• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ipu, tak to je super, že máte ještě 6 mrazáčků :slight_smile:
Btw. odpověď máš na předchozí straně
27. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
Jani, ty ještě marodíš nebo makáš?

Ipu, tak to je dobrý, že jich tam máte ještě tolik a vlastně se povedlo první IVF :wink:
27. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
Milu, já už chodím od pondělka do práce, tak makám jak barevná :grinning: Dělám odhad daně za rok 2008 a je to veselý, když ještě není schválená novela a vůbec netuším, co bude... Tak dělám více variant, abych se náhodou nenudila :grinning:
A co ty děláš? S koněm se asi nenudíš, viď? Byste mohly s Mirkou marodit spolu, ne? :slight_smile:
27. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
No tak to je fakt děsný, až ve 12tt? To už člověk počítá s tím, že má nejhorší za sebou. Já mám za sebou mimoděložní a teď už doufám, že se zadaří a my se konečně v červenci dočkáme toho našeho štěstíčka
27. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ipu, jojo zjistila mi to mudr v poradně - byla jsem 12+0 a nebilo srdíčko. Ve špitále mi sdělili, že se plod přestal vyvíjet v 10tt a že příčina byla asi vrozená vada... Uklidňuje mě to, že aspoň nebudu mít postižené dítě...
To mimoděložní těhu musí být taky hrůza!
Neboj, teď už bude vše v pořádku a narodí se ti krásné zdavé miminko! :slight_smile:
27. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
Jani, já se nenudím, to máš recht... zrovinka jsem si loupala ořechny na cukroví, myslela jsem že něco upeču, když už se válím doma, ale vypadá to, že to zase budu dohánět o víkendech. :sweat_smile:

Ipu neboj, už bude jen dobře a vy se brzy dočkáte malého krásného drobečka :slight_smile:
27. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
Ipu a za co všechno jste platily? :confused: jestli se můžu zeptat? :sweat_smile:
27. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
Nazdárek, tak jak je? Těšíte se dneska na mikuláše? :grinning:
5. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem dneska úplně vyšťavená, dělala jsem tu zkoušku a bylo to pěkně blééé, škoda, že tu neni blicí smajlík :grinning: No, ale hlavně, že už to mám za sebou a že se můžu začít plně věnovat přípravám na Vánoce :slight_smile:
Mikuláš mě nějak nebere, jsem ráda, že jsem doma a hlavně, že se nemusim učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo, tak co jak ti je? Jsi ještě doma? A už máš napečíno? Já teda nic, ale zejtra se chystám aspoň na perníky :slight_smile: A v neděli se chystám vyvětrat snowboard, tak doufám, že na horách napadne nějakej prašánek...
5. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Krásný večer holky!!

Teda někdy když Vás čtu tak mám fakt husinu jako!
Ale IPU moc ti gratuluji k miminku, držím palečky, aby Vám to vyšlo až do konce!!
Jani už jsme s Mílou v práci od pondělí makáme jak barevné!!
5. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jani a kdy dovalíš? Se na tebe těším jsme se neviděly jak je rok dlouhej!! Dáme kafčo??

Milukáše jsem potkala když jsem jela z práce domů!!
5. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
Holky a co Vám jako dělají v tom CARU tam Vás jenom jako nějak blíže vyšetří a něco doporučí jo??

jani jinak jsem se dočetla, že na jaře tam chceš právě jít?? Moc ti držím palečky, aby se povedlo přirozeně a vše bylo O.K.! Ale šanci máš né, když už se to jednou povedlo v pohodě!
5. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
jůů, Ipu, koukám, že už jsi těhu :slight_smile: :slight_smile: sakryš, jsem tu fakt dlouho nebylaaa, tak to mocinky gratulujůůů :slight_smile:

Janí, kam se chystáte na lyže? my vyrážíme taky v neděli, nakonec, a už se těším jak malá holka, zase po roce, to bude sadomaso :grinning:
Míru, hele koukej se v práci uvolňovat na obídky častějc, však se to tam bez tebe taky nepo :sunglasses:
5. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
Marti jasně neboj!! Hele sorbitek mám dost, někdy je nestačím utrácet, tak klíďo píďo!! O čtvrt hodinky se to tam nezblázní, stejně jsem tam pořád dýl!! Takže Marti stačí říct a jdeme i když já nejsme zvyklá takhle obědvat. Taky mi bylo divný, když jsem se vrátila do práce, že nejím a už jsem po obědě!! To se divily i holky!! :grinning:

Jéé já jsem kýchla a mám poprskanej monitor, musím to utřít, kdyby mě viděl Jarouš a to jsem si tam dala ruku a stejně se ty mršky tam dostaly!!

