• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Tak vám tu chci taky něco napsat a oni vyply proud :angry: a už nevím co jsem chtěla psát... tak si to jdu přečíst znova, možná mě to trkne :sunglasses:
20. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Marti, ti ten špíček zítra zkontroluju hele.

Jo zítra mám, ještě nevím kdy spicha s Jančou, možná že to bude někde o pauzu ve městě nebo možná přijde za mnou... my dělá kšefty s oriflamem, a bude mít s sebou malou Jaňulku, tak bychom si event. mohly dát někde spicha a chvilku pokecat :wink:
20. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
No Mílo to mi povídej, já jsem psala mila a pfukk a je to pryč! To jsou mašiny tohleto!!
20. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Mílo, Hele klidně vám toho špeka vohňáclýho ukážu, páč tam je a nemíní se vzdát, zmetek :grinning:

tak ju, ten obídek teda vyměníme a dáme ve čtvrtek aspoň mi pak poreferuješ, jak se měla Petra v Alpách, ať si taky trochu pozávidím :slight_smile:

Míru - ty nudle s mákem - se mi teda fakt eště nepřejedly, teď jsem je dlouuuhooo neměla, za to teď je budu mít aspoň měsíc každý víkoš, se těšim :grinning: :grinning:

u nás ten proud taky vypli, ale počítače noumálně šly.. :confused:
20. led 2009 v 15:31  • Odpověz
jo a hele, kde ty fornetky kupujete? v té pekárně 5. května? :confused: jsem to snad ani nikdy nejedla hele
20. led 2009 v 15:34  • Odpověz
Marti jo jo v 5. května teď je ta pekárna schovaná pod lešením, ale zkus je jsou vynikající! Já jím teda ty seznamové, ale mají pudinkové, třešňové, makové, ořechové, pizza, mexické vybereš si a je to mňamka teda!!

Nám vypli i pc v práci, ale jenom tak na vteřinu, prostě se to vyplo a zase naskočilo a koukala jsem, že doma nám to taky vypadlo, blikaly nám hodiny na troubě a mikrovlnce!!

Mílo tak si jdu ve čtvrtek k té paní pro naušnice bydlí kousek podemnou a asi čoveče v tom paneláku jak bydlí Renča!! A. Muchy 24 není to ono??? :grinning:
20. led 2009 v 19:02  • Odpověz
Marti, tak já mám smůlu na ten obýdek zítra.... ani Peťula nejde... prý kolegyně drží dietu tak to zkusí chvíli s ní jíst zdravě a dá si jen něco lehčího... no jsem zvědavá jak dlouho ji to vydrží, hi hi :sweat_smile:

Jééé já jeďky nevím jakou mají adresu, ale je to jako by tem poslední panelák, resp. první od vás nalevo hnedky vedle zahrad a je to ten vchod blíž k silnici.

JJ, fornetky jsou super, minule jsem tam za ně nechala pomalu 2 stovky... no minule,ono už to bude rok.. je kupuju občas k narozeninám místo dortů ke kávě :wink:

ááá nudle s mákem, tak mě napadlo, že jsem si mohla udělat šišky s mákem, včera tchýňule poslala bramborový šišky a já je rozkrájela s vajíčkem... jaká škoda, jaká škoda :sweat_smile: :grinning:
20. led 2009 v 19:17  • Odpověz
já jsem si myslela, že je to ta pekárna s lešením, občas tam právě tady na to pokukuju, ale ještě jsem to nekoupila, tak zkusím kaufnout od každého druhu jednu a huvidím, kerý jsou nejšmakovnější..

- ale na nudle s máááákem asi stejně nemají ne?? :grinning:

Mílo, tak já ti nevím, čéče, Jaňulky bych viděla docela ráda, ale víš jak je to se mnou a mojí půlhoďkou na oběd.., tak leda kdybych fakt měla nějaký extra štěstí, že vás potkám, tak na minutku je ojuchám :sweat_smile: víš co, když tak mi písni na služební mejla nějak tak před pauzou, kde asi budete a já se tam pokusím při nákupech zabrousit ju? :wink:

mažu k němčině, zítra přijedu pozdě, a po té picošce se mi do učení chtít nebude, jak se znám, tak si to jdu na čtvrtek nahustit do mozku :unamused:
20. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Marti určo to zkus a dneska jsem je chytla ještě vlažné a to bylo mňakoza teda, jsou fakt výborný!!

