• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Hele, ty tam budeš smrdět akorát do 13 hodin tak envím na co si stěžuješ, já tam budu min. do 15 a to je hnus velebnosti

To je jedno jestli romadůr nebo olomoucký, oboje to smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 18:31  • Odpověz
áále prdlajs smrdíí, ty jsi citlivka to je votřeeees :grinning: mě to voní při tom, když to jím, ale je fakt, že teď už po jídle větrám, bo bych tu asi padla :wink:

náhodou zítra tam budu smrdět taky do tří, ale mám práce nad hlavu, tak se zabavím na dlouho, šetřím si nadělaný hodiny na příští týden, kdy míním padat domu dřív

jo, hele nebyly jste se někdy mrknout v tom Timeoutu vedle Dráčka? jestli tam mám vůbec chodit očíhnout rifle, páč shánim už takovou dobu, na námku v exe nif, a tady mají 50 % slevu do konce ledna,sice nevím na co, ale jestli to vůbec stojí za to... :confused:
29. led 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak tam jsem nebyla ani nepamatuju, ale kaďáky bych čebovala taky :sweat_smile: jsem zjistila, že mám akorát troje rifle a jedny kalhoty a pak pláťáky, ale na teďky skoro nif :frowning2:
29. led 2009 v 18:36  • Odpověz
no já mám rifličky právě taky jen troje, pak dvoje manšestráky, ale ty jsou mi už krátký, takže je mám leda tak na doma, jinak bych v tom honila vodu jak Vašík Havlů a pak jedny a ty jsou růžový, takže jsem trochu mimo.... proto si řikám, jestli bych nepochodila aspoň tam.

jsem si teď hodila nóžičky hore s horkou brusinkou s badyánem a hřebíčkem a to je teda lahoda :grinning: si užívám tu pohodu po němině, jsem tam první půlhodinu seděla naprosto jako blázen, vůbec jsem nic nechápala ani jsem nestíhala překládat si, co po mě vůbec chce, si naše lektorka musela myslet, že jsem fakt debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 18:43  • Odpověz
To už takhle kupuješ? Nebo jsi to tam přihodila?

Jo hele, dostala jsem typa od kamarádky, kde by mohly mít tu vz směs, prý v té herbě u zubárny.... ale neví jestli ti ji udělají i bez předpisu, neb ona tam šla s předpisem kvůli Mojžíšovce...
29. led 2009 v 18:45  • Odpověz
co kupuju nebo přihazuju? myslíš ty rifle? si zase sedim na vedení, nebo spíš ještě furt.. :sweat_smile:

no to je dobrý, bych nejdříva mušíla vedět, kde je zubárna :grinning:
29. led 2009 v 18:52  • Odpověz
tu horkou brusinku s tím badyánem a hřebíčkem....

Ty nevíš kde je zubařské středisko? Ulice ČSA prosím pěkně kousek nad pekařskou, tedy skoro vlastně za rohem od vás
29. led 2009 v 18:54  • Odpověz
ježiš, no jo, už fííím, kde, vidíš, mě stačí jen nakopnout :grinning: a tam je herba?? když já tady do těch končin vůbec nezajdu, tak ani nevim, že to tam je, ale na druhou stranu - jestli jí už Jana koupila, tak jí vezmu od ní, aspoň se uvidíme :sweat_smile:

jo brusinku? no brusinku jsem měla z minulýho roku - myslím jako je horký jablíčko nebo hruška, tak je i brusinka.. a to koření mám doma furt, když peču, tak jsem si to prostě jen trošku víc užívala, ale už mám vypito, akorát že je to strašně sladký, tak mám zas hroznou žížu :angry:
29. led 2009 v 19:09  • Odpověz
No ona tam dřív místo toho byla projdena nějakého sportovního zboží tuším... a teďky tam jsou bylinky....

Jo ahááá, takže si to tam šoupneš a je to.... no vidíš, to mě nenapadlo... já tu mám myslím někde hrušku a jablíčko, tak to možná taky někdy zkusím
29. led 2009 v 19:26  • Odpověz
achaa, tak já mám občíhlou maximálně tak tu včelu u draka a dál už se moc nedostanu, dyk víš, jak to mám s tou pauzou, to už muší bejt, že dolezu aspoň na Dlouhou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jafně, jen tak to tam šoupnu, můžeš tam fláknout třeba i skořici, tu vždycky strkám i do rejžákovýho nákypu :wink:
29. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No Vy krafalky teda, já jsem musela makat, abych všechno stihla za dopolko, abych mohla jít v klidu na dovču!! :grinning:
30. led 2009 v 07:55  • Odpověz
Nazdárek,

Miru jsem přišla od tebe a čekala tu na mě nová židle, tak alespoň něco. Ještě bych mohla zkusit jestli by mi tu nenastříkali ještě alespoň skříně, ale pochybuju.... aby to tu taky trošku vypadalo k světu
30. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Cusik holky krasny rano,my se pakujem a mame odjezd,Jara samo,zase chrape a bude se cekat pouze jen na nej mala cuci na krtka,ja mam vse udelany,a nudim se,to je zivot :grinning:

segra kdy mas dovcu??na co??
30. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Ségra měla včera, tu na to hodila v poledne bobek a šla dom :grinning:
30. led 2009 v 09:29  • Odpověz
No to je prý drahý Mílo to jsme chtěli taky, se podívej u nás každej kus nábytku jiná ves a když dostaneme nový tak je nám na prd, protože se tam nevejdou spisy, děs prostě!!

Já mám taky novou židli, ta je lepší má prohlubně na zádech, tyhle co tu máme jinak jsou hrozný, pak nás nemají bole záda!!

Jo jo měla jsem dovču včera půl dne, přijela mamka s tátou tak jsme to probírali všechno!! :grinning: Říkala, že máme oslavu! Takže Jára už taky není v práci jo??
30. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Ma dovolenou si vzal na dnesek :wink: museji si ji vybrat starou do brezna vis
30. led 2009 v 10:01  • Odpověz
A jak to s ním vypadá, dostane taky výpověď? Mamka je z toho docela přepadlá no!!
30. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Mílo hele teď jsem si uvědomila vůbec, tento týden měl být Váš tak doufám, že jste toho využili pořádně co??
30. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Miru, no ani nevíš jak.... 5 dní v kuse :grinning: sex nechci min. týden vidět :zipper_mouth:

Tak jsem si koupila na zítra na ples 2 topíky, pokud se tedy nevejdu do mých plesovek. Ale docela jsem valila očka, neb na dlouhý za ten samý chtěli 250 a nad rosmenem 60, docela rozdíl co?
30. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mílo tak to je dobře, že jste toho využili! Takže uvidíme tak cca za 14 dní?? Tak to se budeme těšit!!

No tak to je docela rozdíl teda!! A jakou máš barvičku??

Já jsem taky viděla krásný na Dlouhý, ale kam bych sí ho vzala a zase na normální nošení to nebylo no!!
30. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mám jeden tmavě modrej a druhej bílej, ale ten jsem vzala jen tak, že se mi líbil a že ho možná využiji a taky i proto, že k tomu líp půjde nějaký náhrdelník, neb ten druhý se zavazuje za krk a mám tam štrasový kamínky, ale je fakt, že je to velkej rozdíl a to bych spíš čekala, že nad rosmannem to budou mít dražší
30. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
No ono jak co hele, minule jsem viděla stejná trička na rosmanem a v Lidický a nad rosmanem je měli dražší o 120 korun! Ono jak kdy no!!
30. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Nazdárek,

jsem si holky trošku hrála, jukněte do alba... no není Natálka roztomilá :grinning:
31. led 2009 v 16:18  • Odpověz
No co je to tady, jako o víkendu se tu nic neděje jo?

jsem právě přelouskala v jedné diskusi 4 stránky co tam holky nakrafaly včera v noci, to snad udělaly za trest, že jsem šla na ples a oni byly doma :grinning:

Ples byl docela super, na to, že na deliňáckej je občas problém se dostat, tak tentokrát tam bylo nezvykle málo lidí, ale bylo to super, měli i jinou kapelu než obvykle, většinou jim hraje Havlovka, což bych řekla, že je lepší, jsem se na tom shodly i s Renčou, že Havlovka hraje i takové ty novější skladby jako např. od Divokýho Billa či kabatů nebo Koláře apod. A tady nás štvalo, že furt střídali ploužáky s rychlýma písničkama, takže když jsi se rozjela, že budeš blbnout na parketu, tak zas ploužák :rolling_eyes: , dokonce jsme vyhrály i nějakou tu tombolu, z 15 lístků 3 výherní : nějaké sušenky v dárkové sadě, pak žlutá minika od TUC (ty slaný krekry) a hořčice :grinning: to byl zase jednou úlovek, ale na stolech byly i nějaké ty slané deligatesky a k tomu miska bebe dobré ráno, tak už mám jednu doma :grinning: Domů jsme šly asi po 2 hodině a cestou jsme se stavěli v hladovém okně na sýr v houstce, ta panečku bodla a Vilda mi cestou k oknu říká, že se mám dát taky, že prý mu ještě zhubnu a co pak, že budu mít úzská rodidla :grinning: no já šla dokolen :grinning: už slyším jak mi příští týden bude říkat, že mám ze sebou něco dělat, že mám panděro.

Jsem dneska k obědu dělala karboše a zkusila jsem je upéct na tom grilu co jsme dostali od ježury a dobrý, sice byly takový placatý, ale dobrý, jsem ani nečekala.... a k večeři budou s hořčicí, když už jsme si ji přinesly z plesu :grinning:

Miru, ty jsi měla srazík viď? Jak bylo?
1. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj Milu, fotečky¨super, ale co když takhle vypadat nebudou? Přijdou na řadu testy DNA? :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Jinak, my jsme měli jít minulý týden na čeprácký ples na Benzínu, ale byla jsem nějaká chcíplá. :confounded:
1. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Ilčo, no já to beru s nadhlednem, neb mi jedna holčina napsala, že prý jí vyšel úplně stejný obrázek :grinning:
1. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ajojkyyy,
no jo Mílu, docházka o víkoš pražádnáá :grinning:

ty fotečky jsou docela zajímavý, to jsi zadala vaše dvě fotky a vylezlo ti tohle? bych to měla asi taky zkusit, ale jsem lenoch, asi to dám za oukol Peťovi, ať si taky pohraje :wink:

koukám, že jste si plesík docela užili, šli jste s Renčou? tak mušelo být prčaaaa, to je jasný. já se doma mordovala s něminou a sobotní večer jsem blbla u kámošky, akorát že byla nachcípaná, tak jen doufám, že tam na mně něco neblafla :sunglasses: se mušim zase nadopovat citronkama..

chjo, zítra zas vstávat do práce, já nevim, čim to je, ale ten víkoš snad jako by ani nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Cusïk holky jakej byl vikos,?

Dneska je tedaaa hnusne to ven n nejdu a budu jenom prat :grinning:
2. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Ty jo kde jste ,segra na me hlasila,ze jsem nechodim,ale vy tu taky nak extra nejste..
2. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.