• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No, tak na jednu stranu je hezký, že dali i vyšší odstupné... třeba si něco najde :wink:
26. led 2009 v 16:31  • Odpověz
No to si najde no to není problém, tak mamka s tím počítala, takže to zase taková rána není no!! Jo ona se neztratí!! :grinning: Aspoň, že jim to odstupné dali!! To je tam na jednu stranu mohli nechat za ty prachy dělat no, ale ona fakt ta práce není, linky se zavírají, je prostě krize. Včera zrovna říkali, budou zavírat po tolika letech karlovarský porcelán, to je prostě síla jako!! Jde to všechno do háje no!!
26. led 2009 v 16:34  • Odpověz
JJ, světová ekonomická krize dorazila i do čech :frowning2: jen na soudě bude práce přibývat hele :sweat_smile:
26. led 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky kočandy
dneska jsem byla jak hadr na holi, až teď sem jukám z domova, přilítla jsem od zubaře... opět bez kazu, to je difnýýý :grinning: ale zaryl se mi do jedné plomby a čekala jsem, že jí snad rovnou vytáhne, a nic. Přijde mi, že se při tom juknul na hodiny a řekl si, půl čtvrtý,.... to počká na příště :grinning: no jinak si to už neumím vysvětlit, že mi tolik let nic nedělal!

Mirčo to je mi líto, a kde vaše mamča pracuje? to tady nikde nevidím napsaný... :confused: Petro je dobrý,že Jarda se furt drží, třeba to kolem jen prolítne a jeho se to týkat nebude :wink:

Mílo ty super noci, kdy manža takhle nahlas přemýšlí znám velice dobře, takže s Tebou soucítím :grinning:
26. led 2009 v 16:42  • Odpověz
Čauky martí,

hele jak jsi na tom zítra s časem? :grinning:

Jinak myslím, že dělají v Lovosicích v Trczu u šikmoočků.
26. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Jo v Lovosicich dneska jsme mu volala a nemel cas kolik meli prace to je proste ruzny,jeden den te nepotrebujou a druhej den zvetsej plany a skladaci se pos...no proste to jde s kopce no,pry je to tam husty,propoustej z hodiny na hodinu proste jak se jim za chce takze nikdo nevi kdy jak pujde asi tak no
26. led 2009 v 18:11  • Odpověz
aha, u korejců jo? tak to čučim, že i oni propouští?, to je teda síla :frowning2:

Mílo myslíš na obídek? já můžu hele, vyrazíme?

jdu vejřit na Krakonoše :grinning:
26. led 2009 v 18:48  • Odpověz
proc cumis dyt je krize,propousti se vsude,
26. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
to se cholka pleteš... všude ne :zipper_mouth:
26. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
myslim ve fabrikach :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak to nemůžu posoudit z vlastní zkušenosti, myslím si ale stejně - jak kde, je jasný,že třeba automobilový průmysl a skláři a textilky půjdou do kelu, ale všude tomu tak asi nebude :wink:
26. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
No dyt my patrime zrovna do automobilky
26. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
jo Peťul, to jo, ale já to psala globálně o celé čr, je jasný, že trcz to zasáhlo určitě, páč jak píšete - všechno je svázané se vším :confounded:
26. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Prave,no jo no co se da delat obesit se kuli tomu nepujdeme budeme schanet,ale zati Jara psal,ze se to uklidnilo druha vlna v breznu
26. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Vlastne treti
26. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Krásné ranko,

jj, Marti myslím obýdek, tak já tě zase pak prozvoním ju :wink:

JJ, je to síla a nejhorší na tom pak je, že jak je to všechno spojený se vším, tak tak do roka čekám nával se žaloba od společností co nabízejí půjčky apod. :unamused: páč lidi finanční krizi nějak budou muset řešit a nejspíše to vyřeší takto :confounded:
27. led 2009 v 07:08  • Odpověz
ahojký,

Mílu počítám s tím, tak mě pak zasejc profouni, ju :slight_smile:

musím fachčit tak zatím papa
27. led 2009 v 07:52  • Odpověz
Marti, OK, budu founit.

Hele, nechtěl byste někdo jít v sobotu na ples DELI? Mám dva lístky, jedni známý odpadly :unamused:
27. led 2009 v 09:03  • Odpověz
fo jééé, kde fou? :confused:
27. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak jsem včela byla u toho doktora, a jsem ještě doma. Musím dobrat antibiotika v klidu doma. V pondělí jdu zase na kontrolu. Včera mě nějak neprohlížel. Prý ještě nemá u sebe papíry z nemocnice a z histologie. Mělo by to přijít tento týden, tak jsem na to zvědavá. Tak zatím odpočívám doma. Popravdě se to zlepšilo. Už skoro vůbec nekrvácím a břicho taky přestává bolet. :wink: Alespoň že tak. Prý ty antibiotika zabírají až tak 2-3 den, což u mě odpovídá. Začala jsem je brát ve čtvrtek večer v 22hod, a zlepšilo se to až v pondělí ráno ( včera ).

