• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
si pis,ale to bude zas tak za mesic,tento vikos ,ma prijed kamos,tamten slavi mamka narozeniny,Jary.A pak zase my no to bude tak na konci unora
19. led 2009 v 08:52  • Odpověz
No Jarin taky koukal jak blůmička, ale v Ikeii byl ještě v pohodě, tam jsme jeli jako první a v Letňanech už ho to nebavilo!! Tak jsem to prolítla a jeli jsme dom no!!! Ale hlavně máme ty poličky do chodby co jsem chtěla a polštářky a ty co jsem měla jsem odvezla mamce!!! Hihihi!! Ale tý se tam hodní na obýváku!! A já mám nový!! :grinning:
19. led 2009 v 08:52  • Odpověz
A jaky mas teda ty policky,ty skleneny??
19. led 2009 v 08:58  • Odpověz
Mamce myslis,ty vinovy??to se ji tam nemuze vubec hodit
19. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Hele teďky říkaly v rádiu, že prý ten kdo v tomto období nespí více jak 7 hodin tak může chytit chřipku, v tom případě jsem jasná :sweat_smile:
19. led 2009 v 09:01  • Odpověz
tak ja tez,ja za viken mam naspano asi 15 hodin a dneska jssem ko,opet nevyspala...
19. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Hm tak to máš teda blbý!! :frowning2:

Jo jo ty skleněný jsme vzali, protože jinde jsme neviděli žádný hezký co by se nám tam hodiny, buď to mělo divný držáky nebo neměli velikost a tyhle nám tam půjdou!!

Né oni nejsou úplně vínový, nebo si je dá spíš do pokojíčku víš, já jenom, že jsme se tam po nich včera váleli!! JInak je pak dá asi tam!! Já jsem právě chtěla původně látku co jsem měla vybranou,ale jako na potvoru jí neměli, tak jsem si koupila polštáře a potahy dva černo-bílý!! :sweat_smile:
19. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Hm Mílo tak to já jsem taky jasná a už k nám ta vlna přijíždí!! Tak budeme doma no!!

Jo Mílo s paní Liscovou to vypadá asi na půl roku, nesmí vůbec sedět!!

Jo jinak holky čekám ještě na jeden přívěsek a pak mi to paní pošle! To budu kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! A dneska mi psala i ta paní z Liťáku prý tam přidala ještě nové naušnice, tak se dneska doma musím juknout!! Jo Mílo je to firma Cristian Lay, jestli ti to něco říká??? Tak uvidíme co tam bude pěkného!! Je z Liťáku tak je to v pohodě!! :grinning:
19. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak to je hustý, teda, chudák. :frowning2: Tak jsem Miru zvědavá kdo to bude za paní Liscovou dělat.... :sweat_smile: páč to tam nemůže jen tak ležet. :rolling_eyes:

Miru, tak to jméno mi nic neříká :sweat_smile: ale juknu možná na nejich stránky co tam mají
19. led 2009 v 09:19  • Odpověz
No tam právě není ten aktuální katalog!! Mě to teda nešlo, musela mi ségra poslat odkaz!!

No to je hrozný Mílo ona má jít v lednu 2010 do důchodu!! No Markéta, ale to je asistentka, že jo a ona si chce udělat praxi na civilu, aby pak mohla jít na zkoušky příští rok a to nemůže tohle dělat, že jo!! No uvidíme jak se to bude řešit, bude asi ještě veselo!!
19. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Hele Miru, jde ti email? resp. chodí ti mejly zvenku? Mě se ráno stáhly aktualizace a od té doby nif :frowning2:
19. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Co to je tady to je des
19. led 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak mi tata volal byl na kontrole,ma nakej blbej kloub,dali mu asi jinej,a vubec ho to neboli,a je v pohode,to je sila,tak este ,ze tak,ja bych umirala bolesti,ja moc velkej prah bolestivosti teda nemam,ale pred Viktorkou jo?to az po porodu,jsem jak mrzak,vsechno me skoli,kazda ryma des
19. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Měla jsem tam meily od Monči tak asi jdou, ale dneska mi zvenčí ještě nic nepřišlo!!

