• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahoj Pavlí, tak jsem nakoukla do tvého alba na Ondráška, a je to opravdu zlatíčko :slight_smile: a hlavně kus chlapa. Ten opravdu roste jak z vody. :slight_smile: Je na vás vidět, že jste všichni moc šťastný :slight_smile: Je tak dál.....
25. led 2009 v 16:35  • Odpověz
Nazdárek,

tak jsme tady tak jsme tu, vrátili jsme se z výletu a nif nemáme :frowning2: sconto vybýlený... na netu mají hafo těch předsíňových stěn a na prodejně jen pár a ještě pěkný hnusy, blééé :frowning2: tak asi budeme muset objednat buď z quelle nebo z neckerama, tam Vilda jednu našel.

Ale zato v Kika jsme ukořistili ještě další 2 jídelní židle, měli je zapolovinu, tak jsme šly do nich :grinning:

Vendul, tak to je mi líto, ale určo to bude v pořádku, jen se to tam musí pořádně zahojit a pak to bude zas OK. Přinejhorším půjdeš znovu na sál, ale to bych ti nepřála, třeba antibiotika zaberou a bude to v zase vpohodě. Tak hlavně hezky odpočívej a buď silná :wink:
25. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Ajojkyy,

Vendul, já tomu taky moc nerozumím, ale asi jak píše Míla - řekla bych že se hojíš, těžko říci, uvidíš, co ti řekne mudr, ale v každém případě ti držím moc a moc palečky, ať se z toho brzy dostaneš a jsi fit :sweat_smile:

Mílo zasejc nif jo? asi vám fakt nezbyde nic jinčího než to objednat z quellka, horší je, že to nevidíš, tak aby pak nebylo překvápko, co dorazí :confused:

Jani ahaa, tak já si právě říkala, co ty titulky, kde fou.. tak to se mušim poptat Petra, jestli tam taky něco takového měli :slight_smile: ale asi jo
25. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Marti, si my připomněla s těma titulkama, že ty jsme měli i u Carmen, akorát anglický, ale bylo to takový zvláštní, když nahoře pod oponou běhali titulky, jen mi občas přišlo, že tam psali něco inčího, jenže s tou mojí angličtinou se to nedá brát vážně :sweat_smile:

JJ, zase nif :angry: už mě to docela štve, páč jsem si od sconta docela dost slibovala :confounded: ... ale byly jsme úspěšný v hornbachu a konečně máme po 5 letech druhý klíč od schránky :grinning: nikde jinde nám ho nechtěli udělat, že prý nemají, neumí no a znáte to! Ale tam bez problémů, jen říkal, že je to tak 50 na 50, že bude fungovat, ale funguje
25. led 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojík,
tak jsem akorát přijela od našich a z nákupu. Péťa dneska kupoval baráky, chodili jsme vilovou čtvrtí a Péťa pořád, tehle koupíme, dědo, jo? Vyndej kartičku a kup ho! :grinning: Myslel kreditku.. A nenechal si vymluvit, že na něj nemáme, fakt sranda :grinning:

Vendul, a břicho tě bolí? Mě začalo nejdřív bolet břicho a pak jsem začala i krvácet a měla jsem zvýšenou teplotu... Podruhý už mi dali taky antibiotika... Hlavně nic nedělej a lež! Rozhodně to nepodceňuj!

Jinak ty lázně jsem s doktorkou neřešila, někde jsem četla, že je na ně nárok až při neplodnosti nebo po více potratech. Takže pojedeme na relaxační prodloužený víkend s kámoškou a zacálujeme si je samy.

