• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Sam tam toho právě taky nif mof nemá, čebuju s dlouhým rukávem na teď a to tam mají snad jen jedno ve 2 barvách :frowning2:
19. led 2009 v 16:20  • Odpověz
Hm teď už zase spíše budou trička s krátkým pomalu na jaro no!!

Paninko tak co už jste se dohodli s Viloušem jestli se objednáš??
Včera jsem byla u Katky tak se měla ptala právě a říkala, že by klidně šla zase do toho znova, aby měla tu holčičku, ale že se bojí, aby neměla dvojčata a to víš, že by se jí to povedlo teďka, když už jedno má jako na potvoru!! :grinning:
19. led 2009 v 16:25  • Odpověz
Ještě jsme se o tom nebavily... nějak není kdy, buď je na baráku nebo leží v účtu anebo u PC :sweat_smile:

A co Katka, jak se má? Byl Pavel doma?
19. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak teď už tady asi nikdo není co??

No Jarouš chtěl jet původně semnou, ale byla neděle a to Pavlik chodí na karty takže jsem nakonec jela sama! No Katka jenom kvete Mílo ta je šťastná jako blecha a je natěšená na další dítě prosím tě! Já jsem jí říkala, že na jednu stranu co prožila se jí ani nedivím, ale na druhou stranu je blázen!! Tak třeba se jim to povede normální cestou!

Já jsem si umyla hlavu tak čekám až mi to trochu naschne, o víkoš jsem to tak nějak nestíhala! Paninko mám pro tebe Avonek a nějaké prázdné obálky pro dětičky zase tak se zítra stavím, ale soudíme tak nevím jak to budu stíhat! Navíc nám onemocněla Jana tak musíme ještě za ní!! No nějak se nám to tam sype pomalu, ale jistě!

Tak jsem si dneska objednala ještě jedny naušničky a paní dělá na cihelně ve školce a bydlí v Pokraticích tak se sejdeme a předáme osobně, to je super aspoň budu mít stálou dodavatelku! Jarouš mi říkal, že mám zase co kupovat, ale na jednu stranu je to prý skladný!! :grinning:
19. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Radši jsem to poslala, aby mi to nevypadlo!

Mílo tak mi tam připrav na zítra tu permici a jestli chceš tak můžu jít příští týden s tebou na ten spinoš, když Lucka nemůže? Jak chceš, teď jsem už roztrénovaná z domova z orbi tak to už zase zvládnu po dlouhé době! Zítra čekám tetu a ani se mi to tento týden nehodí, zítra jdeme za paní Liscovou, ve středu jdeme na pizzošku, mimochodem to mi teda Jaroušek hodně, ale hodně závidí, já jsem mu říkala, že za 14 dnů půjdeme znova, protože má narozky, tak jsem ho trošku uklidnila, a ve čt jdu k Elis, ale ty stejně chodíš jenom v út nebo čt viď?? Tak jak chceš, když mi do toho nic nevleze tak jdu s tebou si pořádně protáhnout kostru zase!! Dneska jsem přetáhla jela jsem 22 minut, nesmím to moc přepínat, aby mě pak nebolely svaly na lýtkách, ale dobrý, už jsem se zase rozjela!!

Já jsem se koupala a Jarouš natáhnul ty nové polštářky, já jsem je přemáchla v aviváži a je to krásný, mě se to líbí jéééééé, jak malá holka!!

Jinak Mílo ještě Katka dobrý, říkala, že v úterý k ní jede Blanka, prý si koupili barák s Lubošem a chtějí ho prodat, že mají velké splátky nebo co!! Ale v nové práci je prý spokojená!! Tak to je dobře, protože si někdy říkám, že nikde nemůže být hůř než u nás. Zítra jde Gabča nahořu zase orodovat tak uvidíme jak to dopadne!! Ale už se to fakt nedá zvládnout v tom osazenstvu co tam je! Dneska dokonce Dana řekla, že po ní pořád jdou víš asi kdo, tak si vyměnily holky senáty, aby měla Danča klid a dobře udělala!
19. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak holky čéče nevím jestli je to fšecko co jsem Vám chtěla!!

