• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
jééé, ahojky Pájí :sweat_smile: to je dost, žes nás taky objevila :grinning: ale my se tu nedáme přehlédnout :grinning:

sakryš, to to děsně letí, když se koukám na fotky Ondráška a vzpomenu si, jak se v prosinci narodil... je to už ale pořádnej chlapák, tak si to s ním pořádně užíváte doufám :slight_smile:

já bych vás viděla určitě ráda, ale můžu vypadnout z práce až po jedenácté hodině a zatím nevím, jestli nebudu na služebce, to se dozvím až příští týden, tak leda až to budu vědět, tak se dohodnout, a spicha dát můžeme určitě - i kdybych vás měla jen někde potkat na námku jo :sweat_smile:
22. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jé, ahoj Pavlí! Ondrášek je krásný zlatíčko, pravidelně ho sleduju! To neni možný, že už mu byl rok! Ten čas tak letí a na dětech je to nejvíc vidět :slight_smile:
Pavli, já mám taky bylinky od týhle bylinkářky, beru je od nového roku, tak jsem zvědavá,jak pomůžou. Mám jeřáb ptačí, lékořici, kotvičník, maliník a dub + jsem teď začala ten vz čajík. Tak to by bylo aby nebylo!
Tak si zítra užijte srazík, já se sem asi zase nedostanu...
dobrou! :zipper_mouth:
22. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj kočky,
tak to jsem ráda, že jsem vás našla a budu vám sem občas psát, i když snažilka tedy teď momentálně nejsem :grinning:
a minimálně další dva roky nebudu.
Letí to strašně, mě přijde taky že je to chvilka co se Ondra narodil a on už chodí a jen čekám, kdy začne pořádně mluvit. Je s ním sranda a myslím, že to bude ještě lepší až se rozkecá.
Tak já se ještě do toho čtvrtka určitě ozvu a kdyby vám to některé vyšlo, tak by bylo super...klidně Marti jen na sraz na náměstí :grinning: taky vás ráda uvidím.
dobrou noc :slight_smile:
22. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
Krásné ranko,

vy jste to tu včera zasejc rozjely... jdu dočítat... :fearful:
23. led 2009 v 06:58  • Odpověz
Jani, ten floating vypadá dobře a proč Kája nechce jít? To může být super.

Ahojky Pavlí, já můžu taky nejdřív po 11 hodině ven, dřív nee, tak pak uvidíme podle Marti, a klidně si můžeme dát spicha někde na námku nebo můžeme zajít i někam na obýdek, třeba do Budvarky nebo na Hrádek, tam se dá i s kočárem :wink:
23. led 2009 v 07:07  • Odpověz
Krásné raníčko, teda tady se to rozjelo, my měli včera návštěvu tak jsem se sem nedostala a pak jsme s Jaroušem přidělávali poličky v chodbě!!

Ahojky Pavli tak to je dost, že ses taky ozvala ženská jedna, jo jo Ondrášek je krásnej, taky ho sleduju jak roste, je už velikej!!

Tak jsem zrovna chtěla napsat Míle, že mám katalot těch šperků a ona přilítla!!
23. led 2009 v 07:29  • Odpověz
kRÁSNÉ raníčko - páteční - hergot tu cvičím s caps lockem hned po ránu :grinning:

Míru - jen se nevymlouvej na poličky! se vsadím, že před Tebou zase Jarouš utikal ne? :grinning:

Mílo jj, souhlasím, do Budvarky by to bylo asi nejvíc na ráně, - jen nevím, aby tam nebylo moc nahuleno :angry:

jdu se mrknout na ten odkaz na floating, mě se to doma neotevřelo :confounded:
23. led 2009 v 07:42  • Odpověz
jůů, to je dobrá věc Jani - hele, to bych nejradši zacálovala mojí mamině, ta měla v poslední době hrozné problémy s tlakem, tohle by jí jen prospělo! :sweat_smile:
23. led 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky Marti!!

Ne ne neutíkal, protože u nás byla babička - jestli myslíš teda sex!! A navíc máme pauzu měsíční, takže stejně by nebylo nic!!

Mílo já myslím, že u té tantrické masáže tě snad nemasíruje přímo dole né?? Já myslím, že ti právě nahmatává ty erotické body na těle, dělá se to hrozně pomalu, aby jsi pociťovala právě ty krásné pocity!!!
23. led 2009 v 07:46  • Odpověz
Holky tak u nás Valentým probíhá v pizzerce - zase přes jídlo!!! :grinning: A možná, že si za pak natáhnu to vánoční prádélko od Jarouše!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 07:48  • Odpověz
ahaaa, tak to je mi Mirčo jasný, když jste tam měli obecenstvo a ještě pauzu do toho, ale jindy bych Ti to nesežrala :grinning:

mě to u té masáže taky moc neštimuje, že by tě masírovali až takhle? ono je to spíš o nějakém takovém hledání těch erotogenních bodů, ráno jsem četla o tantrickém sexu a to je jako že ti dva hledají nějaké kosmické spojení přes vzájemnou energii :slight_smile:
23. led 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojky Marti,

no máš recht v Budvarce asi bude nahuleno, ale na Hrádku by nemuselo, ale nevím jaký tam mají teďky polední menu, jestli se dá nebo nedá... ale tož huvidíme :wink:

To víš Miru, si tam u vás dělám kšefty, tak jsem musela odnést objednávku :wink: a teďky se jdu rochnit těma šperkama
23. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Mirčo až takhle u vás bude Valenťouš? to to rozjedete ve velkym :sweat_smile:
my ho neslavíme, ale občas si ho děláme v jiné dny :grinning:
23. led 2009 v 07:51  • Odpověz
Mílo no právě, tak nevim, Na Hrádku jsem taky nebyla už jak dlouho, ale to nějak pořešíme, jen doufám, že tu budu :wink:
23. led 2009 v 07:52  • Odpověz
My taky valentýna neslavíme. Marti jsme na tom stejně... zrovinka včera jsme si jednoho takového krásného valentýna udělali :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:

asi jo, nebude tě masírovat přímo tam...ale tak nějak to tam píšou a nejsíše to může dělat jak chlap tak i ženská a kdyby tam na mě přilítnoul nějaký nabušený slizoun, tak to bych se asi neuvolnila a byla napnutá jak struna hele....

No uvidím co mi manžílek vymyslí a čím mě překvapí.... :wink:
23. led 2009 v 07:54  • Odpověz
Přesně tak holky, na co slavit, že se máme rádi jeden den v roce, když se máte rádi celý rok žé??

No Marti taky už se těším na nedělu, to už mi neuteče, to by nemusel skučet, když to bude po pauze!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když v sobotu máme sraz s učňákem v Lovosicích tak nevím jak dopadnu, ale abych pravdu řekla, tak se mi tam nechce vůbec!! Nevím proč!!

Holky jestli přijede Pavla tak jdu s Vámi taky bych ji ráda holku viděla!! :sunglasses:

Mílo tak včera jo?? Hm ty se máš teda, ti závidím čoveče!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 08:00  • Odpověz
Mílo tak to si můžem podat ruce, zasejc.. akorát, že já včera leda tak utřela :grinning:

určo to tak bude s tou masáží - hele a ty chodíš na ty normální masáže k ženské nebo chlapovi? je fakt že tam ležím do půli těla nahá a být tam celkově... nevím, pro jednou bych to možná zkousla, ale říkám si, že bych mu tam na tom stole asi umrzla :frowning2:

jen ať si Vilda ještě pořádně potrápí mozeček a uvidíš, že vymyslí ještě něco lepčejšího :sweat_smile:

jdu do depa, doufám, že tam nezmrznu :angry:
23. led 2009 v 08:01  • Odpověz
Marti, u Hofmanky masíruje co vím pouze ženská, takže asi tak... ale byla jsem i u chalpa na bazénu, ale zasejc ta klasická masáž a takhle je dle mého něco jiného, u klasické máš alespon spoďáry nebo přikritou prdelku, ale tady by jsi tam ležela asi celá nahá a jak se znám, tak bych tam asi taky umrzla, neb pokud mi je zim na nohy, tak se klepu... já musím prostě mít furt fusekle :sweat_smile:
23. led 2009 v 08:04  • Odpověz
Mílo tak fusky bys mohla mít to by nevadilo!! :grinning:

No hele holky tak si myslím, že nahá ženská je přirozený a Mílo v Chorvatsku taky chodíme "Dobrý den, kozy ven" tak si myslím ,že by to nebylo nic nenormálního na gyndě taky ukazuješ pinďulu a ještě roztahuješ nohy tak si myslím, že by to nebylo nic nenormálního teda já jsem exibicionistka jo, záleží jak se kdo stydí, mě to teda někdo koupit tak tam jdu "Když to Evropy tak třeba i nahatý, já jsem pro předsedo"!!! :grinning:
23. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Mílo tak co už si něco ulovila??

Já se taky objednám na masáž, už se těším!! Ale je mi fakt líp jak jezdím na kole a pak se ještě protahuji tak to mi svědčí, je fakt, že ten pohyb je k něčemu dobrej no!!
23. led 2009 v 08:09  • Odpověz
No MIru, tu koukám na ty jak jsi říkala, že je má i ségra, ale nechci se opičit :sweat_smile: ale jsou fakt hezký.. jdu se rochnit dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak asi bych to taky přežila, ale tohle mi přijde i takový intimní a na to zas až tak exhibouš nejsem no :frowning2: takže raději klasiku nebo thajskou, havajskou, čokoládovou apod.
23. led 2009 v 08:13  • Odpověz
a našla jsem tu jedny, ale jsou zlatý :frowning2: a to já v uších mít nemůžu, ale jsou hezký
23. led 2009 v 08:17  • Odpověz
To víš, že si vyber jaká ti bude vyhovovat, tak thajská je prý taky hodně příjemná!!

No je tam toho hodně hezkýho a ty nemůžeš mít zlato jo?? Ale prstýnky máš né zlatý? Je tam bižu a i 1. jakost stříbra, tak se rochni!!

Mílo je jich tam na takový způsob víc, ale ty jsou jenom postříbřené, proto nejsou tak drahý no!! :sweat_smile:
23. led 2009 v 08:29  • Odpověz
No nemůžu no, po zlatě mi natýkají uši a někdy i po bižu, takže musím mít jenom stříbro. Prstýnky mi nevadí, vadí mi to jen v uších :frowning2:
23. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Cus holky tak vcera pizza byla mnaam s holkama pokec relax,odreagovani super,prijela jsme v 11 tatik mi sel na proti,se tesim na dalsi juuu,taky jsem musela povinne prinest domu,vzal si ji do prace..

za chvilku mi prijde holcina na uces,dnes ma maturak se ma,ja bych sla taky na nakej ples,ale mela jsem teda desny spani,nemohla jsem zabrat no bylo to naky divny,nebyl uplnek,ikdyz ja na to neverim
23. led 2009 v 08:44  • Odpověz
My jdeme na ples příští týden... taky musím vymyslet co vytvořit na té mojí palici, ikdyž asi tam frknu ozdobný sponky a půjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 08:48  • Odpověz
Miru, jaký má stránky ta paní s těma šperkama?
23. led 2009 v 08:55  • Odpověz
Stránky vyloženě nemá, prodává to na mimibazaru. Ale na netu toho moc nemá, v tomto katalogu je toho o hodně víc teda!!

Ta naušnice co se ti líbí tak zrovna stříbrné nejdou, stříbrné tam má většinou za 180,-Kč!

Jé já bych taky šla na ples!!! Mílo na jaký jdete!!
23. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Na ples DELI, tedy doufám, že půjdeme, lístky už jsou sice koupený, ale zapomněla jsem, že Vilda má výstavu, tak záleží podle toho jak přijede unaven, ale snad půjde....
23. led 2009 v 09:13  • Odpověz
No vidíš na ten jsme mohli taky od Ládi, ale oni asi nejdou kvůli malému, protože Mirky mamča se ho bojí hlídat, přitom mu budou pomalu dva roky!! Tak asi nejsou, ale šla bych ráda teda na ples hnedka!!! :grinning: Jsem nebyla ani nepamatuju!! :grinning:
23. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.