• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jani, tak to je fajn, že holky už jsou zase těhu.

Ty jo, až 30 % jo :confused: to je docela dost :frowning2: teda. No já doufám, že další z nás toto nepotká a brzy donosíme krásné zdravé mimísky.

Hele to je zase možná výhoda toho, že je to v Praze, sice budete čekat 2 měsíce, ale výsledky budete mít defakto hnedky, my je věděli až po 14 dnech při kontrolním testu, ikdyž je možné, že už taky byly druhý den, Vilda si tam tuším mohl zavolat, ale my to nechali až na ten kontrolní odběr, stejně mu tam k tomu primář ještě něco poudal.
22. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
No Marti Jarouš ji miluje, jsou na jí papriky a voní teda krásně no!! Ale já radši to masíčko kuřecí a nebo šunku no, ale jestli máš ráda tento salám tak klidně vyzkoušej!! Aspoň budeme mít zase důvod zajít!! Doufám, že to bude brzo, by jsme mohly chodit aspoň jednou za měsíc!!

No Mílo si myslím, že byly hnedka fuč u mě se taky dlouho neohřejou, dneska jsem si koupila cornflakes v jogrutu!! Tak ozkoušíme, ale myslím, že jsem je už měla!
22. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky Jani a zamklé těhu je jako, že mímo zemře jo a přestane růst??

Hm Mílo tak to je teda docela dost co 30%?? To je až strašidelný číslo co se týká těhu teda!!

Jani neboj ono to uteče, ale já vím, že pro Vás je to asi hodně dlouhý!! :frowning2:
22. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
Mílo, jj, je to fakt děs! Mě tohle číslo potvrdili i ve špitálu, je toho strašně moc! Ach jo, taky doufám, že už toho zůstaneme ušetřeny, kor když se nám tak dlouho nedaří! Mě už by fakt asi kleplo :pensive:

Oni ty spermouši stejně dlouho v kelímku asi nevydržej, takže je musej hnedka vyšetřit. O kontrolním odběru mi do telefonu nic neřikali... Ani tam prej nemusím, tak půjde Kájík sám. I když včera něco plancal, že jestli tam prej půjdu s nim... Tak nevim, jestli nezačíná měnit názor :grinning:
22. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Milu, jj, zamlklé těhu = missed abortion (MA) je že se mimi přestane vyvíjet, ale zůstává v děloze, žena nepotrácí... Mě tam takhle zůstalo 2 týdny, odumřelo v 10tt a přišli na to až ve 12tt na ultrazvuku. Je to fakt hrozný, že nekrvácíš nic, prostě ti to sdělí doktor a pošle tě na vejškrab, hotovo :pensive:
Spontánní potrat, je že žena začne krvácet a mimi odejde samo.

Miru, já vím, pořád si řikám, že když se zadařilo jednou... Ale mám pořád to krvácení, tak mě asi čeká ta hysteroskopie a taky mám nízkou děložní sliznici, takže se případné mimi nemůže uhnízdit... Ale teď si hodně slibuju od toho čaje, nechápu, že jsem na to nepřišla sama a dřív! :angry:
22. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Vlastně Ahoj MIRU, to byl překlep! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani to je teda děsný čístlo my fakt vymřeme jednou jestli to takhle půjde dál!! Na narozeniny vysazuju, už mě to tady fakt straší jako!! Pak ty nervy kolem toho!! Brrrrr!! :confused:

Jani neboj, snad už nás tady ta smůla opustí a bude se jenom dařit!!! Tobě bylo taky o svatbu 28 viď skoro??

Si vem, že těm smermíku jsou miliony a prostě žádný se neuchytí to snad není možný!!
22. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani určitě si nic nevyčítej to ne!! :unamused:

Ty jo ty to znáš i takhle latinsky, ale škoda jenom, že je tohle slovo no!! No to je představa, že se těšíš z mimi a nakonec ti řeknou, že je mrtvé tak to teda opravdu musí být rána jako prase!!

Dneska je fakt tohle zázrak otěhotnění a donošení zdravého dítěte!!!

