• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Milčo, a ten 3D ultrazvuk už je v Litoměřicích zřízený? Nebo se tam teprve bude dělat?
16. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Už je funkční, známá na něm byla před vánocemi.
16. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Teď na něm byla Denda. Už má fotečku v albu. Je to krásný pohled :slight_smile: Má tam videt i pindíka :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ta na něm byla v Ústí :dizzy_face:
16. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojky holky zdravim vas :dizzy_face:
16. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
no nazdáááááááááááár
16. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
No jo i kulišky!!! To je fakt krátný to taklhe vidět no, tam je to vidět krásně všechno!!
16. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Naždárek ségra!!! Co novýho???
16. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
ani nic segra,co bys chtela slyset? :grinning: venku je zima,je tam hnusne :grinning:
16. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
No dneska není, je tam docela teplo!!

Dneska si přijde kluk pro počítač, Jarouš ho prodal a pak jdeme na drby k Randům a na kávičku, přijede Monika s malou tak si pohraju!! Hele a ta taky jede po Maxovi, honí ho v chodítku jako blázen, v tomhle jsou fakt všechny děti stejný!!

Zítra razíme do Prahy na nákupy konečně a ségra jedete do té Ikeii teda?? My jedeme!!
16. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky diskuse "Babičkou na podzim 2050"!! :grinning:
16. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
MIru, fáááááááákt... :grinning: tak na to se juknu doma, nějak mi to tu drhne
16. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
To se jukni to teda nevím co tam můžou psát!! :grinning:
16. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
kde to je ta blbnost??

Nevim v sobotu razime vecer ven tak snad to v nedeli zvladneme,uvidime,ale jela byhc pro tu komodu Tori do pokojicku,a ty zavesy, :wink:
16. led 2009 v 16:03  • Odpověz
Miru a kde to je.. nemůžu to najít.... ani vyhledávač nic nenašel :confused: :sweat_smile:
16. led 2009 v 16:15  • Odpověz
Psali to holky od vedle v diskuzi, že tam toto téma někdo založil!!
16. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Ale copak, šmíruješ holky něměcký jo :grinning:
16. led 2009 v 16:55  • Odpověz
Ne ne holky v diskuzi kam chodím!! Já to taky nemůžu najít tak nevím kde to viděla" :grinning:
16. led 2009 v 16:57  • Odpověz
oni to tam holky možná jen plácly... jak je znám...... :grinning:
16. led 2009 v 17:01  • Odpověz
Nazdárek,

tak jaký byl víkend? Co? Chtěla jsem vyrazit do sconta, ale vypadá to až na tento víkend. Manža musel dělat účto :confounded:
19. led 2009 v 07:33  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No my byli v sobotu v té Praze a nic moc jsme nepokoupili z hadrů vůbec nic, koupila jsem si v CaA jenom přívěsek na krk s řetízkem a v Ikee jsme si koupili ty dvě poličky, polštářky s novými povlaky a nějakou dekoraci na poličky a jinak nic moc, Jarouš měl kocovinku trošku tak jsem to jenom tak prolítla a jeli jsme dom!!

V pátek jsme byli na kalbě, holky 12 let znám kámoše a takhle jsem ho v žitově neviděla jak byl cinklej a co dělal, takhle jsem se v životě snad nenasmála, bylo to super teda, neplánovaný a super, to vždycky bývá dobrý no!!

A včera jsme byli u našich a přivezli jsme si babičku a byla jsem u kamarádku se podívat na dítko!!

Jinak ségra nevím jestli to víš, ale táta opět v sobotu na pohotovosti, rozříznul si karbinou celej ukázováček a museli mu tam dávat železo nebo co a doktor co byl na pohotovosti si na to ani netroufnul, museli volat staršího zkušeného, to je prostě náš táta, ten úrazy přitahuje!!

