• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ne, ten se bere jen 5 dní a má ti nastymulovat ovulku
23. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
no a mě se divte, že to nechci brát.. když to slyším, tak budu zatím radši na hnusným maliníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, potkala jsem o oběd Renču v sámošce, tak jsme chvilku pokecaly, prý jsi se u ní Mílo chvíli předtím stavovala :sweat_smile:

jo koupila jsem si naproti Renče v obuvi botičky na pleeees, konečně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
a chcete naprdnout???
za 22 minut mi padlaaaaa :grinning:
23. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
JJ, byla jsem tam pro ubrousky na sváču, nějak došly..... zítra jdeme s nima do kiny a pak si sednout, ikdyž vlastně myslím, že oni asi nejdou... já vlastně ani nevím kdo všechno jde :grinning:

No vidíš a kdy Marti jdete plesat?

Marti no jo... jenže mě už docela zvoní budíček a jinak to prozatím nejde, ale je to stejně divný, předtím jsem to tolik nepociťovala, akorát po utrogestanu, až teďky nějak.... no nic, musím to nějak vydržet
23. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
JO Miru, dneska mi došel mejl od UPC že by do konce března měli všem navýšit na netu rychlost, těm co mají ještě staré smlouvy a tarify.. tak se to konečně pohne. Jsem jim před vánocemi psala pěknýho mejla, jak si to jako představujou, že platíme takový prachy a máme pomalý připojení, který už ani nenabizí a za tu cenu mají úplně jiný.... :grinning:
23. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mílo já vím, já se k těm hormonům nakonec stejně uchýlím, ikdyž teď mi přijde že i ta luteální fáze se mi začala prodlužovat, tak s tím ještě počkám, možná si k mudrovi skočím zase na konci příštího cyklu aby mrknul na to jajco, jestli furt hapruje :confused:

měli bysme jít na plesík od peťový práce v roudnici, ale zatím nevím ani kdy.. ani se mi tam moc nechce, já si je koupila hlavně kvůli pracovní konferenci v květnu v Brně :grinning:
23. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Marti, tak si jdi... si jdi.. nám to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak já to tu balím, jdu s pískem, umeju hrnek a tradááá
tak pa pa, kdybysme se tu už nepotkaly tak si užijte víkoš
:slight_smile:
a Mirčo - s tím grilováním si to užijte :grinning:
23. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak páááááááááááááááááááááááááááááááá a hezký víkend :wink:
23. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky já jsem v kotli zase tady z tý práce!!

Marti achojky!!

No nám už vypli tv a jedeme na anténu a rychlost snad už máme, Jarda tam taky psal meila!! Před Vánocema někdy!! Mají větší rychlost na menší peníze a nikdo ti nic neřekne to je děs!!

NO koupila jsem si zeleninku a udělám si k masíčku salátek!!

Paninko viděla si Verči oznámení?? Byla nám ho ukázat!
23. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ne neviděla, ke mě ještě nedošla a na éčku nic neříkaly.

No, mě psaly, že to budou prý automaticky navyšovat od ledna a dneska právě přišel mejl, že to chtějí všechno stihnout do konce března...
23. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
No to když si nezjistíš sama tak oni ti to neřeknou!!
23. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak jsem nakonec byla u Šálka dneska... přiběhla jsem tam a nikde nikdo... jsem normálně kontrolovala asi 4x na dveřích ordinační hodiny jestli jsem tam dobře :grinning: tak mi udělal kontrolní UTZ prý ten dominantní folík je 14 mm a praská tak při 24 mm, výška sliznice dobrý, tak příští týden je náš. :grinning: Jen nevím jestli mám opravdu jen jeden folík anebo mi říká velikost toho hlavního a ty ostatní ne, páč co tu tak čtu tak tam holky těch folíků mají většinou víc :confused:
23. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Mílo tak tomu já vůbec nerozumím, ten folík to je jajco?? neb až do takové fáze jsem ještě nedorazila, tak nevím vo co gou :sweat_smile: v každém případě na to příští týden hupsněte a půl je hotovo :wink:

si zrouna dělám heřmánkový obkládky na ten můj beďárkovej ksichtík, páč to je otřes, co se mi na něm vylíhlo :angry:
23. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Marti, jj, folikul je vlastně jajco, který musí uzrát a prasknout a když je oplodněný tak se zahnízdí a když ne tak při MS udělá bye bye
24. led 2009 v 08:54  • Odpověz
tý jo Mílo, ty jsi ale ranní ptáčátko, já ještě v půl desáté měla skoro půlnoc :grinning:

aha, jsem si to teda myslela dobře, tak to já budu dělat v nejbližší době taky bye bye :pensive:

tak co Mirčo, jak dopadlo grilčo a zeleninové hody?
já to včera zabodla v deset večer, i Tudorovce na Nově jsem si radši nahrála, páč jsem byla mrtvá už v devět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Marti já byla dneska vzhůru už v půl 6, páč jsem zapomněla vypnout budík a Nelča na něj je naučená, že zazvoní a jde se ven... tak jsem jí musela přemlouvat ať ještě chvíli vydrží, jinak jsme pak vylezly někdy kolem 7 hodiny

No jo vlastně, grilovačka, tak jak Miru, nacpala sis pupíka? :grinning:
24. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Čau závislačky! :grinning:
jsem si dnesk taky přispala. Jsme byli včera v tý opeře, tak jsme přišli docela pozdě. Kdyby Kája neotravoval, tak bych spala ještě teď :slight_smile:

Folík je jako takovej váček, ve kterým vajco zraje, při ovulce praskne a vajíčko vyplave. Když se vajco oplodní, tak se z váčku stává žlutý tělísko, který produkuje progesteron a udržuje těhu. Když se neoplodní, tak oboje odejde při ms :pensive:
Marti, neházej flintu do žita, dokud bye bye neřeklo, tak není nic ztraceno! :wink:

Mílo, tak super s tím folíkem! :dizzy_face: Za normálních okolností dozrává většinou jeden, ale po tom clostíku jich je asi víc, co?

Tak já zase pádim, musim uklízet, vypadá to tu jak po výbuchu :unamused:
24. led 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky Jani, díky za upřesnění, já to tak vysvětlit neumím....

No hele já nevím jestli jich tam mám víc, já tam vždycky vidím jen jeden a i doktror mluví o jednom... ale jak jsem psala už někde vedle, tak on tam vždycky něco brebentí, že v ordinaci mu to většinou všechno odkejvu a pak když vylezu ven tak vím stejně tak půlku :sweat_smile:
24. led 2009 v 10:32  • Odpověz
hmm, Jani tak loučit se s jajcem budu určo, neb teplotka dnes už rapidně klesla :confounded:
a co ta opera? užili jste si to? Peťa byl jednou v Rusku na Labutím jezeře a byl z toho docela paf, nikdy bych do něj neřekla, že by se mu zrovna tenhle žánr líbil, tak chce jít tady taky, to jsem zvědavá, jak mě tam dotáhne :grinning:

Mílo - já jsem na tom u doktora stejně - u kteréhokoliv.. kdyby mi v lékárně na prášky nenapsali, kdy a kolik jich mám brát, tak nevim ani tu půlku :sunglasses:

jdu se učit, páč musim využít toho, že mi do toho manža nekrafe :dizzy_face:
24. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak ať ti to jde dobře do makovičky :wink:

Hele jsem teďky jukla na Gennet v domnění, že je to na začátku Prahy a ono ejhle... on je na letný :grinning: To bude mít Vilda radost, až tam pojedeme. :sweat_smile:
24. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Mílo, já to mám u doktorů taky podobně, vždycky si řikám, že si to musím všechno zapamatovat, vylezu ven a vím sotva půlku! :unamused:
Ten Gennet teda vůbec netuším, kde je... :frowning2: Aspoň se projedete Prahou :pensive:

Marti, Lazebník Sevilský byl fakt pěknej, nádherně zpívali, i děj byl povedenej, ale 3 hodiny mi to přišlo docela dlouhý a ke konci už se mi chtělo hrozně spát :grinning: Ale Kája byl nadšenej,taky bych vůbec netipla, že se mu to může líbit, když mám problém ho vytáhnout do divadla... :slight_smile:
Co se vlastně učíš?
24. led 2009 v 10:59  • Odpověz
Jani, je na Praze 7 vedle ministerstva vnitra :confused:

Jůů... tak to nevím jestli bych tam Vildu dostala. Mám objednaný lístky na únor sem do divadla na Hátu, tak nevím jestli půjde, každopádně on se určo někdo najde.
24. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Mílo to je dobrý, já myslela Pha 7.. ale to Vilouš zvládne neboj :wink:

Jani ony ty opery jsou asi všechny takhle dlouhý, Peťa to měl taky tak nějak, ale byl z toho tak nadšený, že hned vejřil, že mě tam chce taky dotáhnout, já nevím, jestli by se mi to zrovna líbilo. jako činohra - nějaká komedie, to můžu, ale operu teda nevím :confused:

Jani soukám do sebe něminu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpolko snad dějiny správy v čechách, jestli se k tomu dohrabu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2009 v 11:15  • Odpověz
Mílo, no v nejhorším půjdeš s nějakou kámoškou :wink: Ale třeba si to Vilda ještě rozmyslí :dizzy_face:
My byly letos maminou dvakrát v národním na baletu, a taky se mi to docela líbilo. Mamka byla úplně nadšená :slight_smile:

Marti, ta opera byla taky taková komdie, akorát zpívaná, to by se ti určitě líbilo! :sunglasses:
Tý jo, ty jsi dobrá! Počkej a jak to máš s tou vejškou? Míla tu cosi psala, že si jí chceš dodělat? :wink: Tak se pochlub!
24. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Jani ten Lazebník je komedie? čéče to by nemuselo být marný.. vím teda, že jsme se o tom učili v literatuře, ale jsem líná hledat o čem to je.. :dizzy_face:

Mílo Háta je skvělá! taky jsme na ní v Liťáku několikrát byli a bylo to fakt super, jsem od tamtud odcházela vždycky s rozmazanou řasenkou :grinning:
24. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Marti, tak abys to nemusela hledat: http://www.opera.cz/cs/repertoar/lazebniksevillsky.html :wink:
Tak my jdeme ven, je tam nádherně, zatím papa :zipper_mouth:
24. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jani díky za odkaz, hele víš co mi jen nejde do hlavy? že - Představení je nastudováno v italštině s českými a anglickými titulky - jak to myslí s těma titulkama? to vám je někde pouští na plátno?? nebo co to je? :confused:

venku švítí punťaaa, tady je taky krásně, vyrazím za chvílí za kámoškou na kafíčko, páč mi z té něminy už hučí v hlavě, se musím taky provětrat :grinning:
24. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Martí, jojo, bylo to zpívané v italštině a nahoře nad podiem byla obrazovka, kde byly české a anglické titulky :slight_smile: Ale vzhledem k tomu, že jsme seděli úplně dole, tak mě docela unavovalo pořád koukat nahoru na titulky, ale on si člověk i hodně domyslí! :slight_smile:
Tak máme za sebou procházku, byli jsme ve vedlejší "vsi" na koníčkách, nejvíc nadšenej byl malej Peťulák. Pak nám doma všechno zvizitíroval a tradá domů za babičkama.
24. led 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem byla ještě ve čtvrtek v nemocnici ve 21:30 hod, jelikož mě nějak bolelo břicho a začala jsem krvácet. Dostala jsem antibiotika, tak uvidíme jak to bude. Zítra jdu na gyndu, tak uvidím, co mi řekne a doporučí. Doktor v nemocnici říkal, že nesmím krvácet víc, jak při menstruaci. Tak já nevím. Jeden říká, že nesmím krvácet vůbec a druhý zas tohle. Jani, a ty jsi na tom byla dvakrát, jelikož tě blbě vyčistili? Mě to krvácení nejde do hlavy. :frowning2:

Koukala jsem na tu hrůzu toho miminka, jak ho našli v těch Lovosicích. Tu matku bych umlátila. To snad není ani možný :frowning2: :frowning2:

Jani, tak nějak přemýšlím taky o těch Františkových Lázních. Byla tady teď u mě známá a říkala, ať se na to zítra zeptám gynekologa, co mi na to řekne. I kdyby mi přispěli půlku. Člověk udělá vše pro to, aby byl v pořádku, viď??? A kdy ty tam jedeš? Ty už to máš nějak objednané? Jak ti je?
25. led 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.