• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Paninko tak mažu na záchůdek a ende!! :grinning:

Já mám ale hlad!!
21. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak mu říkej malej malej nebuď velkem :grinning:

tak já jdu taky s pískem a počkám dole.... snad to rychle zmáknete
21. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Hm tak Mílo víš jak to nakonec dopadlo!!
21. led 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jse vás konečně trošku dočetla. Mam dost špatné zprávy :frowning2: :frowning2: V pondělí hned po kontrole u gynekologa jsem nastoupila do nemocnice a dneska mě pustili. Bohužel zamlklý potrat. Miminko, které mělo bý velikostí 11 týdne, bylo pouze 7 týdne. Bohužel umřelo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi to moc líto. Byla jsem na vyčištění dělohy pod narkózou. Vše dopadlo dobře. Až za 4-6 týdnů můžeme zkoušet dál. Probulela jsem celá dva dny. Na pokoji jsem byla s holkama, které na tom byly ještě hůř. Hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: Prý je to normální. Do 3 měsíců je to rizikové.Mohlo to způsobit cokoliv. Když mi gynekolog ukázal mimčo na monitoru, který se nehýbe, tak jsem málem spadla z té postele. Takže jsem doma, a zítra se objednávám na kontrolu ke gynekologovi.
21. led 2009 v 19:24  • Odpověz
Takže už patřím mezi vás :pensive: Budeme zkoušet dál....
21. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak po dlouhé době nakukuju a co nevidím :pensive:
Vendul, to je strašně moc líto ani nevíš jak! Ach jo :pensive: Já si tím samým prošla v květnu...
Drž se, zadaří se znovu zase, neboj. Za pár týdnů budeš znovu těhu :wink: Vím, že ti to teď připadá jako konec světa, ale bude líp, věř tomu.
21. led 2009 v 19:53  • Odpověz
My máme teď v práci závěrku, takže vůbec nestíhám, ani nedočítám, tak doufám, že mi nic neuteklo! Jinak jsem to dneska zase dostala, takže další neúspěšný měsíc... :pensive: Ale objednala jsem manžu na ten spg, ale jde tam až v půlce března... :angry:
21. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky,
Venuuuus, teď jsem sedla k netu a dozvěděla jsem se to... je mi to moc líto kočinko.. já nemám ani slov :frowning2: ale věř - jak píše Jana, není to konec světa a sama jsi napsala, že jsou na tom některé hůř, brzy se vám zase zadaří, čas to všechno zahojí. Vím že jsou to otřepalé fráze, ale je to tak. Hlavně, že jsi teď v pořádku a dušička se taky zahojí
21. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
a ty Jani - taky nesmutni, vz směs přinese svoje ovoce - třeba mi jí pak přenecháš celou a nebudeš jí vůbec počebovat :sweat_smile:
21. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Marti,
tak jsem tě taky jednou chytla! Dneska jsem s vz směsí začala :grinning: Našla jsem zbyteček ještě od minula, tak mi stačí než se dohrabu do tý bylinkářský lékárny. S tou závěrkou nic nestíhám, to je děsný! Dneska jsem telefonovala s auditorem z Kypru, to byla sranda, jmenoval se Agamemnon :grinning:
V pátek jdeme s Kájou do opery na Lazebníka Sevillskýho, tak se hrozně těšim. Já jdu na operu poprvý v životě... :sweat_smile:

