• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky Marti!!

No to je pravda, ségra má kámošku v Ústí a ta na dvojčata zůstala sama a ještě ke všemu jsou to takový jedlíci a ta má z nich teda dost no!! Je fakt, že by to byl jenom jeden porod, ale to radši budu rodit 2x než dvě děti najednou to bych fakt nechtěla!! Dvojčata jsou většinou stejně císařem né??

No já myslím, že Míla jela brzo docela do toho Ústí!

Mílo představ si, že nám sestřičku od Šálka srazilo auto tak je doma a je tam paní Pospíšilová na záskok, ale prý je to už dobrý, že je doma z nemocnice!! :grinning:
22. led 2009 v 07:48  • Odpověz
Miru mě Lucka říkala, že tam byla jiná sestřička, ty jo.. tak to je síla. Tak snad se brzo vrátí, ona je taková pohodová a dobře se s ní kecá.

Miru, jak kdy... ty jo ani nevím jestli je sousedka rodila císařem nebo ne... se asi budu muset zeptat, jen vím, že šly předčasně a že holky měli nějaké komplikace.

Marti, já taky říkám, že mi bude stačit jedno, ale kdyby to byly dvojčata tak se zlobit nebudu. No uvidíme jak to život s námi skoulí.
22. led 2009 v 07:53  • Odpověz
ajoooj Mirkoo :sweat_smile:
tak pokud je ta kámoška na prcky sama, ani se nedivím, že je toho na ní dost.. je fakt, že dvojčata jsou asi hned od počátku rizikáč ale třeba to není hned na císaře? já si vždycky myslela, že se rozhodujou ti doktoři v průběhu toho porodu, nebo chvíli před tím, když vidí polohu mimísů, tak to třeba taky není na 100% císařem, ne?

Mílo tak 3 týdny nejni žádná doba, to mi přjde v pohodě, dneska zkusíš brnknout znova do Caru ne? když už ses rozhoupala včera, tak to dodělej, hele. zrušit to už pak můžeš vždycky, to je fakt a třeba tam ani nedojedete :sweat_smile:
jj, obídek jako vždycky, já si na to vzpomněla až doma večer, tak mě zasejc prozvoň, no dyk víš, už to máme nacvičené :grinning:
22. led 2009 v 07:54  • Odpověz
Mílo já jsem zatím fakt jen pro jedno, myslím, že budu mít dost i s jedním prckem, ale přesně jako Ty - dvojčata by mi nevadily, říkám si - zvládly to jiný, zvládla bych to snad taky :sweat_smile:
22. led 2009 v 07:55  • Odpověz
No já to teďky právě počítám, 8.8. jsem byla u Šálka, dal mi žádanku a jeli jsme tam někdy na začátku září, mám tucha, bych se musela doma jukout do diáře, ale bylo to docela brzo, no!

Jafně, foun je připraven, tak zas po 11. hodině čekej na jeho vrnění :grinning:
22. led 2009 v 07:57  • Odpověz
Hele to jste slyšely, že v Lovosicích našly mrtvý novorozeně v igelitce? :confused: :rolling_eyes: :angry:
22. led 2009 v 07:59  • Odpověz
Mílo já vím, že jsi mi to říikala a že to bylo docela brzičko!!

No je fakt, že když se ti tam zabydlí dva tak co s tím naděláš, ale nevím no já bych asi řvala jako želva, nechtěla bych dvě no!!

Ne ne vždycky nejdou císařem, ale chudinky se většinou narodí dřív. Začátkem února čeká dvojčátka Digi z ulice a docela je bude mít donošené, snad 9. února má termín!!

Jo jo Mílo už si se rozhoupala tak už se tam objednej!! Držím ti palečky!!

Holky teď jedna smutná zpráva včera jsem koukala na deník litoměřicka, protože jsme měli u kauzy Tyršův most ta bouračka novináře tak jsem koukala jestli je to tam a našla jsem tam, že v Lovosicích našli u Lidlu v igelitce mrtvou holčičku s placentou a pupeční šňůrou, to je fakt hrozný, doufám ,že jí najdou a pořádně potrestají, copak to nemůže někde nechat, aby to někdo našel a miminko zachránil, nebo porodit anonymně?¨To je hrozný, bylo mi z toho špatně holky fakt!!

