• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Kukuk!
Tak jsem dneska odeslala reporty a snad už bude jenom líp. Jenom teda doufám, že na mě ráno nebude čekat milion dotazů z Maďarska... :slight_smile: Ale nejhorší mám už snad za sebou.

Mílo, to je paráda, že to vypadá dobře! Pár dní po ovu ještě nemůže být nic vidět, ale tak za 14 dní už bude bublinka :wink: a za dalších 14 dní srdíčko, atd. :wink:

Vendul, jsem ráda, že už je ti dobře. Za pár týdnů na to hupsnete znovu :dizzy_face:

Miru, kolik je manžovi? Hezky to oslavte!

Jinak my byli o víkendu na horách, snížek paráda, trochu sněžilo, ale v neděli vykouklo na chvíli i sluníčko :slight_smile: Akorát jsme takový trochu rozlámaní z toho snowboardu... Jo, a ovu už je v dohledu, tak doufám, že dneska neodpadnem :grinning:
2. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo a s tim nakupováním žrádýlka mi něco poudejte - jsem jela do inšpiku jen pro ananas a moučkovej cukr a nechala jsem tam zas přes litr... a ke všemu jim nefungovala u kasy ta blbina na placení kartou, tak jsem musela dát poslední papírový prachy.. no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No na mě něco leze, koupila jsem si to oscilo něco, je to homeopatikum, takže šetrnější, jen jsem musela na netu hledat jak se to vůbec bere, neb to na tom letáku není, prý to tam nemůžou dát, když to není přímo lék. Kamarádka říkala, že to brala v těhu a pomohlo jí to, tak si dám jeden na noc a uvidím.

Marti, takže zítra "so as always" :grinning: víš, jak viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jéé, Janí ajooooj, to je dobře, že máš konečně pokoj :sweat_smile:

kde jste byli na horách? já už mám absťák po lyžích nehoráznej, už aby manžik dorazil, hned vyrazíme! tady ta zima stojí za prdlajs :confounded:

jo a úspěšné snaženíčko přejuu :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo, Mílo, ty makemepictures 'dětičky' jsem taky zkoušela a vyšly mi taky skoro stejný jako tobě! :grinning:
To oscilo je prej dobrý, ale nesmíš si čistit zuby a pít mátovej čaj!
2. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
No tak do sparu jsem nejela, budu tam asi muset vyslat manžu, ikdyž se mu to moc nelíbí, páč čebujeme ty granule, Nelče jsem dneska koupila jenom malej pytlík, neb je včera dobaštila a mají tam akci na kuřecí řízky, tak ty taky čebuju, neb vánoční zásoby se už tenčej :angry:

Ahojky Jani,
ty hory ti závidím, já doufám, že se letos taky někam dostanu, ale hlásí prý teplý únor, tak nevím nevím :frowning2:
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Míluu no jasně jako ólvejs :grinning:
se koukej nacpat tím oscilem,ať na mě zítra něco neprskneš, já pořád ještě úspěšně všem bacilům odolávám - asi díky citronkům :wink:
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
čau Martí, byli jsme v Orlickejch v Říčkách, je tam nová 4sedačka, takže to bylo luxusní. Jen to ubytování na kámošově chatě mělo k luxusu teda hodně daleko. Ale 2 noci se daly přežít. Jen už jsem se těšila do vany a do svý postele :grinning:
Neboj, taky brzy vyrazíte! My jedem koncem února na 4 dny do Schladmingu, tak už se nemůžu dočkat :slight_smile:
No, děkujem! Musím to manžovi nějak naznačit, aby nevytuhnul... Přeci jen máme co dospávat a jsme celí bolaví.. :confounded:
2. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
:confused: jak jako nečistit zuby, že to jako bude hnus jo? no oni tam píšou, že mezi jídlem, tak to si asi na noc dávat nebudu a mátu nemusím, kvůli ní mi nechutná ani moc mojito :frowning2:

Jani, tak šups na to a bude hotovo, uvidíš :wink: už piješ tu vz směs?
2. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
jůů, tak to je super, to závidím i ten Schladming, kolegyně se teď vrátila odněkud z Rakous a byla nadšená... taky bych to tam nejradši prubla, jenže s tím mým rusákem toho moc naplánovat holt nemůžu, můžu být šťastná za jeden den o víkoš v Jánskejch :grinning:
jj, Jani, naznač mu, hoď kukuč a on hned odtuhne, to je zaručený :grinning:
2. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
mňam máta mi zasejc teda chutná, tu jsem si i minulý rok pěstovala na zahrádce a mojitko jsem měla ob víkoš :grinning:
tý jo, já mám chuť na čokošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu asi zarýt ryponě do špajzky! - to mi vylezou ještě nezalezlý beďaři jedna báseň! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mílo, jojo nečistit! Řikal mi to tatík a potvrdila mi to i mgr v lékárně :slight_smile: ono se to asi nějak tříská nebo co...

Marti, musíš ho už konečně přitáhnout do Čech! Nebo mu přikázat ať nahlásí v práci dovču a vymyslet překvápko :wink: Rakousko nemá chybu, ale v Itálii se mi líbilo víc, je tam lepší počásko.

Tak já se jdu pomalu mejt, papa
2. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mátu já teda taky můžu! a v mojitu úplně nejradšejc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jani aha, no tak si to raději vezmu zítra s sebou do práce, když se to má brát mezi jídly.

