• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mě tu tu dneska nějak drhne a min. 5 minut trvá než se načte stránka :angry:
2. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Čusík, dneska makám nějak nestíhám!!

A je mi zima jsem vymrzlá zase jako blázen!! :grinning:
2. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
Mě to jde dobře, ale za chvilku zase letím!!
2. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
No teďky se to taky rozjelo....

ale zase to drhne jinde...

jsem si dneska v Robu koupila nějakou milánskou směs s těstovinama a docela dobrý, až jsem byla překvapená, jsem si zase narvala pupka :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mílo hlavně ať ti to dobře dopadne dneska u pana doktora držím palečky!

Se musím pochlubit mamky jménem, že řešíme s Marťou ten Avon tak mi říkala, že s paní Čížkovou mají za rok utrženo z Avonu 550 tisíc, tak to je docela hustý co??

Já jsem si koupila dneska těstovinkový salátek s kuřecím masíčkem!! A ulovila jsem Jarouškovi flašu Kirsche k narozkám!!

Ségra doufám, že ve středu přijedete, chystám hody za sta tisíce, přijedete nepřijedete!! :grinning: Vidíš musím napsat mamce!!
2. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jj urcite prijedeme,kdyz bude co zrat tak to se ukazeme to je jasny... :grinning:

tak s parci mi to nak nevyslo,ale dobra zprava,je,ze se uz vyhazovat v budoucnu zatim nebude,a s lidma na matersky se pocita top jsem teda rada,ale este me napadlo jit treba na brigadu treba na mesic jedna vyplata by byla k dobru a mozna by mi povolili i rani to by bylo supeeer,no uvidime jak to bude,Jara se na vse este popta...

ja mam varino,vyprano mala spinka super byla naka vyrizena,unavena a protivna snad se s toho vyspi,opet mi cmajzla propisku,a zase chtela cmarat na sedacku,za tri roky pujde k popelnicim je znicena jak svine,mozna i s televizi ty deti :angry: si nedokazu prectavit mit tu dve takovy Viktorky :grinning:
2. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
Musim si znova objednat nausnicky jelikoz jsme je pujcila znamy jedny mlady holcinme a stratila mi od nich spunty vis tamty segra,ty blesky tak jsem ji dneska pekne napsala sms,a proste chci prachy uz me nezajima blbka ,kdyz si toho neumi vazit ma smulu,me nasrala neco chce pujcit a pak si toho nevazi
2. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Miru :confused: fakt jo? No ty tedy jedou teda

Péťo, tak jí příště už nic nepůjčuj, to víš nebylo to její, tak jí to bylo jedno
2. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
No prave taky nepujcim seru na ni,ale me neslo ani o tohle jako ty jeji vymluvy rekla ,jsem ji ,ze ze me delat blbce nebude,ze chci prachy a nazdar ma to holka drahy za ty lzi a vymluvy ma prirazku
2. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Péťo, dobře ty :grinning:
2. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Miru, tak jsem se právě dozvěděla, že prý na spinoš je to teďky nechytačka, páč jezdí jen Jarda a Míša a prý je tam tak min. vždycky 20lidí, což musí bejt strašný na tu malou místnost a prý je nutný přijít tak min. půl hodiny předem,aby jsi vůbec měla kolo, tak to asi nechám být... ikdyž hýbat bych se nějak měla, ale nevím jak, páč to skupinový cvičení mě nebere :-/
2. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jedine doma Milo,me to nebere vubec tak se nehybu a je to :grinning:
2. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
No tak doma se nedokopu už vůbec :confounded:
2. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak ségra takovou bych ani nepůjčila, to by měla smůlu teda! Aby si strkal někdo moje naušnice do ucha to teda ne! To by mi taky dala prachy hezky holka! Vidíš dneska musím k sousedce jestli chce něco z katalogu!

Dneska mi psala paní, že mi objedává srdíčko ocelové, ale takový pěkný mám radost!!

No něco bude ségra - chleba s máslem!! A posypu Vám to porkem!!

Uvařím Vám asi srbskou ta je výborná to budete mlaskat, ale mám do 4 hodin takže to budu muset udělat všechno zítra i obložené mísy!! To bude fuška zase!! Ale to zvládneme!!

Mílo tak jsem dostala nabídku do Ústí nad Labem na soud dělat to samé. Psala mi Andrejka, že se mám ozvat jejich ředitelce, vychválila mě do nebes!!
2. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
ty chce jit delat jiínam jo??a tam nebude ale Hudka

je to mlada holka mela maturak,je to kamosky dcera,nevedela jsem,ze to tak nezodpovedna me to nezajima prinese prachy ja si ty spunty koupim sama,jeji blbost,ja na tom vydelam,a prachy at si sezene kde chce..
2. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Miru a co ty na to? Půjdeš? A co ten tvůj kámoš z Prahy? :confused:

a že raději neslavíte o víkoš,takhle v týdnu je to naprd, když se musí druhej den vstávat :zipper_mouth:
2. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Takze ty prijdes az ve 4 jo?,to prijedeme teda docela pozde,to se otocime na pate a pojedeme domu
2. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Prosím tě dyť Tori už je velká!! Hele víš co tak to necháme na čtvrtek to půjdu domu ve tři hodiny a ve tři hodiny už můžete být v Liťáku to bude asi lepší co?? Tak ve čtvtek teda ju?? Přeci jenom hodina k dobru a ve středu si to aspoň všechno připravím a oslavíme si to s Jarinem spolu a druhý den s Vámi.

Paninko to je jnom oslavička pro rodinu a v pátek nás čeká zase kalba s kámošema jako!! Možná budeme zase grilovat ještě uvidíme!! Ale kalit se bude určo!!

No nevím dělala bych tam to samé jako tady!! Huťka se vrátí od března, ten by byl smutnej no, máme naplánováno, že to spolu dotáhnemte tady no, ale uvidíme ještě!!

No ten kámoš z Prahy se mi ozve a dneska mi volá celý den číslo, ale já tu věčně nejsem tak snad zavolá zítra!!

Jo paninko tak mám pro tebe naušničky, stavím se tam zítra po práci pro ně asi!! :grinning:
2. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem se vrátila od doktora. Jsem v pořádku...zaplať pán bůh. Zítra jdu už do práce, tak to snad zvládnu. :wink: Doufám, že už nic takového nepřijde. Nikdy bych to nikomu nepřála.Hrůza. Můžu říct, že to byla docela fuška....a teď čekat ještě 4 neděle, abychom mohli zahájit sexuální hrátky....to je dobré mučení.Ale člověk to hold musí vydržet :frowning2:
Co u vás nového? Miru, přeji Jaroušovi všechno nejnej k narozeninám.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Krásný večer!!

No tak kdepak je Míla já jsem celá nedočkavá sakra!!

Mílo tak to je teda blbý ještě, že mám fakt kolo doma a jedu! Dneska Jarouš vařil čínu s rýží tak jsem najedená takže dneska na kolo nejdu, to by mi zase bylo blbě, ale zítra půjdu. Vidíš musím si nacpat nové pc to MP3, aby mi to pěkně šlapalo!!

Vendulo tak to je dobře, že jsi při té smůle zdravá a za měsíc Vám nebude nic bránit tomu, aby jste to znovu zkusili. Přeju Vám hodně štěstíčka!!

Jo jo vyřídíme, ve čt slavíme s rodinkou a v pátek máme kalbičku u kámoše!! Dneska už jsem pokoupila nějaý ten alkohol a sobě jsem si koupila Curraso tak to si dám s džusíkem!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
Jarouš mi dneska stáhnul Bathory konečně a Takovou normální rodinku to je prý sranda!! Na Bathory nechce koukat, že prý nechce vidět tu krev - poseroutka!

Tak paninko kde fouuu!
2. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
nafdáááár,
heleee, já nic nefíím, co je s Mílouuu? zas nic nevim zas nic nevim, že by už??? :sweat_smile: :sweat_smile: dejte vedět, nebo to z Tebe Mílo zítra vymámím stejně u oběda :grinning:

Míru koukám, že chystáte oslavičky, tak taky přeji všecko nej a koukejte si pořádně zapařínkovat, tý jo Curaso, ty si dáváš do nosu :sunglasses:
takovou normální rodinku jsem eště neviděla, to je komedie asi že jo? :confused:

Vendul, to je dobře, že už jsi ok, chvilku to bez snažilkování vydržíte a pak hned na to, a je to :grinning:
2. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
jo Miru - a díky za ten avonek, zítra na mě nezapomeň prosím ju? :dizzy_face:
2. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Čusík Marti!!

Neboj hnedka zítra ráno skočím k Míle jí dát katalog, musím stejně do účtárny, už mi přišly všechny papíry na daně tak nahoru stejně musím!!

No je to komedie a mě právě švagrová říkala o víkoš, že je to pěkný tak Jarouš to stáhnul a uvidíme! Prý je tam sranda no!!

No jo oslavičky budou! V únoru je toho hodně no a to má i Jardy táta! Ale oni jdou před tím na ples tak nevím kdy to bude slavit. Jdou Mílo na ten hasičskej jak nás pozval Opočenský!!

Marti Míla dneska byla na gyndě a říkala mi tak cca před hodinou, že se připojí a zatím nič, Vilouš jí tam nechce pustit určo! Měla se dneska dozvědět zda vajíčko vyplulo na cestu!! :grinning:
2. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
huž jsem tu.... jen zaleju čajík a jdu vás dočíst a podat info
2. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
No to je nedočkavosti toto :grinning:

Tak Miru,
vajíčko odplulo, sliznice prý odpovídá tomu, že ovu proběhla a nikde nic "zatím" vidět nebylo. Dal mi papír pro CAR a říkal, že bude držet pěstičky a že mi tam rezervuje tu nejhezčí těhu průkazku :grinning: jsem se musela trošku smát. Ale opět, přiběhla jsem tam asi ve 3/4 na 2 a předmnou 5 ženských si říkám, že to bude tak akorát, když má do půl 4, ve 3 sestřička práskla dveřma a vylezl Šálek, že prý už vezme jen 3 pacientky, no za mnou byly ještě 2 ženský, jedna teda naštvaně odešla a ta druhá, že se objedná a pak tam byly ještě nějaké pro recepty. Tak jsme si zase se Šálkem pokecali :dizzy_face: jsem ti ani neříkala, že jsme ho viděli v sobotu na plese, ale prý tam byl jen ze začátku, že prý pak musel pryč. Tak jsem mu říkala, že stejně o nic nepřišel :slight_smile:

Vendul,
jsem ráda, že už je ti líp a že je vše vpořádku, za chvíli na to zase hupsnete a bude hotovo :grinning:

Marti,
ti dám, že to ze mě zítra vymlátíš a já do tebe zase namlátím celej oběd, ne že něco necháš! :angry: :grinning:

jdou na ten hasičskej jo? :confused: škoda, že je to takový blbý datum, já furt přemýšlím jak to udělám s oslavou, jestli mám někde něco zamluvit nebo to udělat doma, jenže sem se asi všici nevejdem :confounded: to je zase dilema, toto
2. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
No to je dost, já tě pořád čekám na skypu a ty jsi tadýýý!

No tak Mílo to je paráda né? Takže ty jsi mu říkala, že ses tam objednal jo a dal ti papíryy, takže kdyby, nedej bože, to nevyšlo tak už můžete rovnou frčet! Hele hlavní je, že vajce odplulo teď už záleží ne spermíkách no!! Tak jestli se Vám to povedlo minulý týden tak to by tam ještě určo nic neviděl, ale stejně si uděláš test a podáš nám info!!

Hm tak to se nedivím, že když tam sedíš a pak tě nevezme no, je lepší chodit ráno no!!

Jo jo na hasičskej, o víkoš jsem u nich viděla pozvánky!! Tak říkali, že jdou!!

No Mílo záleží kolik chceš pozvat lidí, jestli jich budeš mít víc tak radši někde no!! :grinning:
2. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Taky jsem si dala čajík dneska na spánek tak doufám, že budu spát jak zabitá!! :sunglasses:
2. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
No co jsem tak počítala, tak min, tak 12 jich bude :confused: tak nevím no.

Jůůů, naušničky, už se na ně těším.

jsem byla odpoledne v peňáči a zase mě nakrly, jedu tam spešl pro dvě věci a nemaj jako :angry: a to už asi potřetí za sebou, kupuju tam vždycky gnocci a granule pro Nelču a u oboje práznej regál a přestavěli to tam, tak jsem chvíli tápala :confused: kde co maj. Pak jsem jela do kaufíku a tam jsem nechala skoro poslední prašule, to je děs, to žrádlo. jo a zítra se musím juknout na trže za kolik prodávaj okurky, páč za ně chtěli jako 40 Kč za kus, se mi protočily panenky, teda :confused:
2. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
no nafdááár :grinning:

Mílo ahaaa, já právě neveděla, že jdeš na gyndu, přišlo mi to ještě brzy, aby se něco vedělo, tak jsem si říkala, že máte asi nějakou spešl metůdku, jak to zjistit :grinning:
tak když jajco odplulo tak doufám, že na něj spermoni naskákali! a žádnej CAR nebude! :sweat_smile:

náhodou, já to z tebe mlátit při obídku nechtěla, jen troškuuu :grinning: :grinning: a sním to, neboj, ale nevim esli celý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo tak jů, díkas moc eště jednou, já hned katalog vobčíhnu a do pátku určo dodám :wink:
2. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.