunou bylo lepší, prý je úzká nebo tak nějak. Možná tak pro nějakýho prďolku auto.
15. led 2009 v 08:18  • Odpověz
Si tu zrovinka prohlížím výprodej na quelle, co na ně říkáte? http://www.quelle.cz/cz/default/produkt-images/_w600_h510/0/4/1/0419533_I600_200024358537.jpg
15. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Mílo to je jako svetr nějaký prodloužený co??

Já mám teďka tyhle svetry dlouhý ráda!!! A vůbec i trička!!!
15. led 2009 v 08:24  • Odpověz
Ne to jsou šatky
15. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Tak to je docela dost Milčo za garáž…nám stále 80tis. Taky jsem museli vzít vetší, jelikož jak říkáš, s oktávkou jsme měli co dělat, abychom se tam vešli :( Ale máme jí dál od bytu, takžeto taky není nic moc )o: Ale zase autí nemrzne venku. Ale taky to trvalo, než jsme nějakou garáž sehnali.
Jojo, chudák ženská. Hlavně aby ze stresu neztratila mléko. Chuďěra…. Ani si toho prcka neužil….
Milčo, ty šatky vypadají moc hezky. Mam doma podobné, kupovala jsem si je minulý rok….a jsou takové dost volné..tak je budu moct nosit s bříškem. Já bych do nich šla. Za kolik jsou?
15. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Vendul, myslím, že za 350 plus poštovný tedy, neb toto mají pouze na netu
15. led 2009 v 08:27  • Odpověz
Tak to je slušná cena. Pokud se ti líbí, tak do nich běž, abys pak toho nelitovala.
15. led 2009 v 08:29  • Odpověz
Já nevím.. ještě uvidím. :wink:
15. led 2009 v 08:36  • Odpověz
No teď se to nosí a ke kozajdám!! Mě se to líbí!!

tak to jde Mílo i cenově!!
15. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Hele Miru, vy máte nábytek ze sconta viď? Jsem tam našla docela hezkou tu stěnu, ale nevím no!
event:http://www.sconto.cz/cz/produkty/predsine/predsinove-steny/3609
15. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Ne ne nábytek obývák, ložnici a pokojíček máme celý Ikea akorát sedačku máme ze Sconta!! Jinak nič!! :frowning2:

No Mílo není špatná no, ale za z Quelle by se mi líbila víc!! Mílo tak se tam zajeďte podívat do Sconta tam toho mají, že nevíš co dřív!!!! Dá se tam vybrat!!
15. led 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.