Vy jste měly dneska srazík, co? Copak jste asi probíraly??? :confused: :grinning:
21. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jo, Marti, tu VZ směs bych ti fakt mileráda přenechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aby to nebylo naopak hele! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jani jj, vrátila jsem se akorát z pizzerky, probraly jsme všechno... no dyk nás znáš, drbny starý :grinning:

vz směs mi přenecháš a basta! žádný takový pohřební řeči, hele, já se toho eště napiju, že mi to poleze i ušima :sunglasses:

hele ten Agamemnon mě teda dostal.. tak to se jeho rodiče shlédli asi někde v dobách trojských válek,to je zajímavý čéče :dizzy_face:

s tou závěrkou Tě lituju, zrovna jsme s holkama probíraly, že dělat účetnictví - ne e, mě by z toho ze všeho asi hráblo, samej termín a tak.... radši to přenecháme odbornici :grinning:
21. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
jinak já teď piju ten maliník a Míle přijde v poho, jenže já jak ho mám sypanej, tak mi přijde teda děsnej, už mi to začalo i smrdět, takže k němu mám vyloženě odpor - doufám, že vz směs je na chuť o třídu výš :grinning:
21. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
No, mě je to právě úplně jasný, že jste to všechno probraly horem dolem! :grinning:
Ta vz směs se docela dá, je to takovej jako heřmánek, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maliník jsem pila na podzim na hleník, natrhala jsem si ho u babči na zahradě a ona mi ho usušila, ale teda do malin má hodně daleko :grinning:

Jako Agamemnon mě taky docela pobavil, ale na Krétě jsou takový jména asi normální, protože bývalá kolegyně (je teď u nás na auditu) mi říkala, že taky jednoho zná a neni to ten samej... :zipper_mouth:

Já bych účetnictví taky dělat nemohla, je to děsná rutina, bleeee... Ale ty reportíky mě fakt bavěj, se v tom asi vyžívám :sunglasses: Ale deadliny jsou naprd, to jo no! :frowning2:
21. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jinak mi dneska psala kámoška, co žije v Norsku, že v prosinci potratila v 10 tt, ale samovolně, takže aspoň nemusela na revizi. Je toho fakt strašně moc... :pensive: Stalo se jí to letos už podruhý :frowning2: Ale naštěstí nemá aspoň problém s početím. V březnu přijede, tak spolu vyrazíme do Frantíkovejch lázní a pak nám to půjde jako po másle... :wink: Ale teda mě by podruhý asi kleplo, fakt! :pensive:
21. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak jestli to je jako heřmánek, tak to se dá, ten mám skoro furt - akorát si z něj spíš teda dělám obklady na ty moje beďary - teď se mi vyrojily, tak jsem na ně před chvílí zaútočila a vypadám jak indiánská babička - holt skartace zaprášených papírů plus blížící se ms to je vražedná kombinace :angry:

no je fakt, že na Krétě to asi normoš bude, jim to nepřijde takový zvláštní, jako nám.. já to jméno znám jen z hodin historie :grinning:

teda, Jani, potratit 2x - a ještě do roka, to je dost silná káva a já obdivuju, že to holky překonají a jdou dál, je pravda, že ono stejně nic jiného nezbývák,ale najít v sobě tu sílu...
Františkovky vás pořádně nastartujou a kdo ví - třeba je ani nebudeš počebovat :sweat_smile:
21. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
Marti, tak přeju úspěšný boj, já s nima taky právě zatočila v koupelně! :wink:

Právě, že to prostě překonat musíš, protože ti nic jinýho (kromě chocholouška teda) nezbývá... :confounded: Naštěstí ale kámoška vždy otěhu hned napoprvý a už doma jednoho zdravýho prcka má, takže se to snad už příště povede :wink:
Já teda na ty lázně dost spoléhám, protože mám pořád nějaký problémy, takže doufám, že už se to konečně zlepší! Prostě musí a basta! :grinning:
21. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
Normálně, teď jsem si uvědomila, že jsem vlastně otěhotněla po tý vz směsi! Já jí pila vloni někdy únor/březen, už teda nevím proč, asi na moje ms bolesti! Tak to je teda dobrý zjištění... :wink: :dizzy_face: Hnedka si jí jdu uvařit!
21. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
no Jani díky, já už teda dobojovala - pro dnešek, to ráno budu mít zase co maskovat :grinning:

Františkovky Tě dají do kupy celkově, aspoň nebudeš počebovat doktory, dyk jsi tam furt jako doma, tak to už musíš prolomit, to Ti držím palečky :sweat_smile:

jo, je pravda, že na chocholouška jsem zapomněla, ale to je ta poslední možnost, ikdyž někdy by třeba psycholog pomohl člověku pak najít rychleji nějakou tu vnitřní rovnováhu a srovnat se s tím třeba rychleji. Pokud už jednoho prcka má, tak už to není tak strašný, já si právě říkám, že jeden nám asi bude stačit - sice jsem ještě nedávno vykřikovala, že dva určo budou, ale teď už nějak měním názor..asi ne e ... leda, že by to hned na poprvé byly dvojčata :sweat_smile: :grinning:
21. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
jéé, fakt po vz směsi? asi tomu třeba fAkt pomohla, no to si koukej navařit pořádnej kotlík a vyžbrundat hned! :sweat_smile:
21. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
týý jo, jsem si z těch beďáků v picošce dělala srandu a mně snad na čele vyráží roh... no to je konec.. jdu to radši zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
Vidíš, Marti, a já to mám naopak. Já bych klidně brala dětí víc, čím víc tím líp. Asi ani nebudu řešit žádnou antiko po porodu, protože si budu myslet, že se to stejně už znovu nepovede.. Teda, jestli se to vůbec někdy povede, ale doufám a věřím, že jó :wink:

Já u psychiatra byla letos na podzim, nějak to na mě všechno dolehlo, nemohla jsem v noci spát a do toho to moje podlomený zdraví... Prostě jsem se tam šla vypovídat a taky si pobrečet a vyfasovala jsem nějaký lehký depresiva, který mi měli zabrat hlavně na spánek. No, a vzala jsem si jednu dávku, po který jsem prospala celou noc a dopoledne (ještě, že jsem byla na neschopence :grinning: ) a pak jsem si řekla DOST, nejsem přece blázen, já jsem silná a dostanu se z toho. A už jsem si ten prášek pak nikdy nevzala... :slight_smile:

Tak samozřejmě ta směs nemusela mít žádnej vliv, počali jsme v Alpách, byla tam pohodička a čistej vzduch :grinning: A když jsme se vrátili, tak mě bolelo celý tělo ze snboardu, tak jsem si zašla na thajskou masáž, takže to taky mohlo mít určitej vliv... Kdo ví? :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak se hezky vyspi a beďáky neřeš! Štěstí už jsi udělala, tak co?! :grinning: A třeba do rána utečou, když je nemáš ráda! :slight_smile:
Já si půjdu ještě chvilku číst, tak dobrou :zipper_mouth:
21. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Krásný večer!

Teda holky já jsem sem šla s dobrou náladkou, protože se nám dneska vydařil s holkama podvečer a co to nečtu! Vendul tak to je mi opravdu od srdíčka líto holka jedna!! To je fakt smutná zpráva teda, ale jsi hodně silná, že si se o ní s námi podělila tak brzo! Ale asi to tak mělo být Vendul a určitě se ti to brzo podaří a budete mít krásné zdravé miminko!! :frowning2: Život jde dál!! Ale nám se to řekne co jsme to neprožili! Tak se drž a myslíme na tebe!

Jani no tak si uvař pořádnej kýbl a šup to do sebe lej holka jestli to bude mít nějakej oučinek, to je super, třeba to na to mělo vliv kdo ví hele!! Každopádně ti přeju hodně štěstí!! Tfuj tfuj tfuj!!!

Jani tak ta tvoje kámoška to je teda docela hustý tohle se jí stát teda! To jí teda někdo asi hodně nepřál, to je fakt neštěstí, ale snad se brzo povede!!