Mílo, to je teda bída, co! Asi jsou po vánocích všichni vybrakovaný! A co Ikea, tam nic pěkného nemaj?
25. led 2009 v 18:36  • Odpověz
no mě ty titulky nějak neštimovaly, tak jsem se radši zeptala, jak je to myšleno... se říká "líná huba holý neštěstí" nebo tak nějaak, jsem se radši ubezpečila, esli mě nešálil zrak na tom odkazu od Janči :dizzy_face:

Mílo tak je fakt, že to Sconto je takové klasické, nic extra tam většinou nemají, je to taková tuctovky, my tam koupili snad akorát stůl do obýváku, ale na ostatní věci, nif mof.. ale třeba když jsme sháněli knihovnu, tak třeba v Kika se mi mooc líbily, ale bylo to zase předražený jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jste uspěli aspoň s tím klíčem, když už nic jinčího, tak jste nepřijeli s prázdnou :grinning:
25. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Jani, když jsem koukala na stránky Ikei, tak mě tam nic nezaujalo....

jo a te´dky jsem koukala znovu na stránky sconta a nevím jestli to tam nebylo nebo jestli jsem to přehlédla, ale tu co jsem si vyhlédla tak u ní je poznámka, že je vystavená pouze v Brně a Ostravě :rolling_eyes:

Jani, Péťa je teda kolík.... :grinning: :grinning: prej dědo vyndej kartičku a koupíme to :grinning: :grinning:
25. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Jani, břicho mě jenom tak trošku pobolívá-nic hrozného. Nyní jsem četla diskuzi o této operaci, a tam píšou, že je normální, že bolí břicho a krvácet se může až 2-3 týdny. Jen mi štve, že pokaždé píšou něco jiného. :frowning2: Uvidím zítra. Odpočívám. Už jsem dokonce nebyla 3 dny venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Miluško, takže vám asi zbývá koupit tu stěnu z quelle. Ale ta je taky moc hezká.

Jani, jinak teplotu nemám a neměla jsem. Krvácím trošku.....nechám se překvapit zítra.
25. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Krásný večer!
Vendul ahojky tak koukám, že si měla nějaké problémy, tak to je h rozný snad ti bude brzo dobře a všechno budeš mít s pořádku tak jak má být!!

Holky grilovačka super čuper, nacpala jsem si pupíka jako blázen! Začali jsme klobáskama s bylinkama a pak jsme tam dali kuřecí špalíčky a pak plátečky masíčka, Jarouš nakládal a nemohla jsem dojíst, jak to bylo výborné, ale šli jsme pak pěšky dom tak mi to docela bodlo!! K tomu jsme si dali lahvinku vínka a jak se nám to štrádovalo!! Bylo to super holky a salátek vynikající!! Ten ledovej salát to je stejně dobrá věc, udělala jsem plnou velkou dózu a snědlo se to všechno Jarouš ho jedl taky akorát, že z něho vybíral rajčata!!

Jinak v sobotu jsem musela do práce, holky to jsem v životě nezařila, byla jsem tam od 9 hodin skoro do 5 hodin, to bylo šílený takovej maraton, co ti policajti za pátek a sobotu nachytali jsem za těch 8 let co jsem na soudě nezažila!! To bylo šilený, já měla žízeň, hlad no katastrofa, Jarouš mi pořád volal kde jsem!! To byla služba zase!! :angry: A večer jsem si to štrádovala do Lovosic na sraz z učňákem, ale byla jsem slušná, přišla jsem domu v 01:00 hodinu, Jarouš se divil, že jsem tam brzo doma!! Ale bylo to dobrý, zase tam byly holky co na minulém srazu nebyly!!

A dneska byl uklízení den, celý den jsme s Jaroušem gruntovali a prali a máme to! Před chvíli jsme docvičili a Jarouše je ve vaně - meje si pot z orbi! A dneska dokonce nechtěl večeři, že si dá jenom jogurt hmm ten jde do sebe!!
25. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Umyla jsem si hlavu tak čekám až mi to trošku naschne!!

Mílo tak koukám, že jste stěnu nepořídili?? No jo ono je to po těch Vánocích vybílené jak byly slevy tak lidi kupovali i to co nepotřebovali prosím tě! Jarouš si pojede příští týden asi pro ten pc tak mě vyhodí v Letňanech, protože tomu nerozumím a nevím na co tam budu čumákovat s ním!! Tak se půjdu podívat jestli mají něco od minulého týdne nového :grinning: !!