Tak holky dneska jsem se na orbi nedostala, Jarouš mi ho zabral a holky podržte se -jel 10 minut!!! Taky mazal hnedka do sprchy!!

No zítra už se těším na pizošku se nebudu moc dočkat čoveče!!

Jo Mílo to jsem ti ani neříkala dneska jak tam byl Huťka tak mi říkal, že si to vyšetření šoupl dříve, ale musí kvůli tomu do Brna, protože v Praze a Plzni jsou dlouhé čekací doby až duben - květen, takže zajede tam a v březnu je v práci!

Dneska Jarouš čuměl jako blázen, když jsem mu řekla, že Verča je těhu!! :wink: Nějak mu to hlava nebrala!!
20. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
Krásné ranko,

no Vildovi to taky hlava nebrala hele a abych pravdu řekla, tak bych taky nikdy neřekla, že zrovinka ona bude dřív těhu než já.... ne jako kvůli mě... ale tak nějak všeobecně... fakt mě to překvapilo, ale Mirce to přeju :wink:

Marti, tak ju.. uvidím, kdy se mi ozve.. musí prý na dopravák, tak nevím jak to vezmou, jestli nejdříve půjdou tam anebo do města. Tož huvidíme... ale určo písnu :wink:
21. led 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné raníčko,

no Jaroušovi taky ne, prý se mám stydět, že když nechci mimi tak ať se trpím v práci :frowning2: !!
No mě by to taky nikdy nenapadlo Mílo, ale víš jak takový vždycky překvapí a já to přeju jak Mirce tak Verče, na Verče je vidět, že je šťastná, včera tu byla a září jak sluníčko, akorát říkala, že zvrací, je jí pořád blbě! Neboj Mílo taky budeš!! :grinning:
21. led 2009 v 07:36  • Odpověz
JJ, je fakt, že takovéhle fakt většinou překvapí no! NO co, si ještě počkám... třeba na tebe hele a pak budeme chodit s pupkem k Šálkovi spolu :grinning:

Jo, Miru si mě fakt pobavila teďky.... prej gratuluju k těhu :grinning: :grinning: :grinning: njn... to je tak, když je tu více holek se stejným jménem.

JJ, na Verče je vidět, že je taková rozzářenější, budiž ji to přáno :slight_smile:
21. led 2009 v 07:52  • Odpověz
No Mílo tady je více holek u kterých bych to nečekal, tenkrát u Báry taky no!! Ta chtěla jít tenkrát taky k nám a nakonec přišla s tím, že je taky těhu no!!

No Mílo na mě radši nečekej!! :grinning: Víš jak to semnou je hele!! Já po těch letech HA se budu 5 let čistit prosím tě!

No jo gratulujou mi k těhu holky, ale nedošlo jim, že jsme tu Mirky dvě a tak nějak je to ta druhá no, ale jak to můžou říkat, když to nevědí jistě, takhle vznikají drby no!!

Jo jo Verča je, má termín v srpnu!! No je to na ní vidět, co vím tak naposledy říkala, že když zůstane u nás jako vedoucí tak to vydrží do té doby než přijde Hanka a helemese jak to dopadlo!!
21. led 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak mě Gabča omluvila od zubaře, nepůjdu tam prostě a nebudu si ty zuby nechávat vrtat!! Ne a ne!! :grinning:
21. led 2009 v 09:19  • Odpověz
Jakto! :confused: ty jeden posero, ono tě to stejně nemine.

Jinak tu právě byla Jana s Jaňulkou, si spokojeně chrupkala v kočárku, no spokojeně, prý usnula po cca 3/4 hodiny, v autě ji krásně usnula... vylezly tady na parkovišti, projela houkačka a malá hnedky vzhůru. :pensive:

Tak Vás mám pozdravovat a možná, že prý až bude tepleji a malá bude sedět ve sporťáku, tak bychom mohly něco spáchat :slight_smile:
21. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Mílo mamka mi říkala, že jsem hloupá, že když mám ty zuby zdravé a nebolí mě tak ti nemám nechávat vrtat, bolet to může za několik let!! A když už tam pak máš díru tak to je na prd! Tak to prostě vrtat nebudu, je to moje věc ať si vrtá někoho jinýho!!