Včera mi psala kamaráda, že když jela do práce tak ten vlak srazil toho pána v Lovosicích, taky super zážitek!
22. led 2009 v 08:04  • Odpověz
No Mílo hele telepatie zrovna to píšu!!! To je fakt síla co by jiní za mimčo dali a ona to hodí do igelitky ke krámu jako kus hadru!! Fakt hnus co je to za lidi tohleto!! Hlavně si nedokážu představit jak někde rodím v boudě sama teda!! :cry:
22. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Miru, asi tak...to mohla odložit někde alespoň u nemocnice, ikdyž za to by taky byla stíhaná, páč babybox tu nikde poblíž není ne? Vlastě v Žatci nebo Lounech by měl být jeden, ne? Ale to je na ni asi moc daleko. Ty vado, holky tady nemůžou otěhotnět a ona to tam takhle pohodí.... :angry: ježíš ve mě se ale vaří krev, teda.

No zrovinka koukám, že samý lepší zážitky :rolling_eyes:
22. led 2009 v 08:08  • Odpověz
hele, s tou igelitkou s miminkem jsem to četla včera večer na seznamu a můžu říct, že bych tu ženskou asi zaškrtila na místě! jiné se snaží a tahle není schopná si najít nejbližší babybox, nebo aspoň nemocnici!

jo s tím přejetým pánem - to byl nádražák a bydlel v Třebenicích - šéfik ho znal... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 08:12  • Odpověz
jo Mílo budu čekat founika, už teď začínám mít docela hlada, mušim si ulovit aspoň jogik :sunglasses:
22. led 2009 v 08:13  • Odpověz
Mirčo s těma dvojčatama - myslím, že bys to taky zkousla, tím jsem si jistá, já bych byla asi šťastná jako blecha - mít 2 v 1 a mám hotovo :grinning:
22. led 2009 v 08:14  • Odpověz
No Mílo já na to koukla včera právě taky a měla jsem z toho husinu, taky jsem na Vás myslela a pak jsem si taky přečetla zprávu od Vendulky a říkala jsem si jak je to nespravedlivý takovýhle fuchtle mají štěstí na to mít zdravé dítě a pak ho někde pohodí, kdyby to kráva porodila a pak to dala k adopci ona to bezbranné tělíčko hodí na ulici, to je fakt děs! Mílo taky jsem měla vztek a zároveň jsem si říkala jak je to hrozný teda jak tohle může matka udělat svému dítěti!! Fakt hrozný!! To bude stíhaná akorát nevím jestli se tohle vztahuje jako na Vraždu novorozeněte matkou nebo ublížení s následkem smrti no jsem zvědavá kdo to bude, to si piš, že si to budu sledovat kdo to byl!! Pizda jedna hnusná!!!
22. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Marti víš, že Gabča jak ji znáš to říká taky, že by chtěla dvojčata, tak co bych mohla dělat viď, ale radši dvě mateřský hele!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to nevím co by Jarda dělal, kdybych mu řekla, že budou dvě najedou, nejdřív furt nic nic a najedou dvě tak to by asi nerozdejchal, ale v rodině žádné nemáme i když jedni byli kluci z Jardy strany, ale ty chudinky umřeli, byli hrozně malinký!! :frowning2:

Kdyby to nechala kdekoliv a zazvonila utekla nebo prostě někde, kde by ji chudinku malou někdo našel, ale takhle to je fakt hrozný!!! :confounded:
22. led 2009 v 08:17  • Odpověz
Marti kam by se do tebe vešly dvě šoveče!!! :grinning: Ale přeju ti to, abys to měla při jednom!!
22. led 2009 v 08:18  • Odpověz
Včera jsem ještě musela vypálit MP3 pro kolegyni od vedle z diskuse, chtěla nějaký písničky jiné než má, taky jezdí na orbi doma, tak aby nejezdila na to samé, ani se mi to nevešlo jako MP3 na jedno CD!! Snad se nic nestane když jí to pošlu v obyč obálce né?? Mílo co myslíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 08:20  • Odpověz
Marti, zrovinka tu do sebe cpu tvarovouhou meruňkovou aktivii :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miru, raději bych to dala do dvojité obálky, aby se to někde nepoškrábalo, ale jinak by se nemělo nic stát
22. led 2009 v 08:24  • Odpověz
Hm já to nějak zabalím, jdu to poslat tak snad bude mít radost a může vesele frčet na kole!!