Takže ty asi budeš muset znovu pod tu kudlu?? Hm tak to je fakt paráda teda!! Tak do sebe lej hlavně ten čajík, abys byla těhotná bez toho!!
22. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Miru, já tě nechci v žádnym případě děsit! Podivej se na Peťu, budeš po ní! :grinning: a basta!
Čoveče, ani nevim, kolik mi bylo, musim to spočítat! Počki.... Bylo mi 28,5...
Je to fakt děs! Ale zase máš jenom jedno vajko většinou. Někomu to jde hned a někdo si holt počká! Ale zase jinak se mi celkem daří, v práci, doma... Takže každej má prostě něco...
22. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Miru, no právě, na ten čaj teď hodně spoléhám, ale už to nechávám koňovi, však ono se to snad jednou povede!
22. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Miru, tak to si píšu do kalendáře!!!!!!!!!!!! :grinning: :sunglasses: Ti to připomenu neboj. Kolikrát to tu už bylo, co? :fearful:

Jani a ten maliník ti na tu sliznici nepomohl? Tak třeba zabere ta směs :wink:
22. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Milu, já nevim, tehdy na podzim mi sliznici nekontrolovala... Ale asi ne, když jsem neotěhotněla... I když mohl být problém někde jinde...
22. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
tyvoga vy jedete, že teď zas nestíhám jáá :angry:

ahojky Janí, tak doufám, žes včera vypila kotel té směsi! žádná operace, nic nebude a basta!, zadaří se ti na to šup :slight_smile:

Mirčo jooo, tak na narozky jo? a kdy je máš hele, to si to asi taky zapíšu, aby ses pak nevykrucovala, že to bylo jindy :grinning: :grinning:
jo - picošku jednou měsíčně se ti zachtělo jo? klidně - já můžu furt :sweat_smile:
22. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Hele, nebyl jste někdo na tantrické masáži? :confused:

Jani a ty jsi už byla na měření folikulů nebo ne? Páč u toho se většinou měří i sliznice.... já mám vždy ukázkové hodnoty a stejně prd :sweat_smile:
22. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
No ale ségra nebrala tolik let prášky, je o 4 roky mladší to ani nemohla a přišla k tomu jak slepá k houslím!! Ona mi vždycky říká, že mít mýho Jardu tak si s ním upíchne dítě hned, ale to já taky, ale kdy viď??

Jasně Jani ten má velkou hlavu, jenom kdybych sakra věděla jak to bude jestli to půjde nebo nepůjde!!

Mílo no hele je to za půl roku necelej teda tak to možná už asi jo!! HIhihi i když...........

Ono to strašně tak všecho letí ale........................
22. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
No Marti jasně já taky můžu pořád, když budete chodit tak proč ne viď Mílo, musíme je ozkoušet všechny né jenom tu samou pořád!! No i když Marťa měla včera změnu!!

Marti já myslím, že je mám ve 13 měsíci v roce!!! :grinning:

Mílo tak to já jsem teda nebyla, kde je dělaj a za kolik a to jsi nahatá né??
22. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
Čau Martí, no jasan, celej hrnek jsem ho vypila a dneska ráno taky, pije se 2x denně :wink:

Mílo, nene, folíky mi neměřila... :unamused: Asi si o to budu muset říct až tam zase půjdu...
Tantrická masáž, co to je? :wink:

Miru, to dopředu nezjistíš :grinning: Ale já každýho varuju, ať radši začne co nejdřív...
22. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
No to je jak máš tantrickej sex tak i masáž, ale všecho probíhá hrozně pomalu!

Mílo já se chci objednat k té paní nahoře u nemocnice v té ulici HOfmannové nebo jak se jmenuje, aby mě promasírovala celé záda, ale nevím ten kontakt na ní. Vy tam máme poukázky nemáš to tam někde ten kontakt??
22. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
http://www.specialni-darky.cz/specialni-darky/zazitek/tantra-masaz/195/

JJ, Miru jsi tam hambatá .

Miru a kolik máš ještě platíček? Ono by to chtělo se nejdřív trošku pročistit, však víš...
22. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já vím Jani uvidíme jak to bude a se to ke mě zase přiblíží!!! :sunglasses:
22. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Miru mám, hodím ti to do mejlu... taky si tam musím zavolat
22. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jéé Mílo super díky, já věděla, že na tebe je vždycky spoleh!! :grinning:

Zajdu si tam i když jak jezdím na kole tak mi je dobře, už mě to tak nebolí!!

No Mílo uvažuješ o dárku Viloušovi a čtu tam, že je to silnější než orgasmus jo?? Hm tak to bych teda chtěla zažít čoveče!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo mám poslední, které začnu brát zítra!!!! :sweat_smile:
22. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Miru, ne ne.. to chce dát Vilda mě :sweat_smile:

Já už es tam taky objednala, jdu v pondělí, mám nějaký bloklý rameno, jsem ani nemohla pořádně spát v noci, sice to povililo, ale furt to cítím.

