• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ségriš tak kdy pojedete k našim?? Já jenom až se tam sčuchneme tak vezmi stříhání, Jarin už má zase skoro mikádo, potřebuje zase nastříhat kohouta a vezmu i melíra, že mu uděláš!! Ju??? Ty máš v tom lepší grif!! :grinning:
23. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Jj ted asi ne a pristi tyden ma mamka Jary ty narozky,vubec nevim kdy se tam dostaneme,ale urcite dostaneme,babi je v nemocnici ta druha,taky rakovina,takze Jara pujde za ni asi do nemocnice v sobotu vis??pisnu mamce,zda nechteji prijed
23. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Aha no tak to je jedno, jenom aby jsi to věděla a vzala stříhání sebou když tak!! Už to potřebuje, není mu už vidět kohout když si to nageluje!! :grinning:
23. led 2009 v 09:50  • Odpověz
jasny vemu to je jasny,ted jsme psala mamce sms
23. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Je to hrozny,ty babicky fakt,jsou na tom obe spatne
23. led 2009 v 09:52  • Odpověz
No tak když jsou nemocné rakovinou tak to se nediv, to je hnusná nemoc!! :confused: Když už to mají v takovém stádiu tak nediv, že jsou na tom špatně!!

Kdepak je paninka, snad nepracuje?? Huuuu!!

Je pátek,já jsem tak šťastná holky ani nevíte jak, že je pátek!!!
23. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Miru,pracuju, pracuju, divný co? :grinning: Jsem si normálně musela udělat horký jablíčko, jaká se do mě dala zimka, brrrr....

Péťo, jj, rakovina je svinstvo, snad se babičkám brzy uleví a vše bude zase vpořádku.
23. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Mílo mě je taky zima, jsem si musela vzít svetřík, abych nebyla nemošná!!

HOlky napsal mi jeden známej z Litvínova a já jsem ho tam jako na potvoru potkala jak jsme tam byli na těch sportovkách se soudem! Znám ho jak jsem byla v trafice, tenkrát mi vozil cigarety!!! Prý mě bude rozmazlovat, když se nechám, že má hodně známejch, všude mě dostane, tak jsem mu napsala, že chci do Holywodu!!

Dneska bude grilovačka holky, udělám si zeleninový salátek s nějakým dresingem a k tomu to masíčko kuřecí nebo krůtí uvidíme co pokoupím!!

Tak copak asi Vendulka děla, jak jí je holce jedný, snad je na tom dobře. To je fakt tak nespravedlivý tohleto, někdo to dítě hodí do kýble a někdo má prostě smůlu a nedonosí. Vendul jsme s tebou tak se nám brzy ozvi jak ti je!! :frowning2:
23. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobre jim uz nikdy nebude, :pensive:
23. led 2009 v 10:07  • Odpověz
No právě maximálně jim budou tlumit bolest a je to jenom otázka času no!!

Holky tak mi napsal jestli mám ráda Depeche Mode tak uvidíme co z něho vyleze, že by koncert??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Jo jinak holky dneska jsem opět zápasila s postelí, nakopla jsem ji tentokráte kolenem a pěkně to cítím to bude jojo jako prase!!!
23. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Miru, i ty jedna.. kdyby to viděl Jarda, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ikdyž já mám co říkat, já mám zas kámoše od Plzně co jezdí tirákem po jihu evropy, itálie a francie a věčně mě zve do Paříže a na jih itálie :grinning:
23. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Peťul, rakovina je fakt hnusná věc, vím to moc dobře, tak můžu jen napsat, že držím palečky, protože s tím se strašně těžko zápasí a vyhrává se těžko :frowning2:

Míru - fakt, že by koncert? to bysme se tam potkalyyy, my máme lístky na DM už od října :grinning:
23. led 2009 v 10:13  • Odpověz
Juu segra jestli koncert tak super ja je miluju jsou vynikajici,ja je mam v aute a posloucham je dokola

Nasi jedou k nam,po 12 jsou tu to budu mit akorat to stihnus ucesem
23. led 2009 v 10:14  • Odpověz
myslim,ze to babicky nevyhrajou je to fakt hnusny,kor kdyz se to neda lecit,babicky se nasi svadby nikdy nedoziji,hlavne,ze se dozily od Jary aspon ty Viktorky,no ale nebudu to lamat pres koleno snad to bude dobry a zvladnou to tady co nejvic,,jedna to uz chtela vzdat,ale nakonec to nevzdala a sla na ozarky
23. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Mílo tak co tady ještě děláš jeď né???

No on by nic neřekl Mílo by se na chvilku urazil jenom!!

NO nekecej Vy jedete na Depešáky jo? A kdy jsou Marti?? No hele třeba pojedu s ním!!

Mamka má dneska dovču jo nebo co??

NO Jarouš mi stáhnul včera nový Kosheen tak budu taky pařit v autě, vidíš musím si je tam dát!!
23. led 2009 v 10:18  • Odpověz
Peťul je to ošidný, já mám zase druhou tetu, která je pořád ještě relativně mladá - 50 let a minulý rok jí objevili nádor v prsu, na ozářky nakonec šla, sice vypadala jeden čas opravdu hrozně, ale vyšlo to.. u starších lidí je to pak těžší, jestli to dál zvládnou, ta moje druhá teta už to nezvládla, protože bylo pozdě. Pokud se s tím pokusí poprat, jedině dobře. Naděje umírá poslední :sweat_smile:
23. led 2009 v 10:19  • Odpověz
No právě pak už tam hraje asi roli i ten věk!!
Hele podívej se na mého Pepouše taky vyhrál, ale on měl tlustého střeva a neměl to zhoubné, takže stačily ozářky a operace, žádná chemo, to by byl konec, to je z tebe troska!!
23. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Míru no jedeme na Depešáky, nevím teď přesně kdy, bylo to myslím někdy v červnu, bych se mušela číhnout doma na vstupenky :grinning: a jede na to půl Roudnice co jsem zjistila, já to hned vyčíhala, a hned dva dni, co to začli prodávat, tak jsem si lupeny blokla :wink:
Uvidime,uz jsou prave starsi,vem si ,ze jejich deti uz maji pres 50 :unamused: no uvidime,oni nic nedavaj najevo,usmivaj se aby sme nic nepoznali
to je fakt strašně těžké i pro ně- dělat, že se nic neděje, a přitom se děje hodně.. a zapomenout se na to taky nedá :frowning2:
23. led 2009 v 10:23  • Odpověz
No to vím, že musí pěkně trpět! To jsou prý hrozný bolesti! Já to vím podle babči Jardy!! Ta to taky prohrála, ale dožila se krásnýho věku zase!!
23. led 2009 v 10:25  • Odpověz
No ty bylo dost vid?
23. led 2009 v 10:26  • Odpověz
No a to si vem, že babča zemřela 14 dní před naší svatbou a týden před ní měla pohřeb, takže to bylo super no!! No babča byla 1915, takže se dožila pěknýho věku no!!
23. led 2009 v 10:47  • Odpověz
Ty voeeee tolik,no a jo vlastne,ale s tim uz se asi taky muselo pocitat
23. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo to jsme počítali, hlavně se spíše nevědělo jak dlouho ten nádor má v sobě to mohla mít léta! Ale jednou to prostě vyplave na povrch no!! Pak už o sobě ani nevěděla a taky nám vždycky říkala, že Jára je jediné vnouče co nemá ještě dítě a taky se ho nedočkala a nakonec ani té svatby, a když jsme jí ukazovali oznámení, tak už to chudák ani nevnímala!! To už byla mimo! A za týden pak vlastně umřela!! Ale to jsme čekali, jinak náhlá úmrtí jsou určitě horší!!
23. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Ježíš, já ty hormony snad už příští měsíc brát nebudu, to je hnus velebnosti.... si připadám jak v přechodu, mám návaly a spát bych mohla opět i ve stoje.... včera jsem dorazila dom a byla ráda, že Vilda nic nechce k jídlu, páč jsem se akorát svaila na gauč a dala si oddych tak hodinku.... :unamused:
23. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mílo a to bereš ten chlomík jo jak si psala??? :wink:

No tak takový návaly přechodový měla Katka tady taky no!!
23. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
JJ, clomík, ale dobrala jsem ho v úterý a vedlejší příznaky stále nějak přetrvávají :confounded:
23. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
A už brát nebudeš jo?? A ten s tebou měl udělat co? Možná, že jsi to psala, že tak nějak jsem to přehlédla!! A jinak to na tebe nemá jiné účinky jo??
23. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.