Holky tak dneska koukám telepatie, já jsem taky než jsem šla do vany mordovala beďara na čele a hnedka jsem ho namazala vodičkou na beďary tak doufám, že ustoupí nebo nastoupí tvrdá technika!! :grinning:

Jani třeba se to zase povede ten únor - březen lásky čas! Já vím, ale kdy viď, už je to nějak takový dlouhý. Koukám, že Kája půjde na vyšetření tak držím palečky, aby to bylo v pořádku!! :grinning:
21. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
Marti daj pokoj s dvojičkama, to bych asi teda nezvládla, já když vidím Tori a tohle mít doma duo tak to nevím ted, to je někdy na lano!! :grinning:

Jako já chci asi dvě děti, ale každý po jednom hezky!! :wink:
21. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Krásné ranko,

téééda... ufff.. jsem vás dočetla.

Vendul, to je mi opravdu líto, normálně mám v očích slzy (ikdyž za to můžou asi i ty hormony), ale i tak... tohle nepřeju žádné holce. Neboj, ono to přebolí, těch pár týdnů uteče jako voda a třeba za 2, 3 měsíce nám tu znovu oznámíš tu krásnou novinu :wink:

Jani, tak kypřan je dobrej :grinning:

a jak psaly holky, udělej si pořádnej kotlík čaje a lej ho do sebe... určo to nějaký účinek má a pokud ne, tak máš alespoň dobrý pocit, že pro sebe něco děláš. A ty františkovky ti jistě pomůžou, nezapomeň si tam šáhnout na pidníka :grinning:

Tak já holky vyjímečně včera beďary nemordovala neb je mám vesmněs na zádech a tam si nevidím, takže je spíš jen většinou rozškrábnu, jak svěděj hajzlíci.

Jinak včera odpoledne jsem se odhodlala zavolat do gennetu a nedovolala se, tak to zkusím dneska dopoledne.... páč když už jsem se tam dovolala, tak paní řekla, že mě přepojí a ono najednou tůtůtůtůtůtůtůt... a vypadlo to :frowning2: asi nějaké znamení či co :confused:

Jani, to jdete na ten miminkogram docela za dlouho, no ikdyž oni jsou skoro všude dlouhý čekají lhůty, ale určo to dobře dopadne, uvidíš. :wink:
22. led 2009 v 07:15  • Odpověz
ajojky :sweat_smile:

Mílu - co dnes ten obídek? platí to? :wink:

Jani on psychiatr občas k něčemu fakt je, ale když jsi byla po těch práškách taková ospalka, to je fakt lepší nebrat. jako na to vypovídání je to určitě skvělá věc, ale cpát do sebe tyhle chemie... nic o co by člověk stál. :rolling_eyes: a se spermijkama vám budu držet palce, aby to dobře dopadlo :wink:

Mirčo je fakt, že dvojčata jsou asi nářez - ale zasejc... rodíš jen jednou :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 07:36  • Odpověz
Mílo a jak dlouho jste na ten spermijkogram čekali v ústí vy? :confused:
22. led 2009 v 07:37  • Odpověz
Taky přeji krásné raníčko!!

Mílo taky jsem koukala jak to tady holky rozjely včera!!

No s tou Vendul je to hrozný teda, to taky nikomu nepřeju, když se to týká miminka, ale Vendul je silná a zvládne to už jenom to, že to jsem napsala, tak věřím, že to zvládne a brzo se podaří znovu! Ale je to smutný teda no!!

Mílo tak nakonec ses rozhodla, to víš, že jo určo se tím psychicky uklidníš a do té doby se zadaří normálně uvidíš!!! :wink: Teď piješ ted čaj tak to by bylo, aby nebylo sakriš!!

Jani to uteče, Mílo ty výsledky zase tak dlouho netrvají co?? Tak by to snad mohli vědět hnedka!! :grinning:
22. led 2009 v 07:45  • Odpověz
Marti, právě jsem nad tím přemýšlela, myslím, že tam to bylo docela rychlý... cca 3 týdny, ale přijde mi , že to tam není takový přesný. Ona je to spíš sexuologická poradna. Přijde mi, že v těch CARech jsou na tom trošku líp.

Marti, jj obýdek platí, jsem si na to včera večer vzpomněla, že jsem se domlouvaly na dnešek.
22. led 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.