Holky Vy krafalky, kdo to má dočítat sakriš!!

Mílo tak koukám, že je to na dobré cestě s mimi tak to je super, doufám, že toho patřičně využijete a konečně se zadaří!! Byla tam ještě Pospíšilka asi co?? Prý by se sestřička měla už brzo vrátit! Já tam půjdu příští pátek taky, tak uvidíme kdo tam bude!
25. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky tak já jsem dneska venčila v 8:00 hodin ráno a pak jsem zalehla a vzbudiila mě až mamka, když mi volala v 11:00 hodin jinak nevím do kolika bych chrupkala!! Dneska jsem musela vytřít balkon byl jako prase to bylo hrozný, sem tam to prádlo nemohla ani pověšit jak to bylo hnusný!! Jarouš dneska vařil oběd udělal kašičku a řízeček kuřecí, ještě teď jsem přecpaná!
25. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
NO tak povídat sama se sebou si tady nebudu teda, tak zítra ráno holčiny pa pa!! :grinning:

Dobrou nocičku!!
25. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
MIru :grinning: koukám, že si zase vystačíš sama.

No nevím jak se sestra jmenovala, ale byla docela rázná, prej dejte sem 30 Kč a propustku vám taky potvrdím, ale chvíli jsem na ní koukala, ale byla fajn :wink:

Jsem zase v noci moc nespala, Vilda přemýšlel, že i Nelča odešla z ložnice a šla radši spát do obýváku :sweat_smile:

Miru, to je dobře, že jste si grilovačku užili.

Jsem vám ani nepsala: Vilda jel v sobotu na barák, ráno se oblíkne a že vyrazí a najednou karta od auta nikde, tak jsme jí hledali všude, seřval mě, že jsem ji nejspíše vyhodila s letákama do kontejneru... no tak jsme šly k popelnicím, naštěstí v tom koňtáku s papírem toho moc nebylo, tak jsem tam vlezla, bufeták starej :grinning: , tak jsem tam štrachala a nic. Tak jsem šli zpátky domů. Vilda si naštvaně vzal druhou kartu a odjel.... já se jdu obléknout, beru si ze židle v ložnici věci a najednou rána a něco spadlo na zem, no a co myslíte, že to bylo "karta od auta" :rolling_eyes: mu vypadla z kalhot, ale hlavně, že já jsem jí zase někam dala... :angry: ten měl štěstí, že byl pryč.... ale jinak pohoda.

Večer jsme šli do kina na "Vy nám taky šéfe!", docela dobrý, zas tolik jsme od toho nečekali a dalo se, zasměješ se, je to spíš taková oddychovka a pak šly na pivko, jsem dala 4 malý černý a taky se mi šlo dobře dom, cestou jsme se ještě stavili v hladovým okně na večeři :grinning:
26. led 2009 v 07:28  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No jo Mílo já se tady vždycky vykecám a jsem spokojená!!

Mílo dneska čébuju ten katalog ju?? Dneska musím na poštu pro další šperky v sobotu jsem se tam pro ně ani nedostala, jak jsem tady pilně pracovala!! A včera jsem si ještě objednala přívěsek srdíčko takový větší, Jaroušek koupí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!

No Mílo Jarouš funí vždycky k ránu, já jsem včera povlíkla peřiny tak se mi spalo krásně, to mám vždycky ráda, že je to nově povlečeno, to se ouplně jinak spinká!!

Mílo to jsou prostě chlapi, doufám, že se ti pak omluvil, když ji měl v kalhotech??? Oni nevědí a hlavně, že už nadávaj!!