Marti Ipu původně čekala dvojčátka, ale bohužel se udrželo jedno, ale v jejím případě aspoň to jedno a je celá šťastná!!
5. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Míru já mám právě teď těch stravulí taky nějak přebytek, s manžou už jsme s nima dlouho nezahýbali, tak to musím taky nějak utratit, takže jů, hele můžem klíďo hned příští týden, teda já kromě úterka, to jsem zas v čoudu :sweat_smile:
monitor si votři, aby na tebe neskočily zpět nějaký ty bacilové :grinning:
jj, teď jsem vás mršky četla nazpět, hele, dneska ten net chodí krásně teda, až se fakt divim, jak mi to jde načítat.
jo jen tak mmch. - Jani já tu zakloněnou dělohu mám taky, takže nás je tu fakt víc :dizzy_face:
5. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
Jo jo už jsem to utřela, to bych dostala vylágoš!! :grinning: Ten musí být čistý jak dětská prdelka!!
No Marti já právě taky, loni jsem před Vánocema lítala po krámech, protože jsem jich měla za 2500 tak jsem fakt nevěděla co kupovat a v Albertu jich berou jenom 5 ks na jeden nákup! A letos mě vysvobodilo to, že nám už od října dávají v práci stravenky na příští rok, takže je to v pohodě! Těch tady už mám dva balíčky a do nich jsem ještě nešáhla!

Jasně Marti! Klíďo píďo půjdu ráda!! To se vždycky utrhnu, akorát v pátek mám dovču! Ve čt máme rozlučku vánoční v práci tak jsem si v pátek radši vzala volňase! :grinning:
5. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz
helee, teď tu čtu, že se na to Míru vrhnete o příští dofčůůů :slight_smile: :wink: to je zprávička, téda, to už na tebe taky ten náš bacil přeskočil viď? :grinning:
5. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz
Marti už jo no, protože mě jinak čeká rozvod doma!! :grinning:
Už mě to chytlo teda no a hlavně počítám s tím, že to hnedka nepůjde! Já jsem to řekla Jaroušovi a on tak to je skvělý, že už to bude příští rok!! Já jsem myslel, že to zase odložíš! Jarouš tak v lednu - únoru začneme? A já ne pojedeme v září do Egypta a přivezeme si mimčo! A bylo po nadšení zase!! :grinning:

Později bych se asi už bála ortela dokrota, když to tady čtu všude na koníkovi!!
5. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
nám je už taky dali na příští rok, ale mám jich dost, horší je, že se mi pak po pořádným obídku vždycky chce chrnět, takže tu práci víceméně úspěšně občas jen předstírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám příští pátek taky dofčů, jsi mi to teď připomněla, bych na to málem zapomněla, muším si jí vybrat, měla jsem jí moc
5. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
NO já právě kvůli oslavě, abych nemusela ráno vstávat, ta budu doma vegetit!! To se teda moc těším!! :grinning: Prodloužím si víkoš!!

