• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No vidíš tak ti to tam nebude mít kdo psát, tak bude aspoň klid, ale aby se ti tam nenastěhovali ještě horší hele!!

Mílo juknu na to doma, ale třeba s tam ani nedohrabete, ale pak nám každopádně budeš vyprávět. No to Vás určo proklepnou se vším znova to stopro!! :grinning: Ale tak to není na škodu no!!
22. led 2009 v 10:21  • Odpověz
No jo to je paráda, my jsme včera taky byly a bylo to super to je takový odregováníčko, Jarouš včera otravoval, že chce taky kousek a že závidí tak jsem mu musela objednat taky!!
22. led 2009 v 10:22  • Odpověz
jj, Mirčo, včera to bylo super, takovej relaxík, uteklo to ale hrozně rychle a najednou už bylo pěkně pozdě, teda než já se dohrabala dom..
22. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Jo hlavne,ze ste si to holky uzily,ja se taky tesim,nemuzu najit stranky naseho cukrarstvi,to je divny loni tu byli ted tu nejsou,potrebuju objednat jedly papir na Dort Vuiktorce uz se to blizi tak at uz tomam doma,loni jsem ho jela koupit az ten den :unamused:
22. led 2009 v 10:25  • Odpověz
NO to je fakt najednou bylo skoro 7 hodin!! Fakt to hrozně uteklo, taky jsem si říkala!!

Zase bude péct dorta?? Babička je u nás tak říkala, že na narozky snad přijede, ale že strejda je má 20. února tak že bude dělat něco ve sklepě s tím sousedem ten má prý 75 let, tak snad přijede no!!
22. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Jj, uteklo to rychle... ale je fakt, že se nám ty držtičky skoro nezastavily :grinning:

ty jo bych si docela pizzu zase dala :sweat_smile:
22. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Mílo to je jídlo na každý den!!

No holky jsem Vás skoro nepustila ke slovu co?? No jo ty moje problémy tady z práce pořád!! Já vím!! :cry:
22. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Zrovna jsem Mílo narazila na téma Zkušeností Gennet Praha tak by ses tam mohla něco dočíst!! Ale já tak věřím, že tam nakonec nedojedete!! :grinning:
22. led 2009 v 10:43  • Odpověz
No me to abbi taky rikala,takze to neprijede,jak nevi tak je to jasny,jsem ji rikala,ze by jako na Viktorky narozeniny mela prijed no ja nevim,ve sklepe jsou kazdej tejden
22. led 2009 v 10:45  • Odpověz
No jo no tak uvidíme!! Ale říkala, že by chtěla!!

Holky tak zítra máme grilovačku tak to se těším, teď jsem mluvila s Péťou a dneska se u nás staví a bude masíko!!!!! :grinning:
22. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Zitra grilovacka jo??tzo se mate,my mame babicku druhou v nemocnioci,taky rakovina,takze tenhle rok bude asi pekne veselej,desny,takze prijedou rodice k nam takze budeme doma,jara mozna pojede taky do nemocnice,ikdyz bych nerada aby tam jezdil,je to na plicnim,a nechci aby neco prinesl domu
22. led 2009 v 10:56  • Odpověz
Miru o to tématu vím dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč myslíš, že jsem se rozhodovala mezi genetem a apolinářem :grinning:

Miru, my poslední dobou taky docela grilujeme, co jsme dostali ten gril od ježury... zrovinka v neděli jsem snad dělala k večeři masíko... to byla mňamka

Tak já mizím za tou Marťou
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz
No právě já bych tam teda nejezdila radši taky a kor když máte doma dítě nebo alespoň roušku na pusu!!

Holky už se šly určo nadlábnout, tak dobrou chuť a nepřecpěte se!! :grinning:

No ještě uvidíme právě je Franta s Lukášem v Praze a zase když Lukáš přijede po týdnu domu tak chce být doma s Lenou právě tak uvidíme možná to necháme až nás bude víc a jenom posedíme!!! :grinning: Jsme si udělali páteční večery sedánkový koukám, no Jarouš bude chtít jet o víkend na Třébu, ale mě se nechce co tam, zase sedět v baráku!! Asi budu doma a uklízet, potřebuju převlíknout cejchy a umejt koupelnu!! :sweat_smile:
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky holčiny. Dneska jsem nemohla nějak usnout. Včera jsem si ještě sedla k netu a četla o tom potratu...všechno co tam píšou, bylo úplně přesně to, co jsem měla já. Nikdo neví, jaká to může být příčina. :frowning2: Jani, té tvé kamarádky je mi moc líto. Já nevím, co bych dělala, kdyby se mi to stalo podruhé. :frowning2: To musí být na provaz. Je to hrozný, nikdy bych tohle nikomu nepřála. Ta ženská si to dává za vinu, i když to tak není. Díky za podporu holčiny.. :wink: Snad to druhé bude v pořádku. Jdu si lehnout, musím odpočívat...tak abych to dodržela.Mějte se hezky.Zase se ozvu.
22. led 2009 v 11:19  • Odpověz
No Mílo my jsmte právě ho zajeli u ségry na Silvestra a to byla teda mňamka akorát, že toho bylo tak nějak moc a nejvíc toho měl asi Maxik!!