A co Vy ségra byli jste v té Praze??
19. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Cusik segra to mi nerikej,me je spatne co to je karabina??v praci??tam maj samy urazy ty voe kde to dela,tam jezdi kazdej na pohotovost??

byli,ja mam hadru tri prdelky :grinning: Jary tata si jel pro navigaci,a my jen okukovali,a pak vecer kalba bylo to dobry,akorat jara se zlil,a nevedel uz co dela,normalne me povalil na zem,videl to malo snizku co nasnezilo,a daval mi to do pusy,on si myslel,ze se budeme koulovat ,a pak vzal kabelku a hodil mi ji 2 krat o zem no je normalni???ja cumela takhle jsem ho taky nikdy nevidela,a vcera jsem nic nerekla,to ja dneska,az bude oukej uplne,ze tohle bylo naposled teda,a on si nic nepamatuje to je des
19. led 2009 v 08:24  • Odpověz
Miru, a jinak taťka v pohodě? užívá si služeb našeho zdravotnictví nebo raději péči maminy?

Nic nekoupila jo? Tak když už ani ty skoro nic, tak to je co říct. A to jste byly na čerňáku nebo i v letňanech? :fearful:

Jéé a u koho jste byly, že jste takhle zakalily :grinning:
19. led 2009 v 08:25  • Odpověz
tata ma zaplej tel,jednopu za sto let,ale zase ho nezveda,tak mu jdi napsat dopis :grinning:
19. led 2009 v 08:27  • Odpověz
No mamka říkala, že to mě teda hnusný a to je ze zahrady na kole domu a pak mastili na pohotovost a dávali mu to dohromady tři a půl hodiny, no znáš tátu to je plašan, já mu říkám pořád, aby se nechal pojistit!! TEn by z těch pojistek už postavil barák, mamka říkala, že si stejně jednou uřízne hlavu!! Karbiny, karboblexka prostě s tím kulatým ostrým kotoučem!! No hrozný!!! Dneska jede na převaz do nemocnice zase, bude doma dlouho asi tak do března!! Včera mu v tom škubalo!!

No byli jsme u Ranďáků, ale holky Péťu jsem taky takhle v životě neviděla, ale to by jste ho museli znát, aby jste pochopili to co tam předváděl prostě, my jsme nemohli normálně, já jsem smíchy padala na zem, měla jsem v sobě celou falšu Jelzina - jahůdek a jedno pivko, ale ožralá jsem se necítíla naopak vůbec, najedla jsem se a pěkně mi to sedlo, ale válela jsem se smíchy!! No prostě povedlo se to jako blázen!! V sobotu jsme jeli do Prahy a celou cestu jsme nic jiného neřešili!! A včera Fanda říkal, že mu máma chtěla volat záchranku, že Péťa ležel na záchodě a nechtěl vstát!! NO holky byl totál tak jsme radši utekli domu!!

No Mílo hele nekoupila, nikde nic neměli, taky co bych chtěla, když jsem si plno věcí nakoupila před Vánocemi tak v lednu toho moc neseženu no!! Ani ťuk!! Ale v Ikee jsme uspěli, na Čerňáku jsme nebyli jenom v té Ikee!! Jarouš byl hotovson tak jsme jeli domu!!
19. led 2009 v 08:41  • Odpověz
Mílo zítra přinesu Avonek, včera jsem to už nestihla rozděli, přijeli jsme domu asi v půl jedenáctý!! :sunglasses:
19. led 2009 v 08:42  • Odpověz
Čau holky,
jdu vás po delší době pozdravit, máme v práci závěrku, tak koně vůbec nestíhám. Byla jsem dokonce v práci i v sobotu... :frowning2:
Koukám, že jste si pěkně užili víkend. Já byla slaměná vdova... Ale v neděli jsem byla u našich, je tu ségra s prckem, tak jsme byli sáňkovat :slight_smile:
19. led 2009 v 08:42  • Odpověz
Hm jenom ta prectav,a je mi spatne,to je desny,co zase vyrabel,ach jo....

ja chci taky do ty Ikeii hlavne musim sakra,ted se ho ptat nebudu,proste jedeme,neumi se chopvat tak bude poslouchat :grinning:
19. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky Jani, tak to je dobře, že jste si to užili, my jsme tento víkend taky měli hodně povedený! :grinning: Sranda dost dobrá!

Přesně je to zvěř, no Jarouš koukal jako bluma, ale jel!§ To víš taky toho trošku více vypil než je zdrávo!!

No právě, dyť ho znáš je to plašan, všechno rychle všechno hned a pak to takhle dopadá!!
19. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Miru, OK.

Jani, tak to ti nezávidím... tak ať to máte brzy hotový.

Péťo, no jasně, poslouchat se musí, tak zavel a jede se :grinning:
19. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.