• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No já ještě uvidím, jestli si nechám udělat zlatej nebo z bílýho zlata.

Ok, tak mi dej zajtra vědět.
28. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak jestli se ti to bude hodit k hodinkám a ty je nosíš vlastně pořád tak by se ti spíše hodil ze z bílého no!!

Já jdu nahoru tak se u tebe stavím, k účetní včera mi přišel poslední papír na daně, na který jsem čekala tak to jdu dát oučetní!! :grinning:
28. led 2009 v 10:41  • Odpověz
No vidíš daně, už se mi to doma válí týden, si musím na to dát upomínku do mobilu nebo to zase zapomenu :sweat_smile:
28. led 2009 v 10:46  • Odpověz
No Mílo tak vidíš já tam jeden papír nesu a ještě to nebyl ten správný ten mi teprve přijde, teprve mě předpřipravili!! :grinning:
28. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Paninko tak sis nic nevybrala z katalogu? Paní mi psalä víš jestli někdo něco chce tak to bude ve čt objednávat! :grinning:
28. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Mno bych si vybrala, ale neci se opičit :sweat_smile: se mi líbí ty jedny s těma korálkama asi za 100 Kč a pak ty jak jsi měla minule, takový ty vysací, jsem myslela, že jsi říkala, že je nemáš a ty s nima pak přijdeš :grinning:

Tak jsem si dneska dala k obýdku xxl pizzu a tu funím a to jsem měla jen dva kousky a to mi tchýňulka ještě přinesla vdolky, to asi dneska prasknu :confused:
28. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jsem právě říkala, že je mám!! Myslíš s těma černýma korálkama za 100,-Kč?? Tak ty se mi taky líbí tak jestli je chceš tak si je objednej né?? Mě to nevadí!! si objednej co chceš!!

Mílo ještě, že tam máš tak velký okno!!

Já mám jogurtek s pletýnkou!! A doma udělám jenom zapečené těstovinky, musím pro Jarouška né moc tučného!!

Mám ještě jedny objednané z netu nebo resp. musím poslat peníze, ale včera nám jaksi nešel net, tak dneska je pošlu a ještě jsem si vybrala jedno ocelové srdce tak mi ho Jarouš koupí, to dneska objednám!!
Já už vím co jsem ti celou dobu chtěla, jestli sis všimla té hezké kavárny v M. Dominikánské vypadá hezky co??

Holky tak jsem dneska dostala od amanta pozvání na večeři no a teď baby raďte!!
28. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ne s těma černejma ne, s takovýma těma barevnýma, myslím, že jsi říkala, že je má i ségra, bych se na ně musela ještě číhnout jaký to jsou áá našla jsem lísteček, tak ti písnu do mejlíku to číslo jejich :wink:

Myslíš tu kavárnu jak tam mají i tu keramiku? Vevnitř jsem ještě nebyla, ale může to tam být hezký to jo... můžem někdy vyzkoušet :wink:
28. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Cusik holky co resite??ja jsem ted stavla uz jsem vzhuru od 4 a nak jsem to nezvladla,Jarousek me musel prenyst,do loznice,spala jsem u nasich,a nak jsme tam nemohla spat doma je doma no

Holky potrebuju radu,mam nastoupit do prace???jelikoz ted to vyhazujou aby me poslali taky s odstupnym,nebo nastoupit za rok aby me vyhodili mozna s 2 mesicnim odstupnym,myslim,ze stejnou funkci uz mi stejne nedaji,a to co chtej abych delala ja delat nechci,tak nevim jak to udelat poradte
28. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
NO víš ono spoléhat na to, že nyní dostaneš výpověd je taky trošku na nic..... kolik bude Torince? A měla by jsi případně pro ni hlídání? :confused:
28. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hlidani bych mela ja bych sla normalne makat,prave zda mi tu vypoved daji,uz to zensky na matersky tak udelali prave,nevim zda se am budu moct vratit kdyz je to na smeny,muzu se vratit zpet na materskou ne??maly budou ted 2,pocitam,ze v zime pujdu do prace mala uz je bez plen tak mi ji vemou
28. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
JJ, můžeš, kolegyně to tu taky tak měla, že chodila na poloviční úvazek a pak šla zpátky na mateřskou páč se to nedalo no a taky vlastně otěhotněla. :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak nevim :unamused:
28. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
ale chtělo by si to spíš pořádně zjistit, zkus zavolat mzdovce :wink:
28. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
No nad tim jsme premyslela,a co jim mam rict,jestli me vyhodi jo?? :grinning:
28. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
No zeptala bych se jí, že pokud bych nastoupila teďky do práce a dejme tomu za 3 měsíce znovu šla na MD tak jestli to jde.... tímhle bych spíš začala
28. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
To jde to vim,holky co treba nastoupily a meli frajera doma a hlidal,tak chodily do prace,a jedna se vratila normalne domu,jelikoz to pry neslo,a ta jedna tam dela i pri matersky hlida ji mama
28. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hele no tak uvidíš... můžeš na chvíli nastoupit a pokud by jsi nedostala výpověď tak můžeš jít zpátky na mateřskou, odůvodit se to dá nějak vždycky, ale rozhodnout se musíš sama :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ja bych sla no jarovi se to nelibi,ale ja bych sla dobry je ,ze se muzu vratit zase domu no,aspon bych si hledala novou praci,nevim jak by sme to delaly za rok
28. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Miru, tak na ten ples se ptát nemusíš, lístky jsou už udaný :sweat_smile:
28. led 2009 v 19:29  • Odpověz
Vy jdete na ples??ja chci taky bych nekam razila sakra neni kam,na dizu a to Jara nechce :unamused: :angry: :grinning:
28. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
Krásné ranko,

jj, jdeme v sobotu plesat, už jsem to tu někde psala. Docela se těším, to zas bude jazda :grinning:
29. led 2009 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem si dneska tak krásně naplánovala výlet do litoměřic a ejhle, nikam se nejde... no jo chřipka mění. Nevím,jestli jí Ondráš má nebo ne, ale není ve své kůži, tak to nebudeme pokoušet. tak snad nám to vyjde příští týden... mrzí mě to, už jsem se tak těšila... no co se dá dělat, zdraví je přednější :slight_smile:
29. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky Pájo, včera jsem tě chtěla chytnou na skypu a dohodnout si to, ale asi tam byl manža....to neva, snad se naskytne příležitost jindy. Hlavně ať to Ondráška brzy přejde a je fit :slight_smile:
29. led 2009 v 08:00  • Odpověz
ahojky Mílo,
jo včera tu byl Petr, ale on nám nešel počítač, tak to tu opravoval a rozčiloval se... tak jsem se nesnažila, ani k němu dostat :grinning:
no, já doufám, že to nic nebude, ale je nějaký protivný a má rýmu, tak to nechci dráždit... teď tu jezdí na autě, tak možná to nebude tak hrozný, uvidíme... jenže řádí ty chřipajzny, tak radši budeme pěkně v teple :slight_smile:
29. led 2009 v 08:03  • Odpověz
JJ, to je jistější, je toho všude plno, tak proč to pokoušet. :confused: Radši buďte hezky v teplíčku, stejně je tam líp než venku, tak je dneska pěkná kosa zase
29. led 2009 v 08:06  • Odpověz
No tady to dneska ale zase žije :pensive:

Tak jsme byly s Marťou na obýdku a jsem se zase pěkně přežrala... tu funím a nejradši bych si dala dvacet :fearful: Měli jsme dobré těstovinky, přemýšlím, že je možná udělám k večeři a nebo tousty, ty jsme taky dlouho neměli.... no uvidím...

jdu zase chvíli vytvářet hodnoty, ale radši bych gaučing :wink:
29. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
týýý jo, jsem nás našla až na druhej stránce, no co je todle za bordééél :grinning:
čao kočandyy

Mílo ty těstovinky dneska ale byly fakt vynikající, dyk jsem je slupla celý, a to mušíš uznat, jsem u Draka snad celej obídek snad niíkdy nezblajzla :wink:

se tu cpu smradlavým syrečkem a taky je to mňamkaaaaa.

Pájí nic se neděje, hlavně se těch bacilů hnusnejch zbavte, zdraví je přednější, vyjde nám srazík někdy až budete zdraví :wink:
29. led 2009 v 18:14  • Odpověz
Fůůůůůůůůůůj, syrečky, to smrdí až sem......

No taky nevím kde všichni jsou. Mirka měla dneska odpoledne dovču, tak ráno asi makala, až se z ní kouřilo a povídat si tu sama se sebou mě neba :confounded: :grinning:

No je fakt Marti, že jsem se taky divila, jak jsi to zblajzla, jak malinu... jsi to měla dřív v sobě než já :confused: :slight_smile:
29. led 2009 v 18:17  • Odpověz
jaaak fůůůůj, dyk je to taková nebeská mňamkaaa :grinning: :grinning: teda nejsou to ty pravý olomoucký, ale romadůr,ten mi stejně chutná nejvíc, ty olomoucký mi přijdou děsně slaný :zipper_mouth:

jj, taky jsem se divila, že jsem ty těstovinky na kari zbouchala ještě dřív než ty a to jsem měla předtím ten jogurt ke sváče.. holt jsem se nějak rozežrala či co :angry:

Mirča měla dofču? se někdo má, zítra zas budou všici rodičové s dětma na dofčách, když jsou ty pololetky, to zas budu smrdět v práci jen já a kluci vedle v kanclu, jinak ani noha, jak to tam znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.