• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
JJ, tak z quelle je hezká, to je fakt... ale tady si to zase můžeš ohmatat...
15. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Hm to je pravda já bych určo ještě do toho Sconta vyrazila třeba tam něco objevíte a hlavně Mílo zase příležitost k nákupu!! :sweat_smile:

Tuhle si můžeš objedat pak no tuhle uvidíš na živo jak to vypadá, přeci jenom na obrázku je to něco jiného no!!
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz
NO k nákupu, sconto je na čerňáku jako samostatný obchod, tak nevím nevím... možná bychom mohly zajít do hornbachu, když Vilda pořád otravuje stou koupelnou... no ještě uvidíme... jsem mu to poslala, tak uvidím co písne
15. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo jo to je na čerňáku!! Hele a co je naproti no, no co je naproti???
15. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Metro :grinning: no ikea a pak to nif mof obchodní centrum
15. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Milčo, a jakou stěnu jsi si vybrala v quelle?
15. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Mílo CČM je veliký tam máš taky všechno!!!!! Tam taky občas jezdíme!! Tam máš CaA atd!!!!

Jo jo ta je z Qulle, ale tu musíš objednat no tu nevidíš a do Sconta se můžeš jet podívat!!
15. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Vendul.. někde tu bude v diskusi na ní odkaz...ale mmt .

No, my na CČM byly asi 2x a moc se nám tam nelíbilo, to víš letňany nebo chodov je něco inčího
15. led 2009 v 09:34  • Odpověz
No to je fakt no a hlavně Chodov!! To je žůůůžo!!! Už se těším na nákupy!!!!! Asi porazíme v nedělu!!!
15. led 2009 v 09:39  • Odpověz
15. led 2009 v 09:40  • Odpověz
15. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Hm Milan taky není špatný, však Vy nějakou seženete!!

Ať už to utíká!! Dneska budu doma sama tak to bude nůďo, ale půjdu na orbitrouše!! Včera jsem koupila kuřátka tak dneska je upeču, aspoň něco budu dělat a hlavně nemusím vymýšlet co bude k papů!!
15. led 2009 v 09:49  • Odpověz
JJ, něco vybrat musíme, neb tu co máme tak je už napůl rozpadlá :unamused:

Miru, dyť ty se zabavíš...
15. led 2009 v 09:51  • Odpověz
No my máme jenom botník no!!

No budu muset, budu vařit a sportovat!! Ono to uteče, pak mi pojede ulice a Mílo dneska vlastně začínáme poprvé v Novém roce ordinovat co???
15. led 2009 v 09:54  • Odpověz
No jo... ona už bude konečně i ordinace... to si alespoň Vilda zahraje dýl :grinning:
15. led 2009 v 09:56  • Odpověz
No jo dneska snad začíná myslím od 15. ledna to je dneska né??

Hm no vidíš to já bych dneska mohla jít zase na pc když nebude Jarin doma, jo a Mílo už ho prodat v pátek si pro něho ten kluk přijde!! Tak budeme mít doma zatím plečku na internet než se koupí nový!!
15. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Cusik holky tak vas zdravim,jak se mate po ranu co resite naklej nabytek co??
15. led 2009 v 11:05  • Odpověz
Nazdárek, pre po ránu... ono skoro poledne :grinning:

Njn... zas nábytek.. zas tu otravuju s předsíňovejma stěnama :sweat_smile:
15. led 2009 v 11:11  • Odpověz
No ségra už není ráno čoveče já si jdu za chvilku pro svačinku!!

No nemůžou se rozhodnout a pak, že Uriny nevědí co chtějí co??
15. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Nene az ted je poledne :grinning:
No ja potrebuju taky delat neco stou chodbou,ale toho musim dostat do Ikei ,ze??? :slight_smile:
Vcera jsem na nej cekala a on si mazal na pivko pcheee ale prisel o pul hodky pozdeji to jde,jsem cekala pozdeji :grinning:
15. led 2009 v 11:57  • Odpověz
No my snad pojedeme v neděli, abych mohla naběhnout se vším ke krejčové a mohla na tom začít makati!!!

Tak jsem si dneska koupila zase fornetky, mňam!! To zase na nich budu ujíždět týdny!!
15. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
To já dneska ve městě moc neuspěla... nejdříve jsem naběhla k Bonifácovi, měli dojít pro Nelču ty autopásy a paní na mě, že je nevzala neb by vyšly ještě dráž než když si je objednám sama i s poštovným, což jsem se divila, neb na tom svetru byl rozdíl asi jen 30 Kč. Tak se budu muset po nich juknout na netu.

Pak jsem si šla k čongolíkovi pro ten woolite co má mít odedneška v akci a ejhle, už taky vyprodáno, ale slíbil, že si mám přijít zítra, že mi ho dá nastranu. Tak jsem zvědavá.
15. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Pasy do auta pro psa jo???ty voe vy to mate fakt jak dite...
Co to je Fornetky??
15. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
Péťo, oni jsou i povinný správně, od té doby jsou povinný dětský autosedačky, neb když ti ten pes vylítne při nárazu ze zadu ze sedačky, tak nemá šanci na přežití.

Fornteky jsou takový jakoby prťavý šátečky plněný různými náplněmi, myslím, že je dělají i v globusu
15. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Milčo, ta druhá stěna, jak je tam ta pani, tak je moc hezká :slight_smile: Tu bych brala i já. Ale máme novou, takže nevím kam bych jí do té naší malé chodbičky dala.
Jééé, fornetky dělají i u nás ve Slaném. Nejlepší jsou ořechové a pudinkové…mňam mňam.
Já jsem teď nakrmila ťutínka…takže je spokojený…ale fornetky bych si ještě dala.
15. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Pasy do auta jsem viděla v metropoli v tom zverimexu….ale nevím za kolik. Ano, je to povinný do auta…a co Nelča na to říká? :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
to slysim poprve,ze je to povinny jen jsem slysela,ze by to melo byt povinne

to je asi z listovyho testa ne??
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vendul, no ještě je vyzkoužený nemáme, ale nebude moc říkat nic :grinning:, no oni mají více druhů a já chci ty více polstrovaný jak vypadají jako spíš kšíry, než ty obyč co mají tak kolem 200 Kč, co se navlíkají jen přes jednu tlapku, ty mi přijdou takový divný.

Já mám ráda pak i ty slaný, pizzový a sýrový, mňam a makový.... jééé, já si je snad půjdu cestou z práce koupit, mi děláte chutě.
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Mílo v Inšpiku na něho mají taky akci 5 litrů za 299,-Kč!!
15. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
Mílo já je teďka jím každý den a dělají je i na sladko s různými marmeládami!! Ale já papkám ty celozrné a ty jsou taky dobrý!! Dyť říkám, že je teďka budu jíst každý den k jogurtíku!!

Jaroušek volal, že makaj jak diví, ale jde to dobře tak by mohl přijet brzo!!!! :grinning:

Ségra tak co novýho s babí, to mi říkala mamka prosím tě, že by Helena měla být zase těhotná!! :unamused:
15. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.