tak práci jsem dneska odpoledne a včera taky jenom předstírala, vyráběly jsme věnce na dveře, tak to byl takový odpočinkový den no!! :grinning:
5. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz
Míru ani se Ti nedivím, ono to tady číst, nenechá to chladnýho níkoho, problémy má kdekdo, po HA se ani není čemu divit a my jsme prostě zrovna ta generace, u které se negativa HA projevily asi nejvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jůůů, tak egypťánka se Ti zachtělo? to budu držet palečkýýýý, byla by bomba, kdyby vám to vyšlo :slight_smile: , a už jsi vysadila?
5. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Marti jsem hrozná, ale ještě ne! Jsem se připojila do jedné diskuse tady a to jsem se dozvěděla teda věcí o té HA, je to fakt hnus! Na nás teda jo, mám z toho hrůzu co to semnou udělá až to vysadím! Ale příští rok už musím hlavně na doporučení doktora, protože v dubnu mám 12 let a to už prý chce no! A to už si na triko nevezmu, když mi to řekne doktor tak to už slyším! Řekl mi ať si počkám na dvě ms a začnu brát kyselinku listovou to je prý výborná věc na to!
Jo jo bylo by to pěkný z dovči né?? Tam se bude dělat pěkně vím to letos z Tunisu to byla chuť pořád!Hlavně tam jet ve správný čas! :grinning:
5. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
no dvanáct let je fakt už asi hodně, já to měla po deseti a fakt stačilo, pak to do sebe zase začnu rvát, až nebudu chtít mít děti, teď fakt ne :wink:
jj, kyselku ber a můžeš i třeba calibrum baby plane, nebo Míla má myslím taky něco obdobnýho, nevím teď jak se to jmenuje.
o té chuti na dovče mi něco povídej, my to v dubnu taky měli čóro móro :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz
Míla snad brala Femibion!!
No Marti mi povídej! To bylo každej den, to víš si v klidu každej večer na baru Gina s Tonikem a na pokoji se pak řádilo!! Já jsem Jaroušovi vždycky říkala, že jestli mě bude ta pinda druhý den v moři pálit tak uvidí! Se mohl strhat!! Takže Marti na dovče je to ideální stav!
Já jenom doufám, že to bude v pohodě a srovná se mi to hnedka! Už si totiž tu dobu před HA ani nepamatuji! A hlavně jaká pak bude chuť, protože sex bez HA jsem ani nezažila, rvu do sebe už hodně dlouho teda!!
Jo to začnu!! Příští rok už to půjde z baráku HA hnusná!! :angry:
5. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz
jsi mě tady teď odbourala s tím pálením v moři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nedejbóže, že by tě tam ještě vožďobávaly nějaký rybičky, jak mně to roztržený koleno o korál :grinning: :grinning:
no jo, někdy si to na králíky prostě chce zahrát, jinak si to člověk ani pořádně neužije že. hele, já po vysazení HA jsem jak utržená ze řetězu, tyhle chutě jsem při HA teda fakt moc neměla, takže u mně to vysazení mělo dost pozitivní vliv, a hlavně - Peťovi se to hooodně zamlouvá :grinning:
5. pro 2008 ve 22:54  • Odpověz
Marti fakt jo?? NO nekecej, já už jsem takhle dost při chuti tak u nás to radši říkat nebudu, to se bude Jarouš bát, takhle ho pořád otravuju natož pak!! Hm tak to se má na co těšit teda!! Tak to je dobrý, ty hormony tě přeci jenom tlumí co?? No jak říkám sex bez HA jsem nezažila, takže jestli to bude mít stejný účinky tak to se budu těšit teda! Holky co píšou na koňovi tak píšou to samé co ty a že se cítí velice dobře a tak lehce jako!! Tak to jsem teda fakt hodně zvědavá!!
Marti to jsi mě teda potěšila!! Vidíš jsem ji mohla dát dneska čertovi jako dávaj děti čertovi!!

No tak žužlat od ryb se nechával Jarouš!! :grinning: Vždycky šel do moře, že jde čekat na Tuňáka velkýho!! :grinning:
5. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz
no fakt, taky si přijdu taková, já nevím, jiná, nedá se to ani popsat, já nevím, sexy :sweat_smile: ? to je asi hodně nadnesený,nevím ani k čemu to přirovnat. a hlavně - přestala jsem mít ty debilní migrény! migrošu jsem měla naposledy myslím někdy v dubnu nebo květnu! nejdřív jsem si myslela, že to´bylo od zad, protože jsem v té době začala chodit na masáže, ale když jsem si pak dala dvě a dvě dohromady, tak si myslím, že to bylo tou HA!

no žužlání to u mně moc nebylo, ti zmetkové rybičkovatý mě fakt kousali! moc příjemný to teda nebylo a hlavně - docela jsem se fakt lekla. hele, tenhle týden mi kámoš poslal dvd jak natáčel ryby u Sharmu v Egyptě, on to má fakt vymakaný, normálně si tam s ním hrála na schovku trnucha (vypadá jako rejnok), a k murénám šel strašně blízko, až jsem z toho měla husinu!
5. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz
Ty vado tak to je fakt nadšenec teda? To bych se teda bála, ale může to být zážitek, když se někdo nebojí no! Ale když se pak do tebe zakousnou tak to není nic příjemnýho no, to je pravda!! Hrozná představa!

Marti fakt jo?? Tak to se teda fakt budu těšit! No uvidíme no! No já právě žádný problémy nemám, cítím se dobře, tak uvidíme jaké to budou změny!! Jo to tam taky jedna psala, že migrošky zmizely vysazením HA!! Tak čoveče něco na tom bude no!! Je tam jedna holčina a tam píše zajímavý věci no je vidět, že tomu rozumí docela teda!!
5. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Co to je? Vy jste to tu tedy rozely.... :confused: Dočtu vás odpoledne... nyní mě volá prádlo a žehlička :confounded: a pak chci ještě zadělat na perníčky co mi poslal receptík Draky z vedlejší diskuse :wink:
6. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
Mílu, napiš pak, jak perníčky dopadly, já předminule nějaké pekla, docela dost dopředu a stejně byly tvrdý jak mrchy i po Novém roce :angry:
7. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.