No mamka nám to vyprávěla a táta ať to nedramatizuje, že to zase takový hrozný nebylo, on přijde o kus prstu a nic hroznýho to nebylo, to je síla fakt s ním!! No bude muset jezdit na kontroly do nemocnice a mamka má zrovna ranní tak ho nemůže vozit, musí jezdit busem!!
19. led 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky kočandy,

trošku vás nestíhám, tak se sem mrknu až večír, nevím, Mílo Mirčo, jestli platí ten zítřek U Štěpána?? jsem si na to při obídku Mílo ani nevzpomněla...
19. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Marti, já myslela, že až středa? Zítra bych měla jít cvičit, snad už konečně.

Hele máš ten kontryhel? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
já myslela v úterý? :confused: šmarjá to to mám nějaký popletený nebo nevim, takže teda ve středu??

Mílo ále, já tam nakonec nebyla, skáknu tam zítra, honil mě čas, zdržela jsem se v sámošce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jsi zas vybírala mák a nudle viď :grinning:

Tak ju, ještě jak se vyjádří paninka a ve středu se jde na pizzuuuuuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jo a Marti, ty mejly u nás taky nejdou... správce sítě už to řeší.... takže buď v klidu, vyjímečně není chyba na tvém přijímači :wink:
19. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Čusík Marti!!

Já taky počítala se středou?? Takže středa plat¨í??

Mílo mě meily z venčí jdou!! :sweat_smile:
19. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Čusík Mirčoo :sweat_smile:

tak fajn, já si to asi fakt nějak popletla, tak budu počítat se středou :slight_smile: :sunglasses:
ty mejly mám teda ale asi stejně zabržděný, když ne na seznamu, tak služební určitě, tak to je tady taky pocuc :confused:

Mílo, náhodou, nudle a mák doma mam - jsem se už předzásobila :grinning:
19. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak jo... středa je naše, středa pizzy je v bříšku třeba :grinning:

Miru, no já si ráno stáhla aktualizace a od té doby nif.... Vilda mi odpovídal, kámoška zkusila poslat zkušební mejlík a nif.... i Opičák říkal, že je mu to taky nejde... tak to tam asi zkoumá ....
19. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mílo tak mě meily zvenčí jdou, Monča mi normálně posílala!!

Jinak pizzoška ve středu teda, už se moc těším!! :grinning:
19. led 2009 v 15:07  • Odpověz
Hmm.... a mě stále nic... já vždycky prostě musím mít něco extra!!!! :grinning: :angry:
19. led 2009 v 15:15  • Odpověz
No jo to jste Vy se shora extrovky!!

:grinning:

Ale i nějak kůň zlobil dneska tak snad se to spraví Mílo!! Ale mě to jde teda!! :sweat_smile:
19. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Holky uz mi prisli boticky pro malou jsou uzasny,a strasne ji slusej,ja si dneska objednala na mimibazarku pekny leginy tak jsem na ne zvedava,pani si je koupila a nejsou ji to nechapu,jsou novy tak uvidime :wink:
19. led 2009 v 15:58  • Odpověz
Třeba zjistila doma, že v nich vypadá hrozně co ty víš hele!! Nebo bůh ví jak to je, tam můžou napsat co chceš! Ségra dneska mi psala ta paní s těma naušnicema, že tam má nové zboží, že se můžu podívat jestli ještě něco nebudu chtít!! Tak dneska budu jukat co tam mám!!

Mílo na Dlouhý ve Sportu mají zase akci 2+1 zdarma nebyla jsi tam co tam mají??? Koupila bych něco čurynovi k narozkám, ale on bude chtít asi přidat na nové pc ještě nevím!! Ale nějakou mičku bych brala pro něho ještě!!
19. led 2009 v 16:07  • Odpověz
Miru zatím nebyla.. my máme poukázky do Hervisu, takže tohle zatím neřeším...spíš bych čebovala nějaký triko na normoš nošení, všude mají takový "smutný" barvy, bych chtěla nějaký veselejší.... :unamused:
19. led 2009 v 16:09  • Odpověz
Ja si koupila,ted fialovy,ale je neco jako fialovo ruzova proste zvlastni barvicka fakt pekny,a bili ale to je tilko,si dat na neco,ma velky vystrih
19. led 2009 v 16:14  • Odpověz
Já se tam půjdu juknout asi zítra!! Tam by mohli mít barvičky veselý a Sam měl taky vždycky veselé trička!! Já se tam půjdu kouknout zítra co tam mají no!! :grinning:
19. led 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.