Ahojky Vendulko tak se hezky vylež a snaž se na to nemyslet, musí to být pro tebe hrozný, ale jak píše Janča její kamarádce se to stalo dvakrát tak to musí být opravdu hrozné, jenom se šetři, aby jsi byla na příště silnější a bylo vše v pořádku. To víš, že to není tvoje vina v žádném případě asi to tak opravdu mělo být! Ale jak si psala o těch bolestech a špinění tak na tom asi něco bylo no! Zase se nám Vendul ozvi, aby jsme věděli jestli jsi v pořádku a jak se cítíš!! Je nám to líto!! :frowning2:
22. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Je to tady čoveče nějaký smolný holky nezdá se Vám?? To máte každá něco, už se to sakra musí prolomit, to není možný!! Už běž od nás ty hnusná smůlo pryč!!!! :rolling_eyes:
22. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Vendul je mi lito,je to smutny :pensive: :pensive: :pensive: Drzim palecky
22. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Vendul jen se jdi pořádně z toho prospat a vyležet, uvidíš, že to za nějaký čas přejde, budeme Ti držet palečky :sweat_smile:

Mirčo ta smůla je všudypřítomná, to máš teda pravdu cholka :angry:
Jo - jaká byla nakonec ta salámová picoška? dal Ti Jarouš vůbec ochutnat? :dizzy_face: my si dneska daly s Mílou sýrové smaženky a bylo to dobrý, mňam, já si teda pochutnala :wink:
22. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Ty jo... člověk vytáhne paty na oběd a hnedky takový romány tady... jdu si udělat kafčo, koupila jsem si fornetky, tak si dám ....
22. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ty vado já jsem nějaká mrtvá, bych normálně fakt mohla spát ve stoje :pensive:
22. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
jéé fornetky - zítra si je taky už konečně ulovím! mi tu holky s tím furt děláte chutě :grinning:
jo, Mílo - kolega si u Draka dal dneska to filé, co tam měli, a děsně se divil, prý asi nevypadal moc hladově, krčila se mu nějaká mřenka na talíři - tak ještě, že jsem do toho nešla :wink:
a nespi, eště musíš vydržať, co mám kecat já, když jdu ještě od tří do pěti na tu něminu :confounded:
22. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
a Vendul, hezky odpočívej a nabírej síly, uvidíš brzy bude líp :wink:

Ty jsi tam ještě nedošla Marti? :confused: jsem si dala makový, ořechový a tvarohový, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ja mam taky na neco chut,vy furt neco jite holky ,ale ja tiu nic nemam,to je desny,nic dobryho si nemuzu dat....sakra mam chute jako blazen
22. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak já poslala příspěvek a nic!
22. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Já jsem si dneska dala jenom kaiserky na tamtu stranu jsem dneska vůbec nešla!!

Marti ani nedal, já tyhle salámový s trvdým salámem nemusím, Jarouše se rozdělil s babičkou!!

Jééé Mílo ke kávě ty na sladko jsou dobrý co??

Já si jdu udělat horkou brusinku!!
22. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Miru, ono tu tu teďky nějak celý vypadlo.. mě se kousnul celej net....
22. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
No já jsem napsala příspěvek a nic, ale pak už to šlo!! Nějak to blbne se nediví, dyť je to denně přetížený!!!

Ségra dneska si jdu pro ty naušinice, představ si, že ta paní bydlí pod námi v paneláku!!
22. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
no nedošla jsem tam.... mazala jsem jen pro pletýnku ke kalinovi a tradá zpět.. ale zítra budu mít hafo času, tak si všechno pěkně prošmejdim a konečně vlezu i do toho exe na námku

Mirčo tak to jo, já jsem totiž o té salámové taky nejdřív uvažovala, tak jí možna zkusím příště :grinning:
22. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Miru, jj a jaký byly.. jsem si jich koupila 6 a jsou fuč :confused: :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky,
Vendul, musíš se teď hodně šetřit, abys byla brzo fit! A kdyby tě bolelo břicho nebo jsi krvácela, tak šup k doktorovi. Mě dělali revizi dokonce dvakrát, protože jsem se špatně čistila. to tě nechci strašit, jen abys to nepodcenila. Taky jsem pak chytla virozu, protože jsem po 14 dnech šla do práce a to jsem neměla dělat. Takže to pořádně vylež :wink:
On je ten první trimestr strašně rizikovej, končí takhle asi 30% těhotenství možná i víc. Je to vlastně obrana proti tomu, aby se rodily postižené děti nebo aby žena nepotrácela v pokročilejším stádiu. Já se pořád utěšovala tím, že můžu být ráda, že si příroda poradila sama a že nemám postižené dítě...
Hlavně, že jsi neměla problém s početím, brzy se vám zadaří znovu! Holky z tématu zamlklé těhu jsou už skoro všechny znovu těhotné a v pohodě. :dizzy_face: Akorát já mám pořád nějaký problémy... :confounded:

Jinak, holky, to spermio je fakt až za 2 měsíce, je to hrozný fakt. nevim, jestli jsem neměla ještě zkusit jinej car, ach jo. Ale v Praze je to asi všude na dlouho... :frowning2: Ale výsledky budou hnedka za hodinu :wink:

Jdu zase makat, mám toho fakt hodně. Ale přišla jsem vás aspoň pozdravit :zipper_mouth:
22. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.