Jo jinak nějak ty pačesy nechtějí schnout sakra!!
19. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Krásné ránko :wink:

koukám Mirčus, že sis tu večer vystačila docela dobře i sama viď? :grinning: :grinning: tý jo, ty takhle orbitrekuješ poctivě? já už nesedla na rotik aspoň měsíc - určo před Vánoci naposledy :confounded:

Jinak - Mílo, nepůjdem na obídek teda spíš ve čtvrtek, když jdem ve středu na pizzu? já jen, abych měla volnou v bříšku na tu voňavou nádheru :grinning:
20. led 2009 v 07:10  • Odpověz
Tééééda.... krásné ranko,

Mirko no to jsou romány po ránu.... :grinning:

No já uvidím jak se dneska Lucie vyjádří, ale už bych fakt chtěla... ale jestli půjdeš příští týden, tak určo taky půjdu. Už musím se sebou něco dělat, naposledy jsem byla někdy snad na začátku listopadu a už mi to docela chybí. :sweat_smile:

Jo a ty mejlíky mi byly zprovozněny až včera pozdě odpoledne a Marti ten od tebe došel, jen jaksi asi z 8 hodinovým zpožděním. A opět mi to tu hlásí,že si mám stáhnout aktualizace, tak nevím nevím :confused:

Jééé, tak to je dobře, že je Katka šťastná, alespoň, že tak, když už je v tom zapadákově, já bych se tam asi ukousala nudou, já jsem ráda, že jsem ve městě, i když ze Žalho to do města taky není daleko ale i tak...

Blanka jo? a barák. Se koukám docela zmáhaj s Lubošem, ale jo to je dobře, vlastní bydlení to chce. A jsem ráda, že se jí taky daří dobře.

Hele u vás to asi nikdy nebude OK, pokud tam bude to osazenstvo co je teďky. :pensive:
20. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No jo Marti nikdo se tu semnou nebavil čoveče večer, tak jsem si musela vystačit sama samotinká!

Jo jo orbitrekuju a nějak mě to chytlo a baví mě to tak toho musím využít, dneska pojedu zase, když se ve středu půjdu zase přecpat!! No holky to radši nechoďte nebo se přecpete a pak to nezvládnene odpolko!! :grinning:
Marti já mám orbitrek, dostala jsem ho k Vánocům a to je ten bez sedačky, a co myslíš Mílo MP3 využívám já právě na něm, jsem si do něho nacpala muziku a šlapu!! :grinning:
20. led 2009 v 07:20  • Odpověz
No Mílo asi tak nějak hele, já to tady fakt nezachráním, uvïdíme jak dopadne dneska Gabča nahoře!

Mílö tak během dneška mě čekej, uvidíme v kolik vylezu, bude to asi na dlouho!! :grinning:

No já jsem to taky tak myslela Mílo, že je štastná jenom, že má Davídka, ale jinak v Sedleci nic moc, dyť víš, že by taky chtěla do města, ale jaksi jí to nebylo umožněno no!! Ale má auto tak aspoň jezdí s Dádou plavat a dokonce říkala, že jí to proplatí pojišťovna ten kurs tak paráda!!

No to víš, že jo jestli půjdeš tak půjdu s tebou na spinoš, se protáhnout zase jinak!!
20. led 2009 v 07:23  • Odpověz
Hmmm, tak spinoš tento týden padá, Lucka bere antibiotika :frowning2: a samotná se tam nedokopu.

Marti, OK, ikdyž já jsem stejně zvyklá jíst i pak doma kolem té 16 hodiny, tak kdyžtak půjdu s Petrou.. alespoň se dozvím jak bylo v Alpách :grinning:

Miru, u nás zatím taky MP3 používám já, minule jsem s ní vytírala chodbu, páč nám nějak blbly repráky na počítači, tak jsem nemohla mít puštěnou muziku, tak jsem si vzala MPtrojku :grinning:
20. led 2009 v 07:37  • Odpověz
No tak hele aspoň, že ji využíváme, že nám to neleží doma, já si ji vždycky strčím za kalhotky zezadu, aby mi nevadila a pak je chudák celá mokrá jak se fotímmmmmm - potímmmmmmmmmmm!!!

No včera mi psala taky zrovna Blanina, že se vrátili z hor s Klárou a bylo prý krásně, akorát dvakrát pod mrakem, jinak ažůro!! Měli hodně sněhu a modrý nebíčko to je paradá na horách no!!