Hele tak ne že si půjdeš k Otovi pro další :angry: ikdyž v tomhle ti stejně nezabráníme, to se musíš rozhodnout sama :dizzy_face:
22. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
No tak Mílo ber ty bláho aspoň to vyzkoušíš!! Já bych to teda brala!!!! Budeš nabuzená hele a.....

Jo ještě půjdu Mílo do narozek daleko!! Asi příští týden tam zkáknu!!

No Mílo a na jakou tam chodíš??
22. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já chodím na klasickou záda plus krk a šíje.

Hmmm... tak tantrická asi nebude.... se stydím... :sweat_smile:
22. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
no co to je tady! to je mi ale docházka! :grinning: jen co vypadnete z práce, tak tu nejni ani noha.. :grinning:

Mílo já taky chodím jen na tu normální masáž zad a šíje, ale tantrická ani nevím, že je... teda tantrickej sex o něm jsem slyšela, ale o masáži ne. hele ale třeba je to docela bžunda, proč to nezkusit na druhou stranu... :grinning:

Mirčo tak ve 13 měsícií jo? hele neke jo, ale stejně je to jen na Tobě s těma pilulema :wink:
22. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Dobrej večír!
Teda to je sodoma gomora ta masáž! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych teda asi taky nedala... To tě jako ta masérka masíruje tam dole? Chápu to dobře? :confused: :grinning:
Já teda dávám přednost klasické nebo thajské masáži, jsem sralbotka a stará konzerva :slight_smile:
22. led 2009 v 19:26  • Odpověz
Jsem tu jen na skok, manža se koupe, tak jsem využila situejšn :grinning:

Jani, jj, asi by tě měla nebo měl masírovat i dole, ale nebude.... se stydím.... tak prej manža vymyslí něco jiného a taky jsem mu vynadala, že to nechci vědět, že to chci jako překvápko :sweat_smile: To mě pak neba, takový dárky o kterých vím, že dostanu :frowning2:
22. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Já bych se taky styděla! Co mě tam dole má někdo masírovat?! kromě manži teda :grinning:
Přesně, já mám taky ráda překvapení, jen ať si namáhá makovičku a vymyslí něco origoš! Já dostala od mamky k narozkám floating - http://www.denjaksen.cz/katalog-zazitku/relax/floating-pro-dva
Ale Kája nechce jít, tak půjdu s mamkou. Už se těšim! :slight_smile:
22. led 2009 v 19:54  • Odpověz
nazdárek holčinky :slight_smile:
vás všecchny moc zdravím z Prahy... jak se máte? tak jsem se zase dostala k netu, prďolka spí a tak jsem se rozhodla, že vám tu něco napíšu.
Pročítat vás nebudu, vzala jsem to letem světem a koukám, že řešíte tantrické masáže :grinning: to je fakt originální dárek.
Jedu příští týden (tedy zatím si to myslím) do Litáku, budu tam ve čtvrtek tak kolem půl jedenácté, ale to je na vás asi brzo žejo? na nějaký obídek nebo tak něco... já tedy sebou budu mít Ondráše a tak jsem omezená vstupem do objektu s kočárem :grinning: ale kdyby to šlo, tak bych vás ráda alespoň některou viděla.
Jinak jsem vám chtěla říct, že já jsem si objednala přes net "kdysi" před těhotenstvím takovou sadu přírodních preparátů na otěhotnění a když mi přišli a než jsem je stihla vypít, tak jsem byla těhotná... tak možná to zapůsobilo :slight_smile: jen si teď nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo, ale já na to přijdu.

http://www.nadeje-byliny.eu/Kury/page-1/180-Kura-K05-Doplnek-z-bylin-k-harmonizaci-zenskych-organu.html
myslím, že to bylo tohle, ale já tam tehdy psala i dotaz a paní mi odpověděla a už jsem to ale postoupila dál k použití...
a co jak se jinak máte?
zkusím vám sem občas napsat, když jsem vás objevila :slight_smile:
a všem vám držím palce, abyste byly brzo v radostném očekávání :slight_smile:

aktuální fotky Ondráše jsou v albu a fakt to hrozně letí, už sám chodí a je to bobánek mamánek :slight_smile: tak jukněte
papa P.
22. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.