To je ta z diskuse od vedle viď, tak tu neznám!! :grinning:
21. led 2009 v 10:04  • Odpověz
MIru, znáš... to je Jana z Hoštky, taky chodila na beremko
21. led 2009 v 10:24  • Odpověz
To jako vím o jakou jde, ale osobně jsem jí nikdy neviděla!! Jinak jako vím o koho jde, ale osobně neznám!!

Mílo jak se dneska těšíš? Já strašně až odsud vypadnu, tady dole je to jedna perla za druhou a hlavně tu sedí samé perly, hlavně vedle ty vado!
21. led 2009 v 10:25  • Odpověz
:grinning: no hele vedle sedí perly a ty jsi hvězda jasná, ne? tak kdo je víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Aha, já myslela, že jsi s námi byla na pizze, když ještě měla bříško... hmmm tak asi ne :confused:

JJ, se docela těším. Ještě se chci pak cestou dolů juknout u Darky v tom spodním prádle jestli tam mají pro Vildu trencle s tučnákem, sice jsem mu jedny koupila k ježíškovi,ale chtěla jsem je na spaní a oni mu jsou těsnější... tak bych chtěla jestli je nemají ve větším... tak mi to kdyžtak připomeň :wink:
21. led 2009 v 10:41  • Odpověz
No jo vlastně já jsem hvězda, tak to čoveče nevím, ale Mílo neboj to všechno ukáže čas kdo je kdo hele, tady nejsou žádný rezervy, takže je otázka času, kdy se to sesype!!

No to jsem nebyla, s jedinou kdo měla bříško byla Pavla tenkráte!!

Jasně, dyť je to při cestě!! Se stavíme, to bude rychlé jednání! :grinning:
21. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mílo jdete s Viloušem do divadla??

Já jsem to včera zapomněla úplně Jaroušovi říct!! :grinning:
21. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já jsem si rezervovala 2 lístky, ale jestli půjde Vilda nevím.. ale určo nějaká kámoška jo :grinning:
21. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
No já jsem na to včera úplně zapomněla, trošku jsem si schrupla na gauči, protože mě z toho tady bolela hlava včera jak střep! Ale už se zase rýsuje jiná verze tak uvidíme!!!

Tak to musím říct dneska, ale Jarouš půjde a už máš lístky asi pryč co???

Dneska jsem nešla ani ven, když je tam tak hnusně!! Blee a žima!! :frowning2:
21. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
JJ, lískty už jsou fuč... sice jsem ještě dneska doobjednávala, ale asi nejpozději ve středu pro ně půjdu. Je výhoda, že jak do kina, tak i do divadla si je můžeš rezervovat po netu.. konečně je to taky napadlo :dizzy_face:
21. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
No asi tak nějak, když už jsme v té technice tak vepředu, dneska se přes net dělá fakt všechno, ale fakt všechno!!

Ta Háta je dobrá, to je vždycky sranda!! :grinning:
21. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
No právě, a docela jsem se divila, že tam je docela ještě volno... což mi připomíná, že opět musím poupravit trochu rezervaci a už to asi bude všechno
21. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mílo a je fakt, že jsme na nich už dlouho nebyli co? To zase bude sranda, oni to mají fakt vždycky pěkný ty představení!! To se docela těsím!!

Mílo tak za chvilku jdu ještě do jednačky v 15:15 hodin tak nevím jak tam dlouho budu, když tam na mě počkej!! Snad to nebude tak dlouhý sakra!! :grinning:
21. led 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak se připoj jednačky a dej vědět :wink:

JJ, nebyly, páč většinou, když jsem zjistila, že tu budou hrát, tak už bylo vyprodáno, proto mě i docela překvapilo, že je volno, no ikdyž vlastně on předprodej začal v pátek... tak asi proto
21. led 2009 v 15:10  • Odpověz
Mílo tak se nademnou někdo slitoval dřepím v jednačce a venku nikdo hihihi!! Paráda takže končíme!!! :grinning:
21. led 2009 v 15:22  • Odpověz
No vidíš, takže přesně v 16:00 ve vestibulu, jasné!!!!!!!!!!!!! :angry: :grinning:
21. led 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.