No já právě zase dlabu hodně doma kolem té 16 hodiny a včera jsem si dala akorát obrovské pomelo, Jarouš loupal a já papala!!! To je stejně dobrá věc!! :grinning:
20. led 2009 v 07:40  • Odpověz
Krasne rano holky,tak stavat a cvicit,ja musim dneska makat je to tu jak vite kde...
holky ty leginky jsou nove,maji este visacku,takze na tom asi neco bude.
vy se mate vy takhkle cvicite,to si mi pripomela ja dneska musim taky udelat chodbu uz mela byt o vikos sakra,mi napisou neuklizeno,ta stihacka sousedka :grinning:

Pomelo mam taky,ale me trva nez se k nemu dokopu vzdycky hihii tak ja letim musim neco asi delat,zatim jsme dala pradlo do pracky to je teda vykon :unamused:

Na hory me to nelaka bych zmrzla,ale svagrova ty jedou ted taky jezdi kazdy rok,ja raci teplousko
20. led 2009 v 08:33  • Odpověz
Péťo a co se stane, když tu chodbu neumyješ, to máš jen černý puntík jo? nebo je i nějaký postih? Bych něco potřebovala i k nám do baráku, v pátek jsem vytřela chodbu, páč byla jak prase od toho sněhu a najednou v sobotu koukám, že sousedky ze zdola ji vytírá taky... no málem mě vezli, to se jí to uklízí čistá chodba :angry: Hlavně, že největší bordel tam právě vždycky udělají ony s těma kočárama.... jsem si zase ulevila...

Jůůů, pomelko, to bych taky mohla koupit... to je hnedky večeře hotová, jen mě to neba loupat...

Pé'to, ty jsi taky prd zimní dítě teda :sunglasses: a to jsi v únorovka jo? Bych neřekla... já bych na hory taky mohla pořád, jen nemám s kým, Vilda na to není :frowning2: :cry:
20. led 2009 v 08:46  • Odpověz
Hele co jsem objevila za stránku :grinning:

http://www.tatka.cz/ jdu jí prozkoumat
20. led 2009 v 08:53  • Odpověz
No Jara taky miluje hory,ale rikal,ze kdybych tam byla ,ze me to veme,.ze je to neco jinyho,tak treba jo,az bude mala vetsi urcite pojedeme na sanky hihi
Nestane se nic,jen mi tam napise ta trubka neuklizeno velkym pismem a je to :grinning: ale je tam fakt bordel,az mala usne uklidim to,ted jsem se byla juknout,jestli uz to tam nepisla a nepisla ma stesti vikos ,jsme byli pryc tak to uela ted no se to nezblazni
20. led 2009 v 09:30  • Odpověz
To víš, že jo já taky někdy uklidím v pondělí, když nejsme o víkoš doma!!

Tak jsme se právě dozvěděli, že kolegyně co měla k nám nastoupit od února je těhotná a bude se vdávat!!

No dneska si musím koupit znova pomelko, mě ho loupe Jarýnek!!! :grinning: Holky to pak chutná panečku!!

NO něco na tom bude, já jsem červen a taky radši teplíško!! :sunglasses:
20. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Mi to tady nějak drhne.... no tak u nás ho loupu většinou já, ale spíš se střídáme.

Miru, no s tou kolegyní jsi mě dostala.. jsem normálně v šoku ještě teď :confused:

No nic, mizím na finančák, to zas bude procházka v tomhle počasí :unamused:
20. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Jarouš se s tím vždycky pere a včera ani nestačil dával do misky, ujídala jsem hnedka od ruky!!

No Mílo mě z toho bolí hlava, co ti budu povídat a to se bude vdávat 21. března 2009 to už bude pěkná!! Ale přejme jí to!! :grinning:

NO to jo Mílo ještě tam prší pěkně!!
20. led 2009 v 11:15  • Odpověz
tady je taky hnus,tak doma loupu vschno ja,jinak by to nikdo nesned,jara oloupe,kdyz chce mala ale taky se mu nechce,ale co by sme pro ni neudelali,ze??kdyz jsou mandarinky,co jdou krasne loupat,tak to jde,ale jak nejdou tak to taky neloupu to me nebavi :grinning: mam je tu este od vanoc
20. led 2009 v 11:28  • Odpověz
No tak od vánoc jsou jedlý teda :grinning:

Jste mi udělali chutě s pomolem, že už se mi válí v tašce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdepak máme naší těhulku? Jak jí vůbec včera dopadla kontrola :confused:
20. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jsou v lednicce,a jsou normalni,jsou to drzaci,ale pomazou do kose..
ja uz ho mam oloupany,ale chut na nej jak si extra nemam,ted jsme si dali s malou spagety,s kecupem a pochutnaly jsme si mnam,hlavne mala ta je miluje
20. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Mílo já jsem koupila dvě ať to máme na dva dny, dneska dáme jedno a zítra jdeme na pizzu tak ho máme na čtvrtek! A v pátek koupím, to do sebe pereme ty vitamínky teda! Začala jsem Jaroušovi dělat svačiny, aby pořád nejedl ty jeho majonézy pak mu je všechno malý a prej "Mámo ty jsi mi to vyprala na 90C" To je co?? :grinning: Ale byla to tíha teda, nějaký těžký jsou sakriš!! Ale už se na něho těšíš, Jarouš ho oloupe a je plný koš!!

No já vím to jsou ty děsný mandaríny, ty jsou jako beton!!

Vendula byla včera u doktora no a kde máme fotečku??? Tak to koukej napravit!!! :grinning:

No tak špagetky milujeme snad celá rodina né??
20. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Přijde blondýna do e-mailového centra a chce poslat matce zprávu.
Mladý muž, zaměstnanec tohoto centra, jí sdělí, že to stojí 1.000Kč.
Na to ona praví, že tolik peněz u sebe nemá, ale že je ochotna
udělat vše pro to, aby mohla matce zprávu poslat.
Muž zvedne obočí a řekne: "VŠECHNO?????"
Ona na to, že ano.
"No tak pojďte se mnou", říká jí a jde s ní do jiné kanceláře.
Blondýna ho následuje.
"Pojďte dál," říká jí a zavírá dveře.
Pak jí nařídí, aby si klekla, otevřela mu poklopec a vyndala penis.
Blondýna to tedy udělá, vezme jeho penis do obou rukou a čeká.
Muž zavírá oči a říká jí: "No, prosím, pokračujte....."
Ona přibližuje pomalu ústa k jeho penisu a tiše říká:
"Ahoj, mami, slyšíš mě?"
20. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
ajooj :grinning: kuk
jsem se vrátila ze služebky, tak koukám, co jste zasejc nakrafaly krafny :dizzy_face:

Hele v kolik zítra bude sraz? po půl čtvrtý??

jinak - jsem přecpaná z oběda, tak se k Tobě Mirko asi připojím a zašlapu si doma zase po letech na rotiku, se mi dělá nějakej špíček na břiše či co :angry:
20. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Marti, my zítra máme do 16 hod prosím pěkně, takže až tak nějak po té 16 dříve bohužel nee...

prej špíček :grinning: se z tebe asi po .... kutálím .... ty nějaký ten špíček potřebuješ ty vyžle jedna... kde se má asi to mimí uhnízdit co?
:confused: :grinning:
20. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
Marti tobě a spíšek jo??? Neblázni, kde bys je ty nabrala! No jo dneska na to vlítnu asi, když si budu zítra debužírovat, ale nějak mě bolí hlava tak uvidíme!!

Marti my máme do 4 tak se tam budeme snažit přijít co nejdříve!!

Já jsem měla zase co jiného než fornetky to je teď moje potrava!!
20. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
No asi tak nějak, to určitě vidí, že by tam měl málo místa v takovým malým domečku tak proto tam nechce, musíme chodit na pizzu, aby jsi pěkně přibrala!! :grinning: :grinning: :grinning:

Mílo to je gól co Marťa a špíček!!!! :grinning:
20. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
no holky divily byste se, ale rýsuje se mi nad páskem od riflí, takže špek tam regulérně je! :angry: :grinning:

jo taaak, mě zas nedošlo, že máte do čtyř, tak to já tu zůstanu a až mě prozvoníte, že vycházíte, tak vypadnu, to bude asi nejlepčí. to aspoň můžu dneska vypadnout dřííív :grinning: :grinning:

Mirčo ty na ty fornetky jednou chcípneš! :wink:
20. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jasně Marti mi tě procinkneme, aby jsi tam nemusela čekat, ale jdeme ve 4 hodiny, teda já se budu snažit, ale Mílo soudíme tak snad to budu síhat!!

No Marti asi tak nějak, ale to je období zase, pak se toho přejím a najedu na něco inšího!! Hele Marti a tobě pořád nudle s mákem chutnají?? Ty jsou taky dobrý pořád co?? Asi jako já pořád jím špagetky_!! :sweat_smile:
20. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.