Já jsem si dala bebe, ale na jogurt mám taky chuť a jsme zase u papání co???
22. led 2009 v 08:38  • Odpověz
Ufff..... tak ¨dovoláno a objednáno na půlku března... akrát, že je to odpoledne... ale ¨tím líp možná.... se normálně klepu
22. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Miru, ale zatím pšššt ju :wink: nemusí to vědět celý soud. Díky
22. led 2009 v 08:57  • Odpověz
Mílo jasně, ale jsem ráda, aspoň se ti to někam hýblo a budeš klidnější, že si tam objednaná!! Tak to je super, jsem zvědavá co se tebou budou dělat.
Mílo tak na jednu stranu dobře, aspoň se tam nebude muset hnát hnedka ráno a pojedeš pak v klidu domu!! Se klepeš jo?? Jsi natěšená viď?? Máš nervy?? Tak to máš zhruba za 1,5 měsíce!!! :grinning:
22. led 2009 v 09:02  • Odpověz
A řekli ti něco bližšího co máš a co nemáš co sebou?? Oni tě tam asi prohlídnou celou!! Katka akorát tenkrát říkala, že jí docela vadilo, že jí každou návštěvu měl na starosti jiný doktor!! A ten Gennet je Mílo kde?? Já abych věděla když tak!!
22. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Mílo noumálně mám husinu i za Tebe, že jsi dotáhla až sem... hele to nám pak - pokud se tam nakonec dohrabete (což ale na druhou stranu doufám, že ne!) - budeš muset z toho udělat přednášku, jak to tam probíhá a tak :sweat_smile: a taky mi docela přijde lepčí, že tam jdeš až odpolko.. budeš mít půl dne to rozdejchávat :slight_smile:

Mirčo - no kam bych dala dvojčátka? no někam by si vlezly .... asi by mi lezly ale i po zádech :grinning: jj, Gabče se nedivím, jsem na tom podobně jako ona :sunglasses:

Mílo to je náhoda - já dozblajzla jahodovou activii :grinning:
22. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Miru, na tom genetu je právě dobrý, že tě má nastarosti jeden doktor. Jukni na jejich stránky, myslím, že na Praze 7 a druhá je v Liberci. No s sebou nemusíš mít skoro nic, ale když budeš mít doporučení od mudra spolu s tím co už jsi prodělala, tak tím líp, ikdyž onu spoustu věcí stejně budou dělat znovu. Jako znovu spermio a tak.
Jinak jukni na jejich stránky www.gennet.cz
22. led 2009 v 09:11  • Odpověz
Cusik holky co se tu deje co resite??to je jidlo,cisar,dite kdo se v tom ma vyznat nestiham
22. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Péťo, nestíháš jo? :grinning:

Marti, určo by se někam vlezly, musely by, když už by se tam uhnízdily :wink: oni by si poradily...
22. led 2009 v 09:37  • Odpověz
Nestiham,nemuzu u toho sedet a docitat,mala me furt vola,dokolecka,mami mami to je sileny,ted ji premlouvam ven,neciii,doma to je zvlastni
22. led 2009 v 09:41  • Odpověz
No tak vidíš.... i malá už ví, že tě má nechat to zde dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdu varit,nakou polivku,tak pani co pise Neuklizeno se dneska stehuje :grinning: nekam asi daleko jelikoz odlitaj,asi za dcerou,do nemecka, :wink:
22. led 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky dneska jdu na Pizzosku ja,s holkama tady z Usti tak jsem na to zvedava se odreaguju aspon
22. led 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.