Jak jste na to vy, co je nového?
27. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,

nemám čas dočítat, v práci se to pěkně přiostřuje, už se těšim až budu mít závěrku za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vendul, to je dobře, že už je ti líp. Teď už to bude pořád jenom lepší a lepší :wink:
27. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Krásné ranko,

kdepak máme paninku, že se tu včera ani neukázala :confused:

Jani, neboj to je jen ten novoroční režim, je to všude stejný, za chvíli máte závěrku a bude zase chvíli klid :wink:

Vendul, gratuluji, že je ti už líp a bude to pořád už jen lepší, uvidíš :wink:
28. led 2009 v 07:33  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Včera jsem dopolko makala, musela jsem to stihnout za dopoledne všechno přepsat, protože jsem si vzala půl dne dovču. Jeli jsme do Prahy kupovat ten nový pc, tak už je Jarouše spokojenej, jak malej Jardik, kdyby jsme ho viděli a jak byl vztekloučkej, že mu nešel net, když to všechno sestavil a pak jsem už skoro spala a slyším jak tam řve, že už mu to jde!! :grinning: To je síla s ním fakt jak malej kluk co mu dáte hračku!
No tak každý jsme přes něco že???

Ve čt si beru další půl dne, přijede mamka na kafíčko tak to všechno probereme!!

Dneska soudíme tak uvidíme jak se ukážu!!

Vendul tak to je dobře, že už je ti lépe, ale hlavně, aby jsi byla celkově v pořádku a neměla žádné problémy!!
28. led 2009 v 07:38  • Odpověz
Ve finále jsem zjistila, že Jarouš koupil i novou bednu tu měl totiž schovanou v kufru, ale zase se nám černo-stříbrná hodí k monitoru. To je unterwasermann co??

Jo jinak Mílo se podrž jo, to ti musím napsat!! Včera jsme se s Jaroušem vážili, takže já mám 2 kg dole a Jarouš se podrž 3 kg dole jízdou na kole!! To koukáš co?? Takže mi ještě zbývá 6 kg a jsem na svých 68 kg jako před tím a Jarouš no to ještě nemluvím, ale jde mu to dolu a to je hlavní!! Ale hlavně taky přestal večeřet ve 23:00 hodin! Holky já jsem v šoku, protože to fakt vzal vážně a hubne a jezdí na kole!! Dneska budeme zase jezdit!!! :grinning:
28. led 2009 v 07:53  • Odpověz
MIru, tak to je dobrý, že se drží, jen aby mu to odhodlání vydrželo a pak neměl jojo efekt, jen tek dál.
:slight_smile:

To mi máme taky celej černej počítač, i klávesnici a i repráčky jsou černo-stříbrný.

Hele Miru nechcete jít v sobotu na ples?
28. led 2009 v 08:16  • Odpověz
No Mílo já myslím, že když to takhle děláme pohybem a fakt poctivě jezdíme na kole tak by se mu to snad nemuselo vrátit!! A hlavně jsem mu přestala kupovat ty saláty majonézový víš a dělám mu každý den obložený housky se zeleninou takže to je taky hodně znát!!

No Mílo jenom doufám ,že dá chvíli pokoj s tím pc!!

No já nevím Mílo, já jsem říkala, že bych šla, ale Jaroušovi se chtít nebude, on na ty plesy moc není!! Zeptám se ho dneska a dám ti vědět zítra!!

JO a holky ještě mám vlastně jeden úlovek po konzultaci s Jaroušem jsem si koupila variantu snubáku a zásnubáku z oceli, abych měla když nosím ty stříbrné a ocelové šperky tak aby se to k tomu hodilo!! :grinning:
28. led 2009 v 08:43  • Odpověz
OK, já to Lucce písnu, neb její manžel dneska odjíždí pracovně do Plzně a vrací se až v neděli. :confounded: bohužel se to dozvěděl někdy v pondělí a lístky jsou koupený někdy od předminulého týdne. Tak se ho zeptej a dej vědět. :wink:

Hele já jsem taky zrovinka přemýšlela, že bych si ten novej snubáka si nechala udělat z bílého zlata, ale vím že se mi tenkrát moc nelíbil, neb z toho bílého ho měli jako zkušební a byl takový nif mof :frowning2:
28. led 2009 v 08:48  • Odpověz
Jasně zeptám, ale myslím, že nepůjde on na takové plesy právě moc není! Jo a kolik stojí lístky teda ještě, kdyby náhodou?

No je fakt, že to bílé zlato se ti ošoupá, to je lepší žluté, to vyleštíš a je to pořád jako nový!! Já jsem si zrovna taky leštila a je jak nový, žzluté se třpití víc a hlavně to bílé zlato nevypadá po nějaké době nic moc, vypadá jak stříbro a nikdo to nepozná!! Akorát to poznáš ty na peněžence!! A ty nechceš ten samý, když se ti tak líbil??
28. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Ale jo chci, jenže ježíšek mi teďky nadělil stříbrné hodinky, tak abych nebyla každý pes jiná vec, víš.

No stojí 220 Kč, jeden... je to možná trošku víc,a le u těchle reprezentačních plesů je to vždycky tak :wink:
28. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Jo jo já vím, že jsou dražíš!! No zeptám, ale myslím, že nepůjde a navíc máme zase v pátek párty, no uvidíme!!
Každopádně ti to zítra řeknu!!

No já jsem si to právě taky pořídila kvůli tomu, bude to hezký v létě až bude trošku barvička!! ALe neříkám, že si zase ten pravej snubák nevezmu, mám hezký zlatý kroužky takže to bude zase k tomu no!! No jak chceš, jinak to bílé zlato je hezké, budeš to muset leštit no! A hlavně v tý nabídce to každý ošahá a zkouší tak to vypadá hnusně, ale až ti uděljí krásný nový tak se to bude jinak blištit!!
28. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.