• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, já vím, ale čongolík má mít 4,5 litru za 230, což pořád vychází líp
15. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
To nevim?,kde to mamka zase vzala v parci?,no uz mela na case??malymu uz jsou davno 4
15. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
No to je fakt, takhle by vlastně vycházel na 70,-Kč litr co?? To se vyplatí toto, já jsem si tenkrát kupovala v Kaufíku za 219 myslím!! To je taky dobrý!!

No mamka mi to urychleně volala, že by měla být zase těhotná, protože je hubená jako koza, kůže na ní visí a má břicho tak je to na ní vidět!! Malýmu už bude 5 v červnu, to už má skoro dva roky skluz!
15. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Já až půjdu z práce, tak jdu taky na fornety..myslím na ně od té doby :slight_smile: Oni jsou dobrý všechny.
Péťo, prosím tě, když jsi byla těhu. Bolelo tě taky v podbřišku…spíš píchalo?
15. led 2009 v 15:30  • Odpověz
Já to mam dneska celý den, a je to takové nepříjemné.
15. led 2009 v 15:31  • Odpověz
Vendulo to bude asi fakt tím, že se mimi zabydluje no!! Staví si tam domeček a musí postavit pořádný základy!! :grinning:
15. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Miru, to jsi vyložila moc hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen se bojím, aby nebyl nějaký problém,nic víc.Ale díky moc za vysvětlení :grinning:
15. led 2009 v 17:19  • Odpověz
Vendul tak jestli máš bolesti a necítíš se dobře tak bych radši k doktorovi zašla, aby ti potvrdil, zda je všechno v pořádku a bude se ti hnedka lépe spát. Ty máš jít snad v pondělí né??
15. led 2009 v 17:22  • Odpověz
Ano, v pondělí jdu na kontrolu, tak uvidíme, co mi řekne. Ty si to hezky pamatuješ. Ty nás tady dobře hlídáš. :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Vendul, neboj to bude dobrý, nebo se ti třeba jen roztahuje děloha jak se mimís zavrtává,určo to bude dobrý a v pondělí uvidíš :wink:
15. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Teďky jsme tu akorát měli kamarádka s dítětem... jsou mu necelý 3 roky a trošinku jsme kvetly z její výchovy :confused: Já tedy nevím,ale Péťo Torince dáváš napít kafe? :confused: Mě to zrovinka moc normální :sweat_smile: a to opominu to, že prý už pije i pivko, občas ..... mno prostě má dobrý základ na tatínka :unamused:
15. led 2009 v 19:44  • Odpověz
Milo,kafe ji nedavam,ja ho nepiju,ale kdyz ho nekdo ma tak ji na lzicku da,ale pivko pije ne ,ze na litry,ale napije se a ma ho rada,po loku se ji sna dnic nestane :wink:

milo,to nez bude to maly to si budes rikat,tohle davat nebudu to taky ne,tohle bych nedovolila,ale to neuhlidas uvidis sama,ja ji do 15 mesicu udrzovala a davala jen zdrave jidlo,zadny omacky, knedliky to nesnasim do ted,lizatka cokoladu proste nic,a teeed pchee ma to snad i k obedu,to se proste neda no :grinning: ba ne,jak se nenaji normalne nedostane nic..

Ven-bolelo,deloha se ti roztahuje,a to boíli jako kdyz to mas dostat mozna trosku vic,jestli nekrvacis nebo jiny nenormalni veci tak je to oukej,bude te to bolet mozna tak mesic,(beru to podle sebe :wink: )
15. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Vev-ale jestli te to boli nak hodne,ze nesnesitelne,musela by si na Ultrazvuk,aby se vyloucilo mimodelozni tehu,ja na tom byla taky,jak pisu taky me bolelo brisko docela prave dlouho,a tchyni se to nelibilo,jenze ja mela v tehu snad vsechno,to je desny,cetla jsem takovy clanek od zacatku tehotenstvy az do konece,co jak v kterym mesici,se deje a ja mela snad fakt vsecko,krome vysokyho tlaku des,naopak nizkej :grinning: :grinning:

Holkyyy dneska mi mala malem vbehla pod auto,zacala jsem uplne brecet,jakej sem mela sock,nikdy to neudelala,ale jak ted strasne zlobi,tak je jak utrzena,a pan ,ale videl tak jel pomalu,ale ta pak litala,jsem ji zmlatila :grinning: mela stesti,ze mela plinu,tohle teda ne,ucim ji to od chozeni,ze utikat jako ne :frowning2: :angry: vynahradila mi to vecer,sla spat a ani necekla,ja cumela :astonished: :sunglasses:
15. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Krásné ranko,

Péťo, jako to je mi jasný, ale lžička kafe a vypít půl skleničky je asi fakt něco jiného. Nebo když jdou za tatínkem do hospody, si ho vyzvednout, tak prý skoro pokaždý dostane napít pivka. Vím, že pivo dětem v určitém věku chutná, ale jako vocaď pocaď.

No tak to bych jí asi zmydlila taky... mě přijde, že nejen děti jsou nějaký zlobivý... dneska jsem vstávala ve 4 hodiny a musela jít s Nelčou ven, páč to bylo prý hoooodně akutní a venku samo na všechno měla dost času :angry:
16. led 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno, raníčko…. Tak šup šup do práce. Dneska je pátek, hned se šlo lépe do práce :slight_smile:
Holky, díky za uklidnění. Péťo, raději se ptám předem, abych věděla, zda je to normální. Nekrvácím, jen to bolení či píchání v podbřišku. Jen jsem včera měla takový menší výtok( hnědá barva ), tak snad je to taky normální. Uvidím v pondělí, co mi řekne doktor. Určitě budu chtít ultrazvuk, abych mohla klidně spát.
Pane bože, ještě že se Viktorce nic nestalo. Úplně mě zamrazilo. Fuj )o: Když oni se dělají co chtějí. Já bych byla asi nepříčetná, a zhvízdala bych jí prdel, že by se na ní týden neposadila. To máš z toho leknutí. Hlavně, že je vše v pořádku.
16. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No tak Mílo hele já snad neznám momentálně matku, která nedá napís dítěti kafe Lucka ta ho pije taky a jak, normálně řve když jí ho nedáš! A dokonce v létě si dala i práska!! Ale toho si už asi nedá, protože to se chudák trošku přidusila, ale to se mi teda nelíbilo, kafe bych ještě překousla, ale cigáro dávat do pusy a ona to do sebe natáhla, to asi opravdu teda ne!! Jinak to dítě to prostě chce a nemáš na to nervy to pořád před ním schovávat, vím to z léta, kdy Lucka chodí kolem stolu jak mlsná kočka a řve dokud jí nedáš tak jí prostě dáš ať má klid! Necháš jí tam trošku ať si to cucá a pak sama vidí, že tam nic není tak je klid!!

Ale do hospody teda rozhodně dítě nepatří!!! :grinning:
16. led 2009 v 07:21  • Odpověz
Vendul když to Tori neznáš to je hrozný třeštidlo, na Vánoce jsme byli u ségry a co myslíš první co jí napadne vzít nůž a utíkat, to jí baví víc jak hračky a co teď jestli na ní máš křičet nebo pomalu, to nevíš co udělá, aby nezakopla a nevrazila si ho do břicha!! To je s ní někdy tedy dílo!! Včera jsem s ní telefonovala přes skype s ní si fakt pokecáš, tak říkala, že měla čerta a bojí se, pak že jsme byli bruslit a že koupat nece! To je vždycky sranda a ségra má kameru tak ona ví, že jí vidím tak se u toho vždycky řechtá a pořád řve teta teta teta!! Ona prostě hraje dospělou no!!

No vidíš Vendul zkušená matka ti to vysvětlila, je fakt, že se ti začně děloha zvětšovat no, aby tam měl mimís místečko, tak to asi trošku cítit budeš no!! :wink:

JO jo taky jsem byla už ráda, že je pátek a poslední pracovní den dneska, zítra se chci válet déle a doufám, že ještě usnu po venčení, ale Jarouš zase bude funět tak se asi nechytám!! :angry:
16. led 2009 v 07:31  • Odpověz
No to asi jo... ale fut si říkám, že jsou určitý meze, kdy to prostě ty děti zkouší... no jsem zvědavá sama na sebe... Hele se ale nedivím, že Lucka řve, když nedostane kafe, neb kofein je návykovej jak je známo... no nechci se vidět jako matka teda, ikdyž vím, že já budu hodná maminka a Vilda zlý tatínek :grinning: víte jak to myslím.

JJ Vendul, už je pátek, končeně, ale líp by bylo kdyby už byly tak 2 hodiny odpoledne... to už je to takové veselejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak uvidíš co ti řekne v pondělí doktor, ale určo bude všechno vpořádku a hlavně si nech udělat fotečku ať se můžeme pokochat fazolkou :grinning:
16. led 2009 v 08:04  • Odpověz
Mílo něco na tom bude, když ta máma pije kafe v těhotenství!! Ty naše čurifindy by snad vadit neměli, ale je fakt, když to dítě otravuje pořád tak mu prostě dáš, aby jsi měla klid!!

Jo jo fotečku chceme vidět jak se tam klube!! :grinning:

Mílo tak u nás to bude obráceně, Jarouš bude ten hodnej!! Já jsem nervák!! :grinning:
16. led 2009 v 08:10  • Odpověz
Ufff... měla jsem tu kontrolu z kraje a naštěstí dobrý, sice jsem to věděla, ale i tak to bylo takový nepříjemný. :sweat_smile:
16. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Určitě budu mít v pondělí ultrazvuk, tedy poku mi ho udělá, ale budu na něm trvat. Už bych taky chtěla mít doma fotečku mimíska.
Asi na tom něco bude…dneska mi ani to břicho moc nebolí, a výtok zmizel úplně. Tak asi se zavrtal a spinká.
16. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak jsem se dozvěděla, že 3D ultrazvuk ti pošlou na tvůj email…to je co? Kamarádka na něm byla, a oni jí ho poslali na mejl…to docela koukám.
16. led 2009 v 11:09  • Odpověz
Vendul tak to je dobrý, ale to asi tam někde u vás, nebo v Praze? A půjdete na ten 3D?
16. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Byla v Praze.Určitě na to půjdeme, musí to být něco pěknýho :slight_smile:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz
JJ, taky bych ho jednou chtěla a jsem ráda, že je už i tady v nemocnici :wink:
16. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Vendul je to prý krásný ten 3D!! Co na tom byly holky tak je tam vidět fakt všechno krásně a už poznáš oblíčejíček jak bude zhruba vypadat!!

Mílo tak paní Liscová má naštíplý obratel, nemůže se hýbat, takže super, bude doma pěkně dlouho!!
16. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
No hezký... tak si alespoň na jednu stranu pořádně odpočine, tady se jenom honí a má nervíky. To si asi i chvíli poleží v nemocnici, co? Tak snad se jí brzy uleví a bude líp. Jsem si vzpomněla na školení co jsme měli před vánocemi. :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mílo hele já taky a já na něm ani nebyla, hlavně, že jsem to musela podepsat!!

No to jo, ta to potřebuje jako sůl si odpočinout, ona fakt jo! Ta se jenom honí a dělá přes čas, tak asi aspoň oddáchne! No byl tu Tomáš a říkal, že se nemůže hýbat no tak jenom leží a odpolko jde ještě na CT! Dávají ji injekce na bolest tak aspoň, že netrpí!!
Volal mi Húťa a v březnu ho ještě čekají vyšetření a když dopadnou dobře (CT) tak v dubnu je tu jako na koni!!!
16. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
No tak alespoň jedna pozitivní zprávička :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Určitě na ten 3D ultrazvuk zajedeme. Alespoň už budeme mít nějakou představu o tom, jak bude vypadat, a jistotu, zda to bude holčička či chlepeček :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.