Tady jdu do hajan, Vilda už na mě hučí z gauče. Tak čauky a dobrou s kobrou :pensive:
2. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Mílo, tak si vem aspoň paralen
mno jo, se ti to Jani řekne, překvápko, - to on mi dělá ob tejden - přijedu, nepřijedu,budu tam dva týdny, pak je tam měsíc... u nás je to těžký něco naplánovat... :confused:

tak hezký pokoupáníčko, já si ulovila dvojbarevnou krávu Milku, to je lahodaaaa :sunglasses:
tak brouuuu, já se odebéřu do peřinek s knížkou :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
a s čokoškouuuu :grinning:
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Milo ja takovy prasky mela v tehu taky,neni k tomu nic no,to ti neublizi jsou to setrnejsi prasky :wink:
2. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
Marti ty papáš čokošku, tak to je mňamka od milky to věřím!

Mílo tak já většinou akce v penny chytnu, minule jsem tam ulovila snad 100 kusů Milky Minute mňam!! A mám k snídani v práci!!

Ahojky Jani teda tebe v práci honí, ale mě taky, ale já už se nenechám, mám jenom jedny ruce a nervy! Jarouškovi bude 29!! Tak bude v pátek kalbička!!

Jo tak Mátu já můžu taky a mojito obzvláště a nebo i čaj je dobrý!! Tak já bylinky můžu!!
2. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Vy jste tady toho nakecaly, člověk je vedle a tady se dějou věci teda!! Uff to než jsem to dočetla!!

Marti a už si vůbec využila slevu na horách?? Tak ono je to až do března!

Mílo tak jestli nebudeš mít zítra vyčištěný zuby tak k tobě nahoru nejdu!! :grinning:
2. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marti ty Milky s Jaroušem můžeme a my si kupujeme ty velký jak jsou za 60 korun nebo kolik a ta je teda a někdy ji dáme za uši pořádně, že jsi spráskneme celou a to je bašta no! Já miluju tu s tou oplatkou vevnitř a taky je moc dobrá M-Joy!!
2. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mílo na kuřecí řízky měly teďka akci v Albertu za 1 ks 89,90, ale mražený, ale tak to nevadí!! :grinning: Tak jsem si taky vzala dvě kilíčka, u nás se taky neztratí kokodák!!!
2. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
na čauuu, jsem sem mrkla ještě předtím, než se vrhnu do práce..
Mirčo tak slevu na lyže mám připravenou a doufám, že jí využijeme, ale teď jak Peťa odjel, tak jsme to nestihli a jak tu bude týden, tak to nestihneme taky určitě, páč to je ten Ještěd zavřený kvůli mistrovství světa... ale ta sleva je až do konce března, tak to do té doby doufám stihneme! :sunglasses:

jo, tak Milku já moc nejím, ale měli na ní nějakou akci ve špáru - no nekup to!, tak jsem jí koupila hlavně Peťovi a tu druhou zblajznu já.. já mám stejně nejradši čokošku na vaření od Orionu, ale když není zbytí, tak slupnu i tudle.. a ještě mi zbyla do práce, tak jí tady s kolegyní doboucháme dneska :grinning:
3. únor 2009 v 07:00  • Odpověz
Krásné ranko,
koukám, že jste to tu pěkně večer ještě rozjely, jdu vás dočíst.....

Jani, paralen jsem si vzala a teďky si to jdu znovu přečíst jak se dávkujou ti homeři :grinning:

Miru a neboj vyčištění zoubky mám, to bych sama se sebou nevydržela :rolling_eyes:

Hmm, tak já nejradši z čokošky arašídovou nugetu :grinning: a pak asi oříškovou milku s kousky oříšků to je mňamka a taky bombošku tatianu s oříškama, tu taky můžu na kila a pak ty následky :fearful: no radši nemyslet.
3. únor 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo tak tatiana s oríškama je vůbec to nejlepší!! To je mňamka no!! Tu můžu taky a to hele otevřeme a je celá pryč!!! Zatím po ní ještě nekvetu!!
3. únor 2009 v 07:44  • Odpověz
Mno, tak to oscilo je docela sladký teda, brrrr... ale lepší zas než kdyby to bylo hořký
3. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobrý ráno, jen jukám než se přemluvim k nějaký práci... :slight_smile:
Marti, tak čokoška, hmmm! Mi tu děláte chutě! :angry:
Mílo, a je ti líp? Já si půjdu taky dneska pro oscilo, protože začínám mít knedlík v krku, tak zahajuju bitvu s bacilem.
VZ směs piju, jenom o víkendu na chatě jsem musela vynechat,ale to snad neva... Jinak ten noretisteron ani bylinky nezabraly, protože po včerejší tulituli už zase krvácim :cry: :confounded: :pensive:
3. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Jani, tak to je mi líto, je tedy možné, jak tu někdo něco psal, že máš něco s tím čípkem nebo jak to bylo, ale myslím, že to bylo toto.

Mno, trošku líp mi je, ale rýma mrcha se drží a zpouští snad ještě víc a z toho mě trochu škraboší i v krku, ale snad to bude dobrý.
3. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
Mílo, mě doktorka ujistila, že čípek je normální a v pořádku... Tak teda ale nevím, co by to mohlo být.. Zřejmě se tý hysteroskopii asi nevyhnu :frowning2:

Když je to jenom rýma, tak ať jde ven, hlavně aby to nebyla chřipajzna... Snad to bude dobrý :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.