Jarouš to dělá taky, něco hledá pořádně se nepodívá a už nadává kam jsem mu to dala!! :confused:
26. led 2009 v 07:36  • Odpověz
No on ty kahloty prohledával, dokonce si i myslel, že ji nechal v autě, jenže on jak asi přehodil ty kalhoty přes opěradlo, tak vypadla dolů na věci... no ale fakt mě naštval teda :rolling_eyes:
26. led 2009 v 07:43  • Odpověz
Mílo to věřím, mě s tím taky štve, protože oni fakt nadávají a my jsme v tom ve finále nevině, to ať hezky kouká zaplatit pizzu!!! :grinning:
26. led 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko,

teda Miru, ty si tu fakt vystačíš sama! Ty už jsi skoro jako Denisa! :grinning: Ta taky vždycky popsala stránku sama...
Koukám, že jste si grilovačku pěkně užili! :wink:
Mílo, a váš romantický večer taky super! :dizzy_face:
Jinak s tím ztrácením věcí, je to všude stejný! Mě kája tímhle taky vždycky štve, všechno svádí na mě a pak to najde mezi svejma věcma :angry: to je prostě klasika :grinning:

Vendul, no břicho mě bolelo tak 3 týdny, ale před tou druhou revizí mě bolelo fakt hodně, bylo to na prášek. Jestli tě jen pobolívá, tak to bude OK. Mě říkali ve špitále, že první dny můžu krvácet, ale pak už bych měla jenom špinit... Držím palce, ať jsi brzo fit :slight_smile:
26. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Jani, jo to jo, je to prostě klasika, ale mě už nebaví věčně poslouchat, že za to můžu já... :rolling_eyes: ale stejně si asi nepomůžu....

Ha, tak to vypadá, že tu tantrickou masáž asi dostanu.... a píšou tam,že je na tobě jestli si necháš masírovat i spodek nebo ne.... no tak do toho asi nepůjdu, bojim bojím, no spíš stydím stydím :confused: :fearful:
26. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Mílo no tak do toho jdi a pak nám to musíš vyprávět!! Prý je to silnější orgáč tak to mě zajímá teda!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To víš, že jo je to určo na dohodě, kam si necháš šáhnout!!
26. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Cusik holky krasny den

Co to tu resite,co je to za masaz???do toho bych sla,ale asi podle toho kdo by tam masiroval :wink: :grinning:

My mame po obidku,a este si davak Kinder,mala na me furt vola,nechce chrnet,a furt si neco vymejsli :slight_smile:

Co vikos??u nas dobry meli sme navstevy rodicu,a nakupovaci,a valeci...
26. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Čusík ségra, tak já jsem o víkoši psala výše!!

Jinak dneska je tam krásně to je pravda a teploučko!!

No přesně Mílo "nebojíme se"!!

Ségra už něco víš?, Mamka mi včera volala, že by se měli dneska dozvědět co bude dál!! Tak čekám na telefon, ale za chvilku jdu do jednačky!! Tak jsem zvědavá co s nima udělají no!!
26. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Je to des
26. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kde jste Madlenky
26. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Nikdo nikdeee
26. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak se opet propoustelo a ve skladech ty voe,Jara se drzi to je oi zivot je to jak v soutezi
26. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Jsem tu... byla jsem fuč...

Co se zase děje? :confused: Péťo, tak to je zlý, kolik jich už tam takhle propustili? Asi dost co? No snad se to urovná a Jára se tam udrží :wink:
26. led 2009 v 15:45  • Odpověz
No Mílo já myslím, že půjde jeden po druhým, Jára totiž dělá ve skladu a jsou závislý na tom co se vyrobí a když se nebude moc vyrábět tak co no!! Je to síla, tak si třeba pak najde něco v Ústí a nebude muset tak daleko dojíždět!!

No mamka už to má zasebou!!
26. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Jako mamka dostala výpověď? :confused: :frowning2:
26. led 2009 v 16:10  • Odpověz
JO jo mamka jí dostala dneska a k tomu odstupné za 5 měsíců, tak mamka to čekala, to byla jenom otázka času kdy to přijde, zastavují linky tak co tam s lidma že jo?